Jak získat kosmetiku Scream Ghostface mezi námi zdarma, oznámení: Ghostface Returns | Innersloth – tvůrci mezi námi a kolekce Henryho Stickmin!

Oznámení: Ghostface se vrací

Bavte se a nenechte se vyhodit … znovu.

Jak získat kosmetiku Scream Ghostface mezi námi zdarma

Po úspěšném partnerství v roce 2022 se mezi námi a franšíza filmu Scream v letošním roce opět vrátí.

Zde je vše, co potřebujete vědět o spolupráci Scream mezi námi a dostat ruce na ikonickou kosmetiku.

Inspirováno party hrou Mafií a sci-fi hororovým filmem „The Thing“, mezi námi se okamžitě stal obrovským hitem. Ačkoli online dedukční hra pro více hráčů byla vydána v roce 2018, během Pandemie Covid-19 a následné uzamčení vyhodila popularitu. Tato hra pro více hráčů vyvinula a publikovala Innersloth je známá svou spoluprací s řadou televizních seriálů, filmových franšíz a dalšími hrami. Po úspěšném partnerství v roce 2022 se mezi námi a franšíza filmu Scream v letošním roce opět vrátí.

Zde je vše, co potřebujete vědět o spolupráci Scream mezi námi a o tom, jak získat kosmetiku Ghostface ve hře zdarma.

Mezi námi kosmetika ghostface

Dne 7. července napsal Innersloth: „Podvodníci! Doufám, že jste si udržovali své dovednosti (a vaše nože) ostré, protože naše spolupráce s Scream je zpět! Zraďte své přátele, mazlíte se s mazlíčkem a sabotujte cestu k vítězství s návratem Ghostface!

Vývojáři poznamenali, že se skvěle účastnili partnerství s Paramount Pictures a Spyglass Media Group na oslavu vydání Scream V v roce 2022.

Nyní, když je Scream VI k dispozici pro digitálně sledování a brzy přijde na 4K UHD, Blu-ray a DVD 11. července spolu s komentářem režiséra a dalšími bonusovými funkcemi, mezi námi si poznamenal, že chce znovu přivést zpět kosmetiku zpět.

Kosmetika s tématem výkřiku, kterou si hráči mohou nárokovat zdarma, jsou následující:

  • Scream Mask
  • Křičí roucho

Hráči by si měli poznamenat, že tato kosmetika Scream bude k dispozici pouze na krátkou dobu. Mohou být nárokovány, dokud 21. července.

Scream Mask and Robes

Vše, co musíte udělat, abyste dostali ruce na masku Ghostface a róby, je jednoduše přihlásit se k vašemu účtu. Jakmile se úspěšně přihlásíte, automaticky obdržíte kosmetické položky zdarma.

Pokud nemáte mezi námi účet, budete muset vstoupit do svého věku a vytvořit jej. Teprve potom máte přístup k následujícím funkcím:

  • Ukládání pokroku napříč vybranými zařízeními
  • Přístup k bezplatnému chatu
  • Propojení kosmetiky

Na konci června 2023 to bylo ohlášeno a potvrzeno, že animovaná série založená na nás je v dílech a byla v pořádku CBS Studios. Projekt povede tvůrce Cartoon Network a HBO Max’s Infinity Train.

Innersloth řekl: „Jsme tak vyčerpaní a odfouknuty, dostáváme tuto příležitost. Určitě vás budeme informovat o tom, jak vyjde více informací, ale prozatím chtěl jen sdílet zprávy!

Pozoruhodné je, že mezi USA budou následovat základní spiknutí hry s podvodníkem sabotováním činností posádky.

Oznámení: Ghostface se vrací

Oznámení: Ghostface se vrací

Doufám, že jste si udržovali své dovednosti (a vaše nože) ostré způsobit naši spolupráci VÝKŘIK je zpět! Zradit své přátele, mazlit mazlíček a sabotovat cestu k vítězství s návratem Ghostface!

S skvělými partnerstvími jsme měli skvělou dobu Paramount obrázky a Spyglass Media Group ZDARMA přinést kosmetiku! Běžet rychle … bude to k dispozici do 21. července 2023. Jediné, co musíte udělat, je přihlášení a automaticky obdržíte:

  • Scream Mask
  • Křičí roucho

Bavte se a nenechte se vyhodit … znovu.

Scream VI je nyní k dispozici sledovat digitální a přijde na 4K UHD, Blu-ray ™ a DVD 11. července s komentářem režiséra a bonusovými funkcemi Zemřít Pro.