Jak vytvořit strážce v Minecraft 1.19 Aktualizace, jak vytvořit strážce v Minecraft 1.19

Musíte najít tento biome, aby se vytvořil dozorce v Minecraftu

Byl zdravý skepticismus ohledně toho, zda by do 1 do 1 byl do 1.19. To znamená, že dav byl přítomen ve snímcích, betach a předběžných vydáváních, než konečně debutoval 7. června oficiální debut.

Jak vytvořit strážce v Minecraft 1.19 Aktualizace

Minecraft 1.19 Aktualizace přidala něco, na co hráči trpělivě čekali od 1.17 Aktualizace. Před částí 1 jeskyně a útesů byl dozorce oznámen a měl být součástí této aktualizace. Poté byl posunut zpět na 1.18 a pak se opět zpozdilo do 1.19.

Byl zdravý skepticismus ohledně toho, zda by do 1 do 1 byl do 1.19. To znamená, že dav byl přítomen ve snímcích, betach a předběžných vydáváních, než konečně debutoval 7. června oficiální debut.

Potřásl jsem. to bylo přímo pod mým třením
#deepdark #warden #Minecraft

Konečně mohou hráči Minecraft bojovat s Wardentem nebo otočit jiným způsobem a utéct z něj a křičet až do bezpečí. Existuje však jen jedna otázka: jak mohou hráči naplnit strážce? Naštěstí existuje několik způsobů, jak to udělat.

Spawning the Warden ve verzi 1 Minecraft.19 není tak těžké

Běžný způsob

První způsob, jakým lze strážce vytvořit, je návštěva hluboké temnoty. Hluboký tmavý biom byl také přidán v 1.19 a bude se vynořit v jeskyních. Je označen přítomností Sculk a ohromujícím nedostatkem světla.

Tyto biomy se však mohou ukázat jako obtížné najít. Hráči mohli najít starobylé město s příkazy, ale jinak budou muset jít do podzemí a rozhlédnout se kolem.

Pokud jednu najdou, je pravděpodobné, že neúmyslně skončí třením strážce. Senzory Sculk vyzvednou jakýkoli pohyb nebo vibrace a upozorní Sculk Shriekers. Tito kouřici přivedou strážce na povrch.

Vstoupí do hry efekt stavu temnoty a dozorce – přestože je naprosto a naprosto slepý – najde hráče a zabije je v jednom nebo dvou úderech. Podle minecraft wiki je metoda strážce strážce nesmírně jedinečná:

„Když hráč aktivuje přirozeně generovaný Sculk Shrieker, není tam další strážce do 48 bloků, a pokud je úroveň světla menší než 11, vynoří se ze země dozorce.”

Strážce může být vyroben, aby se objevil nad zemí nebo někde bezpečně. Bloky Sculk lze vyzvednout pomocí hedvábného dotyku a transportu.

Hráči je pak mohli nastavit zpět a vytvořit strážce, když jsou lépe připraveni čelit tomu. Budou potřebovat minimálně senzor a Shrieker, aby se dozorce představil.

Jiné zpusoby

Další možnosti pro tření strážce se neprovádějí ve skutečném režimu přežití Minecraft. Použití příkazů, i když se často zamračily hráči Minecraft, může umožnit spoustu věcí. To zahrnuje tření téměř jakýkoli dav.

Příkaz “/Summon Warden” bude stačit a přivede dozorce k hráči, který zadal polohu příkazu. Hráči to pak mohou bojovat, i když nelze natolik zdůraznit, jak moc je to výzva.

Další možnost přivede hráče k kreativní. Všechny davy ve hře, které nyní zahrnují žáby, přilátek a strážci, mají v tvůrčí nabídce nalezeny vejce.

Jedno vajíčko může být použito k vytvoření jednoho strážce, pokud nejsou hráči stále v kreativním režimu. Pokud ano, mohou je nekonečně vytvořit pouze jedním vejcem.

Musíte najít tento biom, který by vytvořil strážce v „Minecraft“

Díky divoké aktualizaci je Warden nyní jedním z nejmocnějších davů v ‘Minecraft.„Zde je návod, jak tento dav vytvořit – pokud se odvážíte.

Jun. 8 2022, publikováno 6:35 str.m. ET

Strážce v „Minecraft“

Nyní, když 1.19 Aktualizace konečně zasáhla Minecraft, Hráči mají nová zvířata, biomy, davy a další, aby se bavili v populární hře s karanténou. Divoká aktualizace je jednou z větších aktualizací obsahu, která se v posledních letech dostala do hry.

Díky této aktualizaci je Warden nyní jedním z nejmocnějších davů v , Ale na rozdíl od popínavých nebo kostrů je dozorce trochu obtížnější vyhnout se ve volné přírodě. Jak se tedy vynoříte?

Článek pokračuje pod reklamou

Jak vytvořit strážce v „Minecraft“ – objevuje se pouze v jednom biome.

Než budete moci vynořit strážce, musíte nejprve najít hluboký tmavý biom. Toto je jediná oblast mapy, do které se strážce vynoří, a dokonce i potom budete muset dokončit určité úkoly, abyste ji svolali.

Hluboký tmavý biom může být trochu obtížné najít, ale nejlepší sázkou je najít kanál jeskyní a pokračovat v jeho sledování, dokud nenajdete biom. Budete vědět, že jste dosáhli nové oblasti, když najdete spoustu bloků Sculk, které jsou tmavé a skvrny modrými luminiscenčními tečkami.

Strážce v „Minecraft“

Článek pokračuje pod reklamou

Jakmile dosáhnete hluboké tmy, budete muset najít Sculk Shriekers. Tento blok vydává „výkřik“, když je aktivován tím, že na něj přistoupí nebo spustí nedaleký senzor Sculk, dočasně zhoršuje vizi hráče na několik sekund.

Budete muset spustit tyto senzory čtyřikrát, aby se přiměl strážce; Toto číslo je specifické pro hráče, což znamená, že můžete čtyřikrát spustit čtyři různé senzory nebo stejný senzor a dozorce se stále objeví.

Strážce přijde po zemi a neustále vydává efekt temnoty a zakrývá vizi hráče, když se potuluje. Zatímco Warden je slepý, může detekovat hráče založené na vůni i vibracích ze zvuku. Čím více vibrací detekuje, tím více rozrušené, a proto agresivnější se stává.

Bohužel, při zabití upustí pouze jeden katalyzátor Sculk a pět zkušeností, takže nemusí být nutně za to za to, aby tento dav často vytvořil.