Jak vyřešit laserovou hádanku Raftu, Raft: Jak vyřešit laserovou puzzle Temperance | Nerd Stash

Raft: Jak vyřešit laserovou hádanku pro temperamentní

Udělejte si cestu zařízením, kde je několik jednoduchých hádanek, abyste mohli vyřešit, abyste mohli otevřít dveře do laboratoře. Nakonec se dostanete do místnosti, která zní „Laboratoř 1“ nad dveřmi, která má na pravé straně nějaké skleněné panely a ovládací prvky. Když vstoupíte, vydejte se směrem ke zdi na pravé straně a aktivujte spínač, který spustí laser. Měli byste vidět laserové skákání ze skleněných panelů a za jedním z nich je pohyblivé zrcadlo, které lze otočit s některými ovládacími prvky před ním. Pomalu to otočte, aby se odrazil z okna vpředu a doprava a umístěte jej, dokud se neodskočí směrem k ovládacím prvkům vpravo od laboratorních dveří. To jej otevře a umožní vám pokračovat směrem k tvrdšímu laserovému hádanku.

Jak vyřešit laserovou hádanku vorů

Jak vyřešit laserovou hádanku vorů

Napsal Tarran Stockton

Zveřejněno 1. července 2022 12:47

Možná budete chtít vědět, jak vyřešit Vor Laserová puzzle, protože příběh o ostrově s názvem Temperance je plný různých hádanek, které mají vyřešit, které přicházejí jako docela výrazný rozdíl ve zbytku rané zkušenosti. Vor je většinou hra na tvorbu přežití, ale existuje příběh, který můžete sledovat po celou dobu zážitku cestováním na různé příběhové ostrovy, které přicházejí se set kusy a jedinečnou mechanikou. The Vor Laserová puzzle je taková, se kterou mnoho hráčů bojovalo, proto se podívejte na to, jak to vyřešit.

  • Máme také základní nátěr, jak získat raft pokročilý strašák, který je životně důležitý pro ochranu vašich plodin před racky.

Jak vyřešit laserovou hádanku vorů

Jak vyřešit vstup do raftu laseru

Jakmile dorazíte na ostrov Temperance, budete muset získat přístup do výzkumného zařízení Selene, což vyžaduje, abyste vyřešili Vor Temperance kód v observatoři, vydělává vám Blowtorch a Selene Key. Výzkumné zařízení Selene je docela snadné najít, protože je poblíž a jasně označeno nad obřími dveřmi. Pomocí Blowtorch vyčistěte sníh z klíčové dírky a poté pomocí klíče otevřete dveře.

Udělejte si cestu zařízením, kde je několik jednoduchých hádanek, abyste mohli vyřešit, abyste mohli otevřít dveře do laboratoře. Nakonec se dostanete do místnosti, která zní „Laboratoř 1“ nad dveřmi, která má na pravé straně nějaké skleněné panely a ovládací prvky. Když vstoupíte, vydejte se směrem ke zdi na pravé straně a aktivujte spínač, který spustí laser. Měli byste vidět laserové skákání ze skleněných panelů a za jedním z nich je pohyblivé zrcadlo, které lze otočit s některými ovládacími prvky před ním. Pomalu to otočte, aby se odrazil z okna vpředu a doprava a umístěte jej, dokud se neodskočí směrem k ovládacím prvkům vpravo od laboratorních dveří. To jej otevře a umožní vám pokračovat směrem k tvrdšímu laserovému hádanku.

Vydejte se po schodech a vybavte hazmatský oblek ze skříňky vedle dveří. To vám umožní přežít toxický plyn přítomný v místnosti s druhým laserovým hádankou, ale nebudete tam natrvalo schopni zůstat tam, což znamená, že budete muset hádat rychle nebo pravidelně vypadnout. V místnosti je více zrcadel, takže je to trochu krok nahoru od prvního.

Jak vyřešit raft laserové logické zrcadlo 1

Jakmile vstoupíte, aktivujte spínač na zdi doprava a spusťte laser. Laser bude ukazovat přímo na první zrcadlo, takže jděte nahoru k němu a postavte se za to, kde se odráží laser. Otočte jej doleva, aby zasáhlo druhé zrcadlo na druhé straně místnosti. Hlaďte na toto zrcadlo a znovu stojíte za to, kde to odráží laser, a otočte jej doleva, takže zasáhne skleněné panely na zeď.

Jak vyřešit laserovou hádanku vorů

Otočte se a uvidíte laser, který se nyní odráží na jiném skleněném panelu na opačné straně místnosti, který se zase odráží směrem k zrcadlu na jeho pravé straně. Zamiřte k tomuto zrcadlu a otočte jej doprava, takže odráží laser směrem k zrcadlu přímo naproti.

Jak vyřešit raft laserové puzzle Mirror 4

Zamířte směrem k levé straně posledního zrcadla a otočte jej doleva směrem ke skleněnému panelu na zdi, takže se odráží směrem k ovládacím prvkům dveří na levé straně. Nyní dokončíte laserovou hádanku a budete mít přístup ke zbytku zařízení.

To je vše pro náš základní nátěr, jak vyřešit Vor Laserová puzzle a nyní byste se měli dostat do výzkumného zařízení Selene.

Ujistěte se, že víte, jak odemknout nové postavy v Raftu, protože mnoho z nich může vynechat a jeden je k dispozici krátce po této puzzle.

Raft: Jak vyřešit laserovou hádanku pro temperamentní

Raft řeší laserové hádanky na ostrova Temperance Island

Lední medvědi žijí na studeném ostrově Temperance, který se nachází dál Raft Sedmý ostrov. Snížení po ostrově může najít výzkumné centrum, město Igloo a observatoř. Několik náročných hádanek a jedovatých oblastí vás zpomalí, ale s naším střídmým krátkým průchodem můžete snadno projít všemi překážkami. Hádanka, o které dnes budeme mluvit, je laserový v laboratoři 1. S trochou vedení můžete také vyřešit Raft’s Temperance laserová puzzle.

Řešení laserové puzzle Temperance – Raft

Raft řeší temperamentní laserovou hádanku

Pokud jste se dosud nedostali do puzzle v laboratoři 1, musíte udělat to, co musíte udělat. Zapněte laser namontovaný na zeď a přesuňte zrcadlo, dokud laser není namířen na zdroj energie dveří. Můžete vidět joystick, který ovládá zrcadlo poblíž zdroje energie. Když se dveře otevřou, bude vidět chodba s dalším hazmatským oblekem. Chcete -li najít druhou laserovou hádanku, nasaďte oblek a vydejte se do laboratoře 1.

Chcete -li spustit hádanku, zapněte laser z přepínače doprava. Na obrázku výše jsme se pokusili předvést umístění otočných zrcadel. Jak ukazuje čísla a obrázek, 1. zrcadlo musí vést laser k 2. atd.

Jakmile laser dosáhne čtvrtého zrcadla, musí ho hráči otočit, dokud se nedotkne zdroje energie vedle výstupu. Poznají stejný mechanismus, jaký viděli v první laserové puzzle.

Příbuzný:

Raft: Jak získat luk

Po sběru ovládací tyče v další místnosti se vraťte do kontrolní komory. Po zasunutí ovládacích prutů do odpovídajících slotů zatáhněte páku na hlavní konzoli. Vezměte klíč reaktoru a zadejte místnost reaktoru.

Vor je k dispozici na PC.

Raft: Výzkumné zařízení Selene (Laser Puzzle)

Selene Research Facility je poslední částí hádanky pro střídmost v Raftu.

Budete muset procházet zařízením, abyste nakonec odemkli nové kolegy.

Tady je průchod na Výzkumné zařízení Selene včetně laserové puzzle.

Jak najít výzkumné zařízení Selene

Na ostrově si všimnete nějakého světla podobného světlu v dálce. Jen jděte k tomu.

Jakmile dosáhnete, všimnete si, že je to vlastně zařízení, které rozzáří světlo.

Zadejte zařízení

Chcete -li otevřít dveře, přejděte na konzolu na levé straně. Použijte Blowtorch, který jste našli dříve (s největší pravděpodobností nalezeno v největší kupole v osadě).

Poté použijte klíč Selene, který jste našli v jiné budově.

Vstupte do zařízení a vydejte se do středu místnosti. Nejprve si můžete přečíst poznámku.

Nyní si vezměte oblek Hazmat. Oblek Hazmat vyprší poté, co vyžaduje určité množství radioaktivního poškození.

Jakmile zmizí, budete muset znovu vybavit oblek na skříňku obleku. V celém zařízení bude několik oblastí hazmatů.

Laboratoř 2 – Periodická tabulka

Po použití obleku vstupte do laboratoře 2.

Dosáhnete oblasti s radioaktivním plynem. Chcete-li vyřešit hádanku, jednoduše musíte pro každý prvek založit dvaciferné.

CL představuje chlor na periodické tabulce a počet je 17.

PM představuje Promethium a číslo je 61.

RB je Rubidium a atomové číslo je 37.

Zadejte všechny správné číslice pro každý prvek a odemknete spodní podlahu.

Zamířte dolů do nové oblasti.

Vybavte Hazmat znovu obleky, protože budete muset projít jinou oblastí radioaktivního plynu.

Chcete -li otevřít dveře, otočte ventil.

Vyzvedněte ovládací tyč v další místnosti. Bude Celkem 3 ovládací tyče A musíte je všechny dostat.

Vyřešte první laserovou hádanku

V další místnosti stáhněte páku a spusťte lasery.

Poté ovládejte knoflík tak, aby odrážel lasery ve správném směru.

Cílem je, aby laser zasáhl zařízení vedle dveří. Dveře se pak otevřou.

Jak vyřešit druhou laserovou hádanku

V další oblasti budete muset vyřešit laserovou hádanku, zatímco tam je radioaktivní plyn. To znamená, že zde s největší pravděpodobností strávíte spoustu času znovu vybavením obleků Hazmat.

Určili jsme to nějaký čas a můžete sledovat níže uvedené obrázky ve správném pořadí, jak by se lasery měly odrážet.

Dveře se poté odemknou poté, co laser zasáhne zařízení vedle něj.

Použijte ovládací tyče

Dosáhnete místnosti, kde uprostřed vidíte kouli energie.

Vložte všechny tři ovládací tyče, které jste dosud našli v zařízení.

Poté použijte páku uprostřed.

Získáte klíč reaktoru.

Zadejte reaktor

Dále zadejte dveře, za které je reaktor.

Ještě jednou musíte vybavit hazmatské obleky.

Cílem je nyní otočit všechny ventily v oblasti, aby se zastavil radioaktivní plyn.

Mezitím se pavouci budou tření, aby vás rozptýlili.

Až budete hotovi, otevřou se nové dveře.

Uvnitř místnosti, interagujte se zařízením a zastavte kryogen spánek.

Představí vás Shogo, vaše nové posádky.

Nakonec uvidíte poznámku uprostřed, která vám dává souřadnice na nové místo zvané Utopie.

Asi a l

AL tráví většinu času absorbováním obsahu nebo vytvářením obsahu.