Jak vyřešit mostní puzzle v Bradavicích, Braday Legacy Bridge Puzzle Guide | PCGamesn

Bradavice Legacy Bridge Puzzle Guide

Napsal Kiera Mills

Jak vyřešit mostní puzzle v Bradavickém dědictví

Jak vyřešit mostní puzzle v Bradavickém dědictví

Napsal Kiera Mills

Zveřejněno 15. března 2023 13:31

 • Další pomoc v Bradavicích pro více Bradavic najdete v našem průvodci řešením hádanek Herodiana v Bradavicích Legacy.

Zřeknutí se odpovědnosti: Zatímco tvůrce franšízy Harryho Pottera nebyl přímo zapojen do vytváření dědictví Bradavic, jejich komentáře k sociálním médiím kolem transgenderových lidí jsou škodlivé a nebezpečné vzhledem k velikosti jejich platformy.

Proběhli bychom vás na to Přečtěte si náš vysvětlení ZOBRAZENÍ ZOBRAZENÍ A Zvažte podporu charitativních organizací pro transformace.

Bradavice Legacy: Most Puzzle Solution

Bridge Puzzle Bradavice Legacy Location

Když jdete směrem ke čtyřem Brazierům, uvidíte, že můžete otočit číselníky pod nimi, aby představovaly jinou římskou číselnou. Měli byste si také všimnout, že každý Brazier má pod nimi symbol.

Klíčem k této hádance je nalezení kovové těsnění na zemi venku dveří centrální haly. Tato těsnění ukazuje, které číslice je třeba použít, na který symbol.

Nyní jděte ke každému brarazierovi a komunikujte s nimi, dokud nebudou aplikovány správné číselné. Můžete na ně otočit číselník, pouze pokud jsou osvětleny. Jednoduše vrhněte kouzlo plamene, jako je intendio a Confringo, aby to udělali.

Číslice mostu

Bridge Puzzle Bradavice Legacy Solution Countals

Jak je na obrázku výše, plně vyřešit Bradavice Legacy mostní hádanka, každá čísla by měla být nastavena na následující:

 • Tvar diamantu s vnitřním křížem by měl být nastaven na čtyři (iv)
 • Kruh s půlkruhem a linií by měl být nastaven na dva (ii)
 • Trojúhelník, který vypadá jako znamení smrtícího smrti, s kruhem a jedinou linií v něm musí být nastaveno na tři (iii)
 • Trojúhelník se šesti řádky napříč IT by měl být nastaven na jeden (i)

Jakmile nastavíte všechny braraziers na správnou číslici, otevře se pečeť, aby odhalila tajný chodník pod mostem.

Cestujte po žebříku a prozkoumejte, abyste našli legendární hruď a dva menší truhly s pokladem.

To je vše, co potřebujete vědět díky našemu průvodci Bridge Puzzle Braday Solution.

Pro více informací Bradavice Legacy, Podívejte se na to, co je nového v 8. březnu poznámky o patch nebo jak dokončit záchranu Rococo Quest. Ještě více Bradavice Legacy průvodci, můžete si je jistě najít právě tady v Ggreconu.

Bradavice Legacy Bridge Puzzle Guide

Hádaní Bradavic Bridge Bridge v The Viaduct Courtyard je snadný způsob, jak dostat ruce na legendární kořist, i když budete muset nejprve zapálit několik požárů.

Bradavice Legacy Bridge Puzzle - Průvodce Hufflepuff stojí na mostě ve sněhu

Publikováno: 5. května 2023

The Braday Legacy Bridge Puzzle je jen jedním ze tří skrytých tajemství na školním areálu. Je také velmi snadné přehlédnout, vzhledem k tomu, že se jedná o environmentální hádanku, která vyžaduje, abyste dávali pozor na esoterické stopy, když prozkoumáte Bradavické školy čarodějnictví a čaroděje.

Při překročení viaduktu, který spojuje Velkou přílohu Hall a knihovny; Můžete vidět, kde je to na mapě Bradavic. Je to docela neškodná oblast na první pohled, ale podívejte se blíže a uvidíte charakteristické znaky hádanky. A co víc, řešení, že vám bude činit legendární položku a nemusíte ani vědět, jak otevřít zámky Bradavic ve hře otevřeného světa, abyste mohli přístup. Zde je návod, jak vyřešit hádanku Bradavic Legacy Bridge.

Viaduct Courtyard, jak je znázorněno na mapě ve hře, je umístění logické hádanky Bradavic Legacy Bridge

Bradavice Legacy Bridge Puzzle Solution

Když vytvoříte svůj přístup z přílohy knihovny, všimnete si zlaté reliéfy nesoucí čtyři symboly s odpovídajícími římskými číslicemi na cestě dopředu. Tato reliéf je jádrem Bradavického mostního hádanky, ale než s ní budete moci komunikovat, musíte se nejprve naučit intendio nebo Confringo Spell. Pokud jste dosud odemkli ani zaklínadlo, podívejte se na náš seznam všech kouzel Bradavic a jejich předpokladů před návratem k dokončení mostní puzzle s lehkostí.

Nyní, když můžete střílet oheň ze špičky hůlky, je čas to dobře využít. Otočte svou pozornost na čtyři Braziers namontované na soklích podél mostu. Všimnete si, že každý sokluh obsahuje symbol, který se objeví na úlevě. Použijte invendio nebo confringo k rozsvícení každého brazieru, poté s každým z nich komunikujte, abyste je otočili a zobrazili číslo odpovídající symbolu na reliéfu.

Stopa k vyřešení logické hádanky Bradavic na podlaze. Zlatý reliéf nesoucí symbol a čísla, která musí být spojena s nedalekými braziers na mostě

Zde jsou odpovídající symboly a čísla v logické hádanky Bradavie Legacy Bridge:

 • I: vzhůru nohama
 • II: Triangle směřující doleva
 • III: půlměsíc
 • IV: Diamond

Nemusíte se starat o to, jakou pořadí to děláte – pokud se správně shodují, vyřešíte hádanku Bradavického mostu Bridge Bridge. Po otevření se vraťte ke zlaté reliéfu na cestě a sestupujte po žebříku do viaduktu. Na pravé straně najdete malou hruď obsahující náhodnou sběratelskou. Vaše primární odměna za řešení hádanky Bradavického mostu však leží ve velkém pokladní hrudi nalevo na druhém konci viaduktu. Prohledejte hrudník a obdržíte náhodnou legendární položku a vraťte se do Legacy Room, který je třeba ji identifikovat pomocí stolu popisu.

To je vše, co potřebujete k vyřešení Bradavic Legacy Bridge Puzzle. Pokud jste nespokojeni s pohledem legendárního vybavení, který jste obdrželi, je pro udržení smyslu pro styl neporušený systém Bradavického vysílače. Také jsme dostali řešení dra v Bradavicích, které se objevují hádanky, složité hádanky na věž a kde najít klíč přijetí, pokud se jedná o dědictví Bradavic, která vás palují. Nakonec se podívejte na naši recenzi Bradavic Legacy, abyste zjistili, jak jsme našli náš první rok na Magical School.

Původní průvodce od Forda Jamese.

Tvůrce série Harryho Pottera, JK Rowling, v posledních letech učinil řadu transfobobních poznámek o sociálních médiích. Warner Bros. Má licenci na výrobu her na základě Harryho Pottera. Zatímco podrobnosti o této dohodě nejsou veřejně známy a hry WB říká: „J.K. Rowling není přímo zapojen do tvorby hry “, je pravděpodobné, že jako tvůrce a majitelka Harry Potter IP vydělá z prodeje licenční poplatky. Pokud byste se chtěli dozvědět více o rovnosti transgenderu nebo půjčit svou podporu, zde jsou dvě důležité charitativní organizace, které vám doporučujeme vyzkoušet: Národní středisko pro transgender rovnost v USA a mořské panny ve Velké Británii.

Dave Irwin Dave je částečný pro trochu temných duší nebo monstrum Hunter Rise, a pokud nehraje bojové hry jako Street Fighter 6, najdete ho, jak vytáhne nepřátele se svými milovanými domácími mazlíčky v Diablo 4, zkoumá prostor ve Starfieldu a Fantasy World of Baldur’s Gate 3.

Jak vyřešit mostní puzzle v Bradavickém dědictví

Mezi mnoha tajemstvími Bradavice Legacy jsou různé složité hádanky, které mohou hráči dokončit pro odměny. Most skládačka na mostě Knihovna Příloha je obzvláště hojná, ale je to také ta, která pro mě vyžadovala trochu další mozkové síly.

Úspěšné řešení Bradavice LegacyMost skládačku udělí hráčům několik malých kousků kořistí plus kus legendárního vybavení. Vzhledem k tomu, jak jednoduchá má tato hádanka dokončit, je to skvělý způsob, jak hráči, aby si v jejich hře dostali ruce na nějaké silné vybavení.

Zde je vše, co potřebujete vědět, abyste mohli vyřešit hádanku Bridge Božeto Bradavice Legacy.

Kde je mostní hádanka Bradavice Legacy?

Hráči si tuto hádanku možná ani nevšimli, protože se téměř hladce mísí do prostředí. Najdete ji na zemi na mostě, který se spojuje doprava od oblasti Velké haly a nalevo od oblasti přílohy knihovny.

Zdůraznil jsem přesné umístění na níže uvedeném obrazovce.

Jak dokončit most Puzzle v Bradavice Legacy

Jako většina hádanek Bradavice Legacy, Puzzle mostu se zdá být složitější, než ve skutečnosti je. K dokončení této hádanky se budou muset hráči naučit incidio.

Bridge Puzzle Step One: Použijte invendio na Braziers

 • Přistupte ke všem čtyřem Brazierům, které jsou umístěny na obou koncích mostu, a rozsvítí je pomocí invenčního kouzla.

Bridge Puzzle Krok dva: Srovnejte symboly s římskými číslicemi

 • Vraťte se ke každému brazierovi a komunikujte s nimi a přepněte symbol tak, aby odpovídal správnému římskému číslici. Který z nich patří, s nímž je ilustrován na Zlatém kruhu, který působí jako klíč pro hádanku na pravé straně mostu.
  • I: trojúhelník s linkami
  • II: Kruh s jiným kruhem v něm
  • III: trojúhelník s kruhem a linií v něm
  • IV: Diamant s X

  Římská číslice, na které je Brazier, lze vidět přímo na základně každého z nich. Lze je změnit na správný v libovolném pořadí, ale odměna nebude udělena, dokud nebudou rozsvíceny všechny čtyři s invendio a přepnuty na správnou římskou číselnou.

  Co získáte za dokončení mostní puzzle Bradavice Legacy?

  Jakmile úspěšně dokončíte hádanku, Průvodce Golden Circle se otevře, aby odhalil žebřík. Sejměte žebřík, aby našli dvě malé truhly, které poskytují nějakou kořist plus důležitější hrudník na druhém konci oblasti, která obsahuje legendární aktivum.

  Položky legendární rarity jsou kousky špičkové úrovně v celé hře. Nejenže nabízejí pěkné statistiky samy o sobě, ale také vytvářejí některé velmi silné výsledky, když k tomuto kusu přidáte vlastnosti.

  Spisovatel štábu v Dot Esports se primárně týká Minecraft, Genshin Impact, MC Championship (MCC), Disney Dreamlight Valley, General Gaming a Streamování. Celý svůj život nadšeně psala a hraje a nyní tráví svůj čas kombinováním dvou. Kacee promovala na San Diego State University v roce 2021 s bakalářským titulem v angličtině a certifikátem v kreativní úpravě a publikování. Poté se v roce 2022 připojila k Dot Esports jako spisovatelka na volné noze před přechodem na spisovatele štábu v roce 2023. Ve svém volném čase si ráda kupuje více knih, než dokáže číst, hraní sama nebo s přáteli, pít příliš mnoho čaje, snaží se držet krok se všemi streamery, které miluje, účastní se koncertů, fangirling nad filmy a televizi, poslech hudbu a trávení času se svou rodinou, přáteli a domácími mazlíčky, kteří jsou nejdůležitějšími částmi jejího světa.