Jak vyrobit a používat Grindstone v Minecraft, Grindstone – Minecraft Wiki

Minecraft Wiki

Grindstone v Minecraft lze použít k opravě a rozčarování předmětů a také k fungování jako blok pracoviště pro zbraně Villager Profese. Můžete získat brusný kámen tím, že jej vezmete od vesničana zbraní nebo tím, že se sami uděláte na Crafting stůl. Chcete -li vytvořit brusný kámen, umístěte tyčinky na obou stranách první řady s kamennou deskou ve středu a poté položte dvě prkna přímo pod dvěma tyčinkami. Chcete -li opravit předměty, umístěte dvě podobné položky, abyste kombinovali jejich trvání; Zatímco jednoduše vložte kouzelnou položku do obou slotů, abyste získali pravidelnou verzi této položky spolu se zkušenostmi.

Minecraft Grindstone

Grindstone v Minecraft lze použít k opravě a rozčarování předmětů a také k fungování jako blok pracoviště pro zbraně Villager Profese. Můžete získat brusný kámen tím, že jej vezmete od vesničana zbraní nebo tím, že se sami uděláte na Crafting stůl. Chcete -li vytvořit brusný kámen, umístěte tyčinky na obou stranách první řady s kamennou deskou ve středu a poté položte dvě prkna přímo pod dvěma tyčinkami. Chcete -li opravit předměty, umístěte dvě podobné položky, abyste kombinovali jejich trvání; Zatímco jednoduše vložte kouzelnou položku do obou slotů, abyste získali pravidelnou verzi této položky spolu se zkušenostmi.

Brus
Lepit Kamenná deska Lepit
Dřevěné prkno Dřevěné prkno

Můžete použít jakoukoli dřevěnou prkno a dokonce smíchat a odpovídat prken a recept bude stále vytvořit grindstone.

Obsah

 1. Jak získat grindstone v Minecraftu
 2. Jak používat grindstone v Minecraft
 3. Jak vyrobit grindstone v Minecraftu
 4. Trivia
 5. Časté časté
  1. Q. Je grindstone lepší než kovadlina?
  2. Q. Kolik XP dává grindstone?

  Jak získat grindstone v Minecraftu

  Existují dva způsoby, jak získat grindstone. Jedním z nich je najít vesnici a vzít grindstone od vesničanů zbraní. Naopak je to udělat sami.

  Grindstones lze nalézt ve vesnicích často ve generovaných strukturách, jako je tento. Pokud nemůžete najít jednu prostřednictvím světové generace, není příliš těžké si s ním udělat.

  Jak používat grindstone v Minecraft

  Pokud vaše nástroje vypadají horší pro nošení, můžete jej použít k opravě. Otevřete grindstone UI kliknutím na grindstone.

  Dva čtverce vlevo jsou pro opravu. Při rozmnosti můžete použít buď. Výsledkem je čtverec napravo, takže se můžete podívat a zjistit, zda chcete projít opravou nebo rozčarováním nebo ne. Umístění dvou stejných nástrojů bude konzumovat oba a opravit položku rovnou součtu jejich trvanlivosti plus 5% jejich maximální trvanlivosti.

  Použití brusného kamene neovlivňuje pravidelné opravy. Oprava z libovolné nabídky řemeslného nabídky přidá přetrvávání položky plus 5%, takže grindstone, který má tento vtip, není tak vzrušující.

  Jedinečná část brusného kamene je to, jak odstraní kouzla a poskytne vám zkušenosti.

  Umístěte okouzlenou položku do jedné z čtverců doleva a odstraní kouzelnice z položky a poskytne vám zkušenosti, jakmile vyberete položku na pravé straně. Množství zkušeností, které získáte, záleží na tom, kolik kouzel bylo, stejně jako jejich úroveň.

  Jak vyrobit grindstone v Minecraftu

  Vytváření brusného kamene vyžaduje pouze dvě dřevěná prkna, dvě tyčinky a jednu kamennou desku. Umístěte na obou stranách dvě tyčinky a mezi nimi kamennou desku. Poté vložte dvě dřevěná prkna jakéhokoli druhu do menu řemeslného menu pod tyčinky.

  Toto je recept na mletí.

  Trivia

  Grindstone neodstraní kletby. Můžete umístit kouzelnou knihu s více kouzelníky a kletbou a odstranit z ní všechna kouzla s výjimkou kletby.

  Oprava položky v brusném kameni je stejně efektivní jako ve vašem inventáři. Použijte grindstone pro rozčarující předměty, oprava předmětů v grindstone není nutná.

  Časté časté

  Q. Je grindstone lepší než kovadlina?

  Pro opravu předmětů nečiní trest jako kovadlina. Grindstone také nedochází trvanlivost jako kovadlina. Kovadliny jsou stále o něco lepší, protože můžete kombinovat kousky Enchanted dohromady, než je jednoduše odstranit. Kovadliny jsou nezbytné k vytvoření dokonalého kouzelného vybavení, protože šance na získání dokonalých kouzel na nástroje nebo brnění je téměř nemožné.

  Q. Kolik XP dává grindstone?

  Grindstone vám poskytne zkušenosti v závislosti na kouzelnících, které odstraní. Vyšší úroveň kouzla a vyšší množství kouzelníků klesne více. Například ostrost udělám pouze od 1-21 zkušeností, ale ostrost v poklesne 45-65.

  Minecraft Wiki

  Sledujte minecraft wiki na Discord nebo na našich stránkách sociálních médií!

  Nemáte účet?

  Minecraft Wiki

  • Obslužné bloky
  • Vyrobené bloky
  • Generované bloky struktury

  Brus

  Brus

  Obnovitelný

  Stohovatelný

  Nástroj

  Odolnost proti výbuchu

  Tvrdost

  Světelný

  Průhledný

  Hořlavý

  Chytí palbu z lávy

  A brus je blok, který opravuje předměty a nástroje a také odstraňuje kouzla z nich, s výjimkou kletby. Slouží také jako blok pracovních míst pro zbraně.

  Obsah

  • 1 získání
   • 1.1 lámání
   • 1.2 Přirozená generace
   • 1.3 Crafting
   • 2.1 Oprava a rozčarování
   • 2.2 Změna povolání
   • 2.3 zkušenosti
   • 2.4 Interaktivita pístu
   • 3.1 obecný
   • 3.2 jedinečné
   • 4.1 id
   • 4.2 stavy bloku

   Získání []

   Breaking []

   Grindstones lze získat pomocí libovolného pickaxe. Pokud bude těženo bez pickaxe, nic nepadne.

   Blok Brus
   Tvrdost 2
   Nástroj
   Čas rozbití [a]
   Výchozí 10
   Dřevěný 1.5
   Kámen 0.75
   Žehlička 0.5
   diamant 0.4
   Netherite 0.35
   Zlatý 0.25
   1. ↑ časy jsou určeny pro neznámé nástroje, které mají hráči bez efektů stavu, měřené během několika sekund. Další informace naleznete v rozbití § Speed.

   Přirozená generace []

   Zbraně přístřeší

   Grindstones přirozeně generují na vesnických zbraních.

   Crafting []

   Použití []

   Groundstone může být orientován různými směry. V edici Java to nepotřebuje podpůrný blok. V edici Bedrock se zlomí, pokud není podporována.

   Oprava a rozčarování []

   Grindstone Gui

   Při použití se zobrazí rozhraní se dvěma vstupními sloty a jedním výstupním slotem.

   Umístění jedné okouzlené položky do vstupního slotu tvoří nový Nenacholovaný položka stejného typu a trvanlivosti ve výstupním slotu. Odstranění položky z výstupního slotu spotřebovává vstupní položku a upustí od nějaké zkušenosti.

   Umístění dvou položek (okouzlených nebo ne) stejného typu do vstupních slotů tvoří novou nerovnazovanou položku tohoto typu a s odolností rovnající se součtu trvání dvou vstupních položek a 5% maximální trvanlivosti této položky (zaokrouhleno dolů), až do své maximální trvanlivosti. Obě vstupní položky jsou v procesu spotřebovány. Pokud byla některá vstupní položka okouzlena, pak odstranění výstupní položky upustí některé zkušenosti.

   Množství zrušeného zkušeností závisí na počtu kouzel a úrovní každého z nich, ale je to částečně náhodné. Například protipožární ochrana I poskytuje 5-9 zkušeností. [ Více potřebných informací ]

   Stejně jako u všech nechantovaných položek nemá nová položka žádná předchozí trest práce. Groundstone nemůže odstranit kletbu. Grindstones také neodstraňují vlastní jméno položky.

   Pokud akce není použitelná (e.G. Šipka zobrazuje pouze jedna položka, která není zdoben nebo dva vstupy), zobrazuje se červený kříž, jako je kovadlina a ve výstupním slotu se neobjeví žádná položka a žádná položka se neobjeví.

   Následující tabulky ukazují bonusy odolnosti různých položek:

   Brnění Kůže Zlato Řetězec Žehlička diamant Netherite
   Helma 2 3 8 8 18 20
   Hrudní deska 4 5 12 12 26 29
   Legíny 3 5 11 11 24 27
   Boty 3 4 9 9 21 24
   Nástroje
   Dřevo Zlato Kámen Žehlička diamant Netherite
   3 1 6 12 78 101
   Různé nástroje
   Luk Kuše Trojzubec Štít Želví krunýř Elytra Mrkev na hůlce Pokřivená houba na hůlce Rybářský prut Náží Pazourek a ocel
   19 23 12 16 13 21 1 5 3‌ [ Jen ]
   19‌ [ Být jen ]
   11 3

   Změna profese []

   Pokud má vesnice grindstone, který nebyl nárokován vesničanem, má jakýkoli vesničan, který si ještě nevybral blok pracoviště.

   Zkušenosti [ ]

   Při odstraňování kouzel z položek získává hráč zkušenosti s rovnou minimální upravené úrovni kouzelníka tohoto okouzlení. Konečná částka je jednotně distribuovaná náhodná částka mezi polovinou výsledného součtu (zaokrouhleno nahoru) a samotnou součet.

   Interaktivita pístu []

   Grindstones nelze tlačit písty nebo tahat lepkavé písty.

   Zvuky [ ]

   Obecný [ ]

   Zvuk Titulky Zdroj Popis Umístění zdrojů Klíč překladu Hlasitost Pitch Útlum
   vzdálenost
   https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: Stone_dig1.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: Stone_dig2.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: Stone_dig3.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: Stone_dig4.ogg Blok rozbitý Bloky Jakmile se blok zlomí blok .kámen .přestávka titulky .blok .obecný .přestávka 1.0 0.8 16
   Blok umístěný Bloky Když je blok umístěn blok .kámen .místo titulky .blok .obecný .místo 1.0 0.8 16
   https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: Stone_mining1.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: Stone_mining2.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: Stone_mining3.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: Stone_mining4.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: Stone_mining5.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: Stone_mining6.ogg Blokovací lámání Bloky Zatímco blok je v procesu rozbití blok .kámen .udeřil titulky .blok .obecný .udeřil 0.25 0.5 16
   https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: Stone_hit1.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: Stone_hit2.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: Stone_hit3.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: Stone_hit4.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: Stone_hit5.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: Stone_hit6.ogg Žádný [Zvuk 1] Závislé na entitě Padající na blok s poškozením pádem blok .kámen .podzim Žádný [Zvuk 1] 0.5 0.75 16
   https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: Stone_hit1.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: Stone_hit2.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: Stone_hit3.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: Stone_hit4.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: Stone_hit5.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: Stone_hit6.ogg Kroky Závislé na entitě Chůze po bloku blok .kámen .krok titulky .blok .obecný .kroky 0.15 1.0 16
   Zvuk Zdroj Popis Umístění zdrojů Hlasitost Pitch
   https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: Stone_dig1.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: Stone_dig2.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: Stone_dig3.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: Stone_dig4.ogg Bloky Jakmile se blok zlomí kopat .kámen 1.0 0.8-1.0
   Bloky Když je blok umístěn kopat .kámen 1.0 0.8-1.0
   https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: Stone_hit1.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: Stone_hit2.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: Stone_hit3.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: Stone_hit4.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: Stone_hit5.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: Stone_hit6.ogg Bloky Zatímco blok je v procesu rozbití udeřil .kámen 0.37 0.5
   Hráči Padající na blok s poškozením pádem podzim .kámen 0.4 1.0
   Hráči Chůze po bloku krok .kámen 0.3 1.0
   https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: Stone_Jump1.wav https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: Stone_Jump2.wav https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: Stone_Jump3.wav https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: Stone_Jump4.wav Hráči Skákání z bloku skok .kámen 0.12 1.0
   Hráči Padající na blok bez poškození pádu přistát .kámen 0.22 1.0

   Unikátní []

   Zvuk Titulky Zdroj Popis Umístění zdrojů Klíč překladu Hlasitost Pitch Útlum
   vzdálenost
   https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: grindstone_use1.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: grindstone_use2.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/soubor: grindstone_use3.ogg Použitý grindstone Bloky Když se používá brusný kámen blok .brus .použití titulky .blok .brus .použití 0.5 0.9-1.0 16
   Zbraně pracují Přátelská stvoření Náhodně, zatímco zbraň pracuje entita .vesničan .work_weaponsmith titulky .entita .vesničan .work_weaponsmith 0.5 0.8-1.2 16
   Zvuk Zdroj Popis Umístění zdrojů Hlasitost Pitch
   https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: grindstone_use1.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/file: grindstone_use2.ogg https: // minecraft.fandom.com/wiki/soubor: grindstone_use3.ogg Bloky Když se používá brusný kámen blok .brus .použití 0.5 1.0
   Bloky Náhodně, zatímco zbraň pracuje blok .brus .použití 0.5 1.0

   Hodnoty dat []

   Id []

   název Identifikátor Formulář Klíč překladu
   Brus brus Blok a položka blok.Minecraft.brus
   název Identifikátor Numeric ID Formulář ID položky [i 1] Klíč překladu
   Brus brus 450 Block & Giveable Item [I 2] Identické [i 3] dlaždice.brus.název
   1. ↑ ID formy přímé položky Block, který se používá v souborech a doplňcích Savegame.
   2. ↑ K dispozici s příkazem /dávat.
   3. ↑ Formulář přímé položky bloku má stejné ID jako blok.

   Blokovací stavy []

   název Výchozí hodnota Povolené hodnoty Popis
   tvář stěna strop
   podlaha
   stěna
   K čemu je připevněn grindstone.
   tváří v tvář severní východní
   severní
   jižní
   Západ
   Směr, kterému čelí brusky.
   Naproti směru, který hráč směřuje při umístění brusného kamene na podlahu nebo strop.

   Úspěchy []

   Ikona Úspěch Popis ve hře Skutečné požadavky (pokud je to jiné) Gamerscore vydělal Typ trofeje (PS4)
   PS4 jiný
   Rozčarovaný Použijte grindstone a získejte zážitek z okouzleného předmětu. 20G Bronz

   Dějiny [ ]

   Pro podrobnější rozpis změn textur a modelů, včetně sady vykreslení pro každou kombinaci státu, viz /historie aktiv

   Java Edition
   1.14 18w44a Přidané grindstones.
   Grindstones lze v současné době získat pouze z tvůrčího inventáře a nemají žádnou funkčnost.
   18w45a Přidán argument ukazatele na nohy grindstone.
   18w48a Textura grindstones byla změněna.
   Přidán řemeslný recept na grindstones.
   Grindstones jsou nyní funkční a používají se k opravě předmětů a nástrojů.
   Grindstones nyní může odstranit všechna nepřátelská kouzelnice z položky, ve které je zážitek vrácen na hráče.
   Grindstones nyní generují v aktualizovaných vesnicích Plains.
   18w49a Grindstones nyní generují v aktualizovaných vesnicích Savanna a nových vesnicích Snowy Tundra.
   18w50a Grindstones nyní generují v aktualizovaných pouštních a taigových vesnicích.
   19w03a Přidané zvuky pro grindstones.
   19w11a Grindstones nyní slouží jako blok pracoviště.
   1.16 20w06a Crimson Planks a Warted Planks lze nyní použít k řemeslnému grindstones.
   1.19 22w11a Mangrovová prkna lze nyní použít k řemesle grindstones.
   Edice Bedrock
   1.9.0 Beta 1.9.0.2 Přidané grindstones, ale nemají žádnou funkčnost.
   1.10.0 Beta 1.10.0.3 Grindstones může nyní generovat ve vesnických zbraních.
   Textura grindstones byla změněna.
   Přidán řemeslný recept na grindstones.
   1.11.0 Beta 1.11.0.1 Grindstones jsou nyní funkční.
   Grindstones již nejsou imunní vůči explozi.
   Legacy Console Edition
   1.91 Přidané grindstones.
   1.92 Textura grindstones byla změněna.

   Problémy []

   Problémy týkající se „grindstone“ jsou udržovány na sledování chyb. Nahlásit problémy tam.

   Trivia []

   • Než byl přidán grindstone, byla vznášena jiná metoda k odstranění kouzel pro aktualizaci vodních vod, což by bylo pomocí krmení položek do davu známého jako „Velký hlad“, ale dav ztratil Minecon Earth 2017 dav hlasováním přízrak.

   Jak používat grindstone Minecraft

   Blacksmiths Dejte si pozor: Chcete minecraft grindstone co nejrychleji.

   Minecraft Grindstone - Grindstone sedí před řekou a tekoucí lávou

   Co je to minecraft grindstone? Pokud se často ocitnete ve ztrátě, pokud jde o nejdůležitější funkce Minecraftu, nejste sami. Každá aktualizace přináší něco čerstvého a vzrušujícího, ale udržování krok s tím může být ohromující.

   Grindstone v Minecraft je jednou z novějších předmětů hry, takže s tím můžete být neznámí, pokud jste byli daleko od hry. Pokud jste to vy, Grindstone je nesmírně užitečný nástroj, který vám umožní opravit zbraně a odstranit kouzelnictví.

   Představení nebo osvěžení vašich znalostí o této praktické položce je přesně to, pro co je tento průvodce Minecraft Grindstone Průvodce. Pojďme tedy dohnat, jak co nejlépe využít tento nový kousek soupravy.

   Jak vytvořit minecraft grindstone

   Vytváření brusného kamene v Minecraft vyžaduje dvě hole, dvě dřevěná prkna a kamennou desku. Všechny z nich je docela snadné dostat se na ruce. Hlíčky i dřevěná prkna lze získat řemeslným pomocí dřeva, které je hojné ve všech, ale nejdrsnějšími semenami Minecraft.

   Vše, co potřebujete pro kamennou desku, jsou tři kusy kamene, které vyrábějí šest kamenných desek. Pokud jste dosud neudělali kámen, jen zakopněte několik kusů dlažebního masa v peci a zahřejte je. Jakmile máte všechny ingredience, budete moci vytvořit grindstone.

   Jak používat grindstone Minecraft

   Pro Grindstone existuje několik různých využití. Nejprve s tím můžete opravit položky. Chcete -li tak učinit, vložte do něj dvě položky stejného typu a kterýkoli kus, který umístíte do horního slotu, bude opraveno obětováním jedné dole.

   Z položky můžete také odstranit kouzelnictví Minecraft, i když to uděláte jednoduše vložením Enchanted Item do kteréhokoli z obou slotů před jeho aktivací. To odstraní všechna nepřátelská kouzla a poskytuje vám trochu zážitku pro každý z nich. Všimněte si, že i když nechcete odstranit kouzla z položky, stejně se to stane. Jinými slovy, ujistěte se, že se staráte o své předměty a nezjistěte svůj oblíbený meč nebo pickaxe.

   Použití Grindstone také odstraní veškerou předchozí trest práce, kterou položka nashromáždila. Toto je systém, který zdokonaluje položky na práci na používání kovadlin, takže je to dobrý způsob, jak efektivně osvěžit nástroj, do kterého jste vložili. Grindstone je dobrý způsob, jak udržet své předměty ve tvaru špičky – je to nezbytný nástroj pro jakýkoli začínající kovář – ale musíte mít na paměti potenciální nevýhodu odstraňování svých kouzel.

   Nápady Minecraft House: Základní inspirace
   Minecraft Mansion: Big House Blueprints
   Kabina Minecraft: Snowy Abyde Ideas
   Hrad Minecraft: Masivní středověké stavby