Jak to, jak se znovuzradit – Průvodce Apex Legends – IGN, po popularizaci sebereviva v bitvě Royale, Apex Legends se toho zbavuje | PC hráč

Apex Legends Season 14 přichází 9. srpna spolu s novým hrdinou, Vantage a New Kings Canyon Map Changes.

Jak se revidovat

Kings Canyon

Zvednutí týmového kolega během přestřelky je nebezpečný úkol, ale co kdyby se ten spoluhráč mohl oživit? Je to možné. Existuje způsob, jak udělat seberevivu v Apex Legends, ale budete potřebovat správné nástroje, abyste je stáhli.

Za účelem provedení seberevivy, Potřebujete legendární knockdown štít. Toto zlaté vybavení je neuvěřitelně vzácné, ale pokud se vám podaří narazit na jedno, nezapomeňte použít zvláštní jednorázový poplatek pro seberevivu.

Knockdown.png

Pokud máte vybavený legendární knockdown štít, můžete se oživit poté, co budete sestřeleni pomocí tlačítka výzvy, které se objeví na obrazovce. Self-revive trvá chvíli trvat, takže se ujistěte, že se skrýváte, když jej používáte. Ostatní hráči vás mohou zabít, zatímco používáte vzkříšení.

Kde najít zlaté vybavení v Apex Legends

S největší pravděpodobností najdete zlaté vybavení – nebo legendární vybavení – v náhodných kapkách napájení na vrcholu Apex Legends. Ty jsou volány postavami a jsou označeny na mapě modrým vrstveným kruhem, který zmizí po kapkách.

Najděte pokles zásoby poté, co přistane, sledováním modrého světla, které označuje jeho polohu, ale buďte připraveni bojovat s jinými jednotkami nad kořistí uvnitř. Zlaté vybavení se může zřídka objevit v balíčku péče Lifeline. Tuto položku můžete také najít v kořistném klíště. Světlo kořistů odhaluje nejvyšší vzácnost kořisti, kterou drží.

Po popularizaci seberevivy v Battle Royale se ho Apex Legends zbavuje

Zůstat naživu v režimu naživu bylo zřejmě příliš snadné.

Bloodhound drží odstřelovací pušku

Když byly Apex Legends spuštěny v roce 2019, přišlo s partou skvělých funkcí kvality života, že každá bitva royale pod sluncem si začala půjčit. V roce 2022 byste byli těžce nalezeni najít bitevní royale bez systému respawn nebo kontextového pingingu, ale Apex brzy upustí jeden vlivnou soupravu ze svého kořisti: sebereviva.

. Schopnost existuje od začátku Apexu, ale teprve nedávno má sentiment komunity směrem k tomu, aby byl přemožen. Důvodem je částečně spuštěním přepracovaného režimu Apex v sezóně 13, což opětovné zaznamenalo metriky bodování režimu a ztěžovalo dosažení nejvyšších řad. Nyní, když všechny hodnotící úrovně musí být zdobeny hodnocené body, které lze znovu získat pouze zabití nebo zůstat naživu déle než většina serveru, sebereviva stojí za váhu ve zlatě.

Posun na seberevivu byl dostatečně hlasitý pro to, aby si návrháři respawn všimli. „Zpětná vazba Self Rez slyšela hlasitě a jasně,“ tweetoval návrhář vrcholu John Larson v červnu. Někteří hráči očekávali Nerf na schopnost v sezóně 14, ale Respawn to udělá o krok dále tím, že zcela odstraní seberevivu a nahradí jej něčím jiným.

Místo toho, Gold Knockdown Shields zdědí Guardian Angel Perk, který byl předtím držen položkou zlatého batohu. To znamená, že spoluhráči oživení se zlatým knockdown štít. Mezitím zlatý batoh získá nový výhoda: hluboké kapsy, což umožňuje hráčům hromadit více velkých léčivých předmětů v jejich batohu (dokonce i dvě soupravy Phoenix v jednom slotu!).

Jako kdysi neobvyklý hráč vrcholu mám dvě mysli o změně. Self-Revive je pěkná spojka, ale také to trvá dlouho, než se stáhne s nulovými prostředky, takže jsem překvapen, když jsem slyšel, že jeho síla vzrostla. Pro srovnání, Call of Duty: Warzoneova verze seberevivy je rychlá a mnohem nepříjemnější. Ale mohu také ocenit, jak sebereviva levne boje Apex. Může být skličující přistát nepravděpodobný odstřelovač, jen když sledujte, jak se sestřelený nepřátelský blok vaše následné kulky se zlatým štítem, plazit za skálou a vyzvednout se zpět. Žádná sebereviva určitě nezpůsobí, že týmový hráč bude důležitější v sólové frontách. Zajímalo by mě, zda hry, které následovaly po vedení Apexu, jako je PUBG a Warzone, také přehodnotí potřebu sebereviva v budoucnu.

V jiných vyvažovacích pohybech Apex se jedna z nejlepších zbraní právě nerfed. Wingman, revolver s vysokou kvalifikací, který zasáhne stejně tvrdě jako puška, bude nyní místo munice používat odstřelovací munici, což znamená, že munice je vzácnější a nemůžete z toho tolik nosit. Viděl jsem obzvláště kvalifikované hráče roztrhat celé skupiny s touto věcí přistáním konzistentních headshotů, takže promoce na čestné odstřelovací pušky pro mě dává smysl.

Apex Legends Season 14 přichází 9. srpna spolu s novým hrdinou, Vantage a New Kings Canyon Map Changes.

PC Gamer Newsletter

.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.