Jak získat eso Spades v Destiny 2 Lightfall, Destiny 2 Ace of Spades – Jak získat exotické ruční dělo | PCGamesn

Destiny 2 Ace of Spades – Jak získat exotické ruční dělo

Takže teď, když máte eso piků, bavte se s těmito přesnými výhodami. Pokud jste na exotické zbrani a chcete vědět, jak najít ostatní, nezapomeňte si prohlédnout náš průvodce Destiny 2 Exotic Weapons Quest, který zahrnuje, jak získat krysího krále, Mida Multi Tool, Legend of Acrius a další.

Jak získat eso piků v Lighfall Destiny 2

Eso Spades je jedním z nejlepších ručních děl v Destiny 2. Tato zbraň byla představena během expanze Forsaken a byla použita bývalým Hunterem Vanguard Cayde-6, díky čemuž byl oblíbený fanoušek.

Eso Spades je všestranná zbraň, která dobře funguje v aktivitách PVP i PVE. Jeho všestrannost jí vynesla kult sledování mezi hráči Destiny 2. Zde je návod, jak můžete tuto zbraň získat do Lighterfall.

Jak odemknout eso exotického dělu Spades v Destiny 2 Lighterfall

V době psaní tohoto článku je jediným způsobem, jak odemknout eso exotických dění Spades v Lighffall Destiny 2, nákupem od pomníku po ztracené světlo (exotický archivy) ve věži.

Předtím museli hráči dokončit kampaň Forsaken, aby odemkli zbraň. Bungie rozšiřuje expanzi s přidáním Beyond Light, ale zbraň zůstala ve hře.

Jak odemknout eso katalyzátoru Spades

Od této chvíle neexistuje žádný konkrétní způsob, jak odemknout katalyzátor této zbraně. Jakmile to vyzvednete z exotických archivů, katalyzátor náhodně klesne, když dokončíte aktivity na seznamu skladeb. Míra poklesu je velmi nízká a obtížnost aktivity, které se účastníte.

Proč je tato zbraň tak populární?

Přestože je kinetická zbraň, eso piků funguje velmi dobře se solárními sestavami a chová se hodně jako sluneční ruční dělo. Tato zbraň je absolutní zvíře v rukou hráče s dobrým cílem.

Existují výhody, díky nimž je tato zbraň tak smrtící. První výhoda je známá jako Firefly a aktivuje se, když dostanete přesné zabití. Když je toto potomky aktivováno, nepřítel, kterého jste porazili s přesným poškozením. Také vám poskytne další rychlost načtení.

Druhým pohledem je na této zbrani vnitřní požitek a je známý jako Memento Mori. Kdykoli po zabití znovu načtete zbraň, získáte hromadu vysoce poškozených kol. Když je toto potomky aktivní, budete mít také přístup k radaru, když zamíříte dolů památky.

Pokud máte mistrovské dílo katalyzátoru, pak Firefly Perk způsobí ještě větší explozi a poškození v širším poloměru. Ačkoli obě tyto výhody jsou jednoduché, fungují velmi dobře v aktivitách PVP i PVE. Ruční děla měla vždy jako kultovní následování v Destiny 2 a lze říci, že eso piků je králem všech ručních děl ve hře.

Destiny 2 Ace of Spades – Jak získat exotické ruční dělo

Ruční děla jsou stále hrozivou v PvP a existuje jen málo vozíků lepší než Cayde-6, takže tady je návod, jak získat jeho zbraň, Destiny 2 Ace of Spades.

Destiny 2 Ace of Spades

Publikováno: 27. února 2023

Jste po Destiny 2 Ace of Spades Hand Cannon? Ano, to je pravda, budete moci dostat ikonickou zbraň Cayde-6 v dobrých rukou poté

Destiny 2 Ace Spades přichází s Perk Memento Mori, která vám poskytne další kulky, pokud se znovu načtete po zabití ve hře zdarma, a udržuje váš radar aktivní při zaměření na památky. Druhým pohledem je Firefly, díky čemuž se určitá druhá ruka dělala milovaným favoritem hráčů původního osudu. Firefly zvyšuje rychlost načtení a exploduje váš cíl se sluneční energií, pokud na ně dostanete přesné zabití.

Nejprve musíte porazit Uldren Sov v rámci kampaně Forsaken hry. To by vám mělo přinést eso piků, ale je to zlomené – bummer. Potom musíte vzít ruční dělo na Banshee-44 ve věži pro opravy, ale vyžaduje, aby to napravilo některé části. Samozřejmě ano.

Chcete -li získat části, které potřebuje, musíte splnit tři kritéria, která všichni vyžadují, abyste použili ruční dělo. Musíte zabít pět nepřátel, kteří vás napadají do Gambit, zabít 250 nepřátel pomocí ručního dělu v rámci stávky a také získat 25 přesných zabití v kelímku při používání ručního děla.

Thumbnail YouTube

Poté musíte najít kayde mezipaměti, které jsou rozptýleny kolem sluneční soustavy. Budou obsahovat díly, které jsou potřebné k opravě eso piků.

Poté se musíte vrátit do Titanu a dokončit misi s názvem Ace v díře. Když jste to udělali, budete mít všechny potřebné části a splnit všechna kritéria potřebná pro Banshee-44 k opravě zbraně. Vraťte se do Banshee se všemi částmi a on vám představí eso of Spades Exotic Hand Cannon. Konečně.

Takže teď, když máte eso piků, bavte se s těmito přesnými výhodami. Pokud jste na exotické zbrani a chcete vědět, jak najít ostatní, nezapomeňte si prohlédnout náš průvodce Destiny 2 Exotic Weapons Quest, který zahrnuje, jak získat krysího krále, Mida Multi Tool, Legend of Acrius a další.

Rachel Watts Bývalá spisovatelka štábu a fanoušek nezávislých her, Rachel’s Your Best Bet for Fond pokrytí relaxačních her, jako jsou Stardew Valley a Minecraft.