Jak zastavit rozzlobeného strážce v Minecraft 1.19 Aktualizace, vše, co potřebujete vědět o strážci v Minecraft 1.19 – blog Brightchamps

Vše, co potřebujete vědět o strážci v Minecraft 1.19

Mojang Studio vyrobilo populární dobrodružnou videohru Minecraft pomocí programovacího jazyka Java. Pro udržení vzrušení ve hře Minecraft přidal Mojang Studio nový mocný dav, který je známý jako strážce v Minecraft. Strážce v Minecraft je úplně první dav, který je plně slepý. Strážce v Minecraftu používá k útoku na hráče silný čich a detekci pohybu. Wardens in Minecraft jsou jedním z nejsilnějších davů ve hře ve srovnání s jinými davy. Strážce v Minecraft je zcela nepřátelský dav. V této příručce podrobně popisujeme vše, o čem budete muset vědět Jak se vynořit a porazit nové slepé a nejsilnější

Jak zastavit rozzlobeného strážce v Minecraft 1.19 Aktualizace

Strážce je jedním z nejnebezpečnějších davů v Minecraft 1.19 Aktualizace. Když to Mojang oznámil v roce 2020, vzalo to herní komunitu bouří. Čistá síla davu byla představena v živé akci, která nechala všechny v úctě.

Tyto davy se objeví v novém hlubokém temném biome, pokud hráči spustí Sculk Shriekers. Strážce se na uživatele zlobí, pokud vydá příliš mnoho hluku.

Existuje však několik chytrých způsobů, jak zabránit tomu, aby se tento strašidelný dav rozzlobil nebo je zastavil, pokud jsou naštvaní. Uživatelé však musí být velmi rychlí a zruční, aby zastavili děsivé zvíře.

Zastavení rozzlobeného strážce v Minecraft 1.19 Aktualizace v možném

Používání vody nebo lávy

Když hráči náhodně vytvoří dozorce, musí se pokusit být co nejtišší, aby se nezlobili. Věci však mohou jít do strany a tento dav se na ně může řvat, což naznačuje, že jeho úroveň hněvu je vysoká.

V tomto okamžiku začne dav běžet směrem k hráčům, i když nevydávají žádný zvuk.

Zbývá jedinou možností spustit. Téměř nic nemůže zastavit tato zvířata kromě dvou tekutin ve hře: voda a láva. Pokud jsou tyto tekutiny během pronásledování strategicky umístěny před rozzlobeným strážcem, zvíře se uvízne na místě a nebude moci běžet směrem k uživatelům.

Proto je přinesení kbelíku vody nebo lávového kbelíku při jednání s strážcem. Po nalití kapaliny mohou hráči rychle, ale pečlivě utéct od zvířete, aby je nezaútočil ani pronásledoval.

Jednotlivci musí být nejméně 20 bloků od zvířete, aby zabránili útoku Sonic Boom na dosah jejich dosažení.

Běh na vlněné cestě se dvěma bloky vysokými rámy

Toto je strategie, kterou musí hráči předem použít. Kdykoli cestují skrz hluboký tmavý biom, musí vždy vytvořit vlněnou cestu, na kterou mohou snadno běžet a skočit, aniž by spustili Sculk Shriekers a Sensors.

Uživatelé by také měli vytvořit dvou-blokový vysoký rámeček kolem cesty v pravidelných intervalech. Tento rámec zabrání Wardensům, aby je pronásledovali, když vychytávají zvíře.

Protože tyto davy jsou vyšší než dva bloky, nebudou schopni jít dále na vlněnou cestu. Kromě toho mohou hráči rychle běžet na cestě, aniž by dav dále rozhněvali a spustili jakýkoli jiný blok Sculk.

Nakonec bude hněvivý bar strážce klesat a vrátí se do režimu vyhledávání nebo úplně zoufal. Proto je vlněná cesta nejlepším způsobem, jak zastavit a překonat zvíře.

Vše, co potřebujete vědět o strážci v Minecraft 1.19

Strážce v Minecraft 1.19

Mojang Studio vyrobilo populární dobrodružnou videohru Minecraft pomocí programovacího jazyka Java. Pro udržení vzrušení ve hře Minecraft přidal Mojang Studio nový mocný dav, který je známý jako strážce v Minecraft. Strážce v Minecraft je úplně první dav, který je plně slepý. Strážce v Minecraftu používá k útoku na hráče silný čich a detekci pohybu. Wardens in Minecraft jsou jedním z nejsilnějších davů ve hře ve srovnání s jinými davy. Strážce v Minecraft je zcela nepřátelský dav. V této příručce podrobně popisujeme vše, o čem budete muset vědět Jak se vynořit a porazit nové slepé a nejsilnější

Warden je příkladem davu Minecraft.

Co je to dozorce v Minecraftu?

Wardens in Minecraft jsou zcela nové nepřátelské davy. To bylo přidáno v Minecraft 1.19, aby hráči zajímali zájem. Wardens v Minecraftu vypadají jako vzpřímené krávy, které jsou podivně zbarvené. Tyto nepřátelské davy jsou v Minecraft 1 zcela slepé a velmi silné.19. Wardens in Minecraft pronásledují hráče pomocí svého silného čichu a pocitu hráčů pomocí jejich pohybu a akcí. Pokud je to vůbec možné, měli by je hráči jednoduše ignorovat, protože jsou v Minecraftu extrémně nebezpečné davy. Dobrou zprávou je, že strážce v Minecraftu se automaticky nevynoří.

Kde mohou hráči Minecraft najít strážce?

Wardens in Minecraft se snadno nachází v Hluboké, tmavé jeskyně. Tyto biomy lze nalézt při těžebních diamanech, i.E. v hlubokých tmavých jeskyních pod y = 0. Když jste v biome hluboké tmavé jeskyně, potřebujete pochodeň, která odlehčí své okolí.

Pokud chcete bojovat s Wardenem, musíte se kopat, dokud nenajdete hlubokou temnotu, a pak musíte běžet tak rychle, jak jen můžete. Pokud po kopání nedokážete najít Minecraft, můžete v chatu použít následující příkaz k nalezení hlubokého tmavého biomu.

příkaz k zadání /Vyhledejte Biome Minecraft: Deep_dark

Vyvoláte strážce v Minecraft:

Wardens v Minecraftu se přirozeně nevytváří jako jiné nepřátelské davy, a to ani ve svém vlastním biome. K svolání strážců používáme Sculk Shrieker v hlubokých temných biomech. Sculk Shrieker se přirozeně vynoří v hlubokých temných biomech. Pokud Sculk Shrieker najde přítomnost hráčů třikrát, pak se strážce v Minecraftu vytvoří.

Operace Sculk Shrieker:

Strážce v Minecraft 1.19

  1. Sculk Shrieker má sférický rozsah a rozšiřuje se ve všech směrech. Najde nebo detekuje hráče v řadě 16 bloků a pokud je v efektu temnoty, detekuje hráče v rozsahu 40 bloků.
  2. Pokud spustíte Skull Shrieker dvakrát, dá vám varování, ale pokud ji spustíte potřetí, vynoří to strážce v Minecraft.
  3. Všichni Sculk Shriekers mají 10 sekund, aby ochladili čas, což znamená, že pokud spustíte Sculk Shrieker a během 10 sekund jste ji znovu spustili.
  4. Pokud se hráči dostanou z rozsahu Shrieker, než skončí s výkřikem, nevytváří to strážce v Minecraft.

Jak se vyhnout nebo spravovat strážce v Minecraftu

V Minecraft se můžete přikrýt nebo se vklouznout do hlubokého temného biomu, abyste se vyhnuli strážcům. Pokud se vplížíte do hlubokého tmavého biomu, nezpůsobuje to vibrace. I když musíte být vědomi senzorů Sculk, jsou to skryté pasti v temném biome. Pokud chodíte na senzory, poskytují také výstražný signál strážce Spawn v Minecraftu.

Pokud strážce v Minecraftu najde hráče a hráč chce rychlý trik, pak dobrý trik běží stejně rychle jako hráč k nejbližšímu světelnému zdroji.

Ještě vynikajícím způsobem, jak odstranit a rozptýlit strážce z cesty, je, pokud se vynoří, pak hráč může používat odstartované objekty, jako jsou šípy nebo sněhová koule Běh, skákání, těžba, budování nebo útok, protože tito strážci budou běžet co nejdříve a co nejrychleji.

Poškození strážce a pokles položek v Minecraft:

Pokud hráč není schopen uprchnout nebo bojovat s dozorcem, je dozorce velmi nebezpečným nepřátelským davem v Minecraftu, mají 500 hp a dávají hráči následující škody podle úrovně obtížnosti

Typ útoku Snadný Střední Tvrdý
Melee 16 (8 srdcí) 30 (15 srdcí) 45 (22.5 srdcí)
Ranged 6 (3 srdce) 10 (5 srdcí) 15 (7.5 srdcí)

Pokud se hráčům podaří zabít strážce v Minecraftu, strážce klesne 5 XP a Sculk Catalyst. Bloky katalyzátoru Sculk mohou hráč použít k vytvoření vlastního efektu Sculk hráče.

Více o strážce v Minecraft:

  1. Strážce se po druhém vyvolává.

Pokud hráč najde jednoho dozorce v hlubokém temném biome, není znepokojen druhým strážcem v Minecraft. Kdykoli se může v Minecraftu vynořit pouze jeden strážce. Další strážce se buď vytvoří poté, co poslední strážce zemře, nebo kopat zpět do země.

  1. Shield Nelze chránit hráče na soupeři do Warden:

Bohužel je štít neúčinný nebo nechrání hráče před útoky dozorců. Štít v Minecraftu nechrání hráče před útoky Wardens s vysokou pevností. Jediným způsobem, jak čelit strážci v Minecraftu, je odvrátit je nebo tiše odstoupit od nich.

The Nejlepší slabosti strážce v Minecraftu jsou:

  1. Rozptýleno jakýmkoli jiným davem:

Strážce se rychle zlobí na jakýkoli jiný dav, který vydává hluk. Davy jako netopýři nebo jakýkoli jiný nepřátelský dav ve stejném biome mohou dozorce rozzlobit v Minecraftu.

Rychlost strážce ve vodě nebo lávě je drasticky snížena. Dejte si pozor, že strážce v Minecraftu stále zasáhne hráče, zatímco jsou ve vodě nebo lávě s útokem na dálku.

Strážce v Minecraft 1.19

  1. Rozptýleno jakýmkoli zvukem

Strážce v Minecraftu je rozptýlen jakýmkoli náhodným zvukem. Pomocí tohoto triku mohou hráči rozptýlit tento nebezpečný dav. Hráči mohou házet sněhové koule a šípy opačným směrem a utéct.

Závěr

Warden, nové a silné stvoření ve hře Minecraft, přidal Mojang Studio, aby udržel věci zajímavé. Strážce je první zcela slepý dav v Minecraftu. V Minecraft může strážce útočit na hráče tím, že si všimne, když se pohybují a cítím je. Chcete -li zjistit více o strážci v Minecraftu a dalších fascinujících herních prvcích. Navštivte stránku blogů Brightchamps a zobrazte nejnovější příspěvky.

Často kladené otázky (FAQ)

Která věc použil hráč k vyděšení strážce v Minecraftu?

Silverfish je velmi použitelným předmětem pro vyděšení strážců v Minecraft. Warden vypustil výkřik strachu a rychle utekl.