Jak vzkřísit Kelvina v synech lesa, může Kelvin zemřít v synech lesa? Nerds & Scoundrels

Může Kelvin zemřít v synech lesa

Kelvin může zemřít v synech lesa. Ve skutečnosti to vůbec netrvá, než se jednoho z vašich mála spojenců vynoří navždy. Jakmile ve hře způsobí dostatečné poškození, Kelvin se kadeř do míče na zemi. V tomto okamžiku máte stále šanci ho oživit tím, že stisknete E, jak hra naznačuje. Pokud ho nezhojíte nebo pokud způsobí další škodu, Kelvin zemře navždy.

Jak vzkřísit Kelvina v synech lesa

Jak oživit vzkříšení Kelvina v Synech lesa, pokud se kopete do uložení souborů a změníte herní data ve WordPad

Kelvin, Synové lesaJe super užitečné NPC, je skutečné požehnání, ale není nesmrtelný. Může být zraněn, buď omylem do cesty jednoho z vašich granátů nebo napadení nepřítelem. A pokud po sražení způsobí větší škodu, zemře. A pokud se vám to stalo, možná vás zajímá, jak vzkřísit Kelvin v synech lesa. Tady je odpověď.

Kelvin můžete vzkřísit v Syns of the Forest, pokud vykopáváte uložení souborů

Oficiálně neexistuje způsob, jak oživit Kelvina , alespoň ve hře. Jakmile je mrtvý, je mrtvý. Díky uživateli reddit na míči však nyní víme, jak přivést Kelvina zpět. -.

Tady je to, co dělat. Nejprve budete potřebovat soubor uložit – doporučujeme vám načíst hru a uložit do nového slotu, jen pro případ, že uděláte chybu.Pak proveďte následující:

Otevřete průzkumník Windows a vložte jej do horní lišty:

%Userprofile%\ appData \ locallow \ endnight \ sonsoftheforest \ uložení

Klikněte na adresář s dlouhým číslem. Uvidíte další adresáře s dlouhými čísly.

Klikněte na ten s nejnovějším upraveným datem.

Nyní, uvnitř tohoto adresáře, dvakrát klikněte na soubor .JSON. Když jste požádáni o výběr programu, s nímž jej můžete otevřít, vyberte WordPad.

Ve WordPad použijte Ctrl-F a přiveďte krabici Find. Vyhledejte tento řetězec: (možná jej budete muset zadat ručně spíše než kopírovat/vložit odtud, kvůli automatickému formátování aplikované na uvozovky na tomto webu.)

“IsRobbydead \”: True

Nyní změňte :skutečný na :Nepravdivé

Kliknutím na X zavřete soubor a uložte při vyzvání.

Dále dvakrát klikněte na soubor Uložit data.JSON. Znovu jej otevřete ve WordPad a použijte Ctrl-F k otevření pole Find Box. Hledejte tento řetězec:

Neměňte ten řetězec, ale vypadejte trochu dále \ ”State \”: 6 a změnit to na \ ”State \”: 2

. Pokud tento další kousek nezměníte, Kelvin bude naživu, ale bude jen stát v jednom sportu, zíral, nikdy se nepohyboval.

Mohlo by to říci „zdraví \“: 0.0 nebo „Zdraví \“: 0.645654 – číslo po 0 nezáleží. Stačí změnit první 0 až 100.

Nakonec ukončete a uložte soubor. Nyní, když otevřete uloženou hru, měl by být Kelvin znovu naživu. Takto vzkřísit Kelvina Synové lesa, A vaše dny budou veselejší s vědomím, že tohoto milého společníka můžete oživit s trochou úsilí.

O autorovi

Chris McMullen

Přispěvatel na volné noze u Escapista. Po několika změnách kariéry jsem se vrátil k psaní o hrách, s mým nedávným stintem trvající pět a více let. Doufám, že prostřednictvím své psaní práce vypořádat karmický dluh, který jsem vznikl přesvědčováním svých rodičů, aby si koupili mega CD. Kromě psaní pro Escapista pokrývám také zprávy a další pro GameSPEW. . Můj vkus běží na hrůzu, post-apokalyptický a dále, i když budu řešit většinu věcí, které nejsou výhradně sportovní.

Může Kelvin zemřít v synech lesa?

Život prchne v synech lesa, zejména pro vašeho relativně křehkého nového přítele Kelvina. Ale může být postava ve hře zabita navždy? Podíváme se na to, jestli může zemřít a jak ho přivedete zpět do našich synů lesa může Kelvin Die Průvodce.

Kelvin může zemřít v synech lesa

Synové lesa mohou Kelvin zemřít

Kelvin může zemřít v synech lesa. Ve skutečnosti to vůbec netrvá, než se jednoho z vašich mála spojenců vynoří navždy. Jakmile ve hře způsobí dostatečné poškození, Kelvin se kadeř do míče na zemi. . Pokud ho nezhojíte nebo pokud způsobí další škodu, Kelvin zemře navždy.

Přivést Kelvina zpět

V rámci mechaniky hry neexistuje způsob, jak přivést Kelvina z mrtvých. Bohužel, když zemře, odešel navždy. Aniž by se hru otevřela a pohrávala si s ní, jedinou šancí vrátit Kelvina k životu je začít znovu nebo načíst předchozí uložení.

Podle PCGamesn však existuje způsob, jak vyladit soubor Save a přivést ho zpět. . Ať tak či onak, postupujte opatrně. Kelvina můžete obnovit k životu tím, že uděláte následující uloženou hru:

 • .
 • Otevřete „GameStatesAveData“ v poznámkovém bloku, hledejte ‘“ IsRobbydead \ ”: True ‘a změňte jej na„ “IsRobbydead \”: false’, poté uložte a ukončete soubor.
 • Otevřete „Savedata“ v poznámkovém bloku a vyhledejte „“ typeid \ “: 9 ‘.
 • Najděte ‘\” State \ ”: 6 ‘, což je několik řádků po něm, a změňte jej na„ \ “State \”: 2’.
 • Najděte ‘‘ zdraví \ ”: 0.0 ‘Poté několik řádků a změňte jej na „“ zdraví \ “: 100.0 ‘
 • Uložte a uložte „Savedata“ a poté restartujte syny lesa.

Může Kelvin zemřít v synech lesa?

Pro ty, kteří se obávají, že přemýšlejí, jestli Kelvin může zemřít v synech lesa, máme nějaké odpovědi na to, jak udržet váš křehký přítel naživu a v případě potřeby ho oživit a oživit ho.

Synové lesa mohou Kelvin zemřít - hráč kontroluje Kelvina, aby zjistil, zda je v pořádku. Obě jeho uši krvácí

Publikováno: 27. února 2023

Může Kelvin zemřít v synech lesa? To je otázka, na kterou se pravděpodobně zeptáte, zda se rozhodnete mu pomoci a oprášte trosky od svého otřeseného společníka. Jeho ucho driblovalo krví a jeho rozložený vzhled naznačuje, že je dezorientovaný a možná nyní hluchý. Všechno se však neztratí, protože ho můžete přimět, aby sledoval pokyny napsané na papíře a násilně natlačilo na jeho hruď.

. Kelvin není jediný společník, který vás může doprovázet v synech lesa; Můžete také najmout Virginii, aby vám pomohla přežít ostrov zamořený kanibalem, i když budete potřebovat delikálnější přístup. Bez ohledu na to, těm, kteří se ptají, zda může Kelvin zemřít v synech lesa, je zde vše, co víme o našem zraněném kolegovi.

Synové lesa mohou Kelvin zemřít - Kelvin se svíjí ve sněhu pod hráčem. Má zjevnou bolest

Ano, Kelvin může zemřít v synech lesa a také relativně snadno. Když jste se probudili z havárie vrtulníku, najdete ho v bolesti na zemi. Pokud se rozhodnete ho tam nechat, zapečetíte jeho osud. Ať už se rozhodnete ho opustit, nebo on zemře později – buď v synech lesního mutantového útoku nebo na vlastní ruce – nevrátí se zpět.

Jak oživit a uzdravit Kelvina

Pokud Kelvin utrpěl několik úderů, stočí se do míče v sebeobraně. .

Pokud je Kelvin mrtvý, jediným způsobem, jak ho můžete dostat zpět, je vyladit váš soubor uložení:

 • Vyhledejte své syny lesních ukládacích souborů v ‘C: \ Users \\ AppData \ locallow \ endnight \ SonsoftTheForest \ Saves ‘.
 • Otevřete „GameStatesAveData“ v poznámkovém bloku, hledejte ‘“ IsRobbydead \ ”: True ‘a změňte jej na„ “IsRobbydead \”: false’, poté uložte a ukončete soubor.
 • .
 • Najděte ‘\” State \ ”: 6 ‘, což je několik řádků po něm, a změňte jej na„ \ “State \”: 2’.
 • .0 ‘Poté několik řádků a změňte jej na „“ zdraví \ “: 100.0 ‘
 • .

To by mělo obnovit Kelvina do živého a dýchacího stavu. Důrazně doporučujeme dělat zálohy obou „GameStatesAvedata“ a „SaveFile“, než to uděláte, jen pro případ, že se něco pokazí. Samozřejmě se můžete vždy mýlit na straně opatrnosti a načíst předchozí uložení, i když to také přichází za cenu vašeho postupu v hororové hře.

Pokud držíte Kelvina jako společníka, může to být cenným párem rukou pro shromažďování materiálů pro syny budovy lesa, získávání jedlého jídla nebo dokonce jen drží vaše zařízení. Kelvin však kvůli jeho zraněním není schopen bojovat, takže udržování naživu může být složitější, než si myslíte.

. . A konečně, pokud hledáte další skvělé zážitky, máme seznam nejlepších PC her, které vám pomohou vybrat z krému plodiny.

.