Jak vytvořit knihu Minecraft | PCGamesn, jak vytvořit knihu v Minecraft | Nerd Stash

Jak vytvořit knihu v Minecraftu

Publikováno: 17. července 2023

Jak vytvořit knihu Minecraft

Vše o tom, jak vyrobit knihu Minecraft, stejně jako mapy a vzory bannerů s papírem a jak psát v knihách pomocí inkoustových vaky a peří.

Kniha Minecraft na pozadí knihovny Minecraft

Publikováno: 17. července 2023

Jak vytvoříte knihu Minecraft? Knihy mohou být použity pro okouzlení a řemeslné výroby, nebo dokonce pro vytvoření vlastního kouzelného stolu Minecraft a láskyplně vytvořenou knihovnu, aby ji doprovázela.

Knihy mohou být také okouzleny kouzelnými stoly Minecraft a v kombinaci s kovadlinou Minecraft mohou okouzlit další předměty, jako jsou vaše zbraně nebo váš štít Minecraft. Takže bez dalšího povyku, zde je, jak vytvořit knihu Minecraft v jedné z nejlepších PC her a jak získat materiály potřebné k tomu, aby tak učinily.

Kniha Minecraft - The Book Recept in Minecraft. Umístěte nějakou kůži na středový čtverec a poté položte dva papír na obou stranách a jeden pod ni

Jak vytvořit knihu Minecraft

Zde je to, co budete muset vytvořit knihu Minecraft.

Budete muset umístit jeden kus papíru do levého dolního rohu řemeslné mřížky a kůži doprava uprostřed spodní řady. Poté vložte zbývající dva kusy papíru do dvou slotů nad nimi na levé straně střední řady.

Kniha Minecraft - recept na vytváření papíru v Minecraft, který je potřebný k výrobě knih. Jednoduše umístěte tři cukrové hole do řady

Jak vyrobit papír v Minecraftu

Vytváření papíru v Minecraftu je velmi jednoduché. Vše, co musíte udělat, je Umístěte tři cukrové hole do střední řady řemeslné mřížky. To vám dá papír!

Chutný papír, podle jeho zvuku. Můžete vytvořit nějaké věci s papírem, včetně map, bannerových vzorů a knih. V Minecraft jsou dva různé typy map: normální mapy, které ukazují mapy oblasti a lokátoru. Chcete -li je vyrobit, buď vyplňte řemeslné čtverce papírem, abyste vytvořili běžnou mapu, nebo obklopujte kompas na středovém čtverci s papírem, abyste vytvořili mapu lokátoru.

Recept na mapu

Recept mapy lokátoru

Řemeslná loga banneru

Chcete -li vytvořit vzory banneru, budete potřebovat jeden list papíru a položku, abyste mohli jednat jako znak vzoru. Takže například, pokud chcete vytvořit banner zobrazující logo Mojang, položte jeden papírový list nalevo a kouzelné zlaté jablko do středu.

 • Enchanted Golden Apple – věc (vypadá jako logo Mojang)
 • Wither Skeleton Skull – lebka (lebka a zkřížení)
 • Hlava popínače – Creeper (ukazuje obličej popíracích)
 • Oxeye Daisy – Flower (vypadá jako Daisy)
 • Cihlový blok – pole zedělo
 • Réva – Bordure odsadil

Kniha Minecraft - recept na přidání brku do vaší knihy v Minecraft

Jak vytvořit knihu a brk minecraft

Chcete knihu Minecraft, ve které můžete napsat? Budete potřebovat následující:

 • 1x kniha
 • 1x Ink Sac
 • 1x peří

Umístěte inkoustový vak napravo od knihy do řemeslné mřížky a peří pod INC vaku – nyní máte knihu a brk, kterou můžete použít k zapsání svých slov moudrosti; Umístěte jej na přednášku Minecraft pro zvláštní autoritu.

Tady to máte – takto vyrábíte knihy Minecraft. Pokud se nemůžete obtěžovat vytvořit si vlastní, můžete také najít knihy na lodích, pevných obchůších nebo Minecraftských vesnicích; Pokud chcete rychle najít vesnici, podívejte se na tato semena Minecraft. Ve hře Crafting však najdete také kouzelné knihy, které najdete.

Existuje několik způsobů, jak dostat ruce na kouzelné knihy: Vyměňte je s knihovníky, najděte je ve vzácných kapkách nájezdu nebo dokonce z rybolovu. Pokud máte hojnost těchto okouzlených knih, můžete je rozčarovat pomocí Grindstone Minecraft Grindstone.

Pokud jde o věci, se kterými můžete používat knihy, hrají klíčovou roli v Encharaft Enchantments, protože jsou součástí receptu. Nezapomeňte se také podívat na náš průvodce Minecraft Seeds pro některé z nejkrásnějších krajin, kterou si dokážete představit, a zjistit, jak se připojit k některým z nejlepších serverů Minecraft pro více hráčů se svými přáteli.

Gina Lees Gina miluje putování po pláních ve Valheimu, prozkoumává usazené systémy ve Starfieldu, přeje si nové postavy v Genshin Impact a Honkai Star Rail a Bash Zombies a další monstrózní zvířátka v hororových hrách. Spolu s jejím odhodláním s Sim Management Games pokrývá také Minecraft a Final Fantasy.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Jak vytvořit knihu v Minecraftu

Jak vytvořit knihu v Minecraftu

Chcete vědět, jak vytvořit knihu Minecraft? Minecraft je populární videohra sandboxu, která vám umožní postavit váš svět z bloků, stavět domy a další struktury, prozkoumat různé biomy a mnohem více. Také jedna z nejzajímavějších funkcí Minecraft je schopnost vyrábět knihy. Tato příručka vám řekne, jak vytvořit knihu Minecraft.

Co je kniha v Minecraftu?

Knihy jsou již dlouho nedílnou součástí Minecraft, datování zpět do alfa 1.0.11. Také dnes se používají pro různé účely – řemeslné a okouzlující. K přípravě většiny objektů je k vytvoření knihkupectví vyžadováno 6 dřevěných prken a 3 knih. Navíc mohou být použité knihy uloženy tak, aby jejich okouzlení bylo později aplikováno na jiné položky. Stejně jako u většiny věcí v miNecraft, Knihy jsou stohovatelné a obnovitelné, což zvyšuje jejich pohodlí a praktičnost pro tvorbu a okouzlující věci.

v Minecraft, Knihy jsou položky, které lze použít pro různé účely. Mohou být zapsány, používají se k ukládání informací o receptech a dokonce používány k okouzlení položek. Knihy najdete také na různých místech po celou dobu hry. Existují různé typy knih, jako jsou standardní knihy, knihy a brk, kouzelné knihy a knihy znalostí.

Příbuzný:

Jak vyrobit lektvar slabosti v Minecraftu

Jak vytvořit knihu v Minecraftu?

Jak vytvořit knihu v Minecraftu

Můžete vytvořit knihu Minecraft Používání tří kusů papíru a jednoho kusu kůže. Papír je obnovitelný zdroj, který lze připravit z cukrové třtiny. Kůže lze také získat zabitím krav nebo koní nebo obchodováním s vesničany. Jakmile máte materiály, otevřete svůj řemeslný stůl a postupujte podle těchto kroků:

 1. Umístěte jeden kus kůže do střední krabice na crafting stůl.
 2. Umístěte tři kusy papíru do krabic obklopujících kůži, jako byste dělali tvar T.
 3. Klikněte na kůži uprostřed a vaše kniha se objeví v krabici vpravo.
 4. Přesuňte knihu do svého inventáře a jste připraveni začít psát!

Gratulujeme k úspěšnému vytvoření knihy Minecraft! S jeho pomocí odemknete celý svět možností, jako jsou pokročilé řemeslné recepty a okouzlení. Také vám umožňuje cvičit psaní nahráváním vašich dobrodružství a myšlenek. Knihy tvorby mohou obohatit ve fantastickém světě Minecraft! Teď, když to víte, jděte tam a vydělejte z toho maximum! Jediným limitem je vaše představivost – podívejme se, s jakou kreativitou můžete přijít!

Také Minecraft je k dispozici na PC, Android, iOS, Xbox One, Xbox Series X | S, Nintendo Switch a PlayStation Platforms.

Jak vytvořit knihu v Minecraftu

Jak vytvořit knihu v Minecraftu

Knihy a hraní se obvykle necítí jako věci, které ve skutečném světě jdou rukou. Ale ve světě Minecraft jsou knihy nezbytným mechanikem her, který vám pomůže postupovat. Potřebujete je pro kouzla, dekorace a díky kontroverznímu systému zpráv, také za to, že jste se vyjádřili. I když je to na později. Prozatím je čas naučit se, jak vyrobit knihu v Minecraftu, a jako bonus také, jak je rychle získat spoustu. Když to řekl, pojďme se ponořit!

Vytvořte knihu v Minecraft (2022)

Vezměte prosím na vědomí, že v této příručce se zaměříme pouze na běžné knihy. Pokud se chcete dozvědět o kouzelných knihách, měli byste použít náš propojený průvodce. S tím z cesty můžete použít níže uvedený tabulku k prozkoumání receptů na řemeslné recepty, ingredience a proces k nalezení knihy v Minecraft.

Jak najít knihu v Minecraftu

 • Lámání regálů Nalezeno v lesních sídlech, pevnosti a vesnicích
 • Odstranění kouzel z kouzelné knihy
 • Kořist hrudníku ve starověkém městě, ztroskotání lodi, pevnosti a vesnic

V edici Minecraft Java můžete také získat knihy od knihovních vesničanů pod efektem „Hero of the Village“.

Položky potřebné k vytvoření knihy

K vytvoření knihy v Minecraft potřebujete pouze následující tři položky:

Chcete -li získat kůži, můžete zabít Hoglins, krávy (výrobou kravské farmy Minecraft), Mooshrooms, koně, osly, mezky, lamy a obchodníka. Můžete také získat kůži z kořisti hrudníku, rybolovu a obchodování, ale mob kořist je obvykle nejjednodušší možností.

Jak vyrobit papír v Minecraftu

Mezitím musíte umístit tři kusy cukrové třtiny vedle sebe na řemeslný stůl, abyste získali papír. Cukrové hole vždy rostou poblíž vody. Takže je najdete ve většině biomů Minecraft umístěných vedle řeky a oceánů.

Crafting Recept of Book in Minecraft

Crafting Recept for Book

Chcete -li vytvořit knihu v Minecraftu, stačí umístit shromážděné ingredience na řemeslný stůl. Můžete umístit tři kusy papíru a kousek kůže kdekoli v oblasti řemeslné oblasti a vytvořit knihu. Od Recept je náhodný, Nezáleží na tom, kam položky vložíte.

Jak vyrobit knihovnu Minecraft

Knihovna receptů

Jakmile budete mít knihu, dalším zřejmým krokem by bylo vytvoření knihoven v Minecraft. Naštěstí je to stejně snadné jako vytvoření knihy. Nejprve musíte umístit tři knihy vedle sebe do střední řady řemeslné oblasti. Pak je musíte obklopit prkny, abyste vytvořili knihovnu. Když máte dostatek regálů, mohou být použity k vyrovnání vašeho okouzlujícího stolu v Minecraftu.

Hromadné produkce knih v Minecraft

Neexistuje způsob, jak automatizovat crafting v Minecraft. Pokud tedy zvládnete recept na řemeslný recept, můžete snadno hromadit ingredience pro řemeslné knihy. Už máme na místě průvodce, abychom vytvořili farmu cukrové třtiny v Minecraft, abyste mohli vypracovat dost papíru. Pokud jde o kůži, naše kravská farma Minecraft vám pomůže sbírat davy k sklizni spoustu kůže v žádném okamžiku.

Recept na vytvoření knihy v Minecraftu

S tím jste nyní připraveni vytvořit vlastní sbírku knih v Minecraft. Jsou to perfektní vydání, které můžete přidat do vašeho domu Minecraft. Někteří hráči to používají na nejlepších serverech Minecraft ke sdílení svých nápadů. Jiní se na ně spoléhají na odemknutí nejlepších kouzel Minecraft. Ale jak budete používat své knihy v Minecraftu? Řekněte nám v komentářích!