Jak vyrobit ohňostroj v Minecraft 1.19, Jak vyrobit ohňostroje v Minecraft – Minecraft Guide – IGN

Jak vyrobit ohňostroj v Minecraftu

Obvykle při tvorbě a používání normálních raket ohňostroje létají směrem k obloze, ale ne prasknou ani nevytvářejí koule jisker. Ohňostroje mohou správně explodovat pouze tehdy, když jsou vytvořeny hvězdou spolu se střelným prachem a papírem.

Jak vyrobit ohňostroj v Minecraft 1.19

Hvězda ohňostroje je fascinující položka v Minecraft 1.19, že hráči mohou ve hře vytvořit krásné ohňostroje. Existuje mnoho položek pouze pro dekorace nebo zábavné aktivity a ohňostroje jsou jedním z nich.

Pokud uživatelé chtějí v názvu něco oslavit, mohou pomocí vlastních hvězd vytvořit jedinečné a nádherné ohňostroje.

Obvykle při tvorbě a používání normálních raket ohňostroje létají směrem k obloze, ale ne prasknou ani nevytvářejí koule jisker. Ohňostroje mohou správně explodovat pouze tehdy, když jsou vytvořeny hvězdou spolu se střelným prachem a papírem.

Hráči však musí nejprve vytvořit hvězdu ohňostroje. Mohou vytvořit celou řadu hvězd, protože každá položka kromě střelného prachu může být změněna v receptu na řemeslníky, aby vytvořila různé vzory.

Crafting a používání různých hvězd ohňostroje v Minecraft 1.19

Základní položky potřebné k vytvoření položky

Za prvé, hráči musí vědět, že dvě položky jsou nezbytné pro vytváření hvězd ohňostroje ve hře: střelný prach a barvivo. První z nich lze získat zabitím popínavých, ghastů nebo čarodějnic. Různé typy barviv lze získat z květin, kostních jídel, rostlin atd.

Střelný prach způsobuje, že položka exploduje a barvivo určuje barvu jisker, které se objeví na obloze.

Uživatelé, kteří chtějí vytvořit nejzákladnější hvězdu. Tato hvězda ohňostroje vytvoří malou kouli jisker.

Další položky potřebné k vytvoření různých variant položky

Pokud si hráči chtějí vytvořit podrobnější sadu ohňostrojů, mohou podle toho vytvořit hvězdy pomocí několika položek. Položky jako hlavy, zlaté nugety, peří, poplatky za oheň, diamanty a glowstone prach lze použít k vytvoření různých typů ohňostrojů.

Zde je úplný seznam návrhů, které každá položka přidává k hvězdům ohňostroje:

  • Poplatek za požár: Vytváří větší kouli jisker
  • Zlatý nugget: Vytváří explozi ve tvaru hvězdy
  • Hlava: Vytváří lieární tvář ve formě jisker (může být vyrobena pouze čepicí tvář, bez ohledu na to, která hlava se používá)
  • Pírko: Burst Explosion (nevytváří míč)
  • Glowstone prach: vytváří efekt záblesku v částicích jiskření
  • Diamant: Po explozi vytvoří efekt stezky

Při tvorbě mohou hráči umístit základní položky pro hvězdu s těmito dalšími položkami. Objekty, jako jsou poplatky za oheň, zlaté nugety, hlavy a peří, musí být umístěny v sousedství barviva, zatímco diamanty a glowstone prach musí být nastaveni pod střelný prach a barvivo.

Crafting raket s touto položkou

Jakmile uživatelé vytvořili požadovanou hvězdu ohňostroje, mohou ji použít pouze v kombinaci s raketami ohňostroje. Za tímto účelem mohou hráči umístit hvězdy ohňostroje spolu s více střelným prachem a papírem a vytvořit speciální rakety, které explodují a vytvoří krásné vzory, když jsou spuštěny na obloze.

Jak vyrobit ohňostroj v Minecraftu

Podobně jako v reálném životě jsou ohňostroje Minecraft skvělým způsobem, jak navázat krásný displej, zvláště pokud se snažíte oslavit určitý milník ve vašem přehrávání, ale to, co možná nevíte, je, že ohňostroje může sloužit funkčnímu účelu jako vy dosáhnout pozdějších částí hry.

Zde je návod, jak v Minecraftu vyrábět a používat ohňostroj, včetně všech variant ohňostroje a toho, co dělají.

Jak vytvořit ohňostroje

Existuje mnoho různých variací ohňostroje, ale základní verze je vytvořena s papírem a střelným prachem. Před explodem můžete přidat až 2 další střelný pracho.

Base Firework.png

Pomocí ohňostroje můžete přidat další efekty/barvy. Chcete -li vytvořit ohňostroj, umístěte střelný prach a jakékoli barvivo do craftingové nabídky. Čím více barev přidáte, tím více bude začleněno do exploze.

Dyed Firework Star.png

Chcete -li přidat další efekty k detonaci, podívejte se na níže uvedený seznam:

Ohňostroj hvězda
Přísada Účinek
Pírko Výbuch se plánuje vzhůru
Zlatý nugget Exploze vybuchne ve tvaru hvězdy
Poplatek za požár Exploze je ve velkém kouli s prosperujícím zvukem.
Jakákoli davová hlava Když ohňostroj exploduje, je ve tvaru tváře popínače.
diamant Po explozi je přidán efekt stezky.
Glowstone prach Po explozi se částice třpytí a mají praskající zvuk.
Glowstone prach a diamant Po explozi dochází k twinklingovým i koncovým efektům

Ohňostroj Explosion.png

Jak používat ohňostroje

Chcete -li spustit ohňostroj, vyberte jej na hotbar a umístěte jej na jakýkoli pevný povrch. Ohňostroj okamžitě stoupá na oblohu a v závislosti na specifikách ohňostroje, které uděláte, exploduje v určitém okamžiku s dalšími účinky nebo bez nich.

Existuje však několik dalších použití: ohňostroje jsou zvláště užitečné při používání Elytra. Pokud používáte ohňostroj, zatímco ve vzduchu s Elytrou, dostanete další podporu jakýmkoli směrem, kterým čelíte v době použití. Doba trvání podpory závisí pouze na trvání letu ohňostroje. Nepoužívejte ohňostroje, které jste vytvořili pomocí ohňostrojní hvězdy, protože ty budou správně explodovat po použití a poškodit vás.

Ohňostroj Elytra.png

Dalším použitím pro ohňostroje je munice. Pomocí kuše můžete je vystřelit u soupeřů a poškodit. Chcete -li zvětšit rozsah, zvýšit dobu letu. Chcete -li zvýšit poškození, přidejte další hvězdy ohňostroje. Je však důležité si uvědomit, že projektil způsobí poškození pouze tehdy, pokud byl použit výbušný účinek, tj. Požární oheň, zlatý nugget atd. S ohledem na to je relativně neefektivní používat ohňostroje jako munice, takže je nejlépe zachraňte pro průvod a procházení samotným.