Jak získat Guilmon v Digimonu přežít | PCGamesn, jak získat Digimon Survive’s Guilmon | Taktika kapes

Jak získat Digimon Survive’s Guilmon

Guilmon je předobjednávka nebo bonus za měsíc v závislosti na tom, jakým způsobem jste si zakoupili kopii Digimon Survive. Pokud to čtete v prvním měsíci vydání – to je 29. července 2022, do 29. srpna – a hrajete digitální kopii, můžete si po této metodě vyzvednout Guilmon po této metodě.

Jak dostat Guilmon v Digimonu přežít

Digimon Survive Guilmon - rozmazaný obrázek na pozadí hry s vykreslením Guilmon před ní. Guilmon je červený bipedální dinosaurus s kmenovými značkami, velkými ušima a většími drápy

Chcete vědět, jak odemknout Digimon přežije Guilmon měsíc jeden bonus? Je tu bezplatný bonus Digimon Up za drapáky a vše, co musíte udělat. Guilmon je jednou z mnoha barevných monster ze seznamu Digimon Survive, které můžete mít ve svém týmu, a má řadu silných útoků a Digimon Survive Evolutions, které nabízí.

Máte do 29. srpna, abyste získali bonus Digimon Survive Guilmon, takže musíte být rychlí. Po dokončení tutoriálu vybavení zadejte nabídku pozastavení a stiskněte tlačítko, jak je uvedeno v pravém dolním právu k uplatnění bonusu. Nejenže se připojí Guilmon. Tato položka uděluje vybavené zotavení zdraví Digimon Free na zatáčku a Battle Backup+, oba jsou v rané hře silné účinky.

Váš Guilmon začíná na úrovni 1 a má slušný stat zvláštního útoku; Je to v mnoha ohledech podobné Agumonu. Guilmon je však více útočníkem na dálku díky své ohnivé kouli a pasivním dovednostem vzteku, který způsobuje škodu, která způsobila požární útoky o jednu hodnost. Dalším velkým rozdílem mezi Agumonem je, že Guilmon má více odporů o ohni, větru a temnotě.

Zatím jsme nenašli žádný způsob, jak najmout toto monstrum, s výjimkou vykoupení Digimona přežijte Guilmon Month One Bonus. Pokud však najdeme toto exkluzivní stvoření jinde, tento článek aktualizujeme s místy a kroky, které musíte podniknout, abyste si pro vaši stranu nabili nab. Mezitím je na PC k dispozici spousta dalších her JRPG a vizuálních nových her, proto je podívejte, jakmile dokončíte Digimon, přežijte.

Dave Irwin Dave je částečný pro trochu temných duší nebo monstrum Hunter Rise, a pokud nehraje bojové hry jako Street Fighter 6, najdete ho, jak vytáhne nepřátele se svými milovanými domácími mazlíčky v Diablo 4, zkoumá prostor ve Starfieldu a Fantasy World of Baldur’s Gate 3.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Více z PCGamesn nás sledujte pro denní zprávy o PC, průvodci a recenze na Twitteru, Facebooku, Overwolf, Steam a Google News. Nebo se zaregistrujte do našeho bezplatného zpravodaje.

Jak získat Digimon Survive’s Guilmon

Ve hře je spousta příšer, ale všichni se ptají, kde najít Digimon Survive’s Guilmon, takže jsme si mysleli, že na tuto otázku odpovíme dobře

Digimon Survive's Red and Black Guilmon, typ dinosaura, na rozmazaném pozadí Digimon Přežije

Publikováno: 28. září 2022

Digimon Survive Označuje návrat některých našich oblíbených postav z dlouhodobé série, včetně Guilmon, monstrum dýchacího ohně s určitými podobnostmi s oblíbeným fanouškem Agumonem. Guilmon však není společníkem Digimonem k žádné z hlavních postav hry, ani to není ani jedna z mnoha náborových příšer z bojiště. Jak to tedy můžete přidat na svou párty?

Na to jsme tu, abychom odpověděli s našimi Digimon přežije Guilmon Průvodce, podrobně popisující jediný způsob, jak si můžete dát ruce na červené a černé dinosaurus s ohnivými drápy. Je to něco, co byste také měli vážně myslet na vyřešení, protože silné statistiky Guilmon dělají z obzvláště silného člena týmu, aby měl po ruce po ruce během raných strategických okamžiků.

Chcete -li získat další rady ohledně vašeho vpádů do nebezpečnějšího digitálního světa než kdy předtím, nezapomeňte se podívat na náš Digimon Survive Evolution, Digimon Survive postavy a Digimon Survive Karma. Nebo, pokud si stále nejste jisti, co děláte z vyprávění vizuálního románu, vydejte se k našemu digimonu přežijte recenzi pro naše důležité skóre.

Tady je vše, co potřebujete vědět o získání Guilmon.

Jak dostanu Guilmon v Digimonu přežít?

Guilmon je předobjednávka nebo bonus za měsíc v závislosti na tom, jakým způsobem jste si zakoupili kopii Digimon Survive. Pokud to čtete v prvním měsíci vydání – to je 29. července 2022, do 29. srpna – a hrajete digitální kopii, můžete si po této metodě vyzvednout Guilmon po této metodě.

  • Vyplňte prolog a návod na vybavení Digimon
  • Přejděte do nabídky
  • Vyberte možnost „Přijmout bonus“
  • Zkontrolujte svůj seznam Digimon a najděte svou úroveň One Guilmon.

Pokud jste předem nařídili Digimon z GameStopu, měli byste mít potvrzení s kódem, ke kterému potřebujete přístup k Guilmon. Bohužel, pokud jste si objednali fyzickou kopii Digimona přežijte od jiného prodejce, existuje vysoká možnost, že neobdržíte kód Guilmon, protože maloobchodníci tuto propagaci nabídli pouze digitální kopií.

S tím jste aktuální o tom, jak získat Digimon Survive’s Guilmon. Pro více zábavy na zkratku monster najdete v naší recenzi Coromon.

Více z kapesní taktiky

Connor Christie Connor je spisovatelka a popkulturní fiend se zkušenostmi s psaním pro Wargamer a The Digital Fix. Když nevytváří paluby Marvel Snap, najdete ho, jak řeší hádanky v Candy Crush, přivolává v Yu-Gi-Oh! Odkazy na souboj nebo lovit čerstvé kódy Roblox. Od té doby, co dorazil na kapesní taktiku, byl v Japonsku, aby pokryl Yu-Gi-Oh! WCS, a zároveň psát spoustu recenzí nejnovějších her Nintendo. Jeho odborný herní názor je, že Stardew Valley je stále jedinou zemědělskou hrou, která stojí za hraní v roce 2023.

Jak získat Guilmon

Je k dispozici mnoho Digimonu, které můžete přidat do vaší sbírky v celém Digimonu přežívat, ale konkrétní stvoření je k dispozici pouze konkrétním lidem. Níže je rozpis toho, jak přesně dostat Guilmon v Digimonu přežít s digitální nebo fyzickou kopií a kde si to nárokovat.

  • Jak získat Guilmon (Digitální)
  • Jak získat Guilmon (Fyzický)
  • Kde vykoupit Guilmona

Jak získat Guilmon (digitální)

Typ viru Fire Digimon, Guilmon, je skvělým doplňkem jakéhokoli týmu, ale pouze konkrétní hráči Digimonu přežijí přístup k mocnému zvířeti. Ti, kteří si zakoupí digitální měsíc One Edition of Digimon Survive, obdrží Guilmon zdarma. Jednoduše zakupte Digimon přežít digitálně prostřednictvím internetového obchodu vaší platformy a poté začněte hru.

Guilmon extra.jpg

Digital Month One Edition je dostupné výhradně do konce srpna 2022, takže se jedná o nabídku omezeného času, která je k dispozici pro ty, kteří kupují a hrají hru bezprostředně po jejím spuštění 29. července.

Dokud začnete digitální verzi hry do konce srpna 2022, obdržíte oznámení, jakmile začnete Digimon přežít, že jste obdrželi bonus Guilmon (stejně jako zařízení HP Support).

Jak získat Guilmon (fyzický)

Bohužel, podle mnoha vláken Reddit a Twitter, získání Guilmon, pokud jste si koupili fyzickou kopii, je více mlhavý proces. V Evropě se zdá, že neexistuje způsob, jak získat Guilmon s fyzickou kopií. V USA můžete obdržet kód Guilmon, pokud:

  • Pokud jste si zakoupili fyzickou kopii Digimona přežijte z GameStop, zkontrolujte kód na svém potvrzení.
  • Pokud jste si zakoupili fyzickou kopii Digimona přežijte jakýkoli jiný prodejce, bohužel pravděpodobně neobdržíte kód. Amazon řekl, že Guilmon byl pouze za digitální kopie, což se zdá být případ ostatních maloobchodníků, jako je Best Buy, který také inzeroval bonus za měsíc 1. Zdá se, že bonus měsíce 1 Guilmon byl pro digitální kopie pouze od těchto maloobchodníků.

Pokud máte kód, Vydejte se do obchodu s příslušnou platformou (eshop Nintendo atd.) a zadejte kód a získejte Guilmon.

Kde vykoupit Guilmona

Po uzavření počátečního prologového sekce a dokončením tutoriálu vybavení stiskněte na obrazovce pauzy „Přijmout bonus“ a uvidíte, že do týmu Digimon byl přidán Guilmon (úroveň 1).

Screen Statist GUILMON 2.JPG

Odtud můžete vyrovnat a vyvinout Guilmon na mocného spojence, který vás může doprovázet po zbytek vašeho dobrodružství!