Jak vyřešit dveřní hádanky v dědictví Bradavic: Co znamenají čísla a symboly? Meristace, Bradavice Legacy dveřní hádanky: Všechna místa a řešení | PC hráč

Bradavice Legacy Door hádanky: Všechna místa a řešení

Starfield Aceles nebo Microbe: Což byste si měli vybrat?

Jak vyřešit dveřní hádanky v dědictví Bradavic: Co znamenají čísla a symboly?

Pomůžeme vám získat 100% v nové hře na základě vesmíru Harry Potter. Naučte se, jak odemknout tyto záhadné dveře symboly.

Aktualizace: 13. února 2023 12:15 EST

Pokud jste jedním z milionů hráčů, kteří si užili dědictví Bradavic, pravděpodobně jste se cítili ohromeni počtem prvků a tajemství, které tvoří impozantní hrad i obrovský otevřený svět, ve kterém se nachází, který se nachází svobodně prozkoumat. Jedním z prvků, které způsobily největší zmatek, jsou tajemné dveře se symboly, které musíme odemknout, víte, jak jejich hádanky fungují?

Jak otevírat dveře se symboly v dědictví Bradavic

Než se soustředíte na samotné dveře, první věcí, kterou musíte udělat, je získat aritmetickou stránku, která vám umožní vyřešit každou z hádanek v nich. Musíte jít do přílohy knihovny, ve věži astronomie a přímo před dveřmi se symbolem, uvidíte hrudník: uvnitř je stránka, která bude sloužit jako průvodce pro všechny z nich. A teď, když jste připraveni, vysvětlíme, jak tyto hádanky fungují.

Na stránce uvidíte siluety různých zvířat spojených s číslem od 0 do 9. Jsou to následující:

Musíte vyřešit dva diagramy na střední desce, ale abychom to vyjasnili, zaměříme se na ten níže, na jedno, s číslem 4 ve středu trojúhelníku. Jak vidíte, kolem něj je několik kruhů, které ukazují následující: A 0, A 1 a dvojitý otazník (. ). Klíčem je používat mechanismy na obou stranách dveří a tentokrát se zajímáme o ten napravo (. ).

Jediné, co musíte udělat, je podívat se na stránku Arithmancy Guide, kterou jste dostali dříve, a vytvořit následující účet:

Jak vyřešit dveřní hádanky v Bradavicích Legacy: Co znamenají čísla a symboly?

Abyste mohli komentovat, musíte být zaregistrováni a přihlášeni. zapomenuté heslo?

Bradavice Legacy Door hádanky: Všechna místa a řešení

Bradavice Legacy dveře puzzle v centrální hale krokve

Bradavice Legacy Door hádanky jsou jedním z mnoha tajemství, která můžete očekávat, že najdete kolem titulární školy čarodějnictví a čarodějnictví, ale poté, co se na několik minut díváte na své symboly magických zvířat, můžete být trochu zmatení skutečností, že jsou neřešitelné – a kterými jsou to, které jsou tím, které jsou tím které tím které jsou – které které Myslím, že nemáte potřebné informace k jejich dokončení.

Jistě, každý z nich můžete hrubou silou projít každou možnou kombinací na číselnících poblíž, ale ve skutečnosti existuje způsob, jak tyto dveřní hádanky správně vyřešit. V této příručce vás provedu správným způsobem, abyste vyřešili hádanky dveří Bradavice, jejich umístění, a také to, co získáte pro své úsilí. Uvědomte si, že existuje možnost, že odměny z hrudníku jsou náhodné, takže možná nedostanete přesně to, co jsem udělal, i když to stále činí jeden kus vybavení a jednu místnost požadavku.

Jak vyřešit všechny Bradavice Legacy Door hádanky

Bradavice Legacy Guides

I když můžete jen točit talířemi skrz každou kombinaci symbolů zvířat, abyste nakonec vyřešili každé dveře, skutečným řešením hádanek je založeno na matematice. Toto je škola, nakonec.

V Příloha knihovny Oblast Bradavic, tam je dveřní hádanka vedoucí do třídy Aritmancy a vedle ní najdete poznámku, která uvádí číslo, které každý symbol zvířat představuje. Toto je chybějící kus hádanky, které musíte otevřít dveře a získat kořist uvnitř. Poznámka vysvětlující čísla zvířat je na prvním místě dveří dole, pokud je chcete vyřešit sami, ale pokud ne, uvedl jsem každé řešení puzzle.

Pokud se v každém okamžiku divíte, o čem to sakra mluvím při popisu řešení, tady je to, co mám na mysli pro každý symbol:

  • 0 – chlupaté stvoření s obočím
  • 1 – Unicorn
  • 2 – chapadlo
  • 3 – tříhlavý had
  • 4 – divná sova
  • 5 – Spider s obličejem
  • 6 – ještěr
  • 7 – Squida s jedním okem
  • 8 – Spider
  • 9 – Hydra

Dveřní puzzle jeden: Central Hall krokve

V oblasti přílohy knihovny. Rychlé cestování do plamene věštění učebny, otočte se a vydejte se na krokve nad centrální halou, pak pokračujte po chodníku a odbočte doprava, abyste našli dveře a poznámku, která uvádí číslo, které každé zvíře představuje. Tato informace je potřebná k otevření ostatních dveří. Řešení pro tento je: Levý číselník: Weird Owl, pravý číselník: tříhlavý had. Odměnou je socha jednorožec a dveře vede do třídy Aritmancy.

Dveřní hádanka dvě a tři: Aritmancy Classroom

V oblasti přílohy knihovny opět projděte první dveře, abyste našli třídu Arithmancy a další dva dveře. Pro první dveře vlevo je řešení: levý číselník: divná sova, pravý číselník: pavouk s obličejem. To obsahuje keře pro místnost požadavku a vyšívanou formální uniformu.

Řešení pro pravé dveře je: Levý číselník: ještěr, pravý číselník: jednorožec. Tato místnost obsahuje zahradníky a některé velké koberce.

Dveřní hádanka čtyři: centrální hala

V oblasti přílohy knihovny. Rychlé cestování do lektvarů Floo Flame a otočte se a uvidíte dveře hádanky trochu pryč. Řešení pro tento je: Levý číselník: Spider, pravý ciferník (na podlaze výše): tříhlavý had. To obsahuje figuríny a lemovaný Crimson Clockwork Scarf.

Dveřní puzzle pět: dlouhá galerie

Stejné jako poslední: Zamiřte do lektvarů Floo Flame, přes dveře a jděte doleva dolů po schodech, dokud nedosáhnete zamčených dveří na úrovni jedna. Otevřete to a běžte celou cestu dolů po dlouhé galerii, dokud nedosáhnete otevřenějšího prostoru se dveřmi vlevo. Řešení je: levý číselník: chapadlo kozy, pravý číselník: Unicorn. To obsahuje vivarium krajináře a košili TatterSall a uniformu.

Dveřní hádanka šest: Charms Classroom

V oblasti křídla astronomie. Rychlé cestování do plamene Charms Classroom, pak se otočte a jděte za rohem doleva, abyste našli dveře. Řešení je ponecháno číselníku: kozí chapadlo, pravý cifer. To obsahuje rukavice ze slonoviny a sochy Jobberknoll.

Dveřní hádanka sedm: Ravenclaw Tower

V oblasti Velkého schodiště. Rychlé cestování do plamene Floo věže Ravenclaw, spusťte chodbu a podívejte se doprava pro dveře. Řešení je: Levý číselník (na druhé straně místnosti): divná sova, pravý číselník: pavouk s obličejem. To obsahuje šedé ruční ruky a knihy.

Dveřní hádanka osm: Velké schodiště

Také v oblasti Grand Staircase. Rychlé cestování na plamen Grand Staircase Tower Floo Flame a poté zamířte přímo dolů po schodech, abyste našli dveře zasazené do vnější stěny schodiště. Řešení je: Levý ciferník: ještěr, druhý ciferník (za vámi): Ometoový chobotnice. To obsahuje drsné rukavice a dalekohled.

Dveřní puzzle devět: poblíž Househodinového hodiny

V oblasti Velkého schodiště. Rychlé cestování na plamen Grand Staircase Floo, najeďte po schodech před vámi, zahněte doprava a zdvojnásobte se nahoru po dalším po schodech, než se otočíte doleva, abyste našli dveře. Řešení je: Levý číselník: chlupaté stvoření s obočím, druhý ciferník na podlaze dole: pavouk s obličejem. To obsahuje šátek starověkých tajemství a velké zdobené stoly.

Door puzzle Ten: Fakulta věž

V oblasti South Wing. Rychlé cestování na Flame Floo Floo Flame Fakulty. Budete muset provést „pečovatelky lunární nářek“, abyste se dostali k tomuto. Během úkolu odemknete věž fakulty a zamíříte dovnitř. V dalším patře nahoru od vchodu najdete dveře hádanky, i když možná budete muset rozptýlit prefekt, abyste se k tomu dostali. Řešení je: Levý číselník: chlupaté stvoření s obočím, pravý číselník: Hydra. Toto obsahuje elegantní dům pláště a zařízení pro vybavení fahora.

Dveře jedenáct: Velká hala

V oblasti Velké haly. Rychlé cestování do Great Hall Floo Flame a poté běžte doleva a kolem sloupu, abyste viděli dveře hádanky na konci chodby. Řešení je: levý číselník: pavouk, pravý číselník: tříhlavý had. To obsahuje pohyblivé portréty a neidentifikovanou položku legendární hlavy, kterou můžete odemknout v místnosti požadavku.

DODÁVÁNÍ PÍLICKÁ TWELVE: North Hall

Tenhle je v astronomickém křídle. Rychlé cestování do transfigurační třídy Floo Flame a poté projděte dveřmi za vámi do North Hall. Vydejte se po schodech do nejvyššího patra a najděte zamčené dveře úrovně jedna. Otevřete to a spusťte chodbou, abyste spatřili dveře hádanky nalevo. Řešení je levý číselník: ještěr, pravý ciferník: tříhlavý had. Tento obsahuje sochu Graphorn a lesní tartan šátek.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

PC hráč

Hej lidi, milovaný maskot Coconut Monkey zde zastupující kolektivní PC Gamer Editorial Team, který společně pracoval na psaní tohoto článku! PC Gamer je globální autoritou pro PC hry – v roce 1993 sestavuje s časopisem a poté v roce 2010 s tímto webem, který v současné době čtete. Máme spisovatele po celé USA, Velké Británii a Austrálii, o kterých si můžete přečíst zde.

Starfield Aceles nebo Microbe: Což byste si měli vybrat?

Jak se Cyberpunk 2077 vrátil zpět z katastrofy k dokončení jednoho z největších oblouků v oblasti her v historii her