Jak vyrobit crafting stanice v Terraria a Brew Potion – přečtěte si!, Terraria – výroba lektvarů: Začínáme v alchymii

Průvodce Carl S Terraria

Menší léčivé lektvary jsou vyrobeny ze 2 gelů, 2 skleněných lahví a houby. Uzdraví 50 zdravotních bodů. Chcete -li upgradovat tento lektvar, budete potřebovat 2 menší léčivé lektvary a zářící houbu, abyste vytvořili pravidelný léčivý lektvar. Zářící houby najdete pod zemí jeskynní vrstva. Další fáze léčivých lektvarů vyžaduje 3 balená voda, 3 pixie prach a křišťálový střep. Tento lektvar je vyhrazen, když zadáte hardmode, protože ingredience najdete pouze poté, co váš svět vstoupí do hardmode.

Jak vyrobit řemeslnou stanici v Terraria a vařit lektvary

Když postupujete ve hře Terraria, narazíte na potřebu vařit lektvary. Existují desítky různých lektvarů od obnovení vašeho zdraví a many, po různé nadšence, které vám mohou poskytnout výhodu v bojích s šéfem. Lektvary vám mohou pomoci upravit více sto nebo dokonce tisíce bodů poškození nebo udržet naživu déle. Naštěstí nastavení lektvarů je snadné a lze jej provést velmi brzy ve hře.

Obsah

 1. Požadované materiály pro vytvoření alchymie
 2. Jak vyrobit tabulku alchymie:
 3. Jak vyrobit lektvary v Terrarii
 4. Časté časté
  1. Q. Jaký je nejlepší lektvar v Terraria?
  2. Q. Jak pěstovat lektvar ingredience v terarii?
  3. Q. Jak vyrobit a upgradovat zdravotní lektvary v Terrarii?

  Požadované materiály pro vytvoření alchymie

  1. 2 pískové bloky
  2. 10 dřevěných bloků (pro pracovní stůl)
  3. 20 kamenných bloků, 4 dřevěné bloky a 3 pochodně (pro pec)

  Potřebujete skleněnou láhev, abyste vytvořili alchemský stůl. Chcete -li vyrobit skleněnou láhev, budete potřebovat dva pískové bloky a pec. Důlujte nějaký kámen a nasekejte některé stromy, abyste získali materiály, které potřebujete pro pec a pracovní stůl. Pracovní stůl se skleněnou lahví nahoře je vše, co potřebujete odemknout recepty lektvaru.

  Jak vyrobit tabulku alchymie:

  Nejprve vytvořte pracovní stůl. Pracovní stůl můžete udělat ručně s 10 dřevem.

  Umístěte svůj pracovní stůl dolů a kombinujte 20 kamenných bloků, 3 pochodně a 4 dřevo, abyste vytvořili pec. Tato pec vám umožní proměnit písek na sklo. Shromážděte nějaký písek putováním přes povrch vašeho světa. Měli byste narazit na poušť, ale pokud musíte shromáždit nějaký písek na okraji svého světa v oceánu.

  Umístěte pec a otevřete svůj inventář, abyste si vytvořili sklo. Každý kus skla vyrobí 2 skleněné lahve.

  Proměňte sklenici na skleněné láhve a položte skleněnou láhev na svůj pracovní stůl.

  Nezáleží na tom, na kterou stranu položíte skleněnou láhev. Jakmile budete mít pracovní stůl se skleněnou láhev nahoře, můžete vyrobit lektvary na této řemeslné stanici.

  Jak vyrobit lektvary v Terrarii

  Téměř každý lektvar ve hře začíná balenou vodou. Největší výjimkou z tohoto pravidla by byly menší léčivé lektvary, protože tyto vyžadují pouze houby, gel a pravidelné skleněné lahve. Shromážděte spoustu písku, abyste se proměnili ve skleněné láhve a pokud je vaším cílem vyrobit léčivé lektvary, kombinujte 2 gel, houbu a 2 skleněné láhve, aby se dvě menší léčivé lektvar.

  Pro prospěšné lektvary budete potřebovat základnu balené vody, abyste mohli začít. Aby se balená voda ve svém inventáři jednoduše měla skleněné lahve a postavte se vedle zdroje vody.

  Stačí stát poblíž vody, aby byl recept odemknut. Na velikosti vody nezáleží a voda není spotřebována při výrobě balené vody. S vaší balenou vodou jste nyní měli základnu pro většinu lektvarů. Recept, se kterým se možná budete chtít seznámit, jsou regenerační lektvary. Tento lektvar pomalu uzdraví váš zdravotní bar a zajistí vítaný doplněk, kdykoli budete čelit jakýmkoli šéfům.

  Chcete -li vyrobit regenerační lektvar, potřebujete jen balenou vodu, denní blok a houbu u alchymieho stolu. Pokud se chcete naučit, jak vyrobit jiné lektvary, jednoduše vložte balenou vodu do možnosti craftingu, kterou průvodce nabízí. Ukáže vám recept na téměř každý lektvar ve hře.

  Časté časté

  Q. Jaký je nejlepší lektvar v Terraria?

  Nejčastějším lektvarem, který jsem se vařil, je lektvar regenerace. Obzvláště proto, že se jedná o jeden z nejjednodušších lektvarů pro vaření a jeho výhody vydrží po celou hru. Většina lektvarů, které vaříte, bude pro boje proti šéfům. S ohledem na to jsou hněvový lektvar a lektvar Lifeforce silnými kandidáty na nejlepší lektvar ve hře. Zvýšení poškození o 10% znamená, že ukončíte šéfa, bojujete rychleji a 20% maximální zvýšení zdraví znamená, že můžete přežít déle.

  Q. Jak pěstovat lektvar ingredience v terarii?

  Spousta složek lektvaru bude mít zvláštní požadavky na sklizeň semen. I když můžete získat složku lektvaru bez vyplněného stavu, shromažďování semen vám umožňuje udržovat velkou zásobu vašich lektvarů ingredience. Například Daybloom vyrobí semena pouze po sklizni, když je den. Moonglow má opačný stav, kdy to musí být v noci. Můžete vyrobit boxy na květináři se 6 hlínou pro růst těchto semen na jejich příslušné ingredience lektvaru.

  Q. Jak vyrobit a upgradovat zdravotní lektvary v Terrarii?

  Menší léčivé lektvary jsou vyrobeny ze 2 gelů, 2 skleněných lahví a houby. Uzdraví 50 zdravotních bodů. Chcete -li upgradovat tento lektvar, budete potřebovat 2 menší léčivé lektvary a zářící houbu, abyste vytvořili pravidelný léčivý lektvar. Zářící houby najdete pod zemí jeskynní vrstva. Další fáze léčivých lektvarů vyžaduje 3 balená voda, 3 pixie prach a křišťálový střep. Tento lektvar je vyhrazen, když zadáte hardmode, protože ingredience najdete pouze poté, co váš svět vstoupí do hardmode.

  Terraria: Vytváření lektvarů

  Vyrábět lektvary v Terrarii

  Crafting lektvary vám umožní dát vaši postavu buffy, které jsou velmi užitečné v bojích s šéfem a při těžbě

  Lektvary poskytují buffy vaší postavě – obvykle alespoň několik minut – což může výrazně ovlivnit sílu vaší postavy v boji. To je zvláště pozoruhodné při boji s šéfy, protože kombinované statistiky několika lektvarů zlepšují vaši postavu v boji. Existují také lektvary, které urychlují těžbu a poskytují světlo, a ty, které jsou pravidelně dostupné, pomůže nesmírně pomoci. Zatímco lektvary, které najdete z hrudníků při dobrodružství, lze uložit na důležité okamžiky, je ještě lepší, pokud si můžete vařit vlastní lahvicí nebo alchymie (prozatím pouze PC), abyste mohli mít nekonečný dodávka. Schopnost pěstovat rostliny je zde klíčová, takže v Terrarii existuje samostatný průvodce zahradnickými rostlinami, který vám s tímto procesem může pomoci. Můžete si také užít ty nejlepší bojové lektvary šéfa. Tato příručka se zaměřuje na to, aby nováčky zvýšily požadavky na vaření lektvarů.

  Výroba lektvarů

  Začínáme s alchymií
  Proces výroby lektvarů vyžaduje několik věcí z vás. Zde je seznam materiálů, které budete muset začít. Je to konkrétní, aby se zabránilo nepřiměřenému zmatku vzhledem k množství možností v Terrarii.

  Terraria - výroba skla

  Vytváření skla v Terraria vyžaduje písek, který lze proměnit v lahve s pouhými dvěma kroky v peci

  Láhve – Pokud nemáte přístup k tabulce Alchemy, potřebujete jednu láhev umístěnou na stole. Můžete si vyrobit šálek nebo jinou položku pro držení tekutin, ale protože stejně potřebujete láhve, pravděpodobně k tomu budete chtít použít sklo. Jděte najít pouštní biom na povrchu vašeho světa a snižte jeho výšku některými sklizením velkého hromady písku. Skleněné láhve se vyrábějí z písku pomocí pece. Nejprve vyrobíte sklo a poté ji vytvoříte do lahví pomocí pece pro druhý krok také. Dva písek vytvoří jednu sklenici, která se promění ve dvě lahve – takže v podstatě budete mít jednu láhev na blok písku ve svém inventáři. 999 lahví lektvarů vydrží velmi dlouho, takže tolik nepotřebujete tolik. Začněte s 200 maximálně 200.

  Terraria - jednoduchá stanice lektvaru

  Stanice, s níž lze vyrábět lektvary. Na snímku jsou minimální požadované řemeslné stanice – pec k výrobě skla z písku a otočení na láhve a jedna položená prázdná láhev na pracovní lavici.

  Umístěte jednu prázdnou láhev – Dokud nebudete moci získat stanici Alchemy, prostě potřebujete jednu z lahví umístěných na pracovním stole – to je vše! Nasaďte si ho na hork a umístěte jej jako jakýkoli jiný objekt, pouze na horní část stolu. To jen dává vaší postavě něco, s čím by se rostliny smíchaly, aby vytvořily lektvar. Tato láhev promění pracovní stůl na alchymickou řemeslnou oblast a zároveň si zachovává svou původní funkci.

  Láhve s vodou – Chcete -li skutečně vyrobit lektvar, potřebujete láhve naplněné vodou. Jednoduchý! Vezměte si hromadu lahví a jděte v nějaké vodě. Můžete vyvolat menu řemeslného a všechny z nich najednou, vše, aniž byste ovlivnili hladinu vody. Pro každý lektvar, který uděláte, budete potřebovat jednu z těchto lahví, takže je dobré vyrobit mnoho najednou, aby se ze seznamu srazilo jednu složku.

  Balená voda je požadovaný materiál téměř ve všech terariích

  Uptrpená voda vyžaduje, abyste stáli poblíž vodního útvaru s něčím, co ji vložila. Vychovávejte menu řemeslného a vyplňte je všechny!

  Rostliny a další materiály – Nyní musíte jen pěstovat/sklízet byliny a další věci, které potřebujete k výrobě každého lektvaru. Stojící poblíž láhve na stole vám umožní přístup k tvorbě lektvaru.

  PC Terraria 1.3 pouze: Tabulka alchymie
  Tabulka alchymie je často nalezena v dungeonu, který lze prozkoumat, jakmile dostanete nějaké obrany a slušné poškození a porazíte Skeleron, abyste získali přístup. Proč to prostě nemůžete koupit nebo vytvořit? Je to zvláštní. Použití alchymie na rozdíl od polohy láhve vám dává šanci 1 ze 3, že nebudete používat žádné materiály, když vyrobíte lektvar. To znamená, že vaše materiály jdou mnohem dále, což vám umožní vyrábět ještě více lektvarů s sklizněmi. Měli byste vzít na Skeleron a porazit ho, než se přesunete do tvrdého režimu, abyste měli alchymie stůl, pokud máte zájem o výrobu spousty lektvarů jako já. Jakmile jste si vzali jeden domov tím, že ho zasáhnete s pickaxe, abyste to „sklízeli“, hra si automaticky vybere alchymie stůl na rozdíl od umístěné láhve, když jdete na výrobu lektvaru, pokud by byli oba blízko k sobě navzájem.