Jak získat exotické glaives v Destiny 2: The Witch Queen – Gamespot, Exotické glaivy z Queens Witch> Destiny 2 | Fóra |

Destiny 2 Exotické glaivy

Dokončete úkol krátkého trůnního světa od Fynch s názvem Trust jde o to, jak získat zprávu: Relic-Data Quest. Ze všech úkolů na desce důkazů je tento nejvíce čas a zdroje náročné.

Jak získat exotické glaivy v Destiny 2: The Witch Queen

Pokud jste fanouškem nového typu Glaive, můžete získat exotické glaivy specifické pro vaši třídu se speciálními výhodami.

8. března 2022 v 13:01 PST

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

Glaives jsou nový typ zbraně představený v Destiny 2: The Witch Queen-hráči byli schopni na začátku kampaně vytvořit legendární glaive. Po dokončení kampaně a úkolu pevných důkazů byli hráči nadšeni, že se dostali do rukou na třídě specifické exotické glaive. Chcete-li se dostat ke zprávě: Exotická quest reverzní quere, budete muset dokončit řetězec menších úkolů na důkazní desce a propracovat se nahoru. Dokončení každého úkolu vám také poskytne odměnu za trůnní světové zbraně.

Existují tři typy exotických glaivů s jedinečnými schopnostmi, které můžete nasadit na dopad po konzumaci energie ze zabití.

 • Okraj souběžnosti, Hunter: Uvolněte řetězové osvětlení, které sleduje cíle.
 • Edge of Intent, Warlocks: Vytváří léčivou věžičku.
 • Edge of Action, Titans: Vytváří ochrannou bublinu.

Zpráva: rezonance-comp

Nejprve vyzvedněte zprávu: Rezonance-comp quest a zamířte na tři místa označená na vaší mapě. Prohledejte oblast a porazte nepřátele, aby vyzvedli rezonanční runy.

Zpráva: rezonance-comp hledání na důkazní radě

Dále se vydejte dolů do čarodějnice z quagmire nebo miasma-a získejte osminský fragment. Celý příběh o desce důkazů se točí kolem tohoto fragmentu, takže se vraťte zpět do enklávy a nahlaste své zjištění-budete muset po dokončení každého úkolu podat zprávu zpět.

Zpráva: oltář-reflect

Poté, co chytíte zprávu o oltáři, měli byste vidět značku úkolu na mapě s názvem Oltář Reflexe: Catalyst. Na místě úkolu použijte hluboký pohled k zarovnání symbolu Sanathunů a vstup na portál.

Oltář odrazu nařídil výzvu pro oltář reflexe: katalyzátor

Budete muset dokončit další sadu hádanek, kde se musíte podívat na uspořádání symbolů zleva doprava a skočit do bazénů v tomto pořadí. Po dokončení mise přihlaste svá zjištění na enklávě-dokončení této mise také odemkne týdenní oltář reflexních aktivit.

Zpráva: Order-řádek

Skrytá zpravodajská skupina Ikory se stále snaží porozumět záměrům Immaura s osmickým fragmentem a úkolem s pořadím.

Při hlídání trůnního světa musíte zaútočit na náročné opovržení, ale můžete jej rychle dokončit, pokud provedete pohrdavou veřejnou akci. Nepřátelé upustí k pochodu na objednávku, aby se vyzvedli. Regiony Quagmire a Miasma mají spoustu opovržení k lovu. Také budete muset dokončit aktivitu Wellspring a poté se přihlaste a znovu zkontrolujte svá zjištění na důkazní desce. Pokud aktivita Wellspring není k dispozici, pravděpodobně musíte postupovat dále v post-kampani Queens and Worms Exotic Quest.

Pokud dostanete hluboký rezonanční rezonance Tarnation Grenade Launcher nebo přijedete na auto s puškou, nechte ji pro další úkol.

Zpráva: Relic-Data

Dokončete úkol krátkého trůnního světa od Fynch s názvem Trust jde o to, jak získat zprávu: Relic-Data Quest. Ze všech úkolů na desce důkazů je tento nejvíce čas a zdroje náročné.

Nejprve musíte utvářet následující trůnní světové zbraně na relikvie: pravděpodobně podezřelá fúzní puška, odpalovač raket červeného sledě a empirické důkazy po boku. Atturete tyto rezonanční zbraně, aby extrahovaly své zdroje a vzory, aby vytvořily zbraň.

Další krok bude vyžadovat, abyste dokončili několik kol Wellspringové pro dva, které se objeví a dvě tarnační zbraně pro jejich hluboké rezonance verze. Tyto kapky jsou náhodné, takže může trvat jinou dobu, než ostatní hráči dokončí tento krok-mějte na paměti, že zbraně Wellspring se otáčí denně.

Po dokončení naladění na všech čtyřech zbraních se vydejte na relikvie v enklávě, abyste vytvořili své zbraně. Měli byste aktivně hrát s rezonančními zbraněmi, abyste shromáždili své zdroje pro tvorbu, a pokud máte dost, můžete dokončit poslední krok pro tento úkol, který vás požádá o přetvoření zbraně s vylepšenými rysy.

ZPRÁVA: STEPS ZPĚT

Chcete-li získat kroky, musíte se vyrovnat s Fynchem, abyste získali týdenní opakovanou misí příběhu. Schopky jsou přímé: porážka šampionů v týdenních misích o jakýchkoli potížích s nahlédnutím.

Zahrajte si celou misi jako první, protože to je jeden z požadavků na úkol, a získejte nahlédnutí od šampionů. Pokud nedostanete dostatek nahlédnutí, můžete misi znovu získat nebo farmovat prvního šampiona, kterého vidíte.

Zpráva: Pyramidová inspekce

Poté, co první závod na světě skončil pro slib nájezdu žáka. Pro tento úkol je úroveň moci v konzervační misi 1540 a pouze hráči, kteří mají tento úkol, mohou vstoupit do mise. Je snadné sólo, protože mise je rozdělena do několika vln nepřátel, což je předvídatelné. Budete muset dokončit konzervační misi a porazit opovržení, abyste získali rezonanční runy.

Sbírejte uzly a vraťte se do zářícího vozidla

První část mise vám bude sbírat oranžové, zářící uzly kolem oblasti. Můžete shromáždit tři najednou a vlevo dole z vaší obrazovky řekne přetékání znalostí. Uložte uzly na plovoucí vozidlo. Po uložení všech uzlů z této oblasti se vozidlo pohybuje docela rychle, takže okamžitě skočte na. Pokud zůstanete příliš daleko od vozidla, budete konzumováni temnotou. V případě potřeby se očistěte tím, že stojíte poblíž vozidla.

Symboly znalostí a pití se objevují po porážce Chieftana

Ve druhé části porazte opovržení a zkorumpované náčelníky v jedné z pokojů-srážení náčelníka by mělo odhalit symbol. Tato oblast má několik pokojů se symboly nad nimi, zamířte do další místnosti se symbolem odpovídající. Pokud máte potíže s nalezením správné místnosti, podívejte se na svůj radar, abyste zjistili, kde se nepřátelé třpytí a zamířte tam.

Porazte vyvolené šéfy tří fanatiků a přečtěte si případ, abyste získali exotický úkol.

Zpráva EXOTIC GLAIVE QUEST:

Odstraňte osmický fragment z tabule a zasaďte jej do královny Bailey v trůnském světě Savathon, vedle Florescenčního kanálu. Tento úkol je jako Mini Spy Mission. Poté budete muset porazit Lucent Brood a vzít osmický fragment zpět na důkazní desku, abyste zaznamenali poslední zprávu.

Vytváření exotické glaive okraje souběžnosti na relikvii

Dokončení tohoto úkolu vám poskytne exotický vzorec glaive pro tvorbu na relikvii. Naštěstí vytváření této exotické zbraně nepoužívá žádný z vašich zdrojů.

Toto je jedna z mnoha vzrušujících exotických zbraní, které můžete získat v královně čarodějnice. Podívejte se na Osteo Striga Exotic SMG, Wormy Parasite Grenade Launcher a The Dead Messenger Grenade Launcher od sezóny vznášejícího se.

Naši editoři zde diskutovali produkty, o nichž se zde diskutovalo nezávisle. GameSpot může získat podíl na příjmech, pokud si na našem webu koupíte něco uvedeného.

Dostal tip na zpravodaj nebo nás chtěl přímo kontaktovat? E -mail [email protected]

Exotické glaives z královen čarodějnic

Připojil jsem se do Witchqueen pozdě, takže jsem nebyl schopen získat revizi nula nebo glaivy, které byly k dispozici. Moje deska Bounty pro okraj souběžnosti ukazuje, že potřebuje přístup k Weelky Mission, a je to poslední, co potřebuji k získání glaive. Nezkoušel jsem své další postavy, ale pokud to udělá pro mého lovce.Jakékoli rady, co dělat?

Historie příspěvků

Načítání prosím čekejte. To může nějakou dobu trvat.

Zveřejnění jazyka:

Hezky si hraj. Před odesláním příspěvku si udělejte minutu a zkontrolujte náš kodex chování. Zrušit úpravy Vytvořit příspěvek FireTeam

Po dokončení je získáte svou první exotickou třídu Glaive. Ale poté, co získáte ten první pro postavu, kterou jste tyto úkoly dokončili, budete muset spustit aktivitu 6 hráčů, abyste získali vzoru pro další exotickou třídu Glaives. Nejsem si jistý, zda potřebujete hrát jako určitá třída, abyste odemkli svou exotickou třídu glaive, nebo pokud ji můžete jen chytit na jakoukoli postavu? Ať tak či onak, míry poklesu jsou docela nízké od toho, co jsem zažil. I když jsem po chvíli přestal běžet Wellspring. Hodně štěstí.

Historie příspěvků

Načítání prosím čekejte. To může nějakou dobu trvat.

Hezky si hraj. Před odesláním příspěvku si udělejte minutu a zkontrolujte náš kodex chování. Zrušit úpravy Vytvořit příspěvek FireTeam

 • Pomoc
 • Průvodci
 • FAQ
 • Právní
 • Podmínky použití
 • Zásady ochrany osobních údajů
 • Zákon o platebních službách
 • Neprodávejte mé osobní údaje

Jak získat všechny exotické glaivy v Destiny 2 The Witch Queen

Destiny 2 má nový typ zbraně, se třemi exotikami pro chytání.

Destiny 2: Královna čarodějnice

Destiny 2: The Witch Queen (Image Credit: Bungie)

Všichni platí nad novými typy zbraní. Jsou tak vzácné, pokud jde o Destiny 2, že když jsou přidáni, všichni touhy pro nejnovější exotickou verzi. Královna čarodějnice odpovídá této otázce s výrazným „ano.„Nejen jeden exotický glaive, ale tři při spuštění. Nejenže existují tři exotické glaivy, ale Bungie se podařilo integrovat nový systém řemeslného systému zbraní do získání tří glaivů. Je to „dva nové ptáky s jedním exotickým kamenem“. Zde je návod, jak vydělat okraj souběžnosti, okraje akce a hrany záměru exotických glaivů, v osudu 2.

Seznam všech exotických glaivů v Destiny 2

Jak jsme již zdůraznili, existují tři exotické glaivy. Každý glaive je uzamčen do jedné ze tří tříd v Destiny 2; Titan, Hunter, Warlock a poskytuje jedinečný exotický rys, který hraje do identity příslušné třídy.

Okraj záměru

Glaive Warlocka, Edge of Intent, je solární glaive, která ovládá exotickou restorativní věžičku. Restorativní věžička je alternativní akce zbraně Glaive, která umožňuje hráčům konzumovat energii Glaive a nahradit další glaive výstřel léčivou věží.

Okraj souběžnosti

Hunterova glaive, Edge of Concurrence, je obloukem, který ovládá exotickou vlastnost hledače blesku. Seeker Lightning Seeker je alternativní akcí zbraně Glaive, která umožňuje hráčům konzumovat energii Glaive, když je plná, a nahrazuje další glaive výstřel uzemněným sledovacím výbuchem blesku, které řetězy pro sousední nepřátele zasáhnou.

Okraj akce

Titanův glaive, Edge of Action, je neplatný glaive, který ovládá exotický znak vzdáleného štítu. Remote Shield je alternativní akce zbraní Glaive, která umožňuje hráčům konzumovat energii Glaive, když je plná, a nahrazuje další výstřel Glaive štít, který je nasazen kdekoli, kde jste zamířili svůj výstřel. Pokud jste sledovali některý z přívěsů královna čarodějnice, možná jste to již viděli v akci. Vypadá to jako podivná bublina ve tvaru mini-titanu.

Všechny tři z nich mohou být vytvořeny v enklávě. Třetí vlastnost na každém, exotická vlastnost, nelze znovu opětovný, ale HAFT, časopis a akcie mohou. To umožní strážcům přizpůsobit své statistiky, aby se nejlépe přizpůsobili tomu, jak mají v úmyslu používat své glaive.

Jak získat přístup k desce důkazů

První krok k odemknutí glaivů vyžaduje přístup k desce důkazů. Po dokončení vyšetřování, třetí mise v kampani Queen’s Way’s Campaign, můžete mluvit s Ikorou Rey v Enclave. Ikora vám poskytne misi pro důkaz.

Tvrdé důkazy vyžadují, abyste se vydali z enklávy a do Svanithunův trůnní svět. Zatímco tam, najdete značku polohy v Quagmire. Vydejte se na toto místo a porazte vlny nepřátel, které se vynoří. Po obraně osmického fragmentu jej přiveďte zpět do Ikora Rey a získejte přístup k důkazní desce.

Vyplňte úkoly zprávy o výboru pro šest důkazů, které odemknou zprávu: Reverzní návnada

Poté, co jste odemkli důkazní desku, budete moci vidět řadu úkolů s názvem Report. Mnoho z těchto zpráv má požadavky na odemknutí, jako je přístup ke Wellspringu a jeho hlavní obtížnosti nebo vyžadování dalšího pokroku v kampani.

Zde jsou všechny legendární zprávy o radě důkazů a o tom, co je nutné k jejich dokončení:

Zpráva: Rezonance – Commp

Rezonance-Comp žádá hráče, aby prohledali Quagmire, fluorescenční kanál a miasma, aby oblasti interagovaly a zabily sérii nepřátel, které se vynoří, aby získaly rezonanční runu. Po sběru všech tří rezonančních run se budete muset vydat do ozvěny čarodějnice, abyste shromáždili osmický fragment před nahlášením svých zjištění prostřednictvím důkazní desky.

Zpráva: oltář – refletek

Po získání mise oltáře budou muset hráči navštívit oltář odrazu a dokončit v nich hádanky. Hádanky se scvrkávají, aby nalezly ty zvláštní ve vzoru a střílely je, nejlépe ne se zbraní, která má výbušné užitečné zatížení nebo výbušné rysy šipky. Po hádankách porazte Lucent Archivists, jako jsou oltární čarodějnice Eye Shrieker a Lucent Brood Hive Guardians, než komunikujete s oltářem, abyste získali vzpomínku na zážitek z Sanathunu s Glaive. Nyní je čas dokumentovat svá zjištění na desce důkazů znovu.

Zpráva: Relic-Data

Relic-Data jsou pravděpodobně nejdelší ze zpráv a jsou silně založeny na vašem štěstí. První krok vyžaduje, abyste formovali trůnní světové zbraně; Empirické důkazy, pravděpodobně podezřelé a červené sledě, v enklávě. Za tímto účelem musí hráči nechat zbraně klesnout a nechat je obsahovat hlubokou rezonanci, aby získali vzor před tvarováním zbraně.

Poté budete muset udělat totéž pro dvě zbraně Wellspring; Přijďte se projít a tah. Přijměte se a tarnace je výrazně těžší získat, stejně jako pistové zbraně hluboká rezonance kapky jsou vzácné a fungují při čtyřdenní rotaci. Zatímco požadované zbraně jsou k dispozici, budete se muset skutečně zavázat k aktivitě a zajistit, abyste získali více hlubokých rezonačních verzí zbraně, protože k odemčení vzorů vyžadují více dokončení.

Poté budete také muset přetvořit zbraň s vylepšenou vlastností. To znamená ušetřit nějakou slitinu Ascendant pro tento krok. Můžete také počkat na týdenní resetování a přehodit 400 legendárních střepů na jednom z mistra Rahoolu ve věži, což zajišťuje, že zbraň byla vyrovnána. Rychlý způsob, jak vyrovnat své zbraně, je vybavit je a dokončit aktivity, navigovat na poslední nájezd na snové město a postupovat na kontrolní stanoviště Shuro Chi a zabít nepřátele, jak se dveře otevírají, nebo načíst uchopení dungeonu avarice A zabíjení nepřátel, kteří se podávají z kořistné jeskyně, aniž by zvedli engramy. Naštěstí není důkazní deska příliš dlouhá trek po přípravě všech těchto zbraní, takže se tam přetáhněte a získejte všechny tyto informace zařazeny.

Zpráva: Pyramidová inspekce

Po dokončení slibu žáka se tato zpráva objeví prostřednictvím enklávy. To odráží vstupní bod na nájezd, s přidaným požadavkem na získání rezonančních run zabíjením opovržení. Pro ty, kteří si neuvědomují setkání, budete muset pohánět loď přes bažinu shromažďováním písem znalostí pokaždé, když se zastaví. Shromažďování devíti písem znalostí, z nichž můžete nést pouze tři najednou, postupuje opět posílení. Poté pokračujte do místnosti, která má řadu dveří, vstupte do dveří, které otevírají a vyčistí místnost. Po vyčištění místnosti se objeví glyf a označí vaši další místnost. Odtud musíte opustit zadní část místnosti a zabít několik opovrhovaných fanatiků. A to je ono, vraťte se zpět do enklávy.

Zpráva: kroky – nahrazeny

Naštěstí je naštěstí jednou z kratších zpráv o desce důkazů. Přístup k této zprávě je bráněn přístupem k týdenním příběhovým misím, které je odemčeno vyrovnáváním reputace Fynche na trůnním světě Savathonů. Jakmile je mise odemčena, budete muset dokončit misi a vyzvednout si poznatky, které jsou v misi upuštěny šampióny. Extra vhled lze získat dokončením nepřátelských šampionů. Jakmile bylo rozbité dost lebek, vraťte se zpět do enklávy a napište o svých zjištěních.

Zpráva: Order-řádek

Order-Order je další přímá zpráva, kterou můžete použít jako čistič patra mezi delšími navinutými zprávami z důkazní desky. Vše, co pro tento krok musíte udělat, je pustit se do Svanithova trůnského světa a zabít náročné opovržení a shromáždit 12 pochodových příkazů, které klesají. Poté budete požádáni, abyste tyto pochodové příkazy přivedli zpět na důkazní desku.

Jak dokončit zprávu: Reverse quare

Po dokončení všech úkolů sestavy a jejich otočením se vrátíte do vyšetřovací rady, abyste získali poslední krok, nahlásit: Reverse quare. Po získání zprávy znovu komunikujte s deskou a obdrží osminský fragment. Nyní je čas se vydat na Queen’s Bailey, aby nastavil past, vytahoval Lucent Hive a Immaru, Sanathunův duch.

Sledujte Lucent Broodovi zpět na jejich základnu, než je zabijete a získáte pasti. Po návratu do vyšetřovací rady se svými špatně získanými zisky budete odměněni vzorem pro třídu, se kterou jste misi dokončili, ale zbývající dva exotické vzory Glaive lze nalézt v aktivitě Wellspring.

A to je vše. Jděte ven, vytvořte svůj nový glaive zdarma a začněte ji vyrovnat, jakmile se vám podaří, provést úpravy jeho vlastností.