Jak začít hrát Dota 2 | Mashable, co hrdina skutečně potřebuje: 10 tipů Dota 2 pro začátečníky

Co hrdina skutečně potřebuje: 10 tipů Dota 2 pro začátečníky

Dota 2 je těžká hra, která se cítí neuvěřitelně prospěšná, jakmile se dostanete. Ale bez ohledu na to, jak jste kvalifikovaní, nevyhnutelně dostanete proklínáni zuřivými hráči, kteří jsou naštvaní, že nehrajete, jak vás chtějí. Jako takový nabízím konečný tip: Pokud se vydáte do nastavení, můžete všechny ostatní hráče ztlumit. Komunikace je důležitá, ale můžete se snadno odhlásit, pokud se věci vymknou z rukou.

Jak začít hrát „Dota 2“

Oficiální umělecká díla Dota 2 vyčerpává Clinkz a podložce

Každý rok jsou vydávány vzrušující nové videohry tvrdě pracujícími vývojáři, slibné hráči hodiny zábavy, aby vyhovovaly nesčetným preferencím. A každý rok i nadále hraji Battle Arena Multiplayer Online Battle Arena (MOBA), Dota 2. Je to moje jedna hra, která jim vládne všem.

Dota 2 poprvé spuštěno v roce 2013, 10 let po provedení fanoušků Warcraft III režim, ze kterého byl odvozen. Přestože je téměř dvě desetiletí stará, konkurenceschopná hra 10 hráčů nadále udržuje vyhrazenou fanbase-a není těžké pochopit, proč. Dota 2 je hluboce složitá hra s více než 120 hravými postavami a více než 200 předměty ve hře, což znamená, že každý zápas představuje jedinečné výzvy k překonání. Jako rychle se rozvíjející šachová hra se stovkami pohyblivých částí, je to prospěšné, když ji konečně hádáte, a je to úžasné, když vytáhnete perfektní hru.

S ohledem na to všechno se blíží Dota 2 může být zastrašující pro nové hráče a pro staré je obtížné učit. Je nemožné podrobně popisovat veškerou strategii, která jde do a Dota 2 shodujte se v jednom jednoduchém, snadno stravitelném článku.

Mohu vám však poskytnout základ, který můžete začít, takže se při skákání do svého prvního zápasu neztratíte úplně.

Cíl

Hraje dva týmy po pěti hráčích, cíl Dota 2 je zničit hlavní strukturu v základně nepřátelského týmu. Známý jako starověký, právě z tohoto cíle se jmenuje Dota 2Byl odvozen předchůdce: Obrana starověku. Zabíjení nepřátel, ničení věží a hromadění zlata je zábavné, ale nic, pokud váš tým nemůže zničit starověké nepřítele.

Je to poměrně jednoduchý cíl (a ten, který by měl znít povědomě fanouškům jiných MOBA, jako je League of Legends). Než se však dostanete na starověké, musíte se nejprve projít několika překážkami.

Mapa

Mapa arény Dota 2

To vše bude mít smysl brzy. Kredit: Bob al-Greene / Mashable

Dota 2Zalesněná aréna umístí základnu jednoho týmu v levém horním rohu čtvercové mapy a druhý v pravém dolním rohu a co nejdále od sebe. Tyto dvě základny jsou poté spojeny třemi pruhy – jedna následuje horní okraj mapy, jeden následuje spodní okraj a třetí diagonální cestu procházející přímo středem.

Nachází se v pravidelných intervalech podél každého pruhu, je šest věží, které jsou rovnoměrně rozděleny mezi dva týmy. Tyto věže automaticky zaútočí na všechny nepřátelské jednotky, které se přiblíží příliš blízko, a jsou docela mocné. Obecně je dobrý nápad dát jim na začátku hry široké lůžko.

Nakonec se budete muset s těmito věžemi vypořádat. Než budete moci porušit základnu svých soupeřů a zaútočit na své starověké, musíte zničit všechny tři nepřátelské věže alespoň jeden z těchto pruhů. Dokud nespadnou, budovy v nepřátelské základně zůstávají nezranitelné.

Základna

Kromě jejich starověkých je v základně každého týmu několik dalších důležitých struktur.

Fontána je nejblíže k rohu mapy a je místo, kde začnete každý zápas. To je také místo, kde se znovu objevíte, když se po smrti respawn. Stojící ve fontáně rychle doplňuje vaše zdraví a manu a také to, kde si můžete vyzvednout zakoupené předměty.

V každé základně je také šest kasáren, s kasárnami na blízko a kasárny na dálku na začátku každého ze tří pruhů. Tyto struktury jsou zdrojem obránců kontrolovaných AI každým týmem, nazývané „Creeps.„Zničení kasáren nepřátel není povinné, ale týmy to obvykle dělají stejně, protože každý, kdo je funkční, posiluje spojenecké plíží v odpovídajícím pruhu.

Plíží se

Vaši čtyři spoluhráči nejsou vaši jediní spojenci ve hře Dota 2, protože jste také dodáváni se stabilním dodávkou krmiva v dělovém podobě. V pravidelných časovaných intervalech se na začátku každé cesty pro každý tým vynoří malá skupina nehranitelných přisluhovatelných přisluhovačů. Tyto plíží jsou relativně slabé jednotky, které bezduché pochodují po přidělené silnici a zaútočí na každého nepřítele, se kterým se setkávají, ať už se jedná o nepřátelské plíživé, budovy nebo hráči z nepřátelského týmu.

Jsou to tyto dotvary, které zaujme velkou část vaší pozornosti v raných částech hry. Zůstat se svými spojeneckými creeps jim umožní absorbovat nápor jakékoli nepřátelské agrese, se kterou se setkáte, a také vám poskytnou krytí tím, že zaútočí na kohokoli, kdo by se vám mohl pokusit ublížit.

Zabíjení nepřátelských dotvarů je také jedním z nejjistějších způsobů, jak akumulovat zlato a zkušenosti. Zlato se používá k nákupu předmětů, které mohou posílit vaši postavu a dokonce jim poskytnout nové schopnosti. Mezitím získáte úroveň zkušeností na úrovni vaší postavy a udělujete vám dovednostní body za účelem učení a posilování vašich schopností. Zlato a zkušenosti se získávají v souvislosti s jednotlivými zápasy; Hrdina každého hráče začíná svěží a na stejné síle, když začíná nový zápas.

Hrdinové

Screenshot Dota 2

AX je hrdina tankky síly, která je pro začátečníky dobrou volbou. Kredit: Dota 2 / Mashable

Každý hráč v Dota 2 Řídí postavu zvanou hrdina, z nichž každá má své vlastní jedinečné statistiky a dovednosti. Hráči si vyberou, kterou postavu chtějí hrát jako před zahájením zápasu. Na hru je povolen pouze jeden z každého hrdiny – jakmile je postava vybrána, stane se k dispozici všem ostatním v obou týmech.

Hráči proto musí zvážit své rozhodnutí: Je lepší si vybrat hrdinu dostatečně brzy na to, aby zajistil ten, který chcete, nebo je lepší si vybrat později, když si můžete vysvětlit strategické úvahy, jako je proti výběru nepřátelského týmu a zajistit své vlastní tipy nejsou drženy pod kontrolou podle jejich odpovídajících čítačů.

Většina hrdinů má čtyři schopnosti: tři pravidelné a silné konečné schopnosti, kterou lze odemknout pouze poté, co dosáhnou úrovně 6. Tyto schopnosti mohou být aktivní, což vyžaduje, abyste je používali k jejich stisknutí tlačítka (což obvykle stojí mana, měřený zdroj, který je jako zdravotní lišta pro vaši magii); nebo pasivní, potichu na pozadí. Velká část Dota 2 se učí, jak různé schopnosti fungují a synergizují mezi sebou – nejen to, že se týká vašeho hrdiny, ale s (a proti) i jiným hrdinům.

Síla, inteligence nebo agilita?

Hrdinové jsou postaveni na jednom ze tří primárních vlastností: síla, inteligence a obratnost. Který typ hrdiny, který si vyberete, bude záviset na vašem preferovaném stylu hry, ale je obecně lepší mít mix ve svém týmu, takže si můžete navzájem pokrýt slabosti druhého.

Hrdinové síly jsou schopni vzít hodně trestu, ale obvykle jsou poměrně pomalí. Zpravodajské hrdinové mohou utrpět mnoho škod, ale jsou také spíše křehké. A hrdinové agility jsou mobilní a rychlí, ale jsou zranitelní, pokud jsou ohromeni nebo deaktivováni.

Nosit nebo podporovat?

Musíte také posoudit, jakou roli byste chtěli hrát ve svém týmu. Obecně řečeno, hráči na a Dota 2 Tým vstoupí do role přepravy nebo do podpůrné role. Oba jsou potřebné pro efektivní a vyvážený tým.

Přenášející se hrdinové jsou na začátku hry relativně slabí, když by se mělo soustředit na zabíjení dotváření, aby vydělala zlato a zkušenosti. Později se však stanou nejsilnějšími hráči jejich týmu, nesoucí odpovědnost za zabití větších cílů týmu a nakonec vyhrát hru.

Podpora Heroes pomáhají hrdinům přepravy dostat se do této pozdější fáze, udržovat nepřátelské hrdiny mimo ně, zakládat zabití a v podstatě se chovat jako bodyguard. Zatímco se relativně zastrašující na začátku hry, jejich síla klesne později, když hrdinové přenášejí sílu.

Hra

Snímek obrazovky hry OG vs PSG.LGD během International 2018 Dota 2 International

V chaosu je krása. Kredit: Dota 2 / Mashable

Průměrná hra Dota 2 Trvá asi 45 minut, délka se však výrazně liší v závislosti na zápase. Občas skončí hra za méně než 10 minut, zatímco nejdelší profesionál Dota 2 Záznam o záznamu trval tři hodiny a 20 minut. Jako takový není dobrý nápad zahájit hru, pokud nemáte alespoň jednu hodinu.

Laning

Na začátku hry se pět hrdinů v každém týmu obvykle rozptýlí přes tři pruhy mapy. Obvykle to znamená, že v každém z postranních pruhů jsou dva hrdinové na tým, stejně jako jeden uprostřed.

Tato raná část zápasu se nazývá „fáze laningu“ a během této doby podporová hráče, které mohou hráče přepravovat, přenášejí hráče, aby mohli „farma“ – tj. Zabíjet se, aby se hromadilo zlato a zkušenosti. Úspěšná fáze laningu jde dlouhou cestou k tomu, aby se váš tým později postavil na úspěch.

Ganking

Hráč může také opustit svůj pruh, aby se vplížil na nepřítele v jiném pruhu a pracoval se svými spoluhráči na zajištění zabití. Tomu se říká „ganking.„Obvykle bude hráč uprostřed ten, kdo se během laningové fáze zvyšuje, protože se zvyšuje rychleji než jejich spoluhráči kvůli tomu, že nemusí sdílet tečení, které používají pro zlato a XP – proces často označovaný jako“ zemědělství ” – s ostatními spoluhráči

Jako takový je důležité dát svým spoluhráčům vědět, zda nepřítel, na kterému jste najednou zmizeli, zmizí, protože by mohli plánovat gank. Komunikace je všechno ve hře jako je tato.

Jungling

Někdy může hráč opustit svůj jízdní pruh a jít do lesa, aby tam choval stvoření. Tyto jednotky se nazývají „neutrální creeps“ a lov se nazývá „Junging.„Jungling umožňuje hrdinovi získat veškeré zlato a zážitek ze zabití, než aby je rozdělil s partnerem v jízdním pruhu. To jim může umožnit rychleji se vyrovnat a dát jim výhodu nad jejich soupeři.

Neexistují však také žádné přátelské plíživé, které by vás vyrovnávaly z poškození neutrálních creeps, takže musíte dávat pozor na svůj zdravotní bar a buďte opatrní, abyste si nevybrali boj, který nemůžete dokončit. Jste také zranitelní vůči nepřátelskému hrdinovi, který se na vás plíží a vybíráte vás, zatímco máte málo zdraví.

Střední a pozdní hra

Když se hráči cítí dostatečně sebevědomě, aby opustili své pruhy a začali vážně, to signalizuje konec fáze laningu. K tomu často dojde poté, co se první věž v pruhu upadne, uvolní hrdiny v tomto pruhu, aby šli a pomohli svým soudruhům v jiných částech mapy.

V tomto okamžiku se každá jednotlivá hra významně mění v závislosti na tom, co se děje, a na různých faktorech. V některých hrách se mohou všichni hráči v týmu seskupit a zaútočit na pruh – „pět mužů tlačí.„V jiných by se hrdinové mohli rozdělit, aby namontovali útok na několik pruhů najednou, nazývaní„ Split Push.„Alternativně se někteří hrdinové mohou odvrátit a bránit se proti jejich nepřátelskému týmu, zatímco jejich džungle se snaží dohnat, pokud jsou pozadu v zemědělství.

V průběhu hry se často vyskytuje více takových taktik, přičemž hráči se přesouvají zaměření v závislosti na situaci. Neexistuje žádná přísná hrací kniha. Dota 2 je prostě věcí ničení nepřítele starověkého před tím, než zničí váš, a zjistí, jaké metody vám pomohou dosáhnout toho celá věc.

Předměty

Snímek obrazovky proudu Dota 2 Twitch od Topsona

Nepokoušejte se napodobit techniky Pro hráče Topsona, dokud nebudete extrémně zkušení. Kredit: Dota 2 / Topson

Pokud jej netrávíte, nemá smysl hromadit zlato. Dota 2 má stovky položek, které si můžete koupit s těžce vydělanou hotovostí, z nichž všechny poskytují různé výhody. Některé položky jsou také efektivnější u některých hrdinů, takže je důležité zjistit, jaké nákupy pro vás nejlépe udělají maximum.

naštěstí, Dota 2 Navrhuje předměty, které si můžete koupit ve hře, takže můžete do značné míry sledovat průvodce dodávaným v levém panelu okna obchodu, zatímco se naučíte vstupy a out.

K oknu obchodu je možné kdykoli přistupovat kliknutím na počet zlata v pravém dolním rohu obrazovky – ujistěte se, že jdete nakupovat pouze tehdy, když je to bezpečné, protože neexistuje způsob, jak pozastavit. Odtud si můžete koupit předměty, i když nebudou vybaveny vašemu hrdinovi, dokud je skutečně nezvednete z fontány vaší základny.

Samozřejmě, ponechání jízdního pruhu, abyste si vyzvedli své zboží, znamená méně času na zemědělství, kde přicházejí kurýři. Po nasměrování vám váš kurýr přenese vaše předměty, abyste mohli pokračovat v chovu. Při volání svého kurýra však buďte opatrní. Nepřátelé mohou zabít kurýra na cestě, která je na několik minut vyřadí z provize a necháte vás čekat déle na své zboží nebo je jít sami.

Tajný obchod

Zatímco většinu položek lze zakoupit z obecného obchodu, některé dražší a výkonnější předměty najdete pouze v tajném obchodě. Navzdory svému názvu není jeho umístění ani jeho existence tajemstvím, se dvěma tajnými obchody nachází Dota 2les – jeden na obou stranách řeky.

Může být nebezpečné pokoušet se navštívit tajný obchod, takže tak učiníte pouze tehdy, když jste si naprosto jisti, že nejsou skrytí nepřátelé, kteří by vás mohli skočit, když procházíte.

Neutrální předměty

Pokud si ještě nemůžete dovolit novou lesklou položku, najdete také neutrální předměty, které upadly neutrálními dotvarováními, když jsou zabity. Tyto položky jdou ve slotu pro speciální položky a lze je sdílet mezi spoluhráči. Takže pokud si vyzvednete ten, který pro vás úplně nefunguje, jednoduše jej teleportujte zpět na základnu, abyste mohli použít jiného hráče. Zde je úplné přehled mnoha neutrálních položek, které najdete.

Roshan

Jednoduše řečeno, Roshan je králem všech neutrálních dotvarů. Nachází se v řece, toto stvoření tvrdě zasahující obvykle vyžaduje, aby zabíjela více hrdinů a vstupující do svých listů Pit Leaves zranitelné vůči překvapivým přepadením z nepřátelského týmu. Jako takový se pokusí vzít Roshana obvykle, když se tým cítí velmi sebevědomě nebo velmi zoufalý.

Úspěšně porazit Roshan přináší významné odměny a uděluje hráčům velkou hromadu zlata a zážitku. Roshan také upustí Aegis Immortal, položky, která oživuje hráče, který ho jednou nese, během několika sekund od nich umírá. Je to mocná výhoda, která může stačit k otočení přílivu celé bitvy.

Rychlé tipy, jak začít

 • Vyberte si jednoho hrdinu a držte se s nimi, když se učíte. Dota 2Obrovský katalog hratelných postav se může cítit zastrašující, takže je dobré se seznámit s jedním, když poprvé začínáte. Možná budete muset vyzkoušet několik hrdinů, abyste našli jeden, který se vám líbí, ale jakmile je budete hrát, dokud se s hrou necítíte docela pohodlně.
  • Ne, opakuji, ne Vyberte Invoker, Meepo nebo Techies. Tito složité hrdinové nejsou pro začátečníky a máte zaručení, že budete mít špatný čas.

  To není všechno Dota 2. Oddělení, runy a odkupy jsou také důležitými funkcemi, s nimiž se nakonec setkáte. Tato příručka by však měla stačit k tomu, aby vás začala – a doufejme, že se budete cítit trochu méně zmatení.

  Dota 2 je těžká hra, která se cítí neuvěřitelně prospěšná, jakmile se dostanete. Ale bez ohledu na to, jak jste kvalifikovaní, nevyhnutelně dostanete proklínáni zuřivými hráči, kteří jsou naštvaní, že nehrajete, jak vás chtějí. Jako takový nabízím konečný tip: Pokud se vydáte do nastavení, můžete všechny ostatní hráče ztlumit. Komunikace je důležitá, ale můžete se snadno odhlásit, pokud se věci vymknou z rukou.

  Co hrdina skutečně potřebuje: 10 tipů Dota 2 pro začátečníky

  Dota 2 může být obtížné se dostat, že je to jasné. Existují roky vybudovaných strategií a spousta informací pro hráče, které mají strávit. Ale s těmito 10 tipy DOTA 2 nebude orientovat se na bojišti tak náročné.

  Tip č. 1: Nezapomeňte popřít

  Zatímco je důležité získat poslední hity na nepřátelské plíží, může být také užitečné popřít stejnou příležitost pro soupeře. Pokud je dotvarování pod 50% zdraví, přátelský hráč na něj může zaútočit, aby to zabil sám. Existují dvě metody, jak to udělat. Nejprve stisknutím A a kliknutí na zvolený dotvarování nutí hrdinu, aby zaútočil na cíl, i když to ještě nemohou popřít. Druhá metoda vyžaduje, aby hráči šli do svého nastavení a zaškrtnili políčko označené „klepnutím pravým tlačítkem k vynucení útoku“ pod hlavičkou možností.

  Tímto způsobem přinutí hrdinu, aby zaútočil na jakoukoli jednotku, což je kklizené pravé tlačítko, což znamená, že hráči mohou popřít pouhým jedním kliknutím. To však může způsobit některé problémy s pohybem přátelských vln dotvarování, takže různí hráči dávají přednost různým metodám.

  2: Procvičujte si v zápasech Bot Místo nového přehrávače režimu

  Nový hráčský režim je nedávný přírůstek od Valve, který pomáhá novým hráčům zvyknout na bohatství informací a mechaniky Dota 2. I když je to užitečné, je to také hotspot pro Šmouly. Možnost hrát proti robotům poskytuje vzdělávací prostředí bez zkušenějších nepřátel.

  3: Nebojte se skočit do nereanceovaného zápasu

  Zatímco někteří noví hráči váhají přejít z zápasů Bot do nevyrušené hry, nemusí se bát. Neexistuje žádný trest za ztrátu zápasu a dobrý přístup může často bránit spoluhráčům, aby se obtěžovali.

  4: Začněte na odměňských runách

  Bounty Runes dávají bezplatné zlato každému, kdo je nárokuje, a tak je tam nepřítel, aby se je pokusil napadnout. Je to dobré místo pro hráče, aby šli, pokud chtějí mít předčasné poškození nepřítele nebo dokonce chytit první krev.

  5: Začněte s jednoduššími hrdiny

  To se může zdát zřejmé, ale je důležité mít na paměti, protože to pomáhá dvojím. Za prvé, aby zabránil obrovskému seznamu, aby byl ohromující, a za druhé, aby pomohl novým hráčům soustředit se spíše na učení hry než na jejich hrdina. Juggernaut, Lina, Lion a Tidehunter jsou pro ty, kteří právě začínají, několik dobrých možností.

  6: Zkuste demoingové hrdiny

  Na seznamu hrdinů je tlačítko „Demo Hero“. Použití tohoto je pro hráče rychlý a snadný způsob, jak získat pocit pro hrdiny, které by se jim mohly líbit, aniž by byli zamčeni do celého zápasu s nimi.

  7: Nezapomeňte použít položky

  V silné bitvě může být těžké si pamatovat, které položky použít, když. Ale položky v Dota 2 jsou velmi užitečné, takže se učení, kdy a kde je používat, může hráčům poskytnout výraznou výhodu ve hře.

  8: Zkontrolujte batoh

  Pokud je inventář hráče plný, položky jdou do batohu, kde jsou neaktivní. Chvíli se zkontrolovat, které položky jsou vybaveny, může pomoci hráčům nástroje, které potřebují ve správný okamžik.

  9: Ward, Ward, Ward

  Vize je nesmírně důležitá, takže nákup a umístění oddělení je také. Tým může mít maximálně čtyři oddělení pozorovatele, což jsou žluté, s nimiž začínají. Mohou mít také deset strážných oddělení, které si mohou všimnout nepřátelských oddělení, ale musí být zakoupeny. Oddělení lze umístit na pravděpodobných přepadených místech nebo na sloupech pro maximální pokrytí.

  10: Naučit se komunikovat

  Dota 2 má řadu možností pro rychlou komunikaci, jako jsou pinging a emoce. Použití těchto může pomoci udržet všechny rychlosti. Také to brání spoluhráčům, aby se hádali o tom, o jakou jsou chyby.

  Extra tip: Vzít si vysokou půdu

  Rozdíl v nadmořské výšce hodně záleží na Dota 2. Útoky z nízké půdy mají 25% šanci na zmeškání cílů, které jsou do kopce. Hrdinové také vidí dále z výšky, zatímco sklony, jako jsou schody, mohou zcela blokovat vidění.

  Zůstaň připojen

  Více kusů jako „FNATIC VS TEAM Spirit: The Rutdown“ a můžete ‘Jako„Hra Haus na Facebooku a“Následovat‘Na Twitteru pro více sportovních a esports článků od jiných skvělých spisovatelů TGH spolu s Thomasem!

  “Z našeho Hause k tvému”

  3 komentáře

  1. Pingback: Dota podložky- zapomenuté, ale ne pryč
  2. Pingback: Skutečný rozdíl mezi Dota a League

  Vím, že je to tak i já

  Zanechte odpověď Zrušit odpověď

  Nedávné příběhy

  5 věcí, které se naučily z 4. týdne fotbalu na vysoké škole

  NFL Draft vyhlídky na sledování ve vysokoškolském fotbalovém týdnu 4. rekapitulace

  Bracketologie play -off na vysoké škole 24. září

  Hra Haus si klade za cíl přinést divákům nezaujaté, fakticky zdravé názory na řadu médií, která nejsou snadno dostupná v každodenních médiích. Pokrýváme nejnovější zprávy v Call of Duty, CS: Go, League of Legends, Dota 2, Fighting Games, NBA 2K, Halo, Hearthstone, Overwatch, Pokemon, Rocket League, Smite, Starcraft II, Fantasy Sports, MLS, EPL, MLB, NASCAR, NBA, NCAAB, NCAAF, NFL, NHL a PGA.

  Vedle našeho nezaujatého pokrytí pro esports a sport se podívejte na náš obsah igamingu. Pokud hledáte nejdokonalejší sázkové stránky eSports nebo nejlepší stránky sportovních sázek, už nehledejte. Pokrýváme také nejlepší kasina v losnici v naší sekci zdarma 2 a dáváme se blíže podívat se na ty nejlepší weby DFS venku. Pokud hledáte nějaké možnosti skutečného peněz, zkontrolujte, jak jsme zařadili nejlepší online kasina.

  Nenechte si ujít naši sekci VPN. Pokud potřebujete nejlepší služby VPN, nyní jsme dostali záda. Bez ohledu na to, zda hledáte nejlepší herní VPN, spolehlivé VPN pro streamování nebo jen hledání přechodu na jinou zemi IP prostřednictvím VPN, máme všechny odpovědi, které potřebujete. Není času nazbyt? Podívejte se na naši recenzi ExpressVPN nebo naši recenzi NordVPN a máte jasné vítěze!

  Hra Haus vám nyní přináší nejlepší hry pro prohlížeče zdarma. Na klasiku, pak se nehrajte hrát Forge of Empires Online. Fancy New Browser Games? Žádný problém! Máme toplist pro hry MMO prohlížeče, online strategické hry nebo herní hry zdarma. Bez ohledu na to, zda chcete hrát hry pro prohlížeč notebooků sami nebo nejlepší hry zdarma. Dostali jsme tě zakrytý!

  Sledujte nás na sociálních médiích pro aktualizace! Sport: Facebook | Twitter eSports: Facebook | Cvrlikání