Jak uplatnit MW2 Mountain Dew XP kódy – tečkové esports, Call of Duty Teams Up with Mountain Dew, aby nabídli MW2 Double XP bonusy a treskové body.

Call of Duty týmy s Mountain Dew nabídnout bonusy a bonusy MW2 Double XP

Výše uvedené produkty budou mít všechny kódy, které budete muset ručně potřebovat na svůj účet, než je budete moci začít používat.

Jak uplatnit MW2 Mountain Dew XP kódy

Volání povinnosti: Modern Warfare 2 nahradil své místo na maloobchodních i digitálních policích. Ačkoli nespočet fanoušků čeká každý rok na nejnovější iteraci franšízy, Treska také se snaží co nejlépe kreslit první časovače prostřednictvím různých propagací, což je v případě MW2.

Jeden z nejnovějších MW2 Propagace je s Mountain Dew, kde hráči dostávají dvojité XP kódy. Do prosince. 31, hráči z U.S. a Kanada si bude moci s každým způsobilým nákupem nárokovat dvojitý XP kód.

Jakmile získáte dvojitý kód XP, musíte jej uplatnit, abyste jej aktivovali MW2. Takto to můžete udělat.

Kde vykoupit MW2 Kódy Mountain Dew XP

  • Přejděte na Mtndewgaming.com.
  • Přihlaste se ke svému účtu Activision.
  • Zadejte nebo zkopírujte/vložte svůj kód z lahve Dew MTN.

Který produkt Mountain Dew byste si měli koupit, abyste se odemkli MW2 Bonusy?

Ne všechny produkty Mountain Dew přicházejí s MW2 kódy. Pokud zamíříte do obchodu, abyste si ji vyzvedli, měli byste dávat pozor na lahve nebo obaly pro jakékoli zřeknutí se odpovědnosti. Zde jsou všechny produkty Mountain Dew, které přicházejí MW2 Vykoupitelné kódy.

  • 12 balíčků: 60 minut duálních xp + 75 bodů tresky
  • 16oz Mountain Dew Game Fuel: 15 minut Dual XP
  • 20oz Mountain Dew Bottles: 30 minut duálního XP
  • 24 balíčků: 120 minut duálního XP a 150 bodů tresky

Výše uvedené produkty budou mít všechny kódy, které budete muset ručně potřebovat na svůj účet, než je budete moci začít používat.

Spisovatel strategického obsahu a vedení Fortnite pro dot eSports. Gökhan Çakır absolvoval v roce 2020 jako průmyslový inženýr a od té doby aplikoval své analytické a strategické myšlení na mnoho snah. Jako přirozený hráč honil své dovednosti na profesionální úrovni v Dota 2. Když se v roce 2019 vzdal Aegis of Champions, Gökhan zahájil svou kariéru v psaní a pokrýval všechny věci, zatímco jeho srdce zůstává celoživotním obráncem starověku.

Call of Duty týmy s Mountain Dew nabídnout bonusy a bonusy MW2 Double XP

Call of Duty týmy s Mountain Dew nabídnout bonusy a bonusy MW2 Double XP

Energy Drink Brand Mountain Dew se spojila s Call of Duty nabídnout fanouškům dvojité bonusy XP & Double Weapon XP – a také šanci získat body tresky – v Modern Warfare 2 2.

Sledování po stopách podobných propagací na místech, jako je Burger King a Papa John’s, má Mountain Dew také vlastní promo, které je nyní stále k dispozici – i když nevýhodou je, že toto promo je pouze pro USA pouze pro USA. Zde si můžete prohlédnout úplný seznam všech promo.

Všichni hráči to musí udělat, je chytit se speciálně označené MTN Dew a MTN Dew Game Fuel Bottles, které na nich budou mít kódy.

První kód také poskytuje hráčům jedinečnou exkluzivní postavu pokožky – a nákupy 20oz lahví z obchodu K Circle K vám mohou také činit speciální volací kartu.

Ti, kteří si koupí 12 nebo 24 balíček Mountain Dew.

Jak získat MW2 Mountain Dew Rewards

Nejprve se budete muset ujistit, že jste v USA a více než 17 – pak se budete chtít zaregistrovat na oficiálním webu Mountain Dew Gaming.

Jakmile jste se zaregistrovali a přihlášeni, projdete kroky, abyste propojili účet Call of Duty s účtem Mountain Dew – a uplatnit své kódy. Propagace probíhá do 28. března 2023 – takže máte spoustu času na registraci svých kódů.

Odměny budou také platné pro Warzone 2.0. Takže pokud jste po skoku, stojí za to skočit na to, i když nevlastníte MW2. Úplná pravidla propagace na oficiálních webových stránkách si můžete prohlédnout.

Modern Warfare 2 je nyní venku, a pokud chcete více tipů, jak rychle vyrovnat, podívejte se na několik tipů a triků zde.