Jak vyrobit Lightning Trident v Minecraftu, 7 nejlepších Minecraft Trident Enchantments v roce 2023 | Beebom

7 nejlepších Minecraft Trident Enchantments v roce 2023

Pravděpodobně jedno z nejchladnějších kouzel v Minecraftu je loajalita trojstavním okouzlením. Jak název napovídá, bude to váš trojzubný loajální, takže Po každém hodu se to vrátí. Pokud jste se někdy chtěli cítit jako řecký bůh (nebo The Avenger) Thor, je to způsob, jak to udělat. Můžete to použít pomocí kouzelné knihy a také okouzlujícího stolu.

Jak vyrobit Lightning Trident v Minecraftu

Trident je jedinečná zbraň v Minecraftu, která může mít jedinečné okouzlení dělat skvělé věci, jako je svolání blesku.

  • Jak postavit farmu Gunpowder v Edici Minecraft Java
  • Top 3 nejužitečnější kouzelnice v Minecraftu (a 3 nejhorší kouzla)
  • 5 nejlepších paliv pro nahrazení uhlí při tavení v Minecraft

Trident je jednou z nejmocnějších zbraní v Minecraftu. Může fungovat jako zbraň na dálku a její poškození a její poškození je poměrně vysoké. Trident má navíc přístup k několika jedinečným kouzelům ve hře, aby byl ještě užitečnější. Ve skutečnosti existuje dokonce okouzlení, které umožňuje vašemu trojzubci svolat Lightning.

V tomto článku vám ukážeme, jak vyrobit Lightning Trident v Minecraft.

Jak vyrobit Lightning Trident v Minecraftu

Vytváření blesku v Minecraftu je docela jednoduché. Potřebujete knihu trojzubce a kanály, pak můžete použít tabulku Enchantment k kombinování těchto dvou.

Jediným způsobem, jak získat Tridenta v Minecraftu, je zabití utopeného, ​​který nese trojzubci. Ne všechny vyvolané utopení však budou nést trojzubci. Utopené má 6.25% (15% v Java Edition), aby se vynořilo s Tridentem. Když zabijete utopené trojfikálem, bude mít 8.5% upuštění od Tridentu. Pokud má vaše zbraň rabování kouzla, šance na získání trojzubce se zvýší o 1% za každou úroveň rabování enchantment.

Utopený

Dále musíte najít kanálovou knihu Enchantment. Existují různé způsoby, jak získat v Minecraftu knihu Enchantment Channeling. Můžete to získat z rybolovu, hrudníků, obchodování s vesničany knihovny nebo přímo přes enchantment tabulku.

Trident osvětlení Minecraft

Nyní, jakmile budete mít svůj Lightning Trident, měli byste se naučit, jak jej používat. Chcete -li svolat Lightning s Lightning Trident, musíte hodit Trident během bouřky. Lightning pak bude svolán na místo Trident, kde jste ho hodili. Cíl, který byl zasažen bleskem, bude krátce zapálen, protože déšť hned poté vypálí oheň.

7 nejlepších Minecraft Trident Enchantments v roce 2023

Nejlepší trojfikátní kouzlo v Minecraft

Trident je jedním z mých osobních favoritu a jednou z nejvzácnějších předmětů ve hře v Minecraft. Je to jeden z mála nástrojů, které nemůžete vytvořit a potřebujete získat ve světě Minecraft. Ale to není všechno. Trident má také některé z nejchladnějších kouzel ve hře, která najdete v této hře s karanténou. Některá trojfikátní kouzelnice se mohou dokonce cítit jako Aquaman. A jsme tu, abychom pokryli všechna nejlepší trojfikátní kouzel v Minecraftu, spolu s procesem získání Tridentu.

Vše, co musíte udělat, je důkladně sledovat našeho průvodce, abyste porozuměli všemu o všech trojfikantách v Minecraft Java i Bedrock Editions. Pokud chcete něco silnějšího, můžete vždy nainstalovat Forge v Minecraft. Umožní vám nainstalovat a spustit nejlepší mody Minecraft. S tím řekl, nepojďme to dále odkládat a objevit nejlepší trojfikátní kouzlo v Minecraftu. Testovali jsme kouzla a jejich účinky na nejnovější minecraft 1.20 Aktualizace.

Základy: Jak získat Trident v Minecraftu

Na rozdíl od většiny zbraní a nástrojů, a Trident Can lze získat pouze zabitím utopeného v Minecraft. Drowned je zombie varianta mob nalezená v oceánských biomech. Utopené můžete snadno najít poblíž oceánských ruin. To je jediný způsob, jak najít trojzubku v Minecraftu. Neexistuje žádný řemeslný recept na tuto zbraň a nemůžete ho najít ani v žádném hrudním kořisti. Navíc tridenty, které získáte z utopení, nejsou vždy na vrcholu jejich zdraví. Před použitím je stává nutností opravit a okouzlit.

Utopil se s Tridentem v Minecraftu

Jako zbraň mohou tridenty působit jako házecí a také jako zbraň na blízko. Ve srovnání s diamantovým mečem má vyšší míru poškození, ale pomalejší rychlost útoku, pokud nejste pod vodou. Nejlepší část o Tridentu je, že můžete Zabijte davy až do 80 bloků od tebe. Ale to je teprve poté, co to můžete chytit z utopeného, ​​který má Méně než 10% šance vypustit to. S tím z cesty podívejte se na nejlepší trojfikátní kouzlo v Minecraft.

Nejlepší trojfikátní kouzlo, které byste měli použít v roce 2023

1. Věrnostní okouzlení

Pravděpodobně jedno z nejchladnějších kouzel v Minecraftu je loajalita trojstavním okouzlením. Jak název napovídá, bude to váš trojzubný loajální, takže Po každém hodu se to vrátí. Pokud jste se někdy chtěli cítit jako řecký bůh (nebo The Avenger) Thor, je to způsob, jak to udělat. Můžete to použít pomocí kouzelné knihy a také okouzlujícího stolu.

Rychlost návratu Tridentu závisí na úrovni vašeho okouzlení. Má maximálně 3 úrovně Můžete upgradovat na. Pokud jde o omezení, váš Trident se při hození do lávy poškodí a nevrátí se z prázdnoty (java-exkluzivní). A v nešťastném případě, že zemřete, než se vrátí, najdete ji na stejném místě jako vaše smrt.

2. Channeling

Pokračování v tématu řeckého boha Thora, naše další trojfikátní kouzlo nám umožňuje produkovat blesk ve hře. Ale neměňte to s útokem založeným na elektřině. Při použití tohoto okouzlení Kanály osvětlení z oblohy. Má pouze jednu úroveň, ale je to více než dost, aby se z něj stala jedno z nejsilnějších kouzel v Minecraftu. Toto trojzubné kouzlo můžete použít pomocí kouzelné knihy a okouzlujícího stolu.

  • Proměňte popínavou popínavou popínavou popínavou
  • Lehká místa na ohni
  • Zapálit davy
  • Vytvářejte čarodějnice z vesničanů
  • Převést prasata na zombifikované pigliny
  • Změňte barvy mooshroomů

3. Nabodnutí

Jak název napovídá, jedná se o jedno z nejlepších trojfikátních kouzel v Minecraftu, pokud chcete způsobit další poškození davů. S horní limitou 5 úrovní, Impaling je jedním z nejnebezpečnějších aktiv ve hře. Pokud tedy najdete utopeného nebo jiného hráče, který jej používá, je vaše nejlepší volba. Toto okouzlení můžete použít pomocí kouzelné knihy a okouzlujícího stolu.

Impaling V na trojzubci v Minecraftu

Každá úroveň tohoto okouzlení přidá další 2.5 srdcí v hodnotě poškození k Tridentu. Na své maximální úrovni vás jiný hráč snadno zabije jediným zásahem. Ale aby se zabránilo tomu, aby byl přemožen, alespoň v edici Java, další poškození se vztahuje pouze na vodní davy. Mezitím v edici Bedrock jej můžete použít na jakémkoli davu, pokud jsou v kontaktu s vodou. A ano, i déšť se počítá jako kontakt s vodou v Minecraft.

4. Riptide

Náš další vstup na seznam nejlepších trojfikátních kousků v Minecraftu není nic menšího než supervelmoci. Riptide Enchantment tlačí nebo vrhá hráče směrem k směru, kterým je Trident hoden. Stejný hod můžete dokonce použít k útoku na davy, ale to může zvýšit riziko konfrontace s tímto davem také. Riptide má 3 úrovně degradace, a každá nová úroveň zvyšuje pokrytí vzdálenosti o 6 bloků.

Mějte však na paměti, že to funguje pouze tehdy, když hráč stojí ve vodě nebo dešti. Navíc, protože Trident technicky nikdy neopustí naši ruku, nemůžeme zkombinovat toto okouzlení s loajalitou. Podobně vám Minecraft také neumožňuje používat jej spolu s Lightningem, protože by to mohlo nakonec zamíchat hráči. Riptide můžete použít pomocí kouzelné knihy a okouzlujícího stolu.

5. Rozbilo

Rozbijte 3 na Trident

Mezi všemi trojnásobnými kouzly v Minecraftu je nerozbita pro většinu nástrojů a vybavení běžné. Jak jste možná uhodli, zvyšuje trvanlivost trojzubce Když se na to aplikuje. Technicky to nezvyšuje trvanlivost, ale snižuje šance nebo pravděpodobnost, že se položka rychle sníží. V každém případě vaše vybavení trvá déle, když na něj použijete nerozbitou.

S ohledem na vzácnost trojzubce je to jedno z prvních kouzel, které byste měli použít. Neblukání má maximálně 3 úrovně a s tímto účinkem můžete snadno najít kouzelné knihy. Alternativně je to také jedno z prvních kouzel, které můžete získat při používání okouzlujícího stolu.

6. Oprava

Oprava 1 na Trident

Naše další okouzlení se také točí kolem trvanlivosti. Ale místo toho, aby se zvyšovala pravidelná trvanlivost, Oprava se zaměřuje na obnovení snížené trvanlivosti jakékoli položky. Většina hráčů ji používá k opravě poškozených tridentů upuštěných utopenými. Opravu však není použitelné pomocí okouzlujícího stolu. Chcete -li jej použít, musíte najít kouzelnou knihu.

Toto okouzlení neexistují žádné specifické úrovně, takže množství obnovené trvanlivosti závisí na vašem zážitku ve hře. Oprava obnovuje dvě jednotky odolnosti pro jednu zkušenost Orb Point. Takže to není technicky zdarma, ale také to nestojí moc. Ve hře můžete provádět různé aktivity založené na zkušenostech, včetně vaření, zabíjení a dalších, abyste automaticky opravili svůj Trident.

7. Kletba zmizení

Poslední položka na našem seznamu nejlepších trojzubců v Minecraft je nejoblíbenější ve hře kletba. Je to velmi podobné lektvaru neviditelnosti, díky kterému hráče je neviditelný. Tato kletba způsobí, že Trident zmizí poté, co zemřete. Na rozdíl od jiných položek je nebudete moci najít v místě vaší smrti. Prokletí se nezdá jako problematická pro jiné běžné zbraně a nástroje. Ale vzhledem k vzácnosti trojzubce vás může nastavit zpět ve vašem pokroku.

Navíc to je Jedno z jediných dvou kouzel ve hře, které broušení nedokáže odstranit. Pokud hledáte průvodce, jak odstranit kouzla v Minecraftu, již jsme to pro vaše pohodlí zveřejnili.

Takže jo, pokud s touto kletbou najdete trojzubce, je lepší ho udržet v hrudi, než s tím riskantní boje. A protože se jedná o kletbu, je to použitelné pouze pomocí knihy Enchanted. Naštěstí jsou šance narazit na trojzubci s tímto efektem přirozeně velmi nízké.

Jak aplikovat trojfikátní kouzlo v Minecraft

Prvních 5 kouzelníků na našich seznamech lze použít pomocí okouzlujícího stolu. Náš průvodce můžete využít, jak vyrobit okouzlující stůl v Minecraftu a efektivně jej používat. Alternativně můžete použít Enchanted Books k aplikaci všech kouzel na našem seznamu. Také jsme zveřejnili tutoriál o tom, jak používat Enchanted Books v Minecraft, aby vám věci usnadnily.

Nyní máte sílu prozkoumat hloubky biomů Minecraft Ocean pomocí těchto nejlepších trojzubců ve hře. A když jste zkoumáni, použijte náš Minecraft 1.19 Průvodce distribucí rudy k nalezení nejlepších rud ve hře, zejména najděte diamanty s větší lehkostí. Tato okouzlení jsou nejlepší, když se používají spolu s dalšími speciálními efekty ve hře, jako je lektvar rychlosti. Mnoho vývojářů her také zabalí tato kouzelnice spolu s populárními Modpacks Minecraft. Ale jak jste si všimli, je pro vás docela snadné je objevit ve hře a nemusíte se obracet na mody. S tím bylo řečeno, nezapomeňte se podělit o své oblíbené trojfikátní kousky v sekci komentářů.

Často kladené otázky

Můžete dát ostrost a rabování na trojzubci?

Ne, nemůžete. Ostrost je meč a sekera exkluzivní kouzla a nabodnutí je exkluzivní kouzla trojzubce. Zatímco rabování na trojzubci nefunguje, protože je kompatibilní pouze s mečem.

Kolik kouzla může mít Trident?

Pokud máte věrnostní trojzubství, může mít všechna kouzla s výjimkou riptidu, a pokud máte riptidový trident, může mít všechna kouzla kromě loajality a směrování.