Jak získat Bradavice Legacy Twitch Drop Rewards: Profesor Ronen Set & Merlin’s Cloak – Charlie Intel, Bradavice Legacy – Twitch Drops

Bradavice Legacy Twitch kapky

A: Ano. Klikněte sem přihlášeni a uvidíte seznam účtů, které byly propojeny s vaším účtem WB Games. Vyberte tlačítko [odpojit] pro Twitch. Pokud potřebujete pomoc, můžete kliknout sem a odeslat jízdenku na podporu. V kontaktním formuláři se ujistěte, že používáte stejnou e -mailovou adresu registrovanou na váš účet WB Games.

Jak získat Bradavice Legacy Twitch Drop Rewards: Profesor Ronen Set & Merlin’s Cloak

Bradavice dědictví hráče ve společenské místnosti

Bradavice Legacy umožňuje hráčům přizpůsobit si svou čarodějnici nebo čaroděj, který si však vyberou, a bonusová kosmetika může být odemčena pomocí Twitch Drops. Zde je návod, jak získat kapky Bradavic Legacy Twitch a vydělat si bezplatné výstroj vedle spuštění PS4 a Xbox One.

Bradavice Legacy umožňuje fanouškům žít své konečné fantazie Harryho Pottera a tvorba postav hraje obrovskou roli při jejich ponoření do světa. Hráči jsou schopni plně přizpůsobit svůj průvodce nebo čarodějnický vzhled, od jejich rysů obličeje po roucho, které nosí.

Článek pokračuje po reklamě

Na oslavu příchodu Bradavic Legacy na Xbox One a PS4 5. května, vývojáři přinesli záškupové kapky, aby dali hráčům konzoly šanci odemknout Merlinův plášť a profesor Ronen Cosmetic Set.

Článek pokračuje po reklamě

Sestavili jsme vše, co potřebujete vědět o tom, jak se dostat do kapky v Bradavicích Legacy.

 • Jak si nárokovat Bradavice Legacy Twitch Drop Rewards
 • Bradavice Legacy Profesor Ronen Cosmetic Set
 • Jak získat Merlinův škubnutí Cloak Trop in Bradauts Legacy

Jak si nárokovat Bradavice Legacy Twitch Drop Rewards

Chcete -li získat kapky škubnutí Bradavic Připojte svůj účet WB Games k profilu Twitch A pak sledujte, jak buď na „Legacy Live“ Avalanche Software 5. května v 9:00 PT / 12 PM ET / 17 PM BST nebo Jakýkoli streamer s povolenými kapkami škubnutí.

Článek pokračuje po reklamě

Zatímco Merlin’s Cloak je vracející se odměnu, startu PS4 a Xbox One přináší Profesor Ronen Cosmetic Set S oblečením inspirovaným profesorem kouzel Brada. Za každých 30 minut času na sledování obdržíte nové kapky Twitch, takže budete muset sledovat alespoň tři hodiny Bradavic Legacy Stream, abyste si je mohli nárokovat všechny.

Článek pokračuje po reklamě

Nemusíte to všechno dělat na jednom sezení Kapky budou k dispozici do 1. června 2023.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
Článek pokračuje po reklamě

Níže jsme poskytli průvodce krok za krokem:

 1. Vydejte se na webové stránky Bradavic.
 2. Vytvořte si nebo přihlaste své Warner Bros. Herní účet.
 3. Připojte svůj účet Twitch.
 4. Nalaďte se do jakéhokoli streameru přehrávaného dědictví Bradavic se značkou „kapky povolené“.
 5. Získejte odměnu každých 30 minut.
 6. Vydejte se na stránku Inventory Twitch a získejte své kapky.

Připravte si hůlky! Popadněte profesora Ronen Cosmetic Set sledováním Legacy Live! na 5/5 v 9 a.m. Pt, nebo sledováním jakýchkoli streamerů hrajících #HogWartSlegacy s povoleným Twitch Drops. Chcete -li získat, musíte sledovat nejméně 30 minut na odměnu. Kapky budou k dispozici 5/5 – 6/1. pic.cvrlikání.com/k2nihpgwm2

– Bradavice Legacy (@hogwartslegacy) 3. května 2023

Bradavice Legacy Profesor Ronen Cosmetic Set

Zde je vše, co je k dispozici v profesorce Bradavic Legacy Ronen Cosmetic Set, který slaví spuštění Xbox One a PS4:

 • Charms profesor brýle
 • Charms profesor rukavice
 • Charms profesor oblečení
 • Charms Professor Robe
 • Charms Professor střadil kufi
 • Charms Professor Scarf

Jak získat Merlinův škubnutí Cloak Trop in Bradauts Legacy

Hráči Bradavic mohou také požadovat, aby Merlinův plášť opakoval stejné kroky výše, ale ale naladit se na software Avalance Legacy Live Stream po dobu nejméně 20 minut.

Vaše příležitost zachytit Merlinův plášť se vrací! Sledujte @Avalanchewb Play #hogwartslegacy během Legacy Live! 5. května v 9 a.m. Pt na https: // t.Co/T4MVCOZKTQ po dobu nejméně 20 minut! pic.cvrlikání.com/uj8cxvoxlv

– Bradavice Legacy (@hogwartslegacy) 3. května 2023

Zde je vše, co musíte udělat, abyste si mohli nárokovat kapku Merlin’s Cloak Twitch:

 1. Vydejte se na webové stránky Bradavic.
 2. Vytvořte si nebo přihlaste své Warner Bros. Herní účet.
 3. Připojte svůj účet Twitch.
 4. Nalaďte se na Legacy Live Stream v Avalance Software v 9:00 PT 5. května.
 5. Sledujte alespoň 20 minut.
 6. Vydejte se na stránku Bradavic Legacy, abyste získali vaši odměnu.

Bohužel, jakmile je vysílání dokončeno, nebude existovat způsob, jak odemknout Merlinův plášť pravidelným hraním. Mohlo by se však v červenci vrátit ke spuštění Nintendo Switch.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Další informace o dědictví Bradavic naleznete na poznámkách o záplatě 4. května a podívejte se na naše další průvodce:

Obrázek kredit: Warner Bros.

Bradavice Legacy Twitch kapky

A: Sledujte hraní streameru Bradavice Legacy s povoleným Twitch Drops na Twitch. Budete moci identifikovat kanál s kapkami povolený. Jakmile jste ve svém inventáři Twitch získali odměnu, získejte odměnu. Poté přejděte na stránku připojení pro web účtu WB Games, kde připojíte svůj účet Twitch k profilu her WB Games. Jakmile jsou vaše účty připojeny a vy jste si nárokovali položky ve svém inventáři Twitch, otevřené Bradavice Legacy vidět své odměny ve hře. Vezměte prosím na vědomí, že možná budete muset svou hru restartovat, abyste viděli, jak se vaše odměny naplní, pokud byla hra otevřená, zatímco jste si nárokovali své odměny online.

Otázka: Kdy budou k dispozici kapky Twitch

Odpověď: Profesor Ronen Cosmetic Set a Merlin’s Cloak Cosmetic bude k dispozici od 5. května do 1. června 2023.

Otázka: Mohu vydělat kapky, než budu vlastní Bradavice Legacy?

Odpověď: Ano – Během okna kampaně kapky budete moci sledovat a vydělávat kapky, aniž byste vlastnili hru. Budete muset mít pouze účet WB Games, abyste si vydělali své kapky. Budete se však muset přihlásit Bradavice Legacy a vytvořte si svůj účet, abyste si mohli nárokovat své kapky na webu. Jakmile budete mít hru a vytvoříte si svůj účet, všechny předchozí kapky, které jste vydělali s tímto účtem. To platí také pro verze hry s pozdějším vydáním, jako je Nintendo Switch.

Otázka: Jaké exkluzivní odměny mohu vydělat z získání Twitch Drops for Bradavice Legacy?

 • Charms profesor brýle (vzhled obličeje)
 • Charms profesor rukavice (vzhled rukavic)
 • Charms Professor Outfit (outfit vzhled)
 • Charms Professor Scarf (vzhled šály)
 • Profesor Charms Tasselled Kufi (Hat vzhled)
 • Charms Professor Robe (roucho)

Otázka: Jaké další exkluzivní odměny mohu vydělat z získání Twitch Drops for Bradavice Legacy?

Odpověď: Během startovacího období, pokud jste propojili svůj účet WB Games a Twitch, můžete sledovat Twitch Channel Avalanche Software s Bradavice Legacy po dobu 20 minut s kapkami, které umožňují přijímat Merlin’s Cloak vzhled pro vaše pláště a róby vzhledu.

Otázka: Jak mohu propojit svůj účet Twitch a WB Games Account Bradavice Legacy?

 1. Přejděte na web Warner Bros Games a rozhodněte se vytvořit účet WB Games, nebo se přihlásit na svůj stávající účet hry WB.
 2. Na stránce připojení pro web účtu WB Games Propojte konzoli nebo platformu PC, kde se chystáte hrát Bradavice Legacy. Tím se zefektivní zážitek, když hru poprvé spustíte.
 3. Po propojení vaší preferované herní platformy vyberte tlačítko [Connect] pro Twitch v seznamu připojení. Vyberte [Pokračovat] pokračovat.
 4. V okně, které se otevírá, přihlašuje nebo vytváří účet Twitch. Vyberte tlačítko [autorizovat] pro autorizaci her WB pro připojení k vašemu účtu Twitch.
 5. Zahájení Bradavice Legacy a po úvodní sekvenci nastavte svůj účet.
 6. Vraťte se do svého inventarizace Twitch a získejte své odměny.
 7. Při příštím přihlášení do hry zkontrolujte kosmetické možnosti pro vzhled vašeho studenta Bradavice. Uvidíte také výzvu hned po obrazovce titulu, která vás informuje o tom, jaké kosmetické odměny jste získali.

Otázka: Jak mohu vytvořit účet WB Games?

Odpověď: Můžete navštívit webovou stránku WB Games Account a vytvořit si účet. Můžete také sledovat výše uvedené kroky registrace.

Otázka: Už mám účet WB Games. Jak mohu resetovat své heslo, pokud jsem na něj zapomněl?

Odpověď: Tento odkaz můžete navštívit a resetovat heslo. Pokud stále nemůžete získat přístup ke svému účtu ani po resetování hesla, můžete také kliknout sem a odeslat lístek na podporu podpory.

Otázka: Jak mohu vytvořit účet Twitch?
Odpověď: Můžete navštívit Twitch TV a vytvořit si účet.

Otázka: Už mám účet Twitch. Jak mohu resetovat své heslo, pokud jsem na něj zapomněl?

Odpověď: Kliknutím sem můžete resetovat heslo. Pokud stále nemůžete získat přístup ke svému účtu ani po resetování hesla, můžete kliknout sem a kontaktovat podporu Twitch. Můžete také navštívit web Twitch Support pro jakékoli další dotazy na účty Twitch, které byste mohli mít.

Otázka: Propojil jsem nesprávný účet Twitch s mým účtem WB Games. Mohu to změnit?

A: Ano. Klikněte sem přihlášeni a uvidíte seznam účtů, které byly propojeny s vaším účtem WB Games. Vyberte tlačítko [odpojit] pro Twitch. Pokud potřebujete pomoc, můžete kliknout sem a odeslat jízdenku na podporu. V kontaktním formuláři se ujistěte, že používáte stejnou e -mailovou adresu registrovanou na váš účet WB Games.

Otázka: Při pokusu o ověření mého účtu WB Games jsem obdržel chybu po kliknutí na odkaz v mém e -mailu. Jak mohu získat nový ověřovací e -mail nebo kód?

Odpověď: V prvním e -mailu, který obdržíte po vytvoření účtu, existuje odkaz, který dokončuje proces ověření. Chcete -li získat další ověřovací e -mail, navštivte účet.WBGames.Com, zatímco se přihlásíte a použijte tlačítko [Ověřte e -mail] v banneru v horní části obrazovky a obdržíte nový e -mail.

Pokud to nepomůže, můžete kontaktovat zákaznický servis WB Games a pro další pomoc.

Otázka: S mým účtem WB Games jsem propojil nesprávnou konzoli nebo platformu PC. Mohu to změnit?

A: Ano. Klikněte sem přihlášeni a uvidíte seznam účtů, které byly propojeny s vaším účtem WB Games. Vyberte tlačítko [odpojit] pro platformu, kterou chcete změnit.

Pokud potřebujete pomoc, můžete kliknout sem a odeslat jízdenku na podporu.

Otázka: Kde mohu najít exkluzivní kosmetické odměny, které jsem odemkl Bradavice Legacy přes kapky Twitch?

 1. Otevřete nabídku pauzy
 2. Vyberte [znak]
 3. Umístěte kurzor přes slot pro tuto položku a vyberte tlačítko přiřazené k [Změnit vzhled].
 4. Vyberte vzhled, který chcete vybavit. Tento proces můžete opakovat pro změnu vzhledu jiného vybavení, které získáte v celé hře.

Otázka: Má účet Fan Club Harryho Pottera nezbytný pro Twitch Drops?

Odpověď: Ne, účet Fan Fan Club Harryho Pottera není nutný k vydělávání kapek nebo je vidět ve hře. Pokud použijete stejný účet WB Games k získání svých odměn jako pro přihlášení do své hry, vaše odměny se naplní ve hře, můžete získat volitelné odměny a přizpůsobit své zkušenosti propojením vašeho účtu Fan Fan Club Harry Potter. Další informace o tom najdete zde: Bradavice Legacy – Fan Club Harry Potter a WB Games Account propojení FAQ

Otázka: Po propojení mého účtu jsem neobdržel kosmetické odměny. Co bych měl dělat?

Odpověď: Kontaktujte prosím zákaznický servis WB Games pro pomoc. Kliknutím sem odešlete lístek na podporu.

Lavina

Bradavice Legacy Software © 2023 Warner Bros. Entertainment Inc. Vyvinul software Avalanche. Čarodějnice World a Harry Potter Publishing Rights © J.K. Rowling. Hry Portkey, Bradavice Legacy, Wizarding World a Harry Potter Postavy, jména a související india © a ™ Warner Bros. Entertainment Inc.