Jak vyrobit zelené barvivo v Minecraftu, jak vyrobit zelené barvivo v Minecraft.

Jak vyrobit zelené barvivo v Minecraftu

Zde najdete zelené barvivo v nabídce Creative Inventory:

Jak vyrobit zelené barvivo v Minecraftu

Tento tutoriál Minecraft vysvětluje, jak řešit zelené barvivo (Dříve nazýval Cactus Green) s instrukcemi obrazovky a krok za krokem.

V Minecraft je zelené barvivo jedním z mnoha barviv, která můžete vyrobit. Není však vyrobeno z řemeslného stolu, ale spíše s pecí.

Pojďme prozkoumat, jak do svého inventáře přidat zelené barvivo

Podporované platformy

Zelené barvivo je k dispozici v následujících verzích Minecraft:

Plošina Podporováno (verze*)
Java Edition (PC/MAC) Ano
Pocket Edition (PE) Ano
Xbox 360 Ano
Xbox One Ano
PS3 Ano
PS4 Ano
Wii U Ano
Nintendo Switch Ano
Edice Windows 10 Ano
Edice Education Ano

* Verze, kterou byla přidána nebo odstraněna, je -li to použitelné.
POZNÁMKA: Pocket Edition (PE), Xbox One, PS4, Nintendo Switch a Windows 10 Edition se nyní nazývají edice Bedrock. Budeme je i nadále ukazovat jednotlivě pro historii verzí.

Kde najít zelené barvivo v kreativním režimu

Minecraft Java Edition (PC/MAC)

Zde najdete zelené barvivo v nabídce Creative Inventory:

Plošina Verze (s) Kreativní umístění nabídky
Java Edition (PC/MAC) 1.8 – 1.11 Materiály
Java Edition (PC/MAC) 1.12 – 1.19 Smíšený
Java Edition (PC/MAC) 1.19.3 – 1.20 Ingredience

Minecraft Pocket Edition (PE)

Zde najdete zelené barvivo v nabídce Creative Inventory:

Plošina Verze (s) Kreativní umístění nabídky
Pocket Edition (PE) 0.14.1 – 1.1.3 Smíšený
Pocket Edition (PE) 1.2 – 1.19.83 Příroda

Edice Minecraft Xbox

Zde najdete zelené barvivo v nabídce Creative Inventory:

Plošina Verze (s) Kreativní umístění nabídky
Xbox 360 TU35 – TU69 Materiály
Xbox One Cu23 – Cu43 Materiály
Xbox One 1.2.5 – 1.19.83 Příroda

Edice Minecraft PS

Zde najdete zelené barvivo v nabídce Creative Inventory:

Plošina Verze (s) Kreativní umístění nabídky
PS3 1.26 – 1.76 Materiály
PS4 1.26 – 1.91 Materiály
PS4 1.14.0 – 1.19.83 Příroda

Minecraft Nintendo

Zde najdete zelené barvivo v nabídce Creative Inventory:

Plošina Verze (s) Kreativní umístění nabídky
Wii U Patch 3 – Patch 38 Materiály
Nintendo Switch 1.04 – 1.11 Materiály
Nintendo Switch 1.5.0 – 1.19.83 Příroda

Minecraft Windows 10 Edition

Zde najdete zelené barvivo v nabídce Creative Inventory:

Plošina Verze (s) Kreativní umístění nabídky
Edice Windows 10 0.14.1 – 1.1.3 Smíšený
Edice Windows 10 1.2 – 1.19.83 Příroda

Minecraft Education Edition

Zde najdete zelené barvivo v nabídce Creative Inventory:

Plošina Verze (s) Kreativní umístění nabídky
Edice Education 0.14.2 – 1.0.18 Smíšený
Edice Education 1.0.21 – 1.17.30 Příroda

Definice

 • Plošina je platforma, která se vztahuje.
 • Verze (s) je čísla verzí Minecraft, kde položku lze nalézt v uvedeném místě nabídky (Testovali jsme a potvrdili jsme toto číslo verze).
 • Kreativní umístění nabídky je umístění položky v nabídce Creative Inventory.

Požadované materiály pro výrobu zeleného barviva

V Minecraftu jsou to materiály, které můžete použít k vytvoření zeleného barviva:

Jak vyrobit zelené barvivo v Minecraftu

Jak vyrobit zelené barvivo v Minecraftu

Zelené barvivo je zdaleka nejtěžší barvivo v Minecraftu kvůli omezeným receptům na tvorbě. Pokud máte to štěstí, že najdete pouštní biom, pak to není velký problém. V tomto článku projdeme všechny metody a provedeme vás, jak vyrobit zelené barvivo v Minecraft!

3 kroky k výrobě zeleného barviva v Minecraft

Ne jako žádná jiná barviva v Minecraft, kde můžete použít květiny k řemesle, můžete vyrobit pouze zelené barvivo pomocí kaktusu. Tady je, jak!

#1 Vytvořte pec

Pec je běžný funkční blok v Minecraft, který lze použít k plechovce mnoha bloků a rud. Chcete -li jeden vytvořit, potřebujete pouze 8 dlažebních, dlážděných hlubokých sázek nebo Blackstone.

Budete potřebovat pickaxe jakékoli úrovně, abyste těžili tyto 3 bloky. A když máte celkem 8 z nich, sledujte níže uvedený recept.

#2 Najděte nějaký kaktus

Cactus je zelený a obnovitelný blok v Minecraft, který lze většinou vyskytovat v poušti a Badlands Biome. Doporučuje se místo toho hledat pouštní biom, protože je běžnější a pouštní biom má ve srovnání s Badlands Biome dvojí kaktus.

Kaktusové bloky se mohou vynořit ve 3 různých variantách nebo výškách. Většinu času můžete vidět pouze přírodní kaktus s výškou 1 bloku, 27% z něj se vynoří s výškou 2 bloků a 11% s výškou 3 bloku. Holé ruky můžete zlomit kaktus, takže nejsou nutné žádné speciální nástroje.

Kakasty najdete také v hrnci v igloos a ve strukturách pouštní vesnice. Igloo je neobvyklá struktura generovaná v zasněžených biomech. A truhly v pouštní vesnici mohou obsahovat náhodně 1-4 bloky kaktusu.

Pokud máte velmi štěstí, můžete narazit na putujícího obchodníka s obchodem s kaktusem. Prodávají 1 kaktus za 3 smaragdy.

#3 Považujte kaktus

Když máte pec a nějaký kaktus, vložte kaktus do horní slot v peci. Poté vložte některé palivové položky do spodního slotu a počkejte. Každý blok kaktusu vám poskytne 1 zelené barvivo.

Další způsoby, jak získat zelené barvivo v Minecraftu

#1 Najděte zelené barvivo v hrudi vesnice

Truhly v pouštní vesnici mají malou šanci zadržet jedno zelené barvivo. Pokud tedy potřebujete pouze jednu a narazíte do pouštní vesnice, můžete tuto metodu použít.

#2 obchodování s putujícími obchodníky

Dalším efektivním způsobem zemědělského zeleného barviva ve velkém množství je obchodovat s putujícím obchodníkem. Prodávají 3 zelená barviva pouze za 1 Emerald. Takže pokud máte nastavení obchodního sálu pro vesničany, je to všechno dobré!

Často kladené otázky

Můžete vyrobit zelené barvivo z Kelp Minecraft?

Ne, můžete vyrobit pouze zelené barvivo v Minecraft s kaktusem a smaragdem (pro obchodování). Kelp však můžete použít k vaření kaktusu pro zelené barvivo.

Jaké doly kaktus nejrychlejší?

Kaktus nevyžaduje žádné nástroje, takže je můžete rozbít holým rukou. Ale stále nejrychlejší způsob, jak těžit kaktus v Minecraft. Nebo můžete umístit jakýkoli pevný blok sousedící s kaktusem. Tímto způsobem se to okamžitě zlomí.

Můžete obchodovat s zeleným barvivem s vesničany?

Můžete vyměnit zelené barvivo s vesničany Shepherd. Pokud jde o obchod, prodáváte zelená barviva pro smaragdy. Chcete -li získat zelené barvivo, musíte obchodovat s putujícím obchodníkem.

Minecraft

na Android, ios, Linux, Operační Systém Mac, Nintendo 3DS, Nintendo Switch, PC, PlayStation 3, PlayStation 4, PS Vita, Wii U, Xbox 360, Xbox One

V tomto blokovém SIM si vybudujte svůj vlastní svět.

Jak vyrobit zelené barvivo v Minecraftu

Jak vyrobit zelené barvivo v Minecraftu

Potřebujete vědět, jak vyrobit nějaké zelené barvivo v Minecraftu? Pokud existuje jedna věc, kterou Minecraft potřebuje více, je to barva zelená. Ach, počkejte … že jsme děsili, ale můžete použít zelené nebo limetkové zelené barvivo k rozjasnění podzemního, nether nebo koncového sestavení Minecraft. Kromě toho jsou zelené bloky skvělé pro texturizaci vnějšího domu Minecraft nebo dokonce změnu barvy límců vašich domácích mazlíčků. Ale nefunguje to úplně stejně jako většina jiných barviv.

Vytvoření barviva Minecraft obvykle funguje jednoduše umístěním položky do řemeslného stolního slotu … ale zelené a limetkové zelené barvy hrají podle různých pravidel.. V případě těchto dvou barev musíte vložit správné předměty do pece a zacítit je do barviv. Pokračujte ve čtení, abyste zjistili, které položky musíte udělat zelené barvivo v Minecraft, a naplňte svůj svět ještě více smaragdově zbarvenými předměty.

Zelené barvivo v tavírském kaktusu Minecraft

Jak získat zelené barvivo v Minecraft

Chcete -li vytvořit zelené barvivo v Minecraftu, musíte nejprve shromáždit kaktus z pouštního biomu. Nenechte se příliš blízko, protože kaktus způsobuje poškození, pokud se ho dotknete, ale můžete jej snadno rozbít zasažením spodního bloku a sledovat pokles zásobníku. Kaktus pak může být obhospodařován umístěním na písek s prázdným prostorem nad ním.

S připraveným kaktusem jednoduše vytvořte pec s osmi dlážděním, blackstone nebo dlážděným hlubokým roštem. Umístěte bloky kaktusu do pece s jakýmkoli zdrojem paliva, i když bloky uhlí, lávy a řasy patří mezi nejúčinnější a každý blok kaktusu vrací jedno zelené barvivo.

Jak vyrobit vápno zelené barvivo v Minecraft

Chcete -li vyrobit vápno zelené barvivo v Minecraftu, vydejte se na oceánské dobrodružství. Je nutné tavení, stejně jako normální zelené barvivo, ale mořské okurky jsou ingrediencí, kterou tentokrát potřebujete. Mořská okurky najdete ve skupinách po jednom až čtyřech v teplém oceánském biomu, na vrcholu korálových bloků. Můžete také najít jeden z dekorativního květináče z pouštní vesnice a jak je možné, potřebujete pouze jeden, abyste mohli začít. Chcete -li získat více mořských okurek, jednoduše položte jednu pod vodou a použijte na to bonemeal.

Jakmile máte své mořské okurky, vložte je do pece s jakýmkoli zdrojem paliva. Jedno mořské okurky vytvoří jedno limetkové zelené barvivo.

Použití pro barvivo v minecraftu, zelená svíčka

Použití pro zelené barvivo v Minecraft

 • Barvení bloků: Vlna, terakota a beton mohou být umístěny do řemeslného stolu s jedním barvivem, aby se změnila jejich barva. S vlnou je pouze jedna položka najednou, ale můžete barvit osm terakoty pouze jedním barvivem. Chcete -li barvy betonu, musíte použít příslušné barvivo v počátečním procesu tvorby, protože jeho barva nelze později změnit.
 • Výroba svíček: Minecraft svíčky byly zavedeny do hry s aktualizací jeskyní a útesů v roce 2021. Po vytvoření svíčky s jednou voštinou a jedním řetězcem vložte nehybnou svíčku zpět do řemeslné mřížky s jedním barevným barvivem, aby změnili jeho vzhled.
 • Barvení davů: Můžete dokonce použít barevné barvivo ke změně barev nebo detailů na některých davech v Minecraft. Chcete -li změnit vlněnou barvu ovcí, jednoduše na ní použijte kus barviva a práci na farmě duhové vlny. Alternativně můžete změnit barvu svého zkroceného vlčího nebo kočičího límce. Znovu jen klikněte pravým tlačítkem na zvíře se zeleným barvivem ve vaší hlavní ruce. Ve všech případech je barvivo spotřebováno.
 • Vitráže: Stejně jako bloky, můžete také barvit sklenici jakékoli barvy. Umístěte buď osm skleněných bloků nebo skleněných tabulí do řemeslného stolu kolem jednoho barviva a můžete jej použít k vytvoření vzorovaných skleněných oken, nebo je dokonce použít k napodobení kouře, magie nebo jiných skvělých efektů.

Vytvořte a použijte zelené barvivo v Minecraft, barvivo

 • Barvicí brnění: Použijte zelenou nebo jiná barviva ke změně barvy koženého brnění. I když to nemáte, umístění barevných brnění na brnění kolem vaší stavby je skvělý nápad zdobení. Chcete -li barvit brnění v Java Edition, jednoduše vložte oděvní předmět do řemeslného stolu s jedním kusem barviva. Celá sada brnění vyžaduje čtyři barvivo. Je to trochu zábavnější v edici Bedrock, ale. Barvením kotle plný vody pomocí položky barviva na ní, pak klikněte pravým tlačítkem na kotel s koženým brněním nebo koňským brněním v hlavní ruce. Jeden plný kotel může barvit tři položky.
 • Vytvořte ohňostroj: Pro jednu z více vzrušujících věcí, které můžete dělat s barevnými barvivy v Minecraft, proč neposílat do vzduchu nějaké jasně zbarvené exploze? Zatímco prosté ohňostroje lze použít k plachtění po obloze s vaší Elytrou, můžete skutečně použít ohňostroj také pro jejich účely skutečného života, také. Přidejte do svého ohňostroje barevnou hvězdu ohňostroje a zastřelte je do vzduchu v noci na velkolepý displej.
 • Vzory banneru: Pokud chcete do své sestavení přidat trochu vkusu, předvést svou osobnost nebo zastrašit nepřátele, možná budete chtít udělat nějaké vlastní bannery Minecraft. Použití barviv ve výtvorech banneru může vést k nekonečnému počtu možností návrhu.
 • Dyeing Shulker Boxes: Konečně, jedna z nejdůležitějších, ale podceňovaných částí vašeho příběhu o přežití Minecraft … Organizace. Víme, nudné. Chcete jen zasunout všechno do nejbližší hrudi, až se vrátíte domů a vydejte se zpět do světa. Ale organizované úložiště je obrovský spořič času a způsob, jak to učinit zajímavější, je barvou kódování vašich krabic. Než se dostanete na konec, kde můžete shromažďovat krabice Shulker, na vaší základně je bezpochyby nespočet položek. Takže, pop své Shulker Box do řemeslné mřížky s jedním barvivem a tříděte své věci do barevného koordinovaného snu.

Nyní znáte kroky k výrobě zeleného barviva v Minecraftu a jak jej používat ve svém světě? A pokud jste velkým fanouškem barvy, zjistěte, jak si projít nějaké zelené davy, jako jsou žáby Minecraft nebo dokonce sliz, a opravdu se na dané téma všichni,

Danielle Rose Prosím, neptejte se Danielle, jaké jsou její oblíbené počítačové hry nebo žánry, nikdy nedá stejnou odpověď. V současné době najdete ji hrající Minecraft, Disney Dreamlight Valley, mrtvé za denního světla a Starfield – ne nutně vše najednou.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.