Jak získat a vidět aktivní tokeny XP v moderní válce 2 | Jak zkontrolovat dvojitý časovač XP v MW2 – DOT ESPORTS, MW2 Double XP Weekend – kdy je další dvojitý víkend XP v Modern Warfare 2?

MW2 Double XP Weekend – Kdy je další dvojitý XP víkend v moderní válce 2

Před touto poslední událostí, poslední celý víkend XP víkend odstartoval první pro uživatele PlayStation od 10. do 11. srpna v 10:00 PT/18:00 BST. Poté se hráči PC a Xbox připojili k zábavě od 17. srpna v 10:00 PT/18:00 BST.

Jak získat a vidět aktivní tokeny XP v moderní válce 2

Postup zbraně v Modern Warfare 2 je bolestně pomalý, pokud nepoužíváte dvojitý token XP. A protože broušení zbraní a jejich přílohy zbraní je většinou systému progrese v MW2 Při spuštění hráči hledají, jak se dostat a vidět tokeny XP, aby pomohli s procesem leštění jejich načítání zbraní.

MW2 UI je poněkud neohrabané, matoucí a pomalé a Treska Brouky všude poškrábají hlavy při hledání časovače pro tokeny XP, jakmile byly použity. Je to frustrující proces, takže je pochopitelné, že hráči všude hledají odpovědi.

Zde je návod, jak zkontrolovat stav vašich aktivních tokenů Double XP MW2.

Jak získat tokeny XP MW2

Dvojité XP tokeny jsou zatím bonusem pro vydání Vault, ale jsou také nalezeny v křížových propojeních se značkami jako Mountain Dew, Jack Link’s, Burger King a Little Caesars. Můžete je také vydělat v různých sektorech bitevního průsmyku, stejně jako nákupy balíčku v obchodě.

Jak vidět aktivní tokeny XP MW2

Ať už jste právě vyskočili token s dvojitým zbraním XP nebo dvojitý token XP, je hezké vědět, kolik času jste odešli, takže víte, zda je bezpečné jít do lednice na drink nebo narazit na koupelnu.

Po více než měsíc po spuštění, MW2 Hráči nebyli schopni zobrazit svůj pokrok. Naštěstí a konečně po aktualizaci v polovině dec. 14, časovače tokenů XP jsou nyní ve hře viditelné.

Hráči si mohou prohlédnout své žetony XP v nabídce pro více hráčů výběrem na pravé dolní straně obrazovky. Otevření nabídky odhalí všechny dostupné tokeny a lze je aktivovat stisknutím X (na PlayStation), aby zahájili časovač.

Když jste zpět v nabídce pro více hráčů, můžete vidět časovač odpočítávání tokenu, který na pravé dolní straně obrazovky tiká dolů. Sledujte to mezi zápasy, protože časovač běží v normálním čase a nejen čas strávený v zápasech.

Spisovatel štábu a vedení Call of Duty. Profesionální spisovatel více než 10 let. Milovník Destiny 2, Metal Gear, Pokémon, Resident Evil, Final Fantasy, Marvel Snap a další. Mezi předchozí narození patří hráč PC, Red Bull Esports, Fanbyte a Esports Nation. Dogdad to Yogi Corgi, sportovní fanoušek (NY Yankees, NY Jets, NY Rangers, NY Knicks), Paramore Fanatic, Cardio nadšenec.

MW2 Double XP Weekend – Kdy je další dvojitý XP víkend v moderní válce 2?

MW2 Double XP Weekend - Kdy je další dvojitý víkend XP v Modern Warfare 2?

Přemýšlel Kdy je další dvojitý víkend XP v MW2 a Warzone 2? Software Infinity Ward a Raven uzavřel knihu na další úspěšný Double XP víkend v Modern Warfare 2. Ale hráči už přemýšlejí, kdy se blíží další.

O malé šanci, že nejste známí nebo to čtete poprvé, je dvojitý XP víkend přesně tak, jak to zní. Po celou dobu budou hráči vydělávat dvojnásobné normální množství XP, které by jinak ve hře vydělali – za zbraně, pořadí hráče a dokonce i bitevní průchod. Jsou to velmi vyhledávané události.

MW2 Double XP Weekend - Kdy je další dvojitý víkend XP v Modern Warfare 2?: Stojící na stránce v hale v MW2

Kdy je další dvojitý XP víkend ve Warzone?

I když neexistuje oficiální datum, můžeme spekulovat další dvojitý XP víkend, z čehož lze začít 23. až 24. září 2023 a skončí v 10:00 PST / 1pm EST / 18:00 BST.

Další dvojitý víkend XP bude pravděpodobně zahájeno kolem spuštění sezóny 5 Reloaded. Dosud však neexistuje žádné konkrétní datum pro znovu naloženou aktualizaci. Víme však, že sezóna 5 je ve hře inzerována do konce září. Proto předpovídáme, že aktualizace v polovině sezóny pravděpodobně dorazí kolem prvních několika týdnů téhož měsíce. Ujišťujeme vás, že tento článek ponecháme aktuální, jakmile to udělá.

Kdy byl poslední dvojitý XP víkend ve Warzone?

MW2 Double XP Weekend - Kdy je další dvojitý víkend XP v moderní válce 2?: Screenshot hry v MW2

Poslední double XP víkend začal 17. srpna a předtím jsme dostali mini dvojitý XP víkend spíše než o celou víkendovou akci.

Před touto poslední událostí, poslední celý víkend XP víkend odstartoval první pro uživatele PlayStation od 10. do 11. srpna v 10:00 PT/18:00 BST. Poté se hráči PC a Xbox připojili k zábavě od 17. srpna v 10:00 PT/18:00 BST.

Pokud se nemůžete dočkat, až příští dvojitý víkend XP, existují i ​​jiné způsoby, jak získat dvojité tokeny XP. O některých z těchto alternativních metod najdete zde.

Skupina vojáků, kteří se zakrývají za kamion v MW2

Jak vykoupit dvojité tokeny XP ve Warzone

Jednou ze způsobů je součást edice Game’s Vault. Můžete si dokonce vydělat pouze hraním hry na hru.

Nejprve se ujistěte, že jste své kódy uplatnili, abyste získali své dvojité tokeny XP. Existuje několik způsobů, jak toho dosáhnout, a závisí na tom, jak jste si vydělali tokeny.

Pokud jste je dostali z hraní kampaně, musíte udělat jen velmi málo, protože by již měli být svázáni s vaším účtem v multiplayeru. Je zřejmé, že se ujistěte, že používáte stejnou kampaň.

S nyní spuštěným DMZ můžete nyní vydělat dvojité XP tokeny prostřednictvím konkrétních misí DMZ jako před ukončením režimu. Battle Pass samozřejmě bude mít tokeny XP na popadnutí po celou dobu průchodu.

Jak aktivovat dvojité tokeny XP ve Warzone

MW2 Double XP Weekend - Kdy je další dvojitý víkend XP v Modern Warfare 2?:

Pokud se jedná o externí promo, jako je Burger King nebo Mountain Dew, obvykle mají svůj vlastní zakázkový adresu, aby váš kód uplatnil. Ale častěji než ne, přesměrují na nějakou formu stránky SEDEEM na webových stránkách Call of Duty.

Použití dvojitých tokenů XP v multiplayeru MW2 je velmi jednoduché. Nejprve stačí být v hale pro více hráčů.

Jakmile jste tam, měli byste vidět – vedle tlačítka přizpůsobit načítání – tlačítko pro tokeny XP. Zamířte do toho a jednoduše aktivujte svůj token.

Obvykle tokeny odpočítávají od okamžiku, kdy je aktivujete – bez ohledu na to, zda jste ve hře nebo ne. Chcete -li maximalizovat svůj čas, ujistěte se, že máte v úmyslu hrát po celou dobu trvání tokenu.

V kolik začíná Double XP ve Warzone?

Další dvojitý víkend XP mohl začít 23. až 24. září 2023 a skončí v 10:00 PST / 1pm EST / 18:00 BST. Activision však ještě musí poskytnout oficiální datum.

Jak se dostanete XP ve Warzone?

Nejlepší způsob, jak shromáždit více XP mimo události dvojitých XP, je přehrávání režimů, jako je invaze, účast na aktivních promo a aktivaci dvojitých tokenů XP v MW2.

Bude ve Warzone dvojitá zbraň XP?

Ano, v MW2 je dvojitá zbraň XP a obvykle se aktivuje pomocí žetonů z bitevního průsmyku. Alternativně je také poskytována během dvojitých XP víkendů.

Call of Duty 2 400 bodů - Xbox [digitální kód]

Videogamer.com je podporován čtenářem. Když nakupujete prostřednictvím odkazů na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace / obrázky z Amazon Product Advertising API / Last Aktualizováno na 2023-09-20