Jak transmog funguje – Destiny 2 | ShackNews, Destiny 2 Průvodce transmog – datum vydání syntézy brnění, jak to funguje

Průvodce Destiny 2 pro translog – datum vydání syntézy brnění, jak to funguje

Jak jsme právě zmínili, ADA-1 pro vás bude mít odměny. Bungie říká, že zaměřená aktivita se změní každou sezónu, ale nevíme, jak často se odměny osvěží. Máme podezření, že budou jako jakýkoli jiný týdenní nebo každodenní odměnu s menšími odměnami za kratší termíny odměny.

Jak funguje transmog – Destiny 2

Jak funguje transmog - Destiny 2

Transmog v Destiny 2 umožňuje hráčům transformovat zařízení na ozdoby. Zde je to, jak to funguje a jak si vydělat měnu.

Hráči dlouho chtěli způsob, jak přenést své brnění v Destiny 2. Všichni máme oblíbenou sadu nebo styl, ale s konstantní potřebou získat sílu nezůstanou jinou možnost, než nosit nějaké ošklivé zadkové zařízení. V nedávném proudu Luke Smith trochu světla na to, jak bude fungovat nadcházející systém Destiny 2. Nejen to, ale nyní máme nějaké konkrétní informace o měně pro transmog a kolik z toho můžete vydělat.

Co je „transmog“?

Pro ty, kteří potřebují glosář, je „transmog“ pro transmogrifikaci krátký, termín popularizovaný ve World of Warcraft. Umožňuje hráčům používat vzhled jedné položky na vrcholu druhé. Pro hráče Destiny 2 zvažte na okamžik systém ornamentu. Toto je druh transmog. Systém transmog v Destiny 2 vám umožní přeměnit jakýkoli zbroj ve vašich sbírkách na ozdobu aplikovaným na libovolný kus brnění.

Jak funguje transmog

Destiny 2 transhog

Byly odhaleny některé další specifiky o tom, jak transmog funguje v Destiny 2. Původně Bungie uvedla ve twabu od 7. května 2020, že pro hráče bude k dispozici přenosič. 22. dubna 2021, TWAB šel do podrobností o tom, jak funguje transmog.

Za prvé, transmog využívá tři různé měny: Synthstrand, SynthCord a Synthweave. Jedná se o měnu progrese, kde potřebujete synthstrand, abyste vytvořili SynthCord, a SynthCord, abyste vytvořili synnthweave. TWAB nastínil tento proces:

  1. Porazit nepřátele, aby vydělali Synthstrand.
  2. Utratit Synthstrand na odměňkách a vydělat SynthCord.
  3. Převést SynthCord na tkalcovském stavu ve věži na Synthweave.
  4. Použijte Synthweave k přeměně odemčeného vzhledu brnění (legendární kvalita nebo nižší) ze sbírek na univerzální zbrojní ornament.

Každou sezónu mohou hráči vydělat deset Synthweave za třídu. To stačí k přenosu dvou úplných sad brnění nebo 10 jednotlivých kusů. Během sezóny 14 budou hráči moci vydělat 20 syntetizátorů na třídu jako druh oslavy.

Pro hráče, kteří chtějí předat více než 10 kusů brnění a sezónu, nabídne Eververse šablony Synthweave – jeden nebo pět žetonů – za 300 a 1000 stříbra, v tomto pořadí.

Ukládání vybavení pro transmog

V nedávném proudu Smith odhalil, že hra se bude dívat na data vašeho účtu, konkrétně na cokoli, co jste shromáždili na vaší cestě, a z toho budou všechny způsobilé položky k dispozici pro transmog. Nemusíte mít položku fyzicky na svém strážci ani ve svém trezoru. Tak jděte do toho a začněte osvobodit ten prostor k trezoru – další skvělý způsob, jak získat více legendárních střepů před vydáním Beyond Light.

Pro ty, kteří potřebují glosář, je „transmog“ pro transmogrifikaci krátký, termín popularizovaný ve World of Warcraft. Umožňuje hráčům používat vzhled jedné položky na vrcholu druhé. Pro hráče Destiny 2 zvažte na okamžik univerzální systém ornamentu. Toto je druh transmog.

Space Destiny 2 propustnost

Očekávejte, že tento průvodce Destiny 2 pro transmog roste a vyvíjí se, když se o něm dozvíme více. Prozatím je však alespoň dobrá zpráva, že nemusíme udržovat naše trezory plněné do žábrů s brněním, o kterých si myslíme, že je docela snazzy. Swing od The ShackNews Destiny 2 Průvodce pro ještě více vysvětlení různých mechaniků a systémů!

Sam Chandler pochází ze země dolů, přináší do své práce trochu jižní polokoule vkusu. Poté, co poskakoval několik univerzit, zajistil bakalářský titul a vstoupil do průmyslu videoher, našel svou novou rodinu zde v ShackNews jako editor průvodců. Není nic, co nemiluje víc než tvorbu průvodce, který někomu pomůže. Pokud potřebujete pomoc s průvodcem nebo si všimnete něčeho, co není úplně správné, můžete ho tweet: @samuelchandler

  • Průvodce
  • Destiny 2
  • Destiny 2: Sezóna Spliceru

Průvodce Destiny 2 pro translog – datum vydání syntézy brnění, jak to funguje

Univerzální ozdoby v jejich současném sloužily jako dobrá dočasná pomůcky, ale buďme upřímní, byl vždy potřebný plnohodnotný transmogrifikační systém Destiny 2. Naštěstí Bungie představuje systém v sezóně 14 spolu s návratem ADA-1 do věže. V této příručce vysvětlíme vše, co víme o systému syntézy brnění, včetně toho, jak přeměnit jakýkoli kus brnění, který chcete, na ozdobu.

Více Destiny 2:

  • Průvodce Destiny 2 Grandmaster – Jak porazit prodejce Grandmaster Arms
  • Destiny 2 Adept zbraně – jak získat adeptní zbraně a mody za to, jak je to zašpiněné
  • 5 nápadů osud by měl ukrást Monster Hunter

Jak něco přenosu?

Bohužel nemůžete jen automaticky převést celou svou sbírku brnění na použitelnou syntézu brnění. Bude pro to proces prostřednictvím ADA-1. Podle Bungie nabídne Ada odměny zaměřené na různé typy aktivit. Dokončení těchto úkolů vám dává syntézní tokeny k zapnutí Adyho tkalcovského stavu, který pak může přeměnit jakýkoli kus brnění na permanentní univerzální ozdobu. Mějte na paměti, že tento proces zničí kus brnění, které převedete.

Tyto žetony si můžete také zakoupit, i když Bungie zůstala na ceně.

Jak získat syntézu brnění

Jak jsme právě zmínili, ADA-1 pro vás bude mít odměny. Bungie říká, že zaměřená aktivita se změní každou sezónu, ale nevíme, jak často se odměny osvěží. Máme podezření, že budou jako jakýkoli jiný týdenní nebo každodenní odměnu s menšími odměnami za kratší termíny odměny.

Vzhledem k tomu, že každý začíná na Square One s obrovskou sbírkou, Bungie také poskytuje „startovací dodávku“ syntézních žetonů jako odměnu za dokončení sezónního naložení na palubě. Kdo přesně ví, jak moc vám to umožní vysílat, ale my si představujeme, že vám to alespoň dostane jednu plnou sadu, takže můžete začít sezónu vypadat tak, jak chcete.

Co je způsobilé pro transmog?

Než se zeptáte, ne, nemůžete proměnit exotiku na univerzální ozdobu. Bungie říká, že to není věc, protože by to vytvořilo problémy v Crucible, kde můžete vizuálně vidět, co vaši soupeři používají. Všechno ostatní včetně Commons, Unsensmons a Rares je však férová hra, ale.

Proč se tomu říká syntéza brnění a ne transmog?

Máme podezření, že se to nazývá syntéza brnění, protože se zaměřuje pouze na vzhled brnění. Není to jako jiné hry, kde můžete také změnit způsob, jakým vaše zbraně vypadají. Opět se to vrací ke čitelnosti pro Crucible a další herní režimy PvP. Bungie opravdu chce, aby lidé řekli, s čím se na rychlém pohledu zabývají.

Co jiného se mění?

Další velká změna je se shadery. Již nejsou spotřebním materiálem, které vyplňují váš inventář a bankovní prostor. Místo toho jsou to trvalá odemknutí a lze je podle libosti vyměnit, aniž by museli otevírat spoustu nabídek k doplnění. Bungie také přidala schopnost barvit všechny vaše sloty z brnění najednou! Už žádné kus k kusu Použití stejného shaderu. Osobně se nemůžu dočkat, až znovu vyměním barvy brnění za běhu. I když mám neomezené záblesky a legendární žetony, jednoduchý fakt, že jsou spotřební.

o autorovi

Dillon je editor seniorů ve Fanbyte. Strávil asi 2 000 hodin hraním buntového chlapce ve Final Fantasy XIV a 800 hodin Maining Warlock v Destiny 2.