Jak získat a použít sanguine elixír v archu: přežití se vyvinul – prima hry, arch: jak získat sanguine elixir – GameSinny

Související průvodce

. V něm jste uvízli na neznámém ostrově, kde si stavíte cestu od nuly, ale je tam úlovek. Dinosauři se potulují po celém světě archy, spolu s mýtickými tvory jako Griffins, Phoenixs a Wyverns.

Zkrocení těchto tvorů je nedílnou součástí hry, kromě shromažďování zdrojů. Chcete -li získat sanguine elixír v archu: přežití se vyvinul, musíte kombinovat tyto dvě akce. Zde je návod, jak jej získat a použít.

Jak získat sanguine elixír v Ark Survival: Vyvinuté

. To nemusí být snadné to získat, ale pokud budete postupovat podle níže uvedených kroků, nebudete mít problém.

 1. .
 2. .
 3. . .
 4. Jakmile dosáhnete předchozích kroků, přidejte do Desmodusův inventář 200 balíčků krve – dost pro jeden Elixir.
 5. .
 6. .

Jak používat sanguine elixír v Ark Survival: Evolved

Chcete -li použít sanguine elixir, jednoduše přejděte do svého inventáře a klikněte na elixírovou lahvičku a okamžitě si všimnete jeho účinků.

. Může být použit na dětské stvoření k urychlení jejich procesu zvyšování.

ARK: Jak získat sanguine Elixir

Jak zkrotit Desomodus a získat přístup ke sanguine elixírů v Arku’s Fjordur.

.

Sanguine elixír v Má velmi specifické a zvláštní použití: umožňuje vám zkrotit stvoření o 30% rychlejší, obrovský přínos v divočině Fjordur.

.

Jak získat sanguine elixír v arch

Desomodus je stvoření podobné Bat, které lze nalézt a zkroutit na mapě Fjordur. Je to docela agresivní a nepředvídatelné, takže musíte mít solidní strategii, než se ji pokusíte zkrotit.

Tato zvíře lze zkrotit krmením tolik krevních balíčků, kolik si přeje. Zde je jednoduchý postup krok za krokem, jak to zkrotit:

 1. 10 krevních balíčků .
 2. v divočině.
 3. a vezměte vás do vzduchu.
 4. Všechny krevní balení.

V tomto okamžiku to buď zkrotí, nebo vás to upustí na zem. Pokud k tomu došlo, musíte znovu opakovat stejné kroky, dokud to není konečně zkroceno.

Craft 200 Blood Packs

.

Obvykle lze krevní balíčky vytvořit pomocí Stříkačka extrakce krve, . Tato položka vyžaduje, aby byl vytvořen 6 engramových bodů a vody. Poté jej můžete použít k řemeslnému krevnímu balíčkům obětováním 25 HP.

. .

 1. .
 2. .
 3. Jít do “Spotřební materiál.
 4. Klikněte na “Sanguine Elixir„Recept na vytvoření lektvaru.

Tento proces můžete opakovat tolikrát, kolikrát chcete, jakmile splníte všechny požadavky.

Související průvodce

 • Průvodce umístěním mapy zdrojů

To je vše, co potřebujete vědět o tom, jak dostat sanguine elixír ARK: Přežití se vyvinulo. Více , Navštivte prosím naši vyhrazenou stránku Hub.

Serhii Patskan

Sergey je na volné noze v průmyslu videoher více než pět let a píše pro různé publikace po celém světě. Jeho oblíbené hry jsou MTG, Dark Souls, Diablo a Divinity: Original Sin.