Jak vyrobit kovadlinu v Minecraft: Snadné kroky, jak vyrobit kovadlinu v Minecraft: Průvodce receptem, použití, opravy a kouzelníky – Dexerto

Jak vytvořit kovadlinu v Minecraft: Průvodce receptem, použití, opravy a kouzla

Než se divíte, co s tím dělat, pomůžeme vám více. Diskutujeme o jeho aplikacích a použití.

Jak vyrobit kovadlinu v Minecraftu

Udělejte kovadlinu v Minecraft

V Minecraftu je spousta nástrojů a všichni mají své použití. Ale Hádej co? Kovadlina je jako šéf z nich. Je to snadné a super užitečné.

Co je to kovadlina? Je to nástroj, který vám umožní opravit a kombinovat zbraně a brnění. Je to měnič her, věřte mi!

kovadlina

Co jsou kovadliny?

V reálném světě je kovadlina nástrojem, který se dlouho používá k tvarování kovového a řemeslného vybavení. V Minecraft slouží podobné roli, ale může to udělat mnohem víc než to. Tmavě šedá malá blokovaná kovadlina.

V Minecraft lze kovadliny použít –

 • Oprava položek
 • Přejmenovat je
 • Upravit kouzelnictví.

Kvůli těmto funkcím jsou to docela užitečné užitné bloky. Zatímco se někdy přirozeně vynoří v lesních sídlech, mohou být také snadno vytvořeny. Chcete -li si udělat sami, je to, co budete potřebovat.

Jaké položky potřebuji k vytvoření kovadliny?

Krok 1 – Materiály potřebné k vytvoření kovadliny

 1. 31 Iron Ingots
 2. 3 železné bloky
 3. Řemeslný stůl

Vytváření kovadliny vyžaduje hodně železa . Přesněji řečeno, budete potřebovat 31 železných ingotů. 27 z nich bude použito k výrobě železných bloků. Budete také potřebovat 3 železné bloky. Samozřejmě to nebudete moci vytvořit bez samotného řemeslného stolu.

Jaké položky potřebuji k vytvoření kovadliny

Protože recept vyžaduje hodně železa, je nejlepší začít těžit hluboko. Začněte tím, že se kamenný pickaxe a můj hluboko do hor, aby získal dostatečné množství železa. Až budete mít dost, budete potřebovat pec, abyste ucítili surovou železnou rudu do ingotů.

Krok 2 – Crafting recept na kovadlinu

Jakmile budete mít suroviny, začněte recept vypracovat. Vyplňte všech devět otvorů železnými ingoty a vytvořte železné bloky. Jakmile to máte, můžete začít pracovat na kovadlině.

Umístěte tři bloky železa do horní řady řemeslného stolu. Umístěte železný ingot do střední díry druhé řady. Nakonec vyplňte spodní řádek železnými ingoty, abyste vytvořili kovadlinu. Tady máš. Nyní máte svou vlastní kovadlinu, jak uznáte za vhodné.

Crafting recept na kovadlinu

Než se divíte, co s tím dělat, pomůžeme vám více. Diskutujeme o jeho aplikacích a použití.

Krok 3 – Pomocí kovadlin

Už jsme se dotkli toho, na co lze kovadliny použít. Pojďme se tím vypracovat. Chcete -li opravit položku, můžete přidat ingot jakéhokoli materiálu do poškozené zbraně nebo nástroje na kovadlině a opravit ji.

Existuje další způsob opravy položek, který zahrnuje kombinaci dvou poškozených položek. Přejmenování všech položek je ještě snazší, protože je musíte umístit pouze na kovadlinu.

Můžete také kombinovat kouzelné knihy s nástroji, které je také okouzlí. Nejlepší věc na kovalech je, že opravy nevylučují jejich kouzlo. Jako takový je to často lepší volba než použití brusného kamene.

Pomocí kovadel

A konečně, v edici Bedrock můžete použít kovadlinu k úpravě nebo rozšíření na mapě.

Začněte se zatloukat!

Takže to máte. Kovadliny jsou jednou z nejužitečnějších předmětů, které můžete ve hře vytvořit. Nejsou užitečné pouze pro opravu, ale kvůli ostatním nástrojům, které nabízejí.

I když nejste vášnivý crafter, mít kovadlinu ve vaší domovské základně je dobrý nápad. Nikdy nevíte, kdy budete muset opravit ten okouzlený meč . Takže, odtudněte a dobře se bavte.

Minecraft je jednou z nejpopulárnějších her mezi dětmi a Moonpreneur nyní proměňuje tuto zábavnou hru v příležitost naučit se kódovat. Kurz Minecraft kódování pomůže dětem naučit se dovednost kódování nejrychlejšího a nejzábavnějšího možného! Zarezervujte si třídu zdarma ještě dnes!

Minecraft kódování pro děti

Další tlačítko

Zde je 10 nejlepších FAQ o kovadlině v Minecraft

Jak vytvořit kovadlinu v Minecraft: Průvodce receptem, použití, opravy a kouzla

Minecraft Anvil

Minecraft

Kovadlina je klíčovým nástrojem pro svět přežití každého hráče Minecraft, protože může upgradovat brnění, nástroje, zbraně a dokonce i jmenovat stvoření.

Zatímco pec a řemeslný stůl budou jediným nástrojem, které potřebujete v rané hře Minecraft, jak vaše zdroje rostou, je důležité, abyste investovali do nových nástrojů, když postupujete do hry.

Když hráči získají lepší diamantové nástroje, je důležité tyto nástroje upgradovat. K tomu budete potřebovat kovadlinu.

Článek pokračuje po reklamě

Tento statný nástroj vám vrátí hodně železné rudy, ale tato investice bude snadno splacena. Zde je návod, jak vytvořit kovadlinu a všechna využití, která z ní můžete získat;.

Článek pokračuje po reklamě

Jaké materiály jsou potřebné k vytvoření kovadliny v Minecraft?

Materiály kovadliny Minecraft

Kovadlina není obslužný blok, který budete moci vypracovat v rané hře Minecraft Survival World. Vzhledem k tomu, že nástroj vyžaduje tolik zdrojů, je důležité se ujistit, že jste plně nastaveni se základy, než se pokusíte vytvořit kovadlinu.

Abyste vytvořili kovadlinu, budete se muset shromáždit 4 železná ruda a 3 železné bloky (nebo 31 železné rudy celkem pro vytvoření potřebných železných bloků) a přiveďte je k vašemu řemeslnému stolu.

Jak vyrobíte kovadlinu v Minecraft?

Recept kovadliny Minecraft

Jakmile máte své čtyři železné ingoty a tři bloky železa, uspořádejte je do receptu zobrazeného na obrázku výše.

Článek pokračuje po reklamě

Umístěte Čtyři železné ingoty ve formaci „T“ ve spodních dvou řádcích a poté naplňte horní řadu třemi železnými bloky. Udělejte to a pak budete mít vlastní kovadlinu!

K čemu je kovadlina používaná v Minecraft?

Použití kovadliny v minecraft

Kovadliny lze použít k upgradu a opravě brnění, nástrojů a zbraní a také k přizpůsobení jmenovek.

Jak opravujete předměty kovadlinou?

Opravit položku v kovadlině jednoduše Umístěte položku do potřeby opravy do prvního slotu a poté do druhého slotu vložte potřebné rudy komponenty. Například k opravě diamantového pickaxe budete potřebovat dostatek diamantů pro opravu Pickaxe na požadované zdraví.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Všimněte si však, že opravárenské nástroje, brnění a zbraně v kovadlině vyžadují zkušenosti, takže se ujistěte, že jste narazili na farmu XP, abyste získali potřebnou úroveň.

Jak můžete kombinovat předměty a kouzla s kovadlinou?

Někteří hráči nevědí, že to je je možné kombinovat kouzla ze dvou identických položek Pokud jsou oba umístěni do kovadliny. Například, dva diamantové neporušené I -pickaxes lze dát dohromady do kovadliny, aby vytvořili jeden diamantový unbroken II Pickaxe.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

To je skvělé pro zachování cenných kouzel a upgradování vašich položek bez potřeby okouzlujícího stolu.

Článek pokračuje po reklamě

Můžete přejmenovat položky s kovadlinou?

Jak používat jmenovku v Minecraft

Kovadliny lze použít přejmenovat položky Minecraft, což může být užitečné k rozlišení mezi vaším zařízením, pokud máte více mečů, bot nebo pickaxes.

Článek pokračuje po reklamě

Podle Umístěte požadovanou položku do kovadliny můžete kliknout na název položky a změnit ji. To bude stát jednu úroveň zkušeností.

Jak a proč použít kovadlinu ke změně jmen v Minecraft

Nakonec mohou hráči použít kovadlinu vedle názvů k přejmenování různých tvorů a předmětů ve svém světu Minecraft. Jednoduše postupujte podle těchto kroků:

Článek pokračuje po reklamě

 1. Ujistěte se, že máte kovadlinu, značku jmen a dostatečné množství XP
 2. Použijte kovadlinu a umístěte názvu do bloku utility
 3. Zadejte požadované jméno
 4. Odstraňte názvu z kovadliny
 5. Vybavte značku názvu a aplikujte ji na dav nebo položku podle vašeho výběru!

Stojí za zmínku, že jmenovky nemohou být vytvořeny, musí být vypleněny z dungeonů a hrudníků, takže se ujistěte, že hledáte tyto vzácné položky, když jste venku.

Nezapomeňte si vzít čas při výběru jména, značky jsou neuvěřitelně vzácné, takže je důležité, abyste je neztráceli.