Jak získat aktualizaci dopadu Genshin? Verze 2.8 přijde brzy! Minitool Průvodce oddílem, Genshin Impact 4.1 Poznámky k opravě: Veškerý nový obsah, aktualizace a opravy | Ginx Esports TV

Genshin Impact 4.1 Poznámky k opravě: Veškerý nový obsah, aktualizace a opravy

Na PS4 nebo PS5 můžete získat aktualizaci dopadu Genshin zvýrazněním Dopad Genshin z Domovská obrazovka. Poté stiskněte Možnosti tlačítko na ovladači a vyberte Zkontrolovat aktualizace.

Jak získat aktualizaci dopadu Genshin? Verze 2.8 přijde brzy!

Genshin Impact je populární online hra, která se objevuje v roce 2020. Neustále uvolňuje aktualizace měsíčně, hlavně pro přání znaků. Tento příspěvek z webové stránky Průvodce Minitool oddíl představuje další aktualizaci Genshin Impact a jak získat aktualizaci dopadu Genshin.

Genshin Impact je hra na hraní rolí vyvinuté Mihoyo. V současné době je k dispozici na Microsoft Windows, Android, iOS, PlayStation 4 a PlayStation 5. Mihoyo to také plánuje uvolnit na Nintendo Switch.

Od svého prvního vydání, Mihoyo neustále uvolňuje aktualizace pro opravy chyb, nové postavy, nové vybavení, vylepšení a událost postav. Někdy to může také přinést na mapu nové oblasti. V současné době je dopad Genshin obvykle aktualizován měsíčně.

Kdy je další aktualizace dopadu Genshin (verze 2.8)

30. května 2022, Genshin Impact Update 2.7 bylo propuštěno veřejnosti. Přichází s novými postavami Yelan a Kuki Shinobu. Kromě nich je tato událost také zvyšuje míru poklesu pro Arataki ITTO (Geo, 5-Star Character).

Podle Mihoyo, událost přání 2.7 skončí 12. července, což naznačuje Další aktualizace dopadu Genshin (verze 2.8) může přijít 13. července.

Impact Genshin Impact 2.8 Datum živého proudu, které obvykle zavádí změny v další aktualizaci dopadu Genshin, nebylo oficiálně oznámeno. Ale uživatelé to předpovídají Livestream lze očekávat začátkem července Protože živé proudy se obvykle vyskytují asi 12 dní před další aktualizací.

Pokud jde o událost, přeje si dopad Genshin.8, Existují zvěsti, že Kazuha, Klee a Yoimiya se mohli vrátit. Podívejme se na nadcházející 2.8 Livestream.

300 primátů můžete získat sledováním živého proudu z Mihoyo, kde jsou k dispozici tři kuponové kódy.

Jak získat aktualizaci dopadu Genshin

Aktualizace dopadu Genshin jsou obvykle nucené aktualizace. Když je k dispozici aktualizace, obdržíte zprávu při spuštění hry. Pokud aktualizaci neinstalujete, nemůžete úspěšně získat přístup ke hře.

Pro uvolnění nové aktualizace budou servery Impact Genshin probíhající údržbu po dobu asi 5 hodin. MIHOYO poskytne uživatelům 300 primogemů pro kompenzaci údržby (60 primátů za hodinu, když jsou servery dole).

Soubor aktualizace dopadu Genshin má obvykle velkou velikost, takže byste měli lépe nainstalovat aktualizaci přes připojení Wi-Fi. Kromě toho se ujistěte, že vaše zařízení má dostatek místa pro instalaci aktualizačního souboru.

Nyní se podívejme, jak aktualizovat dopad Genshin na různá zařízení.

Aktualizace dopadu Genshin obvykle trvá dlouho. Proto si prosím vezměte na vědomí čas aktualizace a správně naplánujte svůj herní čas.

Jak stáhnout a nainstalovat dopad Genshin na PC, PS a Mobile

Jak stáhnout a nainstalovat dopad Genshin na PC, PS a Mobile

Tento příspěvek vám řekne vše o stahování a instalaci dopadu Genshin. Pokud chcete tuto hru hrát, může vám tento příspěvek pomoci.

Na PC

Pokud hrajete dopad Genshin na Windows Microsoft, můžete postupovat podle níže uvedených kroků a získat aktualizaci dopadu Genshin.

Krok 1: Úplně zavřete dopad Genshin.

Krok 2: Spusťte odpalovač dopadu Genshin.

Krok 3: Obdržíte a Aktualizace launcher okno. Stačí kliknout na Aktualizace Tlačítko pro zahájení stahování požadovaných zdrojů.

Aktualizace dopadu Genshin

Krok 4: Počkejte trpělivě, dokud nebude proces stahování dokončen. Když uvidíte zprávu „úspěšně aktualizována, klikněte na Otevřený odpalovač knoflík.

Stahování aktualizace dopadu Genshin

Krok 5: Klikněte na Získejte hru knoflík. Pokud na aktuálním místě není dostatek úložného prostoru, můžete kliknout na Změnit cestu souboru Tlačítko pro výběr jiného cíle.

Balíček aktualizace dopadu Genshin na Windows Microsoft je obvykle větší než 30 GB.

Získejte aktualizaci dopadu Genshin

Poté se balíček aktualizace začne stahovat a poté nainstalovat.

Na iOS nebo Android

Velikost souboru aktualizace na mobilním zařízení je obvykle větší než 15 GB. Ujistěte se, že na zařízení je dostatek volného místa.

Chcete -li aktualizovat dopad Genshin na zařízení iOS, musíte jít do obchodu s aplikacemi a klepnout na Aktualizace tlačítko pro hru.

Na zařízení Android stačí spustit hru a postupovat podle pokynů na obrazovce.

Na PS4 nebo PS5

Na PS4 nebo PS5 můžete získat aktualizaci dopadu Genshin zvýrazněním Dopad Genshin z Domovská obrazovka. Poté stiskněte Možnosti tlačítko na ovladači a vyberte Zkontrolovat aktualizace.

Kde najít složku Snížení obrazovky Genshin Impact? [Úplný průvodce]

Kde najít složku Screenshot Genshin Impact? [Úplný průvodce]

Pořizujete snímky při hraní dopadu Genshin? Kde je umístění složky Screalshot Genshin Impact? Jak najít screenshoty? Zde je tutoriál.

  • Facebook
  • cvrlikání
  • LinkedIn
  • reddit

Genshin Impact 4.1 Poznámky k opravě: Veškerý nový obsah, aktualizace a opravy

Ashleigh Klein

EA FC24 Průvodce

Vývojář dopadu Genshin Hoyoverse oznámí 4.1 Poznámky k opravně 1 Aktualizujte brzy a nastíní všechny nové změny obsahu a rovnováhy.

Poznámky k nápadu Genshin Impact 4.1: Veškerý nový obsah, aktualizace a opravy

Další aktualizace obsahu Genshin Impact pro rok 2023 bude brzy zveřejněna s novým obsahem a spoustou úprav a změn rovnováhy. 4.1 Aktualizace bude k dispozici ve hře letos v září 2023, jak je potvrzeno ve 4.1 Special Program LiveStream, který odhalil nový obsah ve hře.

Jak vítáme nový obsah ve hře Teyvat ve 4.1 Aktualizace, včetně nových postav, událostí a bannerů, do hry bude brzy přidáno spousta úprav a oprav chyb. Uvedeme veškerý nadcházející obsah, úpravy a změny rovnováhy podrobně uvedené v nejnovějších poznámkách o opravě pro Genshin Impact.

22. září 2023 Aktualizace: Aktualizovali jsme tuto příručku tak, aby odrážela zbrusu nový obsah oznámený ve 4.1 Special Program LiveStream a příchod do nadcházejících 4.1 Aktualizace. Původní hlášení pokračuje níže.

Genshin Impact 4.1 Poznámky k opravně aktualizace: Veškerý nový obsah

Genshin Impact Patch Notes Guide 4.1 Aktualizace nového obsahu chyby oprava změn zůstatek aether mužský cestovatel Paimon

Další aktualizace dopadu Genshin bude spuštěna 27. září 2023 ;; Můžeme však očekávat nový obsah ve hře, včetně nových bannerů, zbraní, událostí a mnoha odměn. Níže jsme podrobně popsali některé z nejnovějších inkluzí ve 4.1 Aktualizace dopadu Genshin na základě oznámení učiněných během 4.1 Special Program Livestream.

NOVÉ ZÁSOBY BANNERS PŘIJÍMACÍ:

Do Impact Genshin dopad do 4 dopadne dvě nové hratelné postavy.1 Aktualizace: Nevillette a Wriothesley. Obě postavy obdrží bannery s Nevillette, které se objeví ve fázi 1 a Wriothesley ve fázi 2, s opětovným spuštěním banneru pro Hu Tao a Anemo Archon, Venti.

Tato aktualizace bude první, že nebudeme mít žádné čtyřhvězdičkové znaky, které se připojí ke hře nebo oznámené pro bannery Wish Wish Character Event. Proto budeme tento článek aktualizovat s dalšími informacemi, pokud by se tato změna změnila.

Nové události:

Genshin Impact Patch Notes Guide 4.1 Aktualizace archonů Archon Quests Story Quests

Jak bylo uvedeno během 4.1 Speciální program LiveStream, Acts III a IV z Archon Quests budou pokračovat v epickém příběhu ze 4.0 Aktualizace jako cestovatelé prozkoumávají nové umístění, pevnost meropidu. To následuje po událostech v Act II ARCHON QUESTS a pomalu vidí Fatui Harbingers ve Fontaine po uvěznění Tartaglie, které bude cestovatel spojovat s „vévodou“ pevnosti Meropide, Wriothesley.

Cestovatelé uvidí Arlecchino v Archon Quests, když požaduje publikum s Neuvillette, aby diskutoval o možném vydání Tartaglie, ke kterému budou cestovatel a Paimon zapojeni. Když už mluvíme o nových postavách, Nevillette a Wriothesley obdrží první kapitoly svých příslušných příběhových úkolů, takže máte po ruce dostatek příběhových klíčů na hraní svých příběhů

Cestovatelé se vrátí do Mondstadt a Liyue na několik nových událostí hry, vodní poezii a dodoko bomb-chutné dobrodružství. Cestovatelé budou moci přijmout zcela novou zbraň a její zdokonalené materiály pro dokončení vodní poezie spolu s mystickými vylepšeními rudami a spoustou dalších odměn.

Ve zbývajících událostech, Radiant sklizeň a vrcholy a koryta života budeme skákat zpět do vod Fontaine. Posledně jmenovaná je nová bojová událost, kde hráči budou používat úrovně tlaku, která, když je správně načasována, zvýšila DMG nepřátelům, a bude tam několik buffů, aby využili výhody.

V Radiant Harvest budete pomáhat obchodníkovi prozkoumat podvodní oblast Fontaine a studovat ekologii objevenou ve vašich dobrodružstvích. Konkrétněji budete pomáhat obchodníkovi pro tuto akci, protože cestovatelé lokalizují medúzy Violetglow a shromažďují je, aby dokončili tuto akci a získali odměny.

Ve 4 přichází několik dalších úprav.1 Aktualizace, včetně nových funkcí pro úkoly vzestupu a denní provize. Pro Genius Invokation budou přicházející nové karty, které se mohou vášniví hráči (včetně naší sítě Cyno) pokusit dostat ruce a experimentovat s jejich stávajícími palubami, aby vyzkoušeli nové kombinace.

Další obsah z Teyvat naleznete v naší sekci věnované nejnovějším zprávám o dopadu Genshin, aktualizací, průvodců, funkcí a dalších. Také se ujistěte, že sledujte náš účet Genshin Impact Twitter.

Ashleigh Klein

Napsal Ashleigh Klein

Ashleigh byl bývalým stážistou v Glamour South Africa a dříve pracoval jako multimediální novinář v IOL News a víkendu Argus, než vládl svou lásku k videohrám.

Nyní pracuje s Ginxem na plný úvazek a často je nalezena zkoumáním světů Conan Exiles, Elder Scrolls Online a Elden Ring, zatímco se snaží dosáhnout nekonečné pozice v Marvel Snap. I když není tak skvělá v zemědělství v údolí Stardew (ona se snaží), Ashleigh více než to nahradí tím, že je dobrým trenérem Blastoise v Pokemon Go.

Pokud se vám podaří chytit Ash mezi hraním her a sledováním show Marvel nebo Star Wars, můžete jí předat jakékoli tréninkové tipy a triky prostřednictvím e-mailu nebo na sociálních médiích.