Jak upgradovat vybavení v Bradavicích Legacy | Znaky a upgrady vysvětleny | Rádiové časy, Bradavice Legacy – Jak upgradovat vaše zařízení – Gamespot

Bradavice Legacy – Jak upgradovat vaše zařízení

Chcete -li upgradovat, budete potřebovat materiál Beast, takže se velmi doporučuje, abyste ve svém vivariu založili chov zvířat, protože nákup materiálu od Brooda a Peck vyžaduje slušný kousek zlata. Podívejte se na našeho průvodce nejlepším vybavením ve hře a dozvíte se více.

Jak upgradovat vybavení v Bradavicích Legacy: Vysvětleny vlastnosti a upgrady

Enchanted tkalcovský stav v dědictví Bradavic

Řekli bychom, že dědictví Bradavic je úžasně pohlcující pohled na svět Harryho Pottera, který umožňuje fanouškům učit se kouzla, vařit lektvary a dokonce letět koštětem po celém pozemku Bradavice.

Dědictví Bradavic je však stále videohrou a RPG v tom, takže stále existuje spousta obvyklých herních tropů – včetně systému zařízení/kořistí, který vyžaduje, abyste neustále měnili svůj outfit a upgradovali, zejména pokud chcete Nejlepší statistiky možné před vaší další bitvou.

Naštěstí je však tento systém převodovky spojen s získáním spousty snazzy nové kosmetiky, jako jsou roucho, a také zahrnuje jedinečný systém rysů – takže zde je vše, co potřebujete vědět.

Jak upgradovat vybavení ve věku Bradavic

Gear in the Enchanted tkalcovský tkalcovský

Na začátku hry je upgrade vašeho zařízení stejně jednoduché jako vyhledávání a vybavení vybavení s lepšími statistikami.

Pokud si však chcete ponechat své oblíbené vybavení po celou hru, můžete začít upgradovat své stávající zařízení, jakmile odemknete místnost požadavku a Enchanted Loom.

Tito budou k dispozici po dokončení hlavního úkolu „Helm of Urtkot“ poblíž Bradseade a poté „Elf, NAB-Sack a tkalcovský“ úkol v místnosti požadavku.

Poté budete moci vykouzlit okouzlený tkalcovský stav a umístit ho kamkoli si přejete v místnosti. Chcete -li upgradovat vybavení, vše, co musíte udělat, je interagovat s Enchanted tkal.

Upgradovací zařízení zlepší stat, který není jejich původním stavem – například zařízení, které původně obdrželo přestupek.

Můžete však upgradovat pouze vybavení vynikající (modré) rarity a vyšší, takže zelené a šedé vybavení může být v tomto bodě také zničeno. Můžete upgradovat pouze třikrát – a čím vyšší je vzácnost zařízení, tím větší bude upgrade STAT pokaždé.

Chcete -li upgradovat, budete potřebovat materiál Beast, takže se velmi doporučuje, abyste ve svém vivariu založili chov zvířat, protože nákup materiálu od Brooda a Peck vyžaduje slušný kousek zlata. Podívejte se na našeho průvodce nejlepším vybavením ve hře a dozvíte se více.

Zadáním svých údajů souhlasíte s našimi podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů. Můžete se odhlásit kdykoli.

Bradavičky dědictví vysvětleny

Seznam vlastností v dědictví Bradavic

Zejména fanoušci RPG budou používat systém vlastností dříve – spíše než jednoduše posílit urážku nebo statistiky obrany, vlastnosti udělí vašemu vybavení další a obvykle spíše spíše specifické bojové pocity.

Recepty vlastností musí být nejprve odemčeny, a to buď prostřednictvím výzv, nebo je nalezení v táborech banditů. Znaky jsou také přidány interakcí s Enchanted tkal.

Spíš takhle

Opět platí, že pouze vybavení vynikající rarity a vyšší může obdržet rys a vybavení s vyšší raritou bude schopno vybavit vlastnosti vyšší úrovně. Vlastnosti pak nelze odstranit z zařízení, ale mohou být přepsány jinými rysy.

Řemeslné rysy vyžadují znovu vzácné zvířecí materiál – zejména puffskein kožešinu – takže se ujistěte, že je vaše vivarium vysoce osídleno!

Vzhledem k tomu, že vlastnosti jsou vysoce specifické, stojí za to přemýšlet o tom, které statistiky chcete posílit – chcete jen budovat kouzla, která skutečně používáte často, nebo možná chcete zvýšit škodu proti nepříteli, o kterém víte, že se brzy setkáte.

Například, protože skřítci jsou hlavními darebáky hry, možná budete chtít zvážit vlastnost, která konkrétně snižuje poškození ze skřítků. Nebo pokud existuje bojové kouzlo, jako je intendio, které používáte po celou dobu, podívejte se na rysy, které posílí její útokovou sílu.

Vlastnosti se však náhodně udělují – neexistuje žádný snadný způsob, jak se bohužel chytit konkrétní!

Přečtěte si více o dědictví Bradavic:

 • Bradavice Legacy Review – Náš úplný verdikt
 • Bradavice Legacy lektvary – Všechny recepty k vědět
 • Bradavické rostliny – co dělají?
 • Bradavice Legacy Level Cap – Jak utratit talentové body
 • Bradavice Legacy Trophies – úspěchy, které potřebujete
 • Datum vydání Bradavic – Vysvětleno rozložený start
 • Bradavice Legacy Cast– Simon Pegg a další
 • Bradavice Legacy House Torsing Quiz – Udělej test
 • Bradavice dědictví tvůrce postav– přizpůsobení odhaleno
 • Bradavice Legacy Common Rooms – Prohlídka všech čtyř
 • Kdo je Phineas Nigellus Black? Sirius Ancestor vysvětlil
 • Bradavice Legacy rok – Kdy je nastaven?
 • Bradavice Legacy Multiplayer – je to družstvo?
 • Bradavice Legacy Switch – Vysvětlená kapesní verze
 • Bradavice Legacy PC požadavky – specifikace, které potřebujete
 • Bradavice Legacy Deluxe Edition – Všechny výhody

Hlad po více hraní? Navštivte náš rozvrh vydání videoher nebo otočte naše rozbočovače pro více herních a technologických zpráv.

Hledáte něco, na co se můžete dívat? Podívejte se na náš průvodce televizním nebo průvodcem streamováním.

Vyzkoušejte časopis Radio Times ještě dnes a získejte 12 čísel za pouhých 1 GBP s doručením do vašeho domova – Přihlaste se k odběru. Pro více informací z největších hvězd v televizi poslouchejte pohled na rozhlasové časy z mého podcastu pohovky.

Bradavice Legacy – Jak upgradovat vaše zařízení

Upgradování vašeho zařízení v Bradavickém dědictví vám poskytne bonus v boji. Zde je návod, jak odemknout systém a jak to funguje.

13. února 2023 v 11:40 PST

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

V dědictví Bradavistů budete neustále ocitnout shromažďování nových kusů vybavení, které v boji poskytují útočné i defenzivní výhody. Při výměně na vyšší úroveň kusu zařízení vám poskytne krok ve statistikách, můžete vylepšit své vybavení a poskytnout také další výhody. Bradavice Legacy začíná zobrazovat zprávy o zlepšení vašeho zařízení na začátku hry, ale budete muset trochu postupovat, než budete mít přístup k systému. Zde je návod, jak upgradovat vaše zařízení v Bradavickém dědictví.

Potřebujete materiál od zvířat

Péče o zvířata, která zachytíte, vytváří materiály nezbytné k upgradu vašeho zařízení

Krátce po prvním účasti na třídě Beasts poprvé na podzim a dokončení všech dostupných příběhových úkolů v té době vám profesor Weasley zašle dopis sovy, který říká, že má v místnosti požadavku něco nového, aby začal příběh „Elf, nab-sack a tkalcovský.” Tento úkol dává Deek, domácí-elf, který sídlí v místnosti požadavku. Během tohoto úkolu dostanete tutoriál o tom, jak sbírat zvířata ve volné přírodě a jak se o ně starat, když jsou drženi v místnosti požadavku.

Sbíráte puffskien, Jobberknoll a Mooncalf, který poskytne potřebné materiály pro upgrade první úrovně vašeho zařízení. Pro více informací o tom, jak zachytit zvířata a kde je najít více, naleznete v našem průvodci zachycení zvířete. Jakmile dokončíte tento úkol, Deek vám poskytne tkalcovský stav k přidání do místnosti požadavku, který lze použít k upgradu vašeho vybavení.

Pokud jde o shromažďování materiálů z zvířat, můžete shromažďovat materiál každých 25-30 minut, pokud byla zvířata mazlíčka a krmena. Na Ušetřete si nějaký čas, Vydejte se na tomes a svitky v Bradavinách a vyzvedněte si podavač zvířat, který vám umožní krmit se, a ušetřit vám kouzlo a čas.

Upgradování zařízení

Upgradování zařízení na maximální úroveň vyžaduje širokou škálu materiálů

Každé vybavení, které máte, bude vyžadovat jiné množství a kombinaci materiálu zvířete v závislosti na několika faktorech. To má rarita výstroje–a výstroj s nízkou raritou nelze vůbec upgradovat–a také který kus oblečení je. Pokud kus vybavení primárně poskytuje obranu, jeho upgrade přidá trestný čin statistiky a naopak. Každý kus vybavení může být upgradován třikrát, i když to bude vyžadovat velké množství materiálů z některých vzácnějších zvířat ve hře.

Můžete také přidat vlastnosti do vybavení nebo vyměnit vlastnost, pokud již existuje jeden přítomný. To také vyžaduje materiály, ale nic vzácného. Kvalita vlastnosti, kterou můžete zasunout do kusu zařízení, závisí na vzácnosti zařízení s nejsilnějšími rysy vyhrazenými pro legendární kusy zařízení.

Pokud hledáte materiály, aniž byste museli najít konkrétní bestii, Blood a Peck in Hogsemeade prodává téměř každý materiál ve hře, ale mohou být drahé a můžete si koupit pouze jeden z každého, než budete muset čekat na obnovení obchodu, aby se obchod obnovil.

Bradavice Legacy vyvíjí společnost Avanche Software, dceřinou společností Warner Bros. Interaktivní zábava. Hra byla zapletena do kontroverze kvůli transfobobním poznámkám autora Harryho Pottera JK Rowlinga. Přestože není osobně zapojena do jeho vývoje, má profitovat z jeho úspěchu. Další informace, přečtěte si náš hloubkový článek o tom, jak komentáře Rowlingové ovlivnily trans-komunitu. V tomto článku najdete také odkazy na Trans Creators, které můžete podpořit, a také na charitativní organizace, kterým můžete darovat.

Naši editoři zde diskutovali produkty, o nichž se zde diskutovalo nezávisle. GameSpot může získat podíl na příjmech, pokud si na našem webu koupíte něco uvedeného.

Dostal tip na zpravodaj nebo nás chtěl přímo kontaktovat? E -mail [email protected]