Jak zdokonalovat ohnisko a jeho katalyzátor v Destiny 2 (2022), jak získat osud 2 Vypuknutí zdokonalené exotické pulzní pušky | PCGamesn

Jak získat osud 2 Vypuknutí zdokonalené exotické pulzní pušky

. Je tu také nová výhoda, i když se nazývá parazitismus a způsobuje to, že vypuknutí zdokonaleno, aby způsobilo poškození bonusu nepřátel.

Vypuknutí zdokonalené bylo jednou z nejsilnějších exotik v Destiny 2 Year 2. Hráči museli provozovat konkrétní misi s názvem „Zero Hour“, kde by se mohl získat zbraň a jejího katalyzátoru fireteam tří nebo kohokoli sólo. Bylo to podobné Pressage od 4. roku a nově zavedené Vox obscura v roce 5.

. Podobně jako spousta obsahu předtím, kdy Beyond Light, Bungie trefil tuto misi a ukončil způsoby, jak hráči získat zbraň a její katalyzátory po celý rok. S vydáním královna čarodějnice se společnost rozhodla přidat katalyzátor zpět do kořisti.

.

Aktivity na seznamu skladeb jsou zásadní pro zdokonalení ohniska v Destiny 2 (2022)

Chcete -li získat vypuknutí zdokonalenou exotickou pulzní pušku, budete muset nejprve zamířit do věže a otevřít památník pro ztracená světla. .

.

  • Prodloužená hlaveň pro zvýšený dosah, sníženou manipulaci a mírnou kontrolu zpětného rázu.
  • .
  • Outlaw pro zkrácený čas načtení po přesných zabití.
  • .

Jeho exotická vlastnost, korupční šíření, vytváří nanite roje Siva během rychlých zásahů a přesných zabití. To je velmi efektivní jak v PVP, tak v PVE, protože další modifikace lze provést použitím katalyzátoru.

2) Co dělá katalyzátor a jak to získat

Chcete -li získat zdokonalený katalyzátor vypuknutí, budete muset provozovat aktivity na seznamu skladeb, jako je Vanguard Strike, Crucible a Gambit. Podobně jako v katalyzátoru Whisper, který je znovu zaveden v královně čarodějnice, budete potřebovat trochu štěstí při provozu aktivit na seznamu skladeb, ale rozhodně to stojí za to grind.

. V PVP vytvoří strážci a bojovníci, kteří zemřou s nanáty, které jsou k nim připojeny. Vypuknutí zdokonalené exotické vypuknutí velmi závisí na jeho nanátech spolu s jeho rychlostí ohně 450 ot / min, která byla nedávno Bungie vyvolána.

. Specifická setkání, jako je první kontrolní bod v uchopení Avarice Dungeon nebo šéf Shuro Chi v posledním přání, jsou skvělé pro pokrok v katalyzátoru.

Nanites se vytvořili po každém zabití, mohou do procesu zasahovat, takže zkuste počkat, až zabijete další cíl. Pvp je dobré místo, zejména ovládací prvky hybnosti, kde protichůdné strážci mohou snadno zemřít s menším počtem záběrů hlavy.

Jak získat osud 2 Vypuknutí zdokonalené exotické pulzní pušky

Pokud hledáte exotickou pulzní pušku, nehledejte žádného zdokonaleného ohniska Destiny 2 a devastujte své nepřátele s Nanites.

Destiny-2-Break-Perficed-Prime

Publikováno: 7. března 2023

Opuštění 2 Vypuknutí se zdokonaleno? Je tu docela dost co dělat, ale není to zdaleka tak komplikované jako snaha získat vypuknutí Prime v prvním osudu, který zahrnoval používání binárního uvnitř hněvu strojního náletu k otevření několika dveří, spolu s více matematickými kroky úkolu.

Podobně jako The Destiny 2 Outbreak Prime, vypuknutí zdokonalené přichází s korupčními rozpětí. Je tu také nová výhoda, i když se nazývá parazitismus a způsobuje to, že vypuknutí zdokonaleno, aby způsobilo poškození bonusu nepřátel.

. Stará metoda pro získání zdokonaleného ohniska je stále uvedena níže pro potomstvo.

. Začněte hrdinské dobrodružství špatných sousedů a tlačte, dokud nenarazíte na svůj první Shrieker, který vypadá jako obrovský fialový plovákový krystal – pokud si nejste jisti. Poté, co to zabijete, podívejte se okamžitě doleva a měli byste vidět dveře, které řeknou „odemknuté“, pokud k tomu stojíte dostatečně blízko.

Pokud nemáte přístup k úkolu, nedělejte si starosti. Tyto dveře najdete hlídkou tím, že se najdete v přílivové kotvě a sledujete cestu, dokud se nedostanete kolem ovládací místnosti. . Měli byste se ocitnout v malé temné místnosti s dříve zmíněnými dveřmi nalevo.

Jako vedlejší poznámku, někteří lidé označili problémy s otevřením těchto dveří. Nejrychlejší opravou je vyměnit postavy, ale pokud to nefunguje, ujistěte se, že jste dokončili nepřítele mého nepřátelského questline. Tato mise končí tím, že jste svědky úlu rytíře bojujícího s padlým kapitánem – hrajte to v bezpečí a zabijte rytíře a ne kapitána.

.

Obnovit šest uzlů

Tento krok zahrnuje odhalení uzlů ve ztracených odvětvích, které by vás neměly trvat příliš dlouho, dokud zde podrobně popisujeme jejich místa. Pokud byste chtěli obrázky každého umístění, podívejte se na toto vlákno Reddit z Nyxary.

  • Uzel 1: Let na EDZ na Zemi a poté se vydejte do odtoku ztraceného sektoru. Udělejte si cestu ke konci, zabijte kovového kapitána, ale projděte se kolem hrudníku ztraceného sektoru. Pokračujte, dokud narazíte na obří jeskyni s padlými vlajkami zdobenými stropem. .
  • Uzel 2: Vydejte se do šeptaného pádu ztraceného sektoru v EDZ, skočte dolů do jámy, podívejte se na pravou. Zajímalo by mě a měli byste vidět uzel 2.
  • Uzel 3: Stále v EDZ prozatím jděte do sektoru Atria Lost a jděte dolů po schodech v kostele a sledujte cestu. Vyjměte první místnost padlých, vycházejte ze dveří a vezměte si doleva. Měli byste vidět malou výklenku, který bude mít uzel 3 za sloupem.
  • Uzel 4: . Poté se vydejte kolem hrudníku a nahoru a doprava je malé přistání uvnitř rozbité budovy. .
  • Uzel 5: Nyní jsme skončili s EDZ, takže se vydejte na Nessus. Dokončete sektor ztracené jámy a projděte se kolem hrudi a podívejte se na pravou. Skočte dolů, jak jen můžete, a pak se otočte zpět. Skočte zpět za skrytou zeď a měli byste vidět uzel 5.
  • Uzel 6: . Odtud se podívejte doleva od hrudníku a měli byste vidět úložný kontejner visící z římsy – tam je konečný uzel. Chcete -li se tam dostat, rozběhněte se na platformu a skočte kolem, dokud se nedostanete na otevřenou stranu.

Destiny-2-Break-Perficed-Prime

Dešifrujte zprávu

Nyní, když máte všechny uzly, měli byste vidět poměrně dlouhou a kryptickou zprávu v padlém transpondéru. Nemusíte se o to však bát, zamiřte na farmu. Když přistáte v sociálním prostoru, zahněte doprava a najdete velkou stodolu s otevřeným sklepem.

Projděte se po schodech po schodech a sledujte cestu, dokud nenajdete padlého kapitána jménem Mithrax, který je padlým kapitánem, který byste měli z této mise ušetřit, o kterém jsme vám dříve řekli.

Ještě s ním nemluvte, protože to spustí poslední misi. Shromážděte svůj nejlepší hasičský tým, ujistěte se, že jste všichni nad 690 světla a měli byste být dobří.

Porazte misi s nulovou hodinou

. Budete chtít specifikovat svůj tým, takže máte zakryté poškození oblouku, sluneční a prázdnoty – ARC se zdá být nejvíce, ale je dobré mít všechny tři. Pokud byste chtěli více vizuální demonstrace, můžete se podívat na video YouTuber Datto výše.

. . V tomto kousku budete cestovat poměrně lineární ventilační šachtou, ale po rozbití druhého větracího otvoru byste měli vzít první doprava a spadnout dolů na další platformu. .

Věci zde mohou vypadat trochu prázdné, ale můžete udělat masivní přeskočení. . . Nakonec se dostanete k obrovské propasti – ani zde žádné triky, skočte na konec a najdete výjezd vpravo dole vpravo dole. .

Nakonec se dostanete do hádanky, která je chráněna robotem zabijáka s názvem Trevor. Nepořádáj se s Trevorem – zabije vás, pokud se vás dotkne. Cílem je zde zasáhnout čtyři přepínače, které se nacházejí v pravém horním rohu, vlevo nahoře, vpravo dole a levé dolní rohy tohoto bludiště podobného krabici. Bití to je poměrně jednoduché, pošlete jednoho z členů vašeho týmu nalevo od bludiště, když naskočíte dolů, a druhý doprava. Udržujte si o sobě rozum, vyhýbejte se Trevorovi a budete v pořádku.

Poté pokračujte a dostanete se k trezoru, abyste se setkali s šéfem. Je to docela jednoduché, ale buďte opatrní, že se jeho chování mění v určitých okamžicích. . Na 80% se budou vygenerovat dva tanky Walker vlevo a vpravo, vyjměte je, protože nestačí zabít šéfa, aby dokončil misi, musíte vše zničit. Jakmile bude vše vyřazeno, zdokonalená vypuknutí bude vaší odměnou.

Opuštění 2 Vypuknutí se zdokonaleno

Chcete -li získat vypuknutí zdokonaleného katalyzátoru, budete muset dokončit hrdinskou verzi stávky s nulovou hodinou. Změny, které můžete očekávat zde, jsou úrovně výkonu 700 a zcela přepracované sekce platformy.

Začněte úder jako obvykle, dokud nepřijdete na vzdušný dvůr. Místo toho, abyste ventilovali ventilu pod loď doleva, budete chtít zamířit doprava a jít doprava doprava, kde byste měli vidět AC box. .

Ocitnete se v malé průmyslové místnosti na úzkém mostě. Vystoupit je doddle, vytáhněte úrovně ve všech čtyřech rohách a vydejte se na cestu ven. Dále budete v místnosti s akvaduktem – vyšplhejte se nahoru, skočte na vyvýšené víko pro skluz 03, poté sledujte rozložené římsy přímo nahoru, dokud neuvidíte vzduchový větrací otvor.

Nyní byste měli vidět dlouhou a štíhlou chodbu posetou malými pokoji s pákou na konci. . . Jen vy a pečlivé platformy, o které je osud znám.

Dělal to? . Vydejte se přes otevřený panel v horní části zábradlí a přijdete na další snímek, který budete muset jít dolů. Jakmile to zvládnete, podívejte se nahoru a doprava a měli byste vidět vzduchový větrací otvor. Jakmile to projdete, budete zpět na známé zemi, pokud jste již provedli stávku na nulové hodiny.

Poté je to podnikání jako obvykle, dokud se nedostanete do trezoru kolem boje šéfa. Mřížková místnost vedoucí do ozdobené komory vás odpařuje, pokud se nečiníte správnou cestu. Cesta je; Druhý zleva, nahoru, doleva, nahoru, nahoru, doprava, doprava, dole, doprava, doprava, nahoru, nahoru, doleva a nahoru.

Minus Power Spike, šéf se zde neliší, tak to děláš jako předtím a vy zachytíte vypuknutí zdokonalený katalyzátor.

A tady to máte, jak získat vypuknutí Destiny 2 zdokonalená exotická pulzní puška. Výkonná pulzní puška by vám měla pomoci, pokud jde o převzetí kořene nočních můr, lightfall Raid, protože to bude těžká výzva i pro nejchudší veterány.

. Velký fanoušek jrpgs a sci-fi her, Iain’s doma oblékání ve Final Fantasy XIV, i když není cizí pro Genshin Impact nebo GTA online.