Jak získat klíče přetížení terminálu v Destiny 2 Lightfall – Dot eSports, jak získat klíče přetížení terminálu v Destiny 2 Lighfall – Charlie Intel

Jak získat klíče pro přetížení terminálu v Lighfall Destiny 2

Destiny 2: Lightfall představuje pro hráče různé nové předměty, přičemž jedním z nejdůležitějších je klíče od přetížení terminálu. Pamatujte, že můžete držet pouze pět najednou. Zastavte se u našeho průvodce strategií Destiny 2 pro další pomoc se vším, co nová expanze nabízí.

Jak získat klíče pro přetížení terminálu v Lighfall Destiny 2

.

Destiny 2 Lightfall Neomuna Terminal Overload Minotaur

kampaň v Destiny 2 . Přestože příběh chytil nějaké rozšířené vločky, vývoj po kampani vezme strážce po celé Neomuně a ukazuje jim několik různých linií hledání, které odměňují exotické zbraně. .

Zóny přetížení terminálu se denně otáčí mezi Zephyr Concourse, Ahimsa Park a Líming Harbor. . Tato aktivita je konzistentním zdrojem zbraní a dokonce i meditace pramenů, které se používají k odemknutí aspektů a fragmentů pramenů a fragmentů. Využití z této aktivity však vyžaduje určitou RNG, protože budete muset kořít a utratit klíče přetížení terminálu.

. Lightfall.

. . .

Nejlepší způsob, jak získat klíče přetížení terminálu, je dokončení činností v Neomuně – ale existuje metoda. Ať už na Neomuně běžíte jakoukoli aktivitu, nezapomeňte mít vždy aktivní hlídku. Jednodušší hlídky, jako je zabíjení nepřátel nebo shromažďování zásob, lze provést při dokončování jiných cílů a měly by vám poskytnout slušné množství reputace Neomuny, meditace pramenů a další zdroje.

. Tato metoda je podobná zemědělským pozůstatkům strachu v opuštěném Leviathanu a díky vysoké hustotě nepřátel v oblasti je snadné zapadnout do více hlídek během běhu. Je to méně zaručené než odměny Nimbus, ale teoreticky je také neomezené.

Odměny za použití klíče přetížení terminálu

Utrácení terminálu přetížení klíče Grants Strážce ještě více odměn, než jen otevření prvního hrudníku. . .

. Od roku 2019 je spisovatelem na volné noze a Legend to má, můžete ho svolat pingací R-301 nebo ho vyzývat, aby provedl nájezd v Destiny 2 (i když pravděpodobně má horší štěstí než tým D2 dohromady). . .

Jak získat klíče pro přetížení terminálu v Lighfall Destiny 2

Terminální přetížení hrudníku v osudu 2 Lightfall

Bungie zavádí hlavní obsah poklesů Destiny 2 prostřednictvím rozšíření a lightfall doplněk přinesl spoustu nových přírůstků, které hráči do hry poskakují, aby se podívali.

. Pokud chcete vědět, jak získat klíče pro přetížení terminálu v Lighfall Destiny 2, máme odpověď.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Musíš Dokončete kampaň Lightfall 250 Glimmer. Jakmile to bude hotovo, budete muset dokončit odměnu.

Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

  1. Hop do Destiny 2.
  2. Dokončit Vítejte v Hall of Heroes Quest.
  3. Jděte a promluvte si Quinn Laghari získat Stargazer Quest.
  4. Dokončit Klávesy pro přetížení terminálu zemědělských terminálů.

The Stargazer Quest vám dokončil běh přetížení terminálu. dokončení veřejných akcí Neomuna a rabování truhly.

Článek pokračuje po reklamě

.

Jakmile získáte klíče přetížení terminálu, můžete je použít k odemknutí konečné hrudníku události. Otevření této hrudi vám umožní dostat ruce na různé zbraně, které můžete použít na Neomuna.

Dokážete projít událostí přetížení terminálu celkem čtyřikrát denně, takže můžete tuto odměnu dokončit za jeden den. To pokrývá vše, co potřebujete vědět o tom, jak získat klíče přetížení terminálu v osudu 2 Lightfall.

Článek pokračuje po reklamě

Jak získat klíče přetížení terminálu - Destiny 2

.

. . Je pravděpodobné, že se setkáte s těmito uzamčenými truhly, než najdete klíč, což povede k trochu zmatení, jak jeden získat. Tady je to, co potřebujete vědět.

. Získání klíče je součástí úkolu Stargazer, která je k dispozici po dokončení Welcome v The Hall of Heroes Quest, která je sama k dispozici po dokončení kampaně Lightfall Campaign. Tady je objednávka:

  1. Dokončete kampaň Lightfall
  2. Dokončete vítejte v Hall of Heroes Quest

V tomto okamžiku byste měli vidět, že klíče přetížení terminálu začnou klesá s relativně vysokou frekvencí. Stohují na maximálně pět, takže nezapomeňte spustit některé aktivity přetížení terminálu. Tato aktivita je poměrně špičková a vyžaduje buď požár nebo slušně vysokou úroveň výkonu. .

Nejlepší způsob, jak získat více klíčů pro přetížení terminálu, je seskupit s fireteam, vydejte se do zóny VEX Intarsion Zone (vyhledejte neonový diamant na mapě) a dokončit hlídky při provádění veřejných akcí.

Jen pro případ, že jste zapomněli, nebo to už je nějakou dobu, jsou používány klíče přetížení terminálu Odemkněte hrudník na konci aktivity přetížení terminálu na Neomuně. Tato aktivita má tři fáze, každá s několika vlnami. .

. Použijte jej k získání více odměn a vystřelení na získání vzorů zbraní.

Destiny 2: Lightfall představuje pro hráče různé nové předměty, přičemž jedním z nejdůležitějších je klíče od přetížení terminálu. Pamatujte, že můžete držet pouze pět najednou. .

Sam Chandler pochází ze země dolů, přináší do své práce trochu jižní polokoule vkusu. Poté, co poskakoval několik univerzit, zajistil bakalářský titul a vstoupil do průmyslu videoher, našel svou novou rodinu zde v ShackNews jako editor průvodců. Není nic, co nemiluje víc než tvorbu průvodce, který někomu pomůže.