Jak získat Boneworks na Oculus Quest 2 – PC Průvodce, jak přehrávat Boneworks na Oculus Quest 2? (Odpovězeno) – Vylepšení hráče

Jak získat Boneworks na Oculus Quest 2? (Odpověděl)

GamertWeak je místo, kde vášniví hráči, jako jste vy, najdou vše, co potřebují vědět o videohrách – nové i staré. Cílem GT je být nejlepším zdrojem snadno pochopitelných tipů a triků, recenzí, originálních funkcí, skrytých cheat a vylepšení her, které pomůže hráčům po celém světě. Seznamte se s nadcházejícími hrami a zároveň obdržíte podrobné informace o Evergreen ty. Jíme, spíme, dýcháme hraní a budeme vás informovat o nejnovějších právě tady!

Jak získat Boneworks na Oculus Quest 2

Oculus Quest 2 má celou řadu zážitků a her VR, abyste si mohli užít přímo na samotné náhlavní soupravě, a odstranit potřebu jakýchkoli drátů ochromujících vaše ponoření. Při pokusu o načtení některých nejlepších zážitků v okolí však může být trochu matoucí.

Jeden kus softwaru VR, o kterém mnoho majitelů náhlavních soud mluvilo, je Boneworks a zejména majitelé Quest 2, přemýšleli, jestli je k dispozici na jejich náhlavní soupravě. Níže vás provedeme tím, co je Boneworks, stejně jako pokud můžete získat Boneworks na vašem úkolu 2.

Co je to Boneworks?

Boneworks je fantastický zážitek VR, který by se měl někdo, kdo má náhlavní soupravu, na jejich zařízení nainstalovat bez ohledu na to, co. Cílem Boneworks je poskytnout zcela jedinečné, experimentální dobrodružství VR VR, které testuje vaše bojové dovednosti i reakční časy a posouvá hranice ponoření virtuální reality.

Můžete získat Boneworks na Oculus Quest 2?

Takže nyní víte, co je to Boneworks, ale ve skutečnosti jste schopni to získat na Oculus Quest 2? No, ano a ne.

Nemůžete jej nainstalovat přímo na samotnou náhlavní soupravu jednoduše kvůli skutečnosti, že vývojář hry se nehledá přenést zážitek. To, co můžete udělat, je však mít nainstalované na počítači a použít metody výstupu do vašeho úkolu 2, což vám umožní hladce dostat se do zážitku.

Přečtěte si dále a zjistěte, co přesně musíte udělat, abyste získali kostní práce na Quest 2.

Jak získat Boneworks na Oculus Quest 2? (Odpověděl)

Přemýšlel, jak hrát Boneworks na Oculus Quest 2? Když čekáme na více informací, vyzkoušejte tato řešení s kabelem a vzduchovým odkazem quest.

Podle Nikita Naposledy aktualizováno 21. dubna 2022

Jak získat Boneworks na Oculus Quest 2

Hraní VR je pomalu, ale stále stále více běžným, zvláště když vidíme několik nových vydání. Jedna taková vysoce očekávaná hra pro Oculus/Meta Quest 2 je Boneworks, což je VR Adventure narativní fyziky. Mnoho fanoušků tohoto žánru se zajímá, kdy na platformu přijde Boneworks a jak získat Boneworks na Oculus Quest 2. Podívejme se na všechno, co je o tom známo.

Obsah

Jak získat a hrát Boneworks na Oculus Quest 2?

The Upozorní teaser pro 4. projekt na úrovni stresu Zero byl uveden na Meta Quest Gaming Showcase 2022 a nazývá se Bonelab. Tady to je:

Pokud jste přemýšleli, zda bude fyzika Boneworks pro úkol snížena, tady je to, co Brandon odpověděl na Twitteru:

Fyzika Boneworks

Nyní, pokud byste chtěli Hrajte Boneworks na Oculus Quest 2 S pomocí kabelu a softwaru propojení questů se podívejte na níže uvedené kroky.

Boneworks Steam

Jak hrát Boneworks na Oculus Quest 2 s kabelem quest odkaz

Oculus Quest Link Cable

 • Chcete -li použít odkaz Oculus, nejprve musíte mít 3 základní prvky – Oculus Quest 2, kabel Oculus Link a PC připravené VR. Váš počítač musí být optimalizován pro vysoký výkon hry VR a pokud jste s nimi nastaveni, přejděte na další krok.
 • Nejprve se ujistěte Zkontrolujte požadavky na kabely. Doporučuje se používat vysoce kvalitní kabel USB, který je dlouhý nejméně 10 stop (3 metry). Můžete si zakoupit kabel Oculus Link z Stránka Meta Quest Accessories.
 • Stáhněte si software Oculus na počítači být schopen hrát PC hry na Oculus Quest 2.
 • Připojte náhlavní soupravu VR pomocí Oculus Link Cable.
 • Povolte odkaz Oculus ve vaší náhlavní soupravě a Klikněte na Boneworks.
 • To je ono, můžete začít hrát hned.

Jak hrát Boneworks s Oculus Air Link

 • Zkontrolujte, zda je váš počítač kompatibilní. Zde jsou požadavky na PC, které musíte zajistit, aby Air Link Oculus funguje dobře:
  • Procesor Intel I5-4590 / AMD Ryzen 5 1500x nebo větší
  • Grafická karta Viz tabulky GPU níže
  • Paměť 8 GB+ RAM
  • Operační systém Windows 10
  • USB porty 1x port USB
  • Nezapomeňte zkontrolovat Podporované GPU také.

  Doufejme, že vám to pomohlo. Když jste tady, podívejte se na náš průvodce Jak hrát phashofobii na Oculus Quest 2 také.

  GamertWeak je místo, kde vášniví hráči, jako jste vy, najdou vše, co potřebují vědět o videohrách – nové i staré. Cílem GT je být nejlepším zdrojem snadno pochopitelných tipů a triků, recenzí, originálních funkcí, skrytých cheat a vylepšení her, které pomůže hráčům po celém světě. Seznamte se s nadcházejícími hrami a zároveň obdržíte podrobné informace o Evergreen ty. Jíme, spíme, dýcháme hraní a budeme vás informovat o nejnovějších právě tady!

  Je Boneworks na Oculus Quest 2? (A jak to hrát)

  Boneworks je jednou z nejpopulárnějších her VR, ctěná pro svou hratelnost v karanténě založené na fyzice, uspokojující boj a překvapivě poutavý příběh. Ale pokud máte (Oculus) Meta Quest 2, v současné době nejoblíbenější náhlavní soupravu VR, možná si myslíte, že tuto hru nemůžete hrát. Naštěstí existuje řada způsobů, jak si můžete hrát na Meta Quest 2, bez ohledu na to, zda máte PC připravený na VR nebo ne nebo ne. Boneworks není k dispozici přímo na Meta Quest 2. Můžete však připojit svůj Quest 2 k počítači připravenému na VR přes USB kabel (odkaz na quest) nebo bezdrátově (Air Link) a přehrávat Boneworks na aplikaci Oculus nebo Steam VR. Službu Cloud-PC můžete také použít k přehrávání Boneworks na Quest 2 bez počítače. Tento článek se podívá na každou z možností pro hraní Boneworks na Meta Quest 2 a poskytnout postupné pokyny, jak můžete začít.

  Jak hrát Boneworks na Oculus Quest 2

  Je Boneworks na Oculus Quest 2?

  KONDWORKS můžete hrát na Oculus Quest 2 připojením k PC připravenému na VR, ale nemůžete jej nativně hrát na Quest 2 v samostatném režimu. Hardware uvnitř Quest 2 je nedostatečný pro splnění požadavků kostních prací, které byly navrženy tak, aby se hrály na náhlavních soupravách PC VR a využívaly výrazně větší dostupnou sílu zpracování. Boneworks je k dispozici v obchodě Oculus a z obchodu se Steam, ale budete muset připojit náhlavní soupravu k počítači připravenému na VR, abyste ji přehrávali.

  Jak hrát Boneworks na Oculus Quest 2

  • Propojovací kabel -Připojte svůj quest 2 k PC připravenému na VR prostřednictvím kabelu propojení nebo kompatibilního kabelu USB.
  • Wi-Fi pomocí leteckého nebo virtuálního stolního počítače -Připojte se k PC připravenému na VR pomocí rychlého místního připojení Wi-Fi.
  • Použijte službu Cloud PC -Připojte se k cloudové službě pomocí rychlého připojení k internetu a na dálku použijte počítač připravený na VR.

  Podívejme se na každou z těchto možností, abychom určili, která je pro vás nejlepší volba.

  Jak přehrávat Boneworks na Quest 2 prostřednictvím Link Cable

  Úžasná věc na Quest 2 je, že ji můžete použít jako samostatnou náhlavní soupravu VR a jako náhlavní soupravu s PC, což vám umožní hrát mnohem více Graficky náročný obsah VR než byste mohli pouhým použitím Quest 2.

  Vše, co musíte začít, je PC připravený na VR a buď oficiální kabel Meta Quest 2 nebo kompatibilní kabel USB. Oficiální kabel je poměrně drahý a já osobně používám kompatibilní USB kabel, který jsem si koupil online bez problémů.

  Mějte na paměti, že oficiální kabel propojení je USB-C na USB-C, takže pokud nemáte na svém počítači žádné porty USB-C, budete potřebovat adaptér USB-A na USB-C. Rozhodl jsem se koupit 5m USB-A na USB-C kabel, který je dost dlouho na to, abych si užil zážitky z pokoje, aniž by se cítil omezený.

  Budete si muset zakoupit kopii Boneworks z obchodu Oculus nebo Steam v závislosti na tom, který internetový obchod dáváte přednost použití.

  • Před připojením kabelu propojení zapněte počítač a svůj quest 2.
  • Připojte jeden konec kabelu propojení do vašeho meta Quest 2 a druhý končí do vhodného USB portu v počítači.
  • Naneste si náhlavní soupravu a uvidíte oznámení Povolit připojené zařízení pro přístup k souborům. Budete muset kliknout Dovolit Aby Oculus odkaz na práci.
  • zmáčkni Tlačítko Oculus na pravém ovladači, který vyvoláte panel nástrojů a poté klikněte na Nabídka rychlého nastavení.
  • Vybrat Tlačítko odkazu na quest na pravé straně.
  • Klikněte Zahájení začít používat odkaz na quest.
  • Pokud vlastníte v obchodě Oculus, můžete poté spustit Boneworks z karty knihovny na panelu nástrojů.
  • Pokud vlastníte Boneworks na Steam, vyberte tlačítko pro plochu pro zadání virtuální plochy, naložte páru, přejděte na kartu knihovny a odtud spusťte Boneworks.

  Použití odkazu na Quest pro připojení Quest 2 k PC připravenému VR

  Jak hrát bezdrátově na Quest 2 na Quest 2

  S využitím oficiální metody vzduchového spojení můžete vytvořit bezdrátové spojení mezi vaším PC quest 2 a VR. Raději používám Air Link, když považuji výkon vynikající, a postupem času se stal lepším a lepším. Zde je to, co budete muset začít:

  • Ujistěte se, že váš počítač je připojen k vašemu routeru/přístupovému bodu pomocí kabelu Ethernet.
  • Připojte svůj Quest 2 k Wi-Fi přes 5GHz Band (AC nebo AX)
  • Váš router by měl být nejméně 1 m mimo zemi a měli byste mít k němu přímý pohled při použití svého úkolu 2.
  • Nepoužívejte připojení Wi-Fi Mesh, protože výkon nebude stačit.

  Zde je proces připojení k Air Link, takže můžete hrát na svém úkolu 2:

  • Přejděte do nabídky rychlého nastavení stejným způsobem, jak je uvedeno při použití odkazu na Quest.
  • Přepněte tlačítko vedle Použijte Air Link.
  • Po několika sekundách by se váš počítač měl objevit v dostupném seznamu počítačů.
  • Klikněte na počítač, ke kterému se chcete připojit, a klikněte na Spuštění tlačítka.
  • Pokud je to poprvé, co jste se připojili k tomuto počítači, na obrazovce Meta Quest 2 se zobrazí párovací kód. Odstraňte náhlavní soupravu a potvrďte, že kód, který vidíte v počítači, odpovídá tomu, který vidíte v náhlavní soupravě.
  • Jakmile jste naložili do řídicího panelu Oculus, postupujte podle stejných kroků jako pro odkaz na Quest, abyste hráli Boneworks na vaší quest 2.

  Použití Air Link pro připojení Quest 2 s mým PC připraveným na VR

  Jak hrát Boneworks na Quest 2 prostřednictvím cloudového počítače

  Pokud nemáte PC připravený na VR, stále existuje způsob, jak hrát na vašem úkolu 2. Tato metoda zahrnuje připojení k cloudové PC služby přes internet a použití výpočetního síly vzdáleného počítače pro přehrávání Boneworks a jakékoli další hry nebo aplikace PC-VR nebo aplikace.

  Použil jsem to s velkým úspěchem k hraní řady her, a zatímco představení není tak dobré jako použití místního PC, je to překvapivě dobré pro všechny kromě nejvíce zpožděných titulů.

  K dispozici je řada služeb Cloud PC, ale ten, který jsem použil s dobrým úspěchem, je plutosféra. Můžete si přečíst můj doklad Článek, který přesně vysvětluje, jak používat plutosféru A začněte hrát na svém Meta Quest 2.

  Krok za krokem průvodce hraním Boneworks na Quest 2 bez počítače

  Existuje několik věcí, které musíte zkontrolovat, abyste se ujistili, že plutosféra bude fungovat. Pečlivě sledujte kroky a velmi brzy budete hrát Boneworks na svém úkolu 2.

  1. Potřebujete Meta/Oculus Quest 2, parní účet a bezdrátová síť WIFI-6 (AX) nebo 5GHz (AC) s minimální rychlostí stahování 50 Mb/s.
  2. Potřebujete připojení nízké latence s serverem Amazon Web Services (AWS) (doporučuje se ping menší než 75 ms). (Vyzkoušejte svůj ping zde).
  3. Musíš mít Sidequest Nainstalováno na vašem úkolu 2.
  4. Potřebujete zařízení pro iOS nebo Android s aplikací Sidequest na ně.
  5. Musíš Zaregistrujte se a použijte plutosféru.

  Plutosphere vám umožňuje hrát špičkové hry PC VR, aniž byste potřebovali počítač

  Krok 1 – Nainstalujte Sidequest

  • Budete muset nainstalovat Sidequest na svůj quest 2, abyste mohli nainstalovat aplikaci Plutosphere do vaší náhlavní soupravy VR 2 VR. SideQuest je populární aplikace pro Quest 2, která vám umožňuje nainstalovat hry a aplikace, které nejsou v oficiálním obchodě Oculus App Store.
  • Jít na Web SideQuest na počítači a stáhněte si a nainstalujte Sidequest nebo si stáhněte aplikaci SideQuest do mobilního zařízení z obchodu Play nebo iOS Store.
  • Načíst Sidequest a postupujte podle pokynů a nainstalujte Sidequest na svůj úkol 2. Abyste to dokončili, budete muset připojit svůj quest 2 k počítači nebo mobilním zařízením s kabelem USB-C.

  Krok 2 – Nainstalujte plutosféru na svůj úkol 2

  Otevřete Sidequest na počítači nebo mobilním zařízení a připojte se k vašemu náhlavní soupravě Quest 2 VR. Hledejte plutosféru v rámci bočního questu. Kliknutím na aplikaci Stáhnout (Sideload) nainstalujte plutosféru na svůj úkol 2.

  Krok 3 – Vytvořte si účet plutosféry a připojte se k odlehlému počítači

  • Jít na Web plutosféry a zaregistrujte se na účet.
  • Chcete -li používat plutosphere. V současné době to stojí mezi 1 $.50 a $ 1.99 za hodinu.
  • Nyní klikněte na „Start“ z Plutosphere Dashboard. Uvidíte, jak se stav stroje mění na „spuštění“, poté „připojení“, a poté uvidíte zprávu potvrzující, že jste připojeni.
  • Kliknutím na tlačítko blikající monitor se připojte k cloudovému VR PC.
  • Desktop vašeho cloudového počítače se otevře uvnitř nového okna prohlížeče.
  • Pára bude předinstalována, takže se můžete přihlásit ke svému účtu.
  • Po přihlášení do páry se ujistěte, že běží Steam VR.

  Použijte Cloud PC pro přehrávání Boneworks na Quest 2 bez počítače

  Krok 4 – Spusťte plutosféru na vašem úkolu 2 a začněte hrát

  Nyní, když je váš Cloud PC připojen a spuštěn Steam a Steam VR, můžete nasadit náhlavní soupravu Quest 2 a načíst aplikaci Plutosphere. Přejděte do nabídky APPS na svém quest 2 a pomocí rozbalovací nabídky změňte seznam aplikací na „Neznámé zdroje“

  Aplikace plutosféry by měla být nyní uvedena. Spusťte aplikaci Plutosphere a vaše náhlavní souprava by se měla začít načíst přímo do Steam VR na cloudovém počítači. Nyní můžete jít do parního obchodu a nainstalovat Boneworks nebo jakýkoli jiný titul PC VR, který byste chtěli hrát.

  Jakmile je Boneworks nainstalován, můžete kliknout na Play a vychutnat si přehrávání Boneworks na Quest 2, aniž byste museli mít doma PC PC.

  Will Boneworks přijde do Oculus Quest 2 v budoucnu?

  Boneworks má hardwarové požadavky, které daleko přesahují to, co Quest 2 je schopen, takže je velmi nepravděpodobné, že by bylo možné hrát přímo na Quest 2. Vývojáři Boneworks však probíhají pokračování nazvané Bonelab, o kterém se očekává, že budou natativně hratelné na quest 2.

  VR Lowdown je účastníkem programu Amazon Services LLC Associates, affiliate reklamního programu navrženého tak, aby poskytoval prostředky pro weby pro vydělávání reklamních poplatků reklamou a odkazem na Amazon.com. Zúčastníme se také dalších affiliate programů, které nám kompenzují přenos.

  Jsem nadšenec VR a spolumajitelem Vrlowdown.com.