Jak vytvořit portál nebo koncový portál v Minecraft, portály – Minecraft 101

Nether portál

Nether je trochu jako Minecraftova verze pekla. Je plná lávy, ohně a nemrtvých válečníků. Ale je to také jediné místo, kde najdete důležité položky, jako jsou Blaze Rods a Glowstones.

Jak vytvořit netherský portál nebo koncový portál v Minecraftu teleportovat mezi rozměry

Ikona e -mailu obálka. Označuje schopnost odesílat e -mail.

Sdílejte ikonu zakřivenou šipku směřující doprava.
Ikona twitteru stylizovaný pták s otevřenými ústy, tweeting.

Twitter LinkedIn Ikona Slovo „in“.

Ikona Fliboard LinkedIn Stylizované písmeno F.

Ikona Flipboard Facebook Letter F.

Ikona e -mailu na Facebooku obálka. Označuje schopnost odesílat e -mail.

Ikona e -mailového odkazu Obrázek odkazu řetězu. Symobilizuje URL odkazu na web.

Koncový portál v Minecraft

  • V Minecraftu jsou dva hlavní druhy portálů: portál a konečný portál.
  • Chcete -li vytvořit portál v nether, budete potřebovat alespoň 10 obsidiánských bloků a nějaký způsob, jak je zapálit.
  • Koncové portály najdete již zabudované do pevnosti, ale budete potřebovat oči Ender, abyste je aktivovali.

V Minecraft existují tři „rozměry“, ve kterých můžete hrát: Overworld, The Nether a The End. Každá hra začíná v Overworldu, a tam strávíte většinu času.

Chcete-li se dostat k ostatním rozměrům, musíte stavět portály-nebo najít předem vytvořené portály rozptýlené kolem Overworld.

Jak vytvořit portál v Minecraftu

Nether je trochu jako Minecraftova verze pekla. Je plná lávy, ohně a nemrtvých válečníků. Ale je to také jediné místo, kde najdete důležité položky, jako jsou Blaze Rods a Glowstones.

Chcete -li vytvořit portál nether, budete potřebovat dvě věci: Obsidian a Nějaký způsob, jak zapálit obsidiána.

Existuje několik způsobů, jak získat obsidián. Obsidiánové bloky se vynoří, kdykoli voda teče do lávy, a můžete je těžit diamantovým pickaxe. Najdete je také přirozeně v některých lesních sídlech nebo zříceninách oceánu.

Pokud jde o oheň, měli byste použít Nástroj na pazourku a oceli. Kombinace jednoho železného ingotu s jednou jednotkou Flint (kterou najdete těžebním štěrkem) vám poskytne pazourek a ocel. Pomocí pazourku a oceli na libovolném bloku jej zapálíte.

Potřebujete pouze 10 obsidiánských bloků, ale získání 14 bloků usnadňuje budování rámu portálu. Potřebujete pouze jeden pazourek a ocel.

Jakmile máte svého obsidiána, Použijte jej k vytvoření rámce portálu. V závislosti na tom, zda máte 14 obsidiánských bloků nebo 10, existují dva způsoby, jak vytvořit rám portálu.

Pokud máte 14 obsidiánských bloků, měl by být rám dlouhý čtyři bloky a pět bloků vysoký. Umístěte čtyři bloky do řady na zemi a poté na obou stranách této řady naskládejte čtyři bloky. Pomocí posledních dvou bloků připojte sloupy nahoře.

Stejný portál můžete vyrobit pouze s 10 obsidiánskými bloky vystřihnutím rohů. Postavte svůj portál stejným způsobem jako výše, ale nahraďte rohy jakýmkoli typem bloku. Až budete hotovi, neváhejte zničit tyto rohové bloky.

Nyní máte svůj portální rám. Aktivovat rámec a proměnit jej na skutečný portál, Použijte svůj pazourek a ocel na kterémkoli z bloků.

Fialový opar vyplní rám. Skočit do zákalu a stát tam několik sekund a budete převezeni do Nether.

Rychlý tip: Naleznete napůl postavené portály rozptýlené přirozeně kolem Overworld. Budete muset vyměnit chybějící kousky a aktivovat je, ale fungují stejně dobře a mohou vám ušetřit nějakou práci.

Nether portál

Portál Nether je dveře používané k cestování mezi normálním světem a nether. Skládají se z obsidiánského rámu s prostorem 2×3 uprostřed.

Budování portálu

Portál vyžaduje stavět 10 nebo 14 bloků obsidiána.

portály

Portály vytvořené hrami mají vyplněné rohy, ale líní horníci je často vynechají, aby ušetřili materiály.

Jakmile je portál postaven, musí být zapálen s pazourkem a ocelí, aby jej aktivoval.

Větší portály

Nejmenší velikost portálu je rám 4×5, jak je popsáno výše. Je však možné stavět portály ve větších velikostech, až 23×23.

Budování portálu bez diamantů

Pokud nemáte diamanty, abyste vytvořili pickaxe, můžete stále postavit portál podrostu.

Metoda 1

Pomocí 10 (nebo 14) kbelíků lávy a jednoho kbelíku s vodou můžete postavit portál umístěním lávových kbelíků, kam chcete, aby obsidián šel (pomocí nečistot nebo písku jako plísně) a nalil vodu na „nastavení“ lávy do obsidiánu.

Metoda 2

Pomocí 10 (nebo 14) kusů Redstone, jednoho lávového kbelíku a jednoho kbelíku na vodu můžete vytvořit portál Nether pomocí metody popsané podrobně na stránce Obsidian.

Připravte svůj portál, pokud to vyjde

Pokud jste na Nether, uvědomte si, že exploze z ohnivé koule Ghat může vydat váš portál. Je dobré postavit dům kolem vašeho portálu, aby se to stalo.

Pokud se to stane, existuje několik způsobů, jak uhodit váš portál a dostat se domů.

Pazourek a ocel

Pokud jste si jednu přinesli s sebou, je to snadný způsob!

Ghast Fireball

Pokud je váš portál v nethers podruhé zasažen ghastem, ušiřte ho, takže se pokuste a přimějte Ghast, aby na vás zaútočil, když stojíte u svého portálu.

Poplatek za požár

Všechny komponenty k vytvoření poplatku za oheň najdete v Nether.

Poplatek za požár

  • Blaze prach: Zabijte plameny.
  • Gunpowder: Kill Ghasts.
  • Uhlí: Zabijte kostery.