Jak zachránit zbraně a vybavení v Diablo 4 – Gamespot, Diablo 4 System System – Dexerto

Systém záchrany Diablo 4 vysvětlil

23. června 2023 v 8:40 PDT

Jak zachránit zbraně a vybavení v Diablo 4

Pokud nechcete prodávat své položky v Diablo 4, pak je dalším nejlepším nastavením je zachránit je.

23. června 2023 v 8:40 PDT

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

Diablo 4 nemá nedostatek kořisti, protože svět svatyně se hemží různými zdroji, které vám mohou upustit vzácné předměty, které můžete vybavit na vaší postavě. Zatímco každý hráč bude úzkostlivě čekat na svůj první legendární kus vybavení nebo správnou zbraň pro jejich stavbu, zjistíte, že většina kořisti, kterou obdržíte. V těchto případech můžete buď prodat toto vybavení, abyste vydělali další zlato, nebo jej zachránili, abyste získali zpět řemeslné materiály.

Nakonec je jen na vás, zda chcete prodat nebo zachránit položku v Diablo 4. Někteří hráči by se však mohli jednoduše přemýšlet, jak mohou zachránit položku na prvním místě. Níže najdete odpověď na tuto otázku spolu s některými dalšími podrobnostmi o tom, co to znamená zachránit zbraň nebo zbroj v Diablo 4.

Kliknutím k nimž je nevolán

 • Začátek v:
 • Končí na:
 • Automatické přehrávání
 • Smyčka

Chtějí, abychom si vzpomněli na toto nastavení pro všechna vaše zařízení?

Chcete -li sledovat videa, použijte prosím prohlížeč Video HTML5.
Toto video má neplatný formát souboru.
Omlouvám se, ale nemůžete získat přístup k tomuto obsahu!

Chcete -li zobrazit toto video, zadejte své datum narození

Kliknutím na „Enter“ souhlasíte s GameSpot
Podmínky používání a zásady ochrany osobních údajů

Nyní hraje: Diablo IV všechno vědět

Diablo 4 – Jak zachránit vybavení a zbraně

Při návštěvě kováře jste schopni zachránit většinu kusů vybavení. Kováři jsou poznamenáni ikonou kovadliny na vaší mini mapě a měli by být k dispozici ve většině měst napříč svatyni. Jakmile se dostanete na kováře, první obrazovkou, kterou vidíte po interakci s nimi, je obrazovka záchrany.

Na levé straně obrazovky uvidíte ikonu kladiva v červené barvě a na pravé straně. Chcete -li zachránit položku ve svém inventáři, musíte fyzicky stisknout ikonu kladiva na červeném náměstí. Tím se váš kurzor změní na malé kladivo a nyní můžete stisknout položky inventáře, které chcete zachránit.

Jak to vypadá, když jdete na záchranu položky ve svém inventáři

Výměnou za záchranu položky obdržíte řemeslné materiály, které jsou založeny na vzácnosti položky, kterou jste zachránili. Například, pokud jste zachránili běžný pár rukavic, pravděpodobně na oplátku obdržíte jen nějakou surovou kůru. Pokud však zachráníte vzácnou zbraň, může být návrat zahalené krystaly, železné kousky a stříbrná ruda. Po záchraně položky můžete přesně vidět, jaké materiály, které přijímáte na oplátku.

Jste schopni zachránit téměř jakoukoli položku v Diablo 4, ale existuje jedna velká výjimka. Pokud jste na okultistovi vytiskli nový aspekt na legendární zbraň nebo kus vybavení, nebudete schopni tuto zbraň zachránit vpřed. Tento aspekt může pocházet z kodexu energie nebo z jednoho ve vašem inventáři. Jakmile se rozhodnete použít nový aspekt na kusu zařízení, můžete jej vybavit pouze v budoucnu.

Kromě toho je vše ve vašem inventáři férová hra, pokud jde o záchranu. Pokud máte plný inventář a chcete v něm vše zachránit, můžete použít tlačítka pod ikonou červeného kladiva na kovářské obrazovce. Tato tlačítka vám umožňují zachránit všechny vaše nevyžádané, běžné, magické a vzácné předměty najednou. Nebojte se, pokud stisknete tlačítko „Všechny položky“, protože to zachrání každou položku ve vašem inventáři s výjimkou legendárních položek.

Další pomoc na Diablo 4 naleznete v našem robustním průvodci s desítkami průvodců Diablo 4.

Systém záchrany Diablo 4 vysvětlil

Spuštění Diablo 4

Activision Blizzard

Záchraná zařízení v Diablo 4 je vynikající způsob, jak snížit svůj prostor pro tašky a získat další řemeslné materiály. Tady je tedy praktický průvodce o tom, jak funguje záchranný systém Diablo 4 a jaké odměny můžete získat.

Pokud jde o Diablo 4, nejedná se jen o démonské zasahování chaosu-ale také o hromadu vybavení, které sbíráte po cestě. Ať už jste oblékáni v majestátním brnění barbarského nebo mystického roucha kouzelníka, vaše vybavení je vaše záchranné lano.

Článek pokračuje po reklamě

To je místo, kde hraní zachránění hraje hlavní roli při zajišťování vašeho vybavení vám dobře slouží, podobně jako Diablo 3. Nejenže ušetří váš prostor pro inventář, ale také uděluje další materiály k vytvoření nového a výkonného vybavení ve hře.

Článek pokračuje po reklamě

Tady je tedy praktický průvodce vysvětlující, jak zachránit vybavení v Diablo 4 a jaké odměny můžete získat.

Obsah

Wow Diablo 4 událost

Bude lilith poražena endgame Diablo 4?

Záchraná zařízení v Diablo 4: Co to dělá?

V Diablo 4, zachránění převodovky rozkládá předměty na menší části nebo řemeslné materiály. To je zvláště užitečné pro hráče, kteří chtějí ve hře vytvořit výkonné vybavení, upgradovat stávající zařízení a vytvářet vzhled/kostýmy, do kterých můžete své další vybavení přenést.

Článek pokračuje po reklamě

Typ a množství materiálů, které získáte ze záchrany, bude záviset na kvalitě zachráněné položky. Nějaké vybavení vám bude čistit jen malé množství materiálů, zatímco zachránění některých předmětů vám dá mnohem více – nebo vzácnější materiály.

Článek pokračuje po reklamě

Na druhou stranu byste také mohli prodat vybavení, abyste vydělali více zlata, pokud nezískáte nedostatek peněz. To je zcela odlišné od záchrany a zde je náš průvodce nejlepšími způsoby, jak vydělat peníze v Diablo 4.

Článek pokračuje po reklamě

Jak zachránit vybavení v Diablo 4?

Chcete -li zahájit záchranu v Diablo 4, musíte nejprve najít a kovář. Obvykle se nacházejí ve městech.

Zde jsou kroky, které musíte ve hře postupovat podle zachránění:

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

 1. Hledejte Ikona kovadliny na mapě.
 2. Zamířte směrem k umístění a jakmile najdete kováře, komunikujte s nimi.
 3. Kliknutím na první kartu v horní části získáte přístup k okně záchrany.
  • V okně záchrany máte několik možností:
   • Zachránit všechny haraburdí: SALVAGES Gear, který jste ve svém inventáři ručně označili jako nevyžádané.
   • Normální: Zachránit běžné položky kvality, bílá barva.
   • Kouzlo: Zachránit magické kvalitní předměty, modrá barva.
   • Vzácný: Zachránit předměty vzácné kvality, žlutá barva.
   • Všechny položky: Zachránit vše kromě legendárních položek.
   • Ikona Pickaxe: Pomocí této možnosti zachraňujte položky, které jste vybrali (doporučeno pro záchranu legendárního brnění a zbraní).

Můžete si vybrat možnost podle svého požadavku nebo obliba. S tím řekl, podívejme se na materiály, které můžete získat zachráncem.

Článek pokračuje po reklamě

Obrázek krvavého brnění v Diablo IV

Můžete vytvořit výkonné vybavení zachráněním.

Záchranné zařízení v Diablo 4: Odměny

Záchraná zařízení v Diablo 4 vám poskytuje materiály pro tvorbu nových předmětů a vylepšení stávajícího vybavení. Rarita materiálů, které obdržíte, budou záviset na zachránění položky.

Článek pokračuje po reklamě

Zde jsou některé položky, které můžete získat zachráněním různých typů brnění, šperků a zbraní:

 • Normální brnění: Rawhide
 • Magic Armor: Vynikající kůže, surovina
 • Vzácné brnění: Vynikající kůže, surovina
 • Normální zbraně a šperky: Železné kousky
 • Kouzelné zbraně a šperky: Železné kousky, stříbrná ruda
 • Vzácné zbraně a šperky: Železné kousky, stříbrná ruda, zahalený krystal

Položky s nižší kvalitou přinesou základní materiály jako Rawhide a Vynikající kůže. Tyto materiály jsou užitečné, když potřebujete upgradovat brnění.

Na druhou stranu může kvalitnější vybavení poskytnout materiály jako Kousky železa, stříbrná ruda, a Zahalené krystaly Vytvářet legendární předměty, zejména na maximální úrovni. Tyto materiály jsou užitečné pro upgrade zbraní později ve hře.

Článek pokračuje po reklamě

Záchrana vám také dává vzhled zachráněných předmětů pro použití při transmogrifikaci, což vám umožní přizpůsobit vzhled vaší postavy.

Článek pokračuje po reklamě

Takže to máte – to je vše, co potřebujete vědět o záchraně v Diablo 4. Pro více informací o hře nezapomeňte zkontrolovat naše další průvodce a obsah:

Jak zachránit vybavení v Diablo 4

Poskytuje Blizzard Diablo 4 Propagační snímek obrazovky.

Od druhého dokončíte úvodní filmové filmy v Diablo 4, svět je vaše ústřice. Jste schopni vyrovnat a odemknout dovednosti, přijímat dungeony, sledovat příběh a zjistit, co Sanctuary nabízí. Můžete dokonce převzít svět společně s přítelem z začátku, ať už online, nebo pomocí co-op se. Existuje však určitý obsah a další mechanika, které jsou zamčeny až do později v příběhu. To se nevztahuje na Druid a Necromancer, protože jsou z konkrétního důvodu uzamčeny. Přesněji řečeno, mluvíme o schopnosti zachránit vybavení v Diablo 4, což se zdá, že hráči nemohou přijít na to.

Zatímco prodej zařízení je vždy atraktivní možností v RPG, zachránce také přichází s vlastními výhodami. Hráči mohou vydělat další zdroje záchranou zařízení a mohou také odemknout nový vzhled pro své vybavené vybavení, jinak známé jako Systém pro přenosy. Takže, když přesně mají hráči povoleno zachránit své položky s výstrojem v Diablo 4? Přečtěte si níže a zjistěte to.

Záchranné zařízení v Diablo 4

Pokud chcete začít zachránit své vybavení, budete muset počkat, až dosáhnete alespoň úrovně 5-6. Na této úrovni nebo kolem něj budete představeni do města Kyovashad. Toto město má několik různých prodejců a jedním z nich je kovář, který je to, koho musíte navštívit, pokud chcete zachránit některou ze svých položek, včetně brnění i zbraní. Kovář v Kyovashadu může být umístěn na ikoně kladiva a kovadliny, jižně od trasového bodu.

Diablo 4 Salvage Gear s kovářem

Ve svatyni není jen jeden kovář, protože je najdete po různých regionech mapy. Kováři budou obvykle ve velkých městech a menších osadách, ale také je najdete na konci pevnosti, mimo jiné.

Chcete -li zachránit kus vybavení, ujistěte se, že jste na obrazovce kovářského nabídky. Zde se můžete rozhodnout jednotlivě zachránit vybavení nebo stisknout jediné tlačítko zachránit každý kus nevyřazeného zařízení ve svém inventáři (s výjimkou legendárních a jedinečných položek). Aby se věci ještě usnadnily, můžete označit položky jako nevyžádané před jejich záchranou. Tímto způsobem, když jdete na záchranu.

Kdykoli zachráníte položku, obdržíte malý počet zdrojů a jakékoli drahokamy byly na této konkrétní položce vybaveny. Také po záchranářském vybavení bude tato položka k dispozici v systému transmog. To znamená, že můžete změnit vzhled jakékoli vybavené položky do vzhledu zachráněného zařízení.