Jak vytvořit server Minecraft na Windows, Mac nebo Linux – Godaddy, Free Minecraft Server Hosting 24/7 – Scalacube

24/7 Hosting serveru Minecraft Server zdarma

Pokud někdy potřebujete pomoc, náš znalý tým zákaznické podpory vám vždycky pomáhá. Kontaktujte nás prostřednictvím e -mailu nebo živého chatu a my zodpovíme vaše otázky v žádném okamžiku.

Jak vytvořit server Minecraft na Windows, Mac nebo Linux

Andrew Claremont (Andymci) je technický obchodník se sídlem v Torontu a produktový manažer ve společnosti Godaddy, který se stará o komunitu Godaddy, Godaddy Blog a Godaddy Events. Najdete Andyho na Twitteru a jeho osobním blogu.

Dedikovaný server

Rádi přijímáme vaše volání.

Ceny vylučují příslušné daně. Včetně poplatků ICANN.

Spojené království – angličtina
Vyberte si svou zemi/region

Aed aed aud $ cad c $ chf chf clp $ cny ¥ cop $ dkk kr eur hkd hk $ idr rp ils ₪ £ £ ¥ krw ₩ mxn mxn myr rm nok kr nzd SAR SEK KR SGD SG $ THB ฿ TWD NT $ UAH ₴ Vnd ₫ Zar ​​R

Copyright © 1999 – 2023 Operační společnost Godaddy, LLC. Všechna práva vyhrazena. Mark Godaddy Word je registrovaná ochranná známka společnosti Godaddy Operating Company, LLC v USA a dalších zemích. Logo „Go“ je registrovaná ochranná známka Godaddyho.com, LLC v USA.

Použití tohoto webu podléhá vyjádření podmínek použití. Používáním tohoto webu znamená, že souhlasíte s tím, že budete vázáni těmito univerzálními podmínkami služby.

24/7 Hosting serveru Minecraft Server zdarma

Hraní multiplayeru minecraft může být potíže. Musíte nastavit server, pronajmout prostor, nakonfigurovat nastavení světa a zvládnout každodenní údržbu sami.

Ale nemusí to být takto. Místo manipulace s komplexním procesem hostingu sami jej můžete bezplatným poskytovatelem spolehlivého hostingu, jako je Scalacube.

Scalacube poskytuje hosting serveru pro Minecraft po celá léta a stal se známý pro svou spolehlivou a bezproblémovou službu. Vše, co potřebujete, je zaregistrovat se a nakonfigurovat svůj server a můžete začít hrát online v žádném okamžiku.

Proč bych měl hostit server Minecraft?

Hostování vlastního serveru Minecraft přichází s několika výhodami:

  • Nastavení serveru můžete přizpůsobit a ovládat podle svých představ
  • Můžete spravovat oprávnění uživatelů a zajistit bezpečné a bezpečné prostředí pro své hráče
  • S ostatními hráči si můžete postavit vlastní online komunitu
  • Schopnosti vašeho serveru můžete rozšířit pomocí vlastních pluginů, modů a dalších funkcí.

S bezplatným hostováním Scalacube se nemusíte starat o náklady na server nebo jiných výdajích. Svůj herní zážitek si můžete užít bez obav.

Proč zvolit ScalaCube pro bezplatný hosting serveru Minecraft?

Zde je důvod, proč jsme nejlepší volbou v hostingu serveru Minecraft Server:

Ochrana DDOS

Pokud hostujete server na vlastní IP adrese, jste vystaveni potenciálním hrozbám a můžete se rychle stát cílem škodlivých útoků.

Scalacube poskytuje ochranu DDOS všem serverům a chrání je před škodlivými útoky. Budete chráněni před případnými hrozbami, abyste mohli hrát bez obav.

SSD úložiště

Používáme úložiště SSD na všech serverech, což znamená rychlejší čas načítání a zlepšený výkon. Vaši hráči při hraní nezažijí žádné zpoždění a zpoždění serveru.

Služba bohatá na funkce

Poskytujeme další funkce pro zlepšení herního zážitku, jako jsou vlastní světy, automatizované zálohování a podpora Mod a pluginu. Server můžete přizpůsobit svým potřebám.

Nepřetržitý provoz serveru

Zaručujeme 99.9% doba doba serveru, takže se můžete spolehnout na to, že váš server běží 24/7. Kdykoli to budete potřebovat, bude to připraveno.

24/7 podpora

Pokud někdy potřebujete pomoc, náš znalý tým zákaznické podpory vám vždycky pomáhá. Kontaktujte nás prostřednictvím e -mailu nebo živého chatu a my zodpovíme vaše otázky v žádném okamžiku.

Okamžité nastavení

Naše servery jsou připraveny k použití jen několika kliknutími, takže se nemusíte starat o technické úkoly nastavení. Vytvořte si server a budete hrát Minecraft v žádném okamžiku.

Jak si vytvořit vlastní server Minecraft zdarma

Pomocí našeho ovládacího panelu můžete snadno vytvořit vlastní server Minecraft zdarma.

Server zdarma Minecraft: Jak vytvořit soukromý server

Servery Minecraft zdarma:

Chcete vytvořit bezplatný server Minecraft? Můžete si vytvořit vlastní soukromý server na Minecraft Java Edition pomocí bezplatného serverového softwaru poskytovaného Mojangem. Můžete si to stáhnout na webu Minecraft, ale počáteční proces a jak spustit server potřebuje další vysvětlení.

Chcete -li začít, ujistěte se, že máte nainstalovanou nejnovější verzi Java Edition. Chcete -li zkontrolovat, zda toto máte, jednoduše použijte ovládací panel v systému Windows a nainstalujte nebo nainstalujte nejnovější verzi. Jakmile nastavíte a bezplatný server Minecraft, Můžete pozvat své přátele online a dokonce si vytvořit vlastní pravidla, hraní a komunitu v rámci vlastního blokového tvorby.

Zde je návod, jak začít s výrobou bezplatného serveru Minecraft a také možnosti pro hostování serveru zdarma. Pro důkladné rozdělení běžných otázek a odpovědí si nezapomeňte podívat na článek Microsoft Help a Minecraft’s Doporučená příručka hostingu. Postupujte podle níže uvedených kroků nebo se podívejte na video a získejte průchod na to, jak nastavit server Minecraft.

Jak vytvořit bezplatný server Minecraft

  • Stáhněte si nejnovější verzi softwaru Java a Minecraft Server
  • Vytvořte vyhrazenou složku pro váš server
  • Přetáhněte ke stažení serveru Minecraft do složky
  • Otevřete program Minecraft Server (server.sklenice)
  • Najděte textový soubor eula.txt a otevřete jej v textovém editoru
  • Změnit eula = false na eula = true, abyste ukázali, že jste si přečetli, porozuměli a souhlasil s licenční smlouvou uživatele a uložit tento soubor

Server můžete dále upravovat prostřednictvím souboru nastavení serveru, kliknutím pravým tlačítkem a otevřením Nastavení v poznámkovém bloku. Chcete -li server otevřít, spusťte Minecraft a klikněte na Přidat server; Jakmile jste, udělejte si správce zadáním „OP [vaše uživatelské jméno]“, abyste povolili příkazy konzoly Minecraft.

Herní průchod pro PC

Herní průchod pro PC Herní průchod pro PC Microsoft $ 9.99 $ 1 (první měsíc) Přihlásit se k odběru sítě N Ezecs Commission z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Microsoftu a dalších programů.

Server můžete buď sdílet lokálně, nebo použít svou externí IP adresu ke sdílení s ostatními, i když při tom doporučujeme opatrně opatrní. Sdílení vaší externí IP adresy s lidmi, které neznáte, může být nebezpečné. Abyste se vyhnuli problémům, měli byste spustit server Minecraft na samostatném počítači, na který jej hostujete. To také zajišťuje, že váš bezplatný server Minecraft nebude mít dopad na váš herní výkon.

Thumbnail YouTube

Hosting serveru Minecraft zdarma

Přestože existuje řada webů, které nabízejí bezplatný hosting Minecraft, existují námitky, které zahrnují doplňky, které stojí peníze a nedostatek podpory. Většina hostingu serveru zdarma má maximální limit přehrávače, takže bezplatný hosting Minecraft Server je dobrou volbou, pokud jste nováčkem pro servery Minecraft nebo chcete hrát s několika přáteli online.

Než se zaregistrujete na libovolný hosting serveru bezplatného serveru, ujistěte se, že prozkoumejte, s jakým druhem zákaznické podpory a doplňků přichází, jako je ochrana DDOS a zálohování serveru.

Thumbnail YouTube

24/7 hosting

Pokud chcete hostit 24/7 zdarma, vaše možnosti jsou velmi omezené. I když existují bezplatné hostingové služby, mnoho z nich se nedostane k poškrábání za to, co potřebujete. Vy mohl Proměňte svůj starý počítač na server, pokud jste se zavázali provozovat server dlouhodobě-podívejte se na video výše o tom, jak to udělat.

Pokud chcete nějakou inspiraci pro svůj nový bezplatný server Minecraft, zde jsou nejlepší servery Minecraft a nejlepší mapy Minecraft, které vám začnou začít.

Gina Lees Gina miluje putování po pláních ve Valheimu, prozkoumává usazené systémy ve Starfieldu, přeje si nové postavy v Genshin Impact a Honkai Star Rail a Bash Zombies a další monstrózní zvířátka v hororových hrách. Spolu s jejím odhodláním s Sim Management Games pokrývá také Minecraft a Final Fantasy.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.