Jak získat holený oblek v remake mrtvého vesmíru, jak získat holený oblek v remake Dead Space Remake

Jak získat holený oblek v remake mrtvého vesmíru

Jedním z převládajících upgradů, na kterých se setkáte, jsou obleky, které jsou hlavním způsobem, jak se bránit před náporem mimozemšťanů, se kterými se budete vyrovnat. Obleky poskytují Isaacu obranu a další statistiky, abyste mohli přežít nějaké hity. Obleky také poskytují prvek vkusu, protože každý z nich vypadá jedinečně a umožňuje vám přizpůsobit vzhled Izáka. Jedním z oblek, který hráči svědili, aby se dostali do rukou v remake mrtvého vesmíru, je holený oblek.

Jak získat holený oblek v remake mrtvého vesmíru

Poskytováno EA Mrtvý prostor Remake Propagační snímek obrazovky.

Remake Dead Space Remake obsahuje širokou škálu zbraní, předmětů a dalších upgradů, které vám umožňují, stejně jako Izák, projít USG Ishimura co nejvíce nezraněný.

Jedním z převládajících upgradů, na kterých se setkáte, jsou obleky, které jsou hlavním způsobem, jak se bránit před náporem mimozemšťanů, se kterými se budete vyrovnat. Obleky poskytují Isaacu obranu a další statistiky, abyste mohli přežít nějaké hity. Obleky také poskytují prvek vkusu, protože každý z nich vypadá jedinečně a umožňuje vám přizpůsobit vzhled Izáka. Jedním z oblek, který hráči svědili, aby se dostali do rukou v remake mrtvého vesmíru, je holený oblek.

Spisovaný oblek je snad nejtěžší oblek, který lze získat v remake mrtvého vesmíru. Bohužel, hráči to ani nebudou moci získat, dokud se nepokusí o druhý přehrávání nebo se nevrátí k prvnímu přehrávání poté, co tento příběh porazili.

Získání leštěného obleku v remake mrtvého prostoru

Spalovaný oblek mrtvý prostor remake

Jediným způsobem, jak získat holeněný oblek, je porazit remake mrtvého prostoru na úrovni nemožných obtížnosti. Toto je nejtěžší nastavení obtížnosti v celé hře a pravděpodobně to přidá hodiny do vašeho přehrávání ve srovnání s normální úrovní obtížnosti. Nemožný režim neumožňuje autosavy a získáte pouze jeden úsporný slot. To znamená, že pokud zemřete, budete muset znovu zahájit celou hru.

Pokud se vám skutečně podaří dokončit tento herkulovský úkol a porazit remake mrtvého vesmíru v nemožném režimu, pak se ve vašem inventáři objeví leštěný oblek. Můžete k němu přistupovat prostřednictvím svého prvního úsporného slotu nebo na nové hře plus uložení, pokud se rozhodnete jít touto cestou.

Spisovaný oblek má jedinečnou colorway, sportovní většinou jet černý design s červeným hledí. Pro některé to nemusí stát potíže s hraním nemožného režimu. Pro dokončení však může být jen dokonalá odměna.

Jak získat holený oblek v remake mrtvého vesmíru

Jak získat holený oblek v remake mrtvého vesmíru

Napsal Kiera Mills

Zveřejněno 30. ledna 2023 17:03

  • Podívejte se na náš průvodce režimem kvality mrtvého prostoru a zjistěte, na kterých nastaveních byste měli hru spustit.

Remake Dead Space Remake: Jak odemknout nemožný režim

DEAD SPACE Remake End Screen

Jak již bylo zmíněno, abyste dostali ruce na tento vzácný oblek, budete muset dokončit hru v nemožném režimu. Nejprve však musíte splnit několik dalších požadavků, ale.

Chcete -li odemknout nemožný režim, budete muset dokončit základní hru a poté najít všech 12 fragmentů značek během nové hry plus přehrávání.

Jakmile budete mít všech 12 fragmentů značek, můžete hru spustit v nemožném režimu a odemknout skrytý alternativní konec.

Případně můžete hru dokončit na prvním přehrávání v nemožném režimu a poté načíst novou hru plus uložení. Oblek bude k dispozici v obchodě.

  • Pokud plánujete přehrávání remake mrtvého vesmíru na PS5, podívejte se na našeho průvodce po zahrnutých funkcích DualSense zde.

Remake Dead Space Remake: Odměny za nemožné odměny

Remake Dead Space Remake Hand Cannon

Nemožný režim je nejtěžší obtížnost hry. Kromě poskytování tvrdších nepřátel a mrtvějších setkání jsou autosavy zcela vypnuty a ve hře budete mít pouze jeden soubor uložení.

Hra má permadeath, takže pokud zemřete, budete muset začít od začátku. Stejně jako „nedotknutelná“ trofej, budete odměněni zapáleným oblekem pro vaše úsilí.

Obdržíte také zbraň ruční děla, což je ikonická zbraň mezi Mrtvý prostor společenství. Dělo se podobá obrovskému pěnovému prstu a často vyplivne včasné jednopruhové linie, které jsou zcela směšné, ale zábavná změna od hrůzy hry.

  • Podívejte se na náš remake Dead Space nebo Remaster Průvodce a podívejte se na všechny klíčové změny mezi původním mrtvým prostorem a remake, včetně nových funkcí, příběhu a dalších.

„Dead Space Remake“: Jak získat holeněný oblek

Remake mrtvého prostoru Vezme původní hororovou hru z roku 2008 a přestaví ji od základu pro nové konzole. Hráči si všimnou obrovské grafické upgrade, stejně jako mírné změny struktury misí, boje a dialogu. Některé věci se nezměnily a stále budete moci odemknout leštěný oblek dokončením hry s určitými obtížemi.

  • Přečtěte si více: Po „The Last Of Us“, jaké další videohry potřebují televizní adaptaci?

Jakmile dokončíte remake mrtvého prostoru. Můžete to zkusit znovu s vyššími potížemi nebo vystřelit novou hru plus odemknout tajný konec. Je tu také hrstka obleků a zbraní, z nichž mnohé jsou spojeny se seznamem trofejí hry.

Zde je návod, jak odemknout leštěný oblek Remake mrtvého prostoru, a některé informace o tom, co to dělá.

Jak odemknout mrtvý prostor vypálený oblek

Remake mrtvého prostoru. Kredit: EA Motive

Odemknout holený oblek Remake mrtvého prostoru Nejprve budete muset hru vyčistit nemožné obtíže. Jak název napovídá, je to docela výzva, s permadeathem a neuvěřitelně obtížnými nepřáteli. Pravděpodobně budete muset být s kampaní velmi dobře obeznámeni, abyste ji odtáhli, ale budete muset, pokud chcete odemknout leštěný oblek, aby se Isaac nosil.

Co je to leštěné oblek?

Spisovaný oblek je jednou z nejtěžších předmětů, do které se můžete odemknout Remake mrtvého prostoru. Je to většinou černý oblek, s připojenými kusy šedých zbroje. Nejchladnější část je červené světlo, které pochází z hlediska, což z něj dělá velmi odlišný vzhled ve srovnání s výchozím oblekem. Oblek nenabízí žádné výhody a je čistě kosmetický, ale pro dokončení je to nutnost.

Takže tady to máte, takto odemknout leštěný oblek v remake mrtvého vesmíru. Pro více informací o hře nezapomeňte se podívat na naši čtyřhvězdičkovou recenzi remake Dead Space Remake.