Jak získat čepice v podloží Minecraft, Minecraft Bedrock: Jak získat Capes – Player Assist | Herní průvodce a průchody

Minecraft Bedrock: Jak získat čepice

Vývojáři pro služby, které poskytovali Minecraftovu vývoj. Například hráči by si mohli nárokovat mys zakladatele na trhu Minecraft, když byl použit jako propagace pro nástroj pro tvůrce postav.

Jak získat Capes v edici Minecraft Bedrock

Capes může být zábavným doplňkem kůže Minecraft. Vlastní kůže (nebo ty z předem vyrobených postav) mohou ozdobit hratelnost a učinit z nich mnohem zábavnější. Jediný skutečný mys ve hře je však Elytra, který ponechává hodně žádoucí. Hráči však mohou přidat Caps na jejich kůži.

Minecraft by měl přidat způsob, jak získat čepice

Hráči Bedrock Edition mohou získat capes různými metodami, zde je návod, jak to udělat.

Získání Capes for Minecraft Bedrock Edition

V mnoha případech si hráči mohou zakoupit kožní balíčky z obchodu Minecraft, které často obsahují čepice jako kosmetická položka. Mohou být vybaveny pro konkrétní kůži prostřednictvím tvůrce postav.

Navíc ti, kteří se zúčastnili konkrétních událostí Minecraft nebo dokončili určité úkoly, mohou využít odměny související s Cape. S tím, co bylo řečeno, se Minecon události konaly osobně před rokem 2017.

Dali exkluzivní mys všem obsluhujícím, takže nákup lístku nebo účasti na akci byl jediný způsob, jak získat konkrétní.

Téměř 11 let poté, co byly do #MineCraft přidány čepice, konečně mám jednu.

V letech 2011–2016, účast na této události Minecon by přineslo hráčům speciální mys. Mojang se rozhodl je přivést zpět na Virtual Minecon 2019, ale pouze pro hráče s bedrock edice.

Navíc ti, kteří migrovali svůj účet z Mojangu do Microsoftu. Zde je způsob, jak to dokázalo:

 1. Přihlaste se do svého účtu Minecraft.
 2. Vyhledejte výzvu „Je řada na vás“.
 3. Klikněte na „Přesunout můj účet“.
 4. Ověřte svůj účet pomocí příslušného kódu zaslaného na správný e -mail.
 5. Zadejte kód a klikněte na „Odeslat a spustit migraci“.
 6. Hráči budou potřebovat nový e -mail a heslo.
 7. Potvrďte datum narození a země.
 8. Vytvořte gamertag.
 9. Kompletní migrace a odemknutí speciálního mysu.

Spolu s tím je také Pan Cape. Je dán každému hráči, který stáhne beta verzi Edition Bedrock Edition. Existují také téměř dvě desítky jedinečných čepic, které mohou fanoušci Minecraft získat nákupem kožních balíčků, jako je Adventure Time Mash-Up nebo Star Wars Classic Pack a další.

Navzdory seznamu těchto metod je obtížné uspokojit zvědavost a intrika hráčů s položkou. Nákup proto zůstává nejlepším způsobem, jak získat Capes.

Minecraft Bedrock: Jak získat čepice

Na rozdíl od edice hry pro přizpůsobení Java pro přizpůsobení nabízí Minecraft Bedrock relativně málo možností kůže a doplňků. Díky tomu je neuvěřitelně obtížné najít dobré zdroje na kůžích a většina webových stránek, které zmiňují kůže, používá edici Java. I když jsou vaše možnosti poměrně omezené, stále existuje způsob, jak získat nějaké čepice. Pokud chcete v Minecraft Bedrock cool mys, jsme tu, abychom pomohli.

Minecraft Bedrock: Jak získat čepice

Získání čepic v podloží Minecraft

Bohužel, Minecraft Bedrock nezískává stejné možnosti přizpůsobení a moddingu převládající v edici Java. Bohužel, jediným spolehlivým způsobem, jak změnit vzhled vaší postavy v edici Bedrock, je zaplatit za to. Stejný princip platí pro Capes.

Získáte několik slušných možností pro mys. Pokud chcete utratit nějaké peníze za získání mysu, musíte udělat to:

 1. OTEVŘENO Minecraft.
 2. Jít na Obchod.
 3. Náhled na kůži v obchodě. Ne všichni mají připojenou mys, ale ty, které to budou mít “Cape zapnuto/vypnuto” volba.
 4. Koupit Skin (nebo Skin Pack) ty chceš.
 5. zmáčkni Kůže Karta vlevo dole (Coathanger).
 6. Změn svůj výchozí kůže k tomu s a pelerína a povolit mys.

Bohužel, v rámci zlepšování funkčnosti a výkonu edice Bedrock Edition mají ve hře velmi omezenou fyziku. Na rozdíl od Java Edition, kde se mohou při pohybu třepeny, jsou čepice podloží omezeny na posun nahoru a dolů.

Používání vlastních čepic v podloží Minecraft

Kromě nákupu kůže v oficiálním obchodě můžete také použít vlastní kůži. MSKINS pro to funguje dobře. Minecraft Bedrock ztěžuje dostat do hry vlastní kůži, ale přesto je to možné:

 1. Jděte ke svému Oblíbený web pro vlastní skiny.
 2. Vyberte pokožku, kterou byste chtěli stáhnout. (Většina vlastních kůží je specifická pro vydání.)
 3. Stáhněte si pokožku do svého počítače.
 4. Spusťte Minecraft.
 5. V nabídce přizpůsobení znaků vyberte “Vyberte novou pokožku.”.“
 6. Vyberte stažený soubor obrázku.
 7. Vyberte příslušnou velikost modelu. Nesprávný model bude mít šedé části.

Protože ne všechny kůže připojily čepice, zjištění, že by to bylo určeno, může to chvíli trvat.

Můžete použít Optifine Caps v podloží minecraft?

Bohužel, Optifine není pro vydání Bedrock k dispozici kvůli tomu, jak fungují dvě hry. Optifine je kódován tak, aby pracoval v Javě, a většina jeho optimalizace je zajištěna vůči hráčům Java. Edice Bedrock má většinu standardních optimalizací zabudovaných do hry. Mojangův režim RTX zvyšuje kvalitu grafiky nad tím, čeho může Optifine dosáhnout pro Java Edition.

Optifine-analogy pro podloží inzerované online obvykle nefungují nebo neposkytují omezený rozsah možností. Také nepřicházejí s Cape, který obdržíte za získání původního optifineového mod od jejich samostatných produktů.

Cape on in Minecraft Bedrock

Bohužel, jediným spolehlivým způsobem, jak získat nějaké čepice v edici Bedrock, je zaplatit za ně. Vlastní kůže jsou také slušnou možností, ale je obvykle náročnější na implementaci.

Našli jste mys, který se vám líbí? Dejte nám vědět v sekci komentáře níže.

Jak získat Capes v Minecraft

CAPES Minecraft jsou dekorativní předměty, které lze nosit na kůži hráče. Oficiální čepice lze získat pouze prostřednictvím velmi specifických akcí, jako je migrace vašeho účtu nebo účast na osobní události Minecon.

V tomto článku vysvětlíme, jak získat Capes v Minecraftu a zakrývat všechny typy oficiálních mysů, které byly dosud vydány.

Jak získat mys minecraft

Minecraft Caps jsou zřídka vydávány kosmetické předměty, které se nosí na hráči zpět ve hře. Protože zabírají stejné místo, tyto vysoce vyhledávané položky také mění vzhled Elytry.

Dříve vydané Capes pro Minecraft Java Edition a Minecraft Bedrock Edition zahrnují Mojang Capes (dané zaměstnancům Mojang) a Minecon Capes. Minecon Capes byly rozdány osobním účastníkům událostí Minecon. Poslední z těchto událostí nastala v roce 2016 a je nemožné přijmout tyto čepice jiným způsobem.

Vývojáři pro služby, které poskytovali Minecraftovu vývoj. Například hráči by si mohli nárokovat mys zakladatele na trhu Minecraft, když byl použit jako propagace pro nástroj pro tvůrce postav.

Protože však jsou nedosažitelné, v tomto článku je nepokryjeme. Jen mějte na paměti, že pokud pomůžete přidat obsah do Minecraft, můžete být odměněni na mys!

Nakonec je na edici Bedrock k dispozici více kůží, protože byly v průběhu let přidány přes různé kožní balíčky.

POZNÁMKA: Je možné získat přístup k vlastním Capes prostřednictvím doplňků, jako je Optifine Mod, který přidává nové kůže do Minecraft. Protože však nejsou oficiální, jsou viditelné pouze pro hráče pomocí mod. Oficiální čepice jsou viditelné pro všechny hráče na jakýchkoli serverech Minecraft.

K dispozici a nadcházející Minecraft Capes

Není mnoho čepic, na které se hráči v současné době mohou dostat. Existuje však alespoň jeden mys, který může získat jakýkoli hráč – vše, co potřebují, je účet Minecraft pro vydání Bedrock Edition!

Pan Cape

Pan Cape je nejjednodušší kamenem zdarma pro hráče Minecraft, protože je k dispozici jakémukoli přehrávači Edition Edition. Chcete -li to získat, jednoduše se vydejte na kartu „Capes“ šatny v Bedrock Edition. Bude to vybaveno přes vaši současnou kůži Minecraft.

Minecraft Marketplace Capes

Pokud jste hráčem na podloží na Androidu, iOS nebo na ploše, některé zakoupené skiny Minecraft přicházejí s Capes. Dva příklady jsou Adventure Time Mash-up a Star Wars Classic Pack.

Minecraft Festival Cape

Je zde rumorodená minecraft festival, který má být rozdán účastníkům Minecraft Festival Convention konané v Orlandu. Datum pro tuto úmluvu je třeba určit, takže sledujte zprávy, abyste zjistili, jak ji můžete přijmout.

Dříve vydané Capes

Existuje několik dříve vydaných čepic, které již nejsou k dispozici, ale které by mohly být v budoucnu znovu k dispozici. Podobně, protože čepice jsou často rozdávány na událostech, tím, že budete vědět o předchozích čepicích, můžete získat představu o tom, co v budoucnu očekávat.

Cape migrator

Cape migrator byl dán hráčům, kteří si koupili Minecraft před 1. prosincem 2020 a migrovali svůj účet Mojang nebo Legacy na účet Microsoft. Bohužel, protože migrace účtu Minecraft skončila, tento mys již není k dispozici.

Vanilla Cape

V roce 2022 byla edice podloží a Java sloučena do stejného odpalovacího zařízení Minecraft. Hráči, kteří vlastnili obě vydání, dostali vanilkový mys. Bohužel již není možné přijmout tento mys, i když vlastníte obě verze.

Události Capes

Několik čepic bylo vydáno jako dočasné čepice událostí pro všechny hráče, včetně:

 1. Vánoce 2010 Cape
 2. Nový rok 2011 Cape
 3. Několik dubnových bláznů
 4. Minecon Capes

I když nyní není možné tyto čepice načíst, nové čepice by mohly být v budoucnu vydány na klíčových událostech. Ujistěte se, že věnujete pozornost účtům sociálních médií Minecraftu, abyste slyšeli o jakékoli zprávě, a také se ujistěte, že budete hrát na klíčových datech, jako jsou Vánoce nebo Nový rok, šanci na hraní s Cape.

Minecraft Mods

Několik modů poskytuje schopnost vybavit čepice a dokonce si vytvořit vlastní designy Cape od nuly. Dva příklady modů, které vám to umožňují, jsou:

Poznámka: Jak je uvedeno výše, jakékoli čepice z modů budou neviditelné pro jiné hráče online včetně vašich přátel Minecraft.

Dávejte pozor

Získání vlastního mysu v Minecraft může být obtížné, ale rozhodně to stojí za to. Mít mys, který nikdo jiný nemá, je flex, který ukazuje, že jste udělali něco, co většina ostatních hráčů ne – buď jste se snažili jít na událost Minecraft, pomohli minecraft vývojářům vytvořit něco pro hru, nebo Udělali jste něco zvláštního, abyste to obdrželi.

Jake Harfield je australský spisovatel na volné noze, jehož vášeň je zjistit, jak fungují různé technologie. Napsal pro několik online publikací se zaměřením na vysvětlení toho, co se naučil pomáhat ostatním s jejich technologickými problémy. Je to vášnivý turista a birder a ve svém volném čase ho najdete v Aussie Bush, který poslouchá pták. Přečtěte si Jake’s Full BIO

Přihlaste se k odběru na YouTube!

Líbilo se vám tento tip? Pokud ano, podívejte se na náš vlastní kanál YouTube, kde pokrýváme Windows, Mac, software a aplikace, a máme spoustu tipů na řešení problémů a videa na to, jak na to videa. Kliknutím na tlačítko níže se přihlásíte k odběru!