Jak svolat Wither in Minecraft – Dot esports, jak svolat Wither in Minecraft | Nerd Stash

Jak svolat Wither v Minecraftu

Shromažďování sbožných lebek je nejtěžší a nejvíce časově náročná část procesu. Skvělé lebky kosteru upustily Wither Skeletons, nepřátelský dav, který lze nalézt pouze u pevností v Nether.

Jak svolat Wither v Minecraftu

Wither nebo ne, uspějete v této bitvě, závisí na tom, jak dobře se připravujete.

ScreenGrab přes Mojang

Většina lidí obeznámí Minecraft Považujte Ender Dragon za velkého šéfa hry, ale Wither je pravděpodobně stejně obtížný, aby šéf čelil, ne -li více.

Wither také poskytuje lepší odměnu. Je to jediný zdroj hvězd v nether, který lze použít k řemeslnému majáku, jedné z nejužitečnějších předmětů ve hře.

Převzetí Wither vyžaduje docela dost nastavení, takže zde je úplné zhroucení, jak svolat tříhlavého šéfa.

Sbírejte tři lebky z kosterů

Shromažďování sbožných lebek je nejtěžší a nejvíce časově náročná část procesu. Skvělé lebky kosteru upustily Wither Skeletons, nepřátelský dav, který lze nalézt pouze u pevností v Nether.

Wither kostry jsou složitý nepřítel. S každým přímým zásahem, který aplikují, se efekt nebezpečného Wither otočí veškerá srdce v rámci Health Bar Black a zabývá opakované poškození hráčům. Tento efekt může snadno zabíjet hráče, a protože z něj změní Health Bar Black, je obvykle těžké vědět, jak nízké je vaše zdraví, dokud není příliš pozdě.

Každá zabitá kostra má jen 2.5 % základna šance na upuštění zoufalky lebky. I když hráči používají rabování kouzla, což zvyšuje procento o jedno procento pro každou úroveň rabování, maximální náhoda s rabováním lebky s rabováním III je stále jen skromná 5.5 procent. To znamená, že kdokoli, kdo doufá, že přijme Wither.

Sbírejte čtyři bloky duší písku nebo půdy

To je obvykle relativně snadný úkol, pokud máte portál na Nether a jste schopni najít biome Soul Sand Valley Biome. Jakmile najdete údolí Soul Sand, jednoduše použijte lopatu nebo ruku k mému a shromažďujte čtyři duši nebo půdní bloky.

Zatímco biomy Soul Sand Valley jsou docela běžné a snadno se naleznou na Nether, někdy dostanete špatný nether a nemůžete najít bez ohledu na to, jak tvrdě hledáte. Pokud tomu tak je, rozhlédněte se po schodech jakékoli pevnosti v Nether Wart Gardens.

Nether -bradavice roste na duši písku, takže hráči mohou získat bloky duší písek rozbitím bradavice a těžbou písku. Nether bradavice zahrady mohou být také příležitostně nalezeny v zbytcích bašty, aby tam hráči mohli zkontrolovat také duši.

Withers, sestavit

Před zahájením tohoto kroku se ujistěte, že jste nikde poblíž jakýchkoli struktur, zvířat, vesničanů nebo jiných takových entit, na kterých vám záleží. Wither zahajuje výbušné lebky a zničí cokoli na své cestě.

Chcete -li svolat Wither, nejprve umístěte čtyři duší písek nebo půdu v ​​krátké formaci „T“, jak je uvedeno níže.

Poté umístěte tři lebky kosteru přes vrchol tří duších písků nebo půdních bloků.

Nakonec si vezměte hrůzostrašný uschnutí, když se snaží zničit všechno a všechny na jeho cestě.

Poté, co úspěšně porazíte Wither, vždy upustí jednu hvězdnou hvězdu, kterou lze vytvořit vedle pěti skla a tří obsidiánů, aby vytvořili maják.

Spisovatel štábu v Dot Esports se primárně týká Minecraft, Genshin Impact, MC Championship (MCC), Disney Dreamlight Valley, General Gaming a Streamování. Celý svůj život nadšeně psala a hraje a nyní tráví svůj čas kombinováním dvou. Kacee promovala na San Diego State University v roce 2021 s bakalářským titulem v angličtině a certifikátem v kreativní úpravě a publikování. Poté se v roce 2022 připojila k Dot Esports jako spisovatelka na volné noze před přechodem na spisovatele štábu v roce 2023. Ve svém volném čase si ráda kupuje více knih, než dokáže číst, hraní sama nebo s přáteli, pít příliš mnoho čaje, snaží se držet krok se všemi streamery, které miluje, účastní se koncertů, fangirling nad filmy a televizi, poslech hudbu a trávení času se svou rodinou, přáteli a domácími mazlíčky, kteří jsou nejdůležitějšími částmi jejího světa.

Jak svolat Wither v Minecraftu

How-to-summon-the-withe-in-minecraft

Chcete vědět, jak svolat wither Minecraft? Minecraft je neuvěřitelná karanténa, která je po mnoho let jednou z nejpopulárnějších her na světě. Od té doby to není překvapivé Minecraft se neustále vyvíjí. Vývojáři často přidávají nové biomy, umístění, davy, bloky a další. Navíc můžete ve hře bojovat s některými velmi mocnými šéfy, jako je Wither. Přečtěte si tedy dále a zjistěte, jak svolat Wither Minecraft.

Jak svolat Wither v Minecraftu

Nejprve se pokusíte přežít Minecraft. Ale poté, co postavíte dům, moje různé rudy a řemeslné diamantové brnění, je nepravděpodobné, že se budete bát čeho. A když pro vás pravidelné davy nepředstavují hrozbu, můžete se pokusit bojovat s jedním z nejtěžších šéfů Minecraft, jmenovitě Wither.

Je to velmi nebezpečný šéf, že hráči mohou svolat jakékoli potíže s výjimkou mírumilovní. Je to nebezpečné, protože střílí lebky, které explodují všechno kolem. Navíc je Wither agresivní vůči všem hráčům a davům, s výjimkou těch nemrtvých. A pro to, abyste to porazili, můžete získat hvězdnou hvězdu potřebnou k vytvoření majáku.

Takže přivoláte wither Minecraft, Musíte umístit 4 duši půdy nebo duši do T tvaru a umístit 3 zmámené lebky na kostru nahoře. A pod prvními dvěma bloky nesmí existovat jiné bloky, jinak bude předvolání fungovat. Zní to docela jednoduše, správně? Získání všech těchto zdrojů však může trvat hodně času:

  • Soul půda/duše písek – Tyto bloky najdete téměř všude na nether. Duší písek se může také vynořit ve starověkých městech.
  • Wither Skeleton Skulls – Tyto lebky lze získat pouze zabitím kostery zmila. Šance na pokles bez kouzelníků je však pouze 2.5%.

Příbuzný:

Jak hrát Minecraft na prohlížeči s odbloceným svahem

A poté, co shromáždíte všechny potřebné zdroje, můžete svolat Wither. Stojí však za zmínku, že při tření, šéf exploduje všechny bloky kolem něj. Proto nedoporučujeme, aby se to poblíž vaší základny.

To je vše, co potřebujete vědět o tom, jak svolat Wither Minecraft. Je to velmi silný šéf, proto se před svolením připravte. A když jste tady, podívejte se na našeho průvodce, jak používat crossplay Minecraft Dungeons.