Jak vyzvednout axolotl s kbelíkem v Minecraft, Tutoriály/Axolotl Farming – Minecraft Wiki

Minecraft Wiki

Přeprava axolotl v kbelíku je velmi snadná a umožňuje hráčům přemístit podvodní dav na nové místo bez námahy.

Jak vyzvednout axolotl s kbelíkem v Minecraft

Existuje několik davů Minecraft, které lze zachytit uvnitř kbelíků. To zahrnuje relativně nové davy Axolotl přidané do obrovské dvoudílné jeskyně a útesy.

Přeprava axolotl v kbelíku je velmi snadná a umožňuje hráčům přemístit podvodní dav na nové místo bez námahy.

K tomu musí hráči umístit do ruky kbelík vody, přistupovat a pečlivě zacílit na axolotl a klepněte pravým tlačítkem nebo stiskněte tlačítko Položky na ovladači. Axolotl bude pak bezpečný ve vodě pro přepravu.

Nalezení axolotl v Minecraft

Ačkoli axolotls by se mohl dříve objevit v různých vodních útvarech v Minecraft, nyní mají vyhrazený domov v svěží jeskynní biomy.

Konkrétně se axolotls vynoří na místech, kde je hliněný blok méně než pět bloků pod zamýšleným bodem tření. Protože tomu tak je, hráči, kteří hledají axolotls, budou chtít zamířit pod zemí a hledat svěží jeskyně.

Je třeba poznamenat, že tyto biomy se někdy mohou také vynořit nad zemí, v závislosti na okolnostech.

Hráči by měli udržovat ucho pro zvuk tekoucí vody (z tohoto důvodu jsou užitečné titulky) a hledat vinné vinné révy, které obsahují svěží jeskynní glowberry.

Axolotls uvnitř svěžích jeskyní Minecraft se nachází v vodních útvarech, které drží hlínu uvnitř. Vzhledem k tomu, že axolotls nepřežijí dlouho mimo vodu, hráči pravděpodobně nenajdou putující po suché zemi.

Axolotls jsou schopni vydávat hluk „cvrlikání“ uvnitř i vně vody, což hráčům dává ponětí o tom, kde se nacházejí. Titulky vyzvednou tyto cvrlikání, takže jsou během vyhledávání neocenitelné.

Jakmile hráči Minecraft najdou axolotl, jednoduše musí umístit do ruky kbelík vody a použít ho na malou vodní dav. To by mělo převést axolotl do vodního kbelíku pro úschovu, dokud hráči nejsou připraveni jej znovu umístit.

Chcete-li uvolnit axolotl zpět do světa, jednoduše klepněte pravým tlačítkem myši nebo stiskněte tlačítko Položky znovu. Pokud tak učiníte, vydá vodu v kbelíku (pokud je to možné) a také axolotl.

Díky tomu je přeprava axolotls rychlé a snadné a stejný princip lze aplikovat na jiné vodní davy, jako jsou tropické ryby, nafouknuté, treska a losos. Hráči budou dokonce moci zachytit pulpole v kbelících, jakmile se vydá divoká aktualizace.

Minecraft Wiki

Sledujte minecraft wiki na Discord nebo na našich stránkách sociálních médií!

Nemáte účet?

Minecraft Wiki

Tutoriály/Axolotl Farming

Tento článek je třeba aktualizovat.

Aktualizujte tuto stránku tak, aby odrážely nedávné aktualizace nebo nově dostupné informace.
Důvod: Axolotls se mohou přirozeně vynořit ve svěžích jeskyních v 1.18, také Glow Squids mají samostatnou čepici davů

Axolotl Farming je způsob, jak sbírat axolotls. K dispozici jsou dvě základní metody zemědělství axolotl: šlechtění a přirozené tření.

 • Chov axolotls je jediný způsob, jak získat vzácnou modrou rozmanitost axolotl.
 • Farma přirozené generace způsobuje, že se Axolotls vynoří.

Obsah

 • 1 Lokalizace svěžích jeskyní
 • 2 šlechtění
  • 2.1 úvahy
  • 2.2 umístění a chov pero
  • 2.3 chovné zásoby
  • 2.4 zásobování potravin a chov
  • 3.1 umístění
  • 3.2 Příklad farmy
  • 3.3 Management toku vody a sbírka položek
  • 3.4 přístup do zadních dveří
  • 3.5 Operace

  Lokalizace svěžích jeskyní []

  Axolotls se vynoří pouze ve svěžích jeskyních biome. Tyto biomy mohou být obtížné najít, ale některé znalosti o generování biomu v Minecraft může to mnohem usnadnit.

  Nejjednodušší způsob, jak najít svěží jeskyně, je samozřejmě vykopat pod stromem Azalea. Stromy Azalea však ne vždy vytvářejí nad svěží jeskyně, což ztěžuje nalezení některých svěžích jeskyní. Naštěstí stromy Azalea nejsou jedinými nadzemními ukazateli pro svěží jeskyně; Typ povrchového biomu může také poskytnout cenné informace.

  Svěží jeskyně generují pouze pod biomy s vysokými hodnotami vlhkosti. Patří sem mírné biomy, jako jsou tmavé lesy a břízové ​​lesy, teplé biomy, jako jsou džungle a chladné biomy, jako je Taiga a Snowy Taiga. Zejména několik biomů je téměř téměř zaručené mít svěží jeskyně pod nimi:

  Tyto biomy mají ve hře nejvyšší hodnoty vlhkosti, dostatečně vysoko, aby se svěží jeskyně vždy snažily generovat pod nimi. Jediný případ, kdy by mohl ne Buďte svěží jeskyně níže, je to, že místo toho generují kapací jeskyně. To lze snadno předvídat, protože jeskyně odkapávajících kanálů pouze daleko od oceánu. To znamená, že pokud najdete a Dark Forest, bambusová džungle nebo starý růst Taiga poblíž oceánu, to je absolutně zaručené že pod vámi je svěží jeskyně!

  Chov []

  Chov dospělých axolotlů vyžaduje kbelíky tropických ryb. Toto časově náročné manuální úsilí. Nakrmte dva axolotls, aby je uvedli do režimu lásky, po kterém se děvkové axolotl vynoří. Rodiče mají „cooldown“ období 5 minut Java Edition nebo 1 minutu v Edice Bedrock Než mohou být znovu chovány. Dítě axolotl má 1 ⁄1200 šance být modrá, jinak to zdědí barvu jednoho rodiče. Dítě se stane dospělým za 20 minut (nebo dříve, pokud jej nakrmíte), poté se může chovat.

  Jakmile budete mít modrý axolotl, můžete ji chovat tak, abyste získali více modrých, protože každé nové dítě má 50% šanci zdědit barvu jednoho rodiče.

  Úvahy []

  Problémy s chovem jsou čas a zdroje. Protože před získáním modrého musíte chovat axolotls, potřebujete mnoho tropických ryb. V důsledku toho potřebujete mnoho kbelíků, které zase vyžadují, aby mnoho železných ingotů vyrábělo, nebo mnoho smaragdů, aby si koupili kbelíky od vesničanů Fisherman. Některé pokročilé položky, které věci usnadní, jsou:

  • Helma okouzlená dýcháním III a boty okouzlené hloubkovým proužkem
  • Hrudník plná shulker krabic pomáhá udržovat váš soupis kbelíků zvládnutelných.
  • Potrubí vám umožňuje dýchat a vidět lepší pod vodou za účelem lovu tropických ryb a chovných axolotls.
   • S potrubím je přilba dýchání III volitelná.

   Umístění a chov pero []

   Protože kbelíky tropických ryb nejsou stohovatelné a obtížně přenášeny, nejlepším místem pro chov axolotls je biom, kde tropické ryby přirozeně se rozmnožují. Tropické ryby se roztřístí v teplém oceánu, vlažném oceánu, hlubokém vlažném oceánu, mangrovovém bažině a svěží jeskyně . Následující příklad je v teplém oceánu.

   Jakmile budete mít potřebné materiály, najděte teplý oceán a vytvořte velké pero pro vaše axolotls. Můžete to udělat na zemi vedle teplého oceánu, nebo jednoduše kordon z oddílu oceánu nebo vytezl vstup do pláže. Postavte pero tak, aby stěny byly alespoň o jeden blok vyšší než hladina vody, aby se zabránilo úniku axolotls. Můžete vložit žebřík do pera, který vám umožní dostat se dovnitř a ven.

   Chovské pero nemusí být hluboké. Jedna vrstva vody postačuje pro plemeno axolotls. Mělké chovné pero vám umožňuje krmit axolotls, aniž byste museli plavat.

   Je velmi důležité postavit další vrstvu bloků po stranách chovného pera. Axolotls někdy stoupá na zemi, při hledání hlubší vody poblíž, takže pokud vaše chovné pero nemá bariéru, musí uniknout do oceánu venku, kde je voda hlubší. To také ztěžuje hráči, aby se dostal z vody, takže můžete dát žebřík na bok chovného pera (jako je v reálném životě), nebo použít na boku trapdoor, který je normálně v „Otevřené “(Vertikální) poloha a převrátit ji na” zavřít “(horizontální), když se potřebujete dostat ven.

   Protože axolotls jsou agilní plavci, často se stává, že když se k nim pokusíte nakrmit kbelíky tropických ryb, místo toho vám chybí a narazíte na dno bazénu a uvolníte ryby, které se okamžitě zabijí axolotls. Řešením tohoto problému je postavit celé podlahu chovného pera mimo poznámkové bloky: Když na ně náhodou zasáhnete, naladíte místo toho a ryby se nezvolují z jejich kbelíků.

   v Java Edition, Drowned se nezeplojte v mělké vodě, i když mohou v edici Bedrock Edition. Ať tak či onak, Rozsviť hranice kolem pera, aby se zabránilo nepřátelským davům.

   Chov Stock []

   Musíte najít dva axolotls pro zahájení chovu. Axolotls se rozmnožte podvodní svěží jeskyně, kde je na dně hlína. Když uvidíte axolotl, použijte na něj kbelík vody. Kbelík nesmí být prázdný, když to uděláte; musí obsahovat vodu.

   Pokud při lovu držíte v ruce kbelík tropických ryb, axolotl, který jste neviděli, vás může začít sledovat.

   Zásobování potravin a chov []

   Lov na tropické ryby pomocí tolik kbelíků vody, kolik můžete nést.

   v Java Edition, Když nakrmíte své axolotls, abyste je chovali, je dobré držet jeden kbelík tropických ryb ve vaší mimo ruku, abyste si udrželi pozornost axolotls. Pokud ne, jakmile nakrmíte jeden, držíte prázdný kbelík, což způsobí, že axolotls ztratí zájem a plavou pryč, dokud přepnete na jiný kbelík ryb. Ve své edici Bedrock nemůžete držet kbelík.

   S trochou štěstí můžete získat modrý axolotl, než vychováváte 1 200 neblue.

   Farma přirozené generace []

   Aby se axolotls vynořily, vyžadují vodní prostor ve svěží jeskyni v naprosté tmě, s hliněnými bloky do pěti bloků pod prostorem pro tření. Těchto podmínek lze také dosáhnout v podzemní jeskynní místnosti postavené na hráči naplněné čtyřmi nebo pěti vrstvami vody. Kromě toho vydání Bedrock vyžaduje, aby strop místnosti sestával z neprůhledných bloků.

   Pokud je místnost pro tření pod úrovní y = 30, podmínky, které způsobují, že se axolotls vynoří. Protože axolotls zabíjejí chobotnici, můžete uspořádat farmu tak, aby vaky s inkoustem upuštěné chobotnicí byly zameteny do sběrné hrudi. Nebo pokud se nestaráte o záře inkoustové vaky, můžete farmu ještě jednodušší ignorovat; inkoustové vaky zmizí po 5 minutách.

   Příklad farmy popsané níže je snadné a rychlé stavět v režimu přežití s ​​běžnými materiály a kamennými nástroji. Ve skutečnosti, pokud máte zájem o chov modré axolotl, může to být snazší (a bezpečnější!) vybudovat jednoduchou farmu, která získává svůj chov, spíše než lovit Axolotl ve volné přírodě.

   Umístění []

   Vyberte si místo ve svěží jeskyni. Nemusí to být ve skutečné svěží jeskyni, jen v biome. Můžete také převrátit svěží jeskyni do tření.

   Strop vaší farmy musí být pod vrstvou 63 (hladina moře), jak hluboko, jak chcete, i když před vydáním 1 předložení 1.18 Podlaha farmy by neměla být pod vrstvou 0. Vzdálenost mezi podlahou a stropem by měla být nejméně 5 bloků (6 bloků je nejlepší, aby vám dal dýchací místnost).

   Příklad farmy []

   Níže uvedený diagram ilustruje koncept. Oblast tření je 8 × 8 a 6 bloků vysoko. Rozměry 8 × 8 byly vybrány, protože vyžaduje pouze jednu násypku, ale různé velikosti a tvary místnosti jsou možné s pečlivě naplánovaným uspořádáním plynulé vody a násypky. Násypka je nutná pouze ke sběru žhavých inkoustových vaků. Pokud je vám to jedno, pak se neobtěžujte s násypkou.

   Podlaha místnosti by měla být hlína, protože axolotls se vynoří pouze tehdy, když je hlína pod prostorem pro tření.

   Bloky zdroje vody zabírají spodní čtyři vrstvy místnosti. Pátá vrstva má řadu bloků zdroje vody na jedné straně a jeden další naproti násypku, aby vytvořil tok vody, který tlačí předměty směrem k násypku. Může být únavné, aby se tato horní vrstva vody protékala správně, protože voda na vodě se na pevném povrchu nerozšiřuje jako voda. Umístěte snadno rozbitné bloky, jako jsou slizové bloky nebo nečistoty pod koncem toku, aby ho donutily k šíření, poté rozbily blok a opakovaly, dokud se voda plně nerozprostírá. Při tom pomáhá aktivovat dýchací efekt.

   Hopper by měl být dva bloky pod tekoucí vodou (jeden blok pod nejvyšším zdrojovým blokem vody). Umístění násypky těsně pod vrstvou tekoucí vody (což by bylo normální pro vodu tekoucí na pevném povrchu místo na vrcholu více vody) risková předměty pod násypkou. Umístěte tlačítko nebo podepište na jednu zeď nad násypkou, aby se zabránilo proudění vody. Poté, když je položka zatlačena do rohu tekoucí vodou, spadne jeden blok dolů do násypky.

   Pokud se nestaráte o sběr inkoustových vaků, nepotřebujete násypku ani tekoucí vodu a farma se staví triviálně rychle. Stačí udělat z místnosti vysoko šest bloků a naplňte ji pěti vrstvami vody, a nechte horní vrstvu jako vzduch, abyste dýchali a umístili dočasné pochodně pro osvětlení během výstavby.

   Řízení toku vody a sběr položek []

   Axolotl Farm Hopper

   Tok v horní vrstvě je spravován nejprve umístěním řady vodních bloků podél zdi, což je krátký vodopád do dalšího řádku, ale nepřesahuje celou cestu přes místnost, protože voda by normálně dělala na pevném povrchu. Musíte umístit řadu snadno zlomových bloků těsně pod vodopádovou řadou, abyste donutili tok vody, aby prodloužil ještě jednu řadu. Za tímto účelem lze bloky slizu, medové bloky a TNT okamžitě těžit bez nástrojů a nečistoty lze rychle zlomit lopatou. Rozbijte dočasné podvodní bloky a opakujte pro další vodopádovou řadu, propracovejte se až k protiprostoru, abyste získali horní vrstvu vody tekoucí z jedné zdi na druhou. Nakonec umístěte vodní blok naproti Hopperu, aby způsobil, že kombinované toky zametají všechny plovoucí předměty do násypky.

   Nad hrudníkem je umístěn blok dlažebních schodů vzhůru nohama, aby se zabránilo axolotls v opuštění místnosti, ale stále umožňují otevřít hrudník. Před hrudníkem je umístěn blok písku, který poskytuje konečné těsnění, aby se zabránilo tomu, aby jakékoli světlo dosáhlo interiéru místnosti. Musíte jen rozbít tento blok, abyste mohli otevřít hrudník.

   Přístup do zadních dveří []

   Axolotl Farm Backdoor

   Ve vstupní oblasti je žebřík poblíž hrudníku, aby se dostal dovnitř a ven z farmy. Cesta vede od vchodu kolem zadní části tření, což vede ke dveřím v rohu naproti Hopperu. Kvůli obvodové cestě a vzdálenosti od pochodně ve vstupní oblasti nedosáhne žádných světlo. Tyto dveře jsou užitečné pro vstup do místnosti pro chytání axolotls, které se vynoří.

   Cesta, která vede kolem zadní části místnosti, je tmavá podle. To znamená, že se tam mohou vynořit nepřátelské davy. Je dobrý nápad vyrovnat cestu se spodními deskami, aby se zabránilo tomu, aby se v této cestě zabránily davům.

   Měli byste být schopni vidět dveře ve tmě, aby je otevřely, nebo můžete do chodby umístit dočasnou pochodeň. Po odchodu nezapomeňte tuto pochodně odstranit.

   Úkon [ ]

   Jakmile jste odstranili dočasné pochodně a zablokovali veškeré světlo z vaší sběrné místnosti hrudníku, farma je aktivní, ale musíte se pohybovat více než 24 bloků od farmy, aby se v něm začaly tření.

   Svítička záře se snadněji než axolotl tkají, ale když se axolotl vynoří, začnou zabíjet žhavou chobotnici, což způsobuje, že upustí své inkoustové vaky, které se vznášejí nahoru a jsou zameteny do sběrné hrudi, k němuž přistoupíte odstraněním dočasného bloku písku, který je před hrudníkem, aby se zabránilo vstupu světla do místnosti.

   Chcete -li shromáždit axolotls, projděte zadními dveřmi s kbelíky vody. Přestože je chodba tmavá, jakmile projdete dveřmi do vody, vaše podvodní vidění stačí k tomu, aby viděl Axolotl v místnosti a chytil je ve vodních kbelících. Axolotl může putovat ze dveří do chodby. To je v pořádku, stále to můžete chytit. Pokud chcete udržet axolotls kolem, musíte s nimi komunikovat (krmit je, chovat je).

   • Obrazovka nabídky
   • Herní podmínky
   • Průvodce první den/začátečník
   • Druhý den
   • Třetí den
   • Management hladu
   • Věci nedělat
   • Jednoduché tipy a triky
   • Vaše prvních deset minut
   • Nejlepší biomy pro domovy
   • Nejlepší stavební materiály
   • Budování a stavba
   • Navigace
   • Úkryty
   • Typy přístřeší
   • Průvodce úspěchem
   • Průvodce postupem
   • Nejlepší průvodce kouzelníky
   • Rozbití podloží
   • Boj
   • Kompletní hlavní dobrodružství
   • Vytvoření vesnice
   • Downgrading
   • Duální ovládání
   • Konečné přežití
   • Zkoumání jeskyní
   • Shromažďování zdrojů o mírových potížích
   • Rychle získávání jídla
   • Bezhlavé písty
   • Hitboxy
   • Koně
   • Nedostalitelné koncové krystaly
   • Mapování
   • Měřící vzdálenost
   • Minecraft ve vzdělávání
   • Hornictví
    • Diamanty
    • Fosílie
    • Starověké trosky
    • Základny PVP
    • Obchodování
    • Získání vedení
    • Vyléčení vesničana zombie
    • Porážka chrámů
    • Porážka nájezdu z vesnice
    • Porážka pevnosti v Nether
    • Porážka zbytku bašty
    • Porážka monster místnosti
    • Porážka základny Pillager
    • Porážka lesního sídla
    • Porážka pomníku
    • Poražení konečného města
    • Porážka Endera Draka
    • Porážka Wither
    • Zkoumání starověkého města
    • Získání každého hudebního disku
    • Přežití dobrodružství
    • Napůl srdce hardcore
    • Hardcore režim
    • Přežívat v jedné oblasti na neurčito
    • Nekonečné přežití pouště
    • Přežití ostrova
    • Manhunt
    • Přepínač davu
    • Kočovný zážitek
    • Skywars Survival
    • Přežití superflat
    • Ploché přežití
    • Ultra hardcore přežití
    • Bití mapy výzvy
    • Vytvoření mapy výzvy
    • Přidání krásy do konstrukcí
    • Airlock
    • Architektonické termíny
    • Budování výletní lodi
    • Budování metropole
    • Budování horské dráhy
    • Budování bezpečných domů
    • Stavební vlastnosti vody
    • Paleta barev
    • Vytváření tvarů
    • Obrana
    • Pouštní přístřeší
    • Výtahy
    • Nekonečný obíhovací bazén
    • Nábytek
    • Glazované terakotové vzory
    • Vytváření pěkných podlah
    • Pixel Art
    • Ranče
    • Typy střechy
     • Zakřivené střechy
     • Pokyny pro stavbu střechy
     • Střešní dekorace
     • Ametyst
     • Brnění
     • Azalka
     • Bambus
     • Čedič
     • Podloží
     • Blaze Rod
     • Kostní jídlo
     • Kaktus
     • Sborový ovoce
     • Clay a Mud
     • Dlažební kamen
     • Kakaové fazole
     • Měď
     • Plodiny (řepa, mrkev, brambory, pšenice)
     • Špína
     • Dračí dech
     • Dripstone
     • Vejce
     • Kapradina
     • Ryba
     • Květ
     • Froglight
     • Záře bobule
     • Glow Ink Sac
     • Glow Lichen
     • Kozí roh
     • Zlato
     • Visící kořeny
     • Miláček
     • Led
     • Žehlička
     • Kelp
     • Láva
     • Maso
     • Moss Block
     • Houba
     • Hudební disk
     • Nautilus Shell
     • Nether růst
     • Nether Vine
     • Nether bradavice
     • Obsidian
     • Prašan
     • Dýně, meloun
     • Zakořeněné nečistoty
     • Sculk Grows
     • Scute
     • Mořské řasy
     • Mořská okurka
     • Sníh
     • Soul půda
     • Cukrová třtina
     • Sladké bobule
     • Strom
     • Trojzubec
     • Réva
     • Obchodní hala vesničanů
     • Wither Rose
     • Vlna
     • Zdvojení
     • Mob Farming
     • Broušení davu
     • Pasti Monster Spawner
     • Zmírnit
     • Zvířata
     • Axolotl
     • Požár
     • Kočka
     • Jeskynní pavouk
     • Liána
     • Utopený
     • Ender Dragon
     • Enderman
     • Žába
     • Koza
     • Guardian
     • Hoglin
     • Železný Golem
     • Magma Cube
     • Přízrak
     • Piglin Bartering Farm
     • Nálet
     • Shulker
     • Sliz
     • Oliheň
     • Želva
     • Vesničan
     • Putování obchodníka
     • Správce
     • Čarodějnice
     • Wither
     • Wither Skeleton
     • Zombie
     • Zombie Villager
     • Zombified Piglin
     • Konec světla farmy Mob
     • Mechanika kouzla
     • Mechanika kovadliny
     • Automatické tavení
     • Manuální tavení
     • Blast Chamber
     • Zapálení TNT pod vodou
     • Wither Cage
     • Automatická respawn Anchor Recharger
     • Základní logické brány
     • Kombinované zámky
     • Příkazový blok
     • Létající stroje
     • Hopper
     • Třídění položek
     • Přeprava položek
     • Mechanismy
     • Stabilizátor pozorovatele
     • Randomizéry
     • Redstone Music
     • Tipy Redstone
     • Rube Goldberg Machine
     • Shulker Box Storage
     • Obchodní hala vesničanů
     • Blokovací detektor aktualizace
     • Detektor aktualizace komparátoru
     • Senzor denního světla
     • Denní noční detektor
     • Vlakové nádraží
     • Minecarts
      • Úložný prostor
      • Skladovací systém
      • Snow Golems
      • TNT děla
      • Trapdoor používá
      • Design pasti
      • Pasti
      • Píst používá
      • Pístové obvody
      • Kvazi-konektivita
      • Nulo-ticking
      • Okamžité opakování
      • Pokročilé obvody Redstone
      • Aritmetická logika
      • Kalkulačka
      • Příkazové statistiky
      • Hodinové hodiny
      • Morseový kód
      • Tiskárna
      • Redstone počítače
      • Redstone Telegraph
      • Hraní na serverech
      • Přežití multiplayeru
      • Spawn vězení
      • Prevence zármutku
      • Spojení svět LAN s alternativními účty
      • Nastavení serveru
      • Skript spuštění serveru
      • Skript FreeBSD Startup
      • Skript OpenBSD Startup
      • Skript Ubuntu Startup
      • Nastavení serveru Hamachi
      • Nastavení serveru Minecraft Forge
      • Nastavení serveru Spigot
      • Server povolený RamDisk
      • Zlepšení snímkové frekvence
      • Minecraft Nápověda FAQ (kanál IRC)
      • Aktualizujte Java
      • Vlastní mapy
      • Ke stažení mapy
      • Příkaz NBT Tags
      • Padající bloky
      • Aktualizace starého terénu pomocí MCedit
      • Vytvoření balíčku zdrojů
      • Načítání balíčku zdrojů
      • Zvukový adresář
      • Vytvoření datového balíčku
      • Instalace datového balení
      • Vlastní generace světa
      • Vytváření videí
      • Živý přenos
      • Instalace snímků
      • Připojení a opouštění programu Betrock Edition Beta
      • Jak získat zprávu o havárii
      • Instalace modů Forge
      • Vlastní adresář Minecraft
      • Hraní a ukládání Minecraft na palec
      • Hraní a ukládání Minecraft na palec se starým odpalovacím zařízením
      • Obnovit poškozená uložená data světových dat
      • Spusťte Minecraft přes Disk Google
      • Uložit data her do Dropboxu (pouze světová data)
      • Uložený průvodce daty Dropbox
      • Budování mikroúhelníků
      • Vlastní texturní balíčky
      • Dveře na bázi železných golem chov
      • Daleko
      • Jak získat zprávu o havárii
      • Instalace modů
      • Umělé jezero
      • Správa slimenů v režimu superflat
      • Minecart Booster
      • Zemědělství lektvaru
      • Systém restartování opakovacího podniku
      • Přežití bez povolených datových balíčků
      • Aktualizace lwjgl
      • Aktualizujte Minecraft
      • Řetězení vesnice
      • Žebřík vody
      • Vodní tramvaj