Jak získat Leviathanův dech v Destiny 2, jak získat Leviathanův dech v Destiny 2 – Player Assist | Herní průvodce a průchody

Jak získat Leviathanův dech v Destiny 2

Leviathanův dech je můj druhý oblíbený luk ve hře (vždy vás budu milovat, jemná kalamita) a možná je svázána na počest mé oblíbené těžké zbraně ve hře (spolu se simulantem Sleeper). Tato zbraň je spousta zábavy v Crucible a je nesmírně užitečná při aktivitách na vysoké úrovni, kde musíte velmi rychle vzít obrovský kus ze zdraví nepřítele.

Jak získat Leviathanův dech v Destiny 2

Vydáno v roce 2017, Destiny 2 je masivně multiplayer online hraní rolí vyvinuté společností Bungie. Je to titul střelce první osoby, který obsahuje svět vyvíjejícího se. Jeho mechanik hraní pro více hráčů a hraní rolí umožňuje hráčům vzájemně interagovat a stavět své postavy. Stejně jako předchozí hry lze v tomto také očekávat mnoho přidaných funkcí.

Leviatanův dech je silný exotický bojový luk, který byl přidán do Destiny 2. Vystřelí obrovské šrouby, které omráčí a poškozují neozbrojené bojovníky. Když je plně nakreslen, vytváří masivní výbuch, který poškozuje a tlačí bojovníky. Již působivý luk je dále posílen jeho vylepšením katalyzátoru. Po upgradu dosáhne zvýšených statistik a dalších exotických výhod.

Průvodce Destiny 2 a metody získávání dechu Leviatana

Než přijdeme k tomu, jak můžeme získat tento luk, pojďme diskutovat o jeho exotických výhodách. Exotické výhody jsou vlastnosti, které ve hře odlišují předměty. Přestože Leviatanův dech má pomalý čas na čerpání, může být silný. Je to robustní luk, který, když je správně vyřešen, může nepřátelům způsobit extrémní množství škod.

Leviatanův dech může vystřelit obrovské energetické šrouby, které omráčí a poškozují neozbrojené bojovníky. Tato dovednost se hodí zejména při účasti na aktivitách PVP. Navíc, když je plně nakreslen, luk vytváří masivní výbuch, který poškozuje nepřátele a strčí je daleko.

Leviatanův dechový katalyzátor, upgrade pro luk, přichází s vlastními výhodami. Přesné zásahy z této zbraně zkracují svůj čas na losování, což hráčům umožňuje pořizovat více výstřelů v krátké době. Katalyzátor také zvyšuje účetní kapacitu chvění o pět.

Umístění dechu Leviathanů v Destiny 2

Leviatanův dech můžete získat pouze z exotického kiosku v pomníku na ztracená světla ve věži. Tento exotický luk lze zakoupit za přibližně jednu exotickou šifru, 100 000 záblesků, jeden vzestupný střep a 150 legendárních střepů. Možná budete muset trochu bojovat, ale je to nesmírně prospěšné.

Nyní, když byl také propuštěn katalyzátor Destiny 2, musíme vědět, kde jej najít. Když bojujete a úspěšně porazíte mocného nepřítele, může tato funkce náhodně spadnout na vaši obrazovku. Poté, co upgradujte leviatanův dechový katalyzátor, musíte zabít přibližně 1 500 nepřátel lukem.

Shromažďování a používání by vám poskytlo vylepšené schopnosti, jako jsou upgradované statistiky, další výhody a výhody. To může fungovat zázraky pro váš celkový výkon her a umožnit vám rychleji se zvýšit. Tento luk spolu s jeho katalyzátorem se také hodí během aktivit koncových her.

Jak získat Leviathanův dech v Destiny 2

Když byly představeny luky Destiny 2Expanze ‘Forsaken, hráči dostali polovinu až dlouhodobou zbraní, která sedí někde mezi puškami skautů a odstřelovacími puškami. Většina luků může sundat nepřátelského strážce v jednom hlavě a jednom těle. Většina luků však není Leviathanův dech – hra osamělého těžkého luku hry. Levi je monstrum: může to vzít strážce v jediném výstřelu a způsobí masivní poškození šéfa na botu. Pokud vás zajímá, jak dostat Leviatanův dech Destiny 2, Tady je rychlý průchod.

Jak získat Leviathan

Leviatanův dech měl s ním úhledný úkol

Památník ztracených světel

Proces, jak dostat Leviatanův dech Destiny 2 nyní zahrnuje výlet do věže a památník do Kiosku ztracených světel, který se tam nachází. Než však půjdete, měli byste se ujistit, že máte po ruce následující měny a materiály:

  • Jedna exotická šifra
  • 100 000 záblesku
  • 150 Mikrofázická datalattice
  • Jeden Ascendant Shard

Jakmile to všechno máte, otevřete památník pro ztracená světla a přejděte do sekce „Shadowkeep Exotics.”Jakmile jste tam, měli byste vidět, jak se Leviathanův dech sedí ve slotu číslo jedna. Pokud máte výše uvedené materiály, měli byste být schopni pokračovat a zakoupit je.

A takto získat Leviatanův dech v Destiny 2

Leviathanův dech je můj druhý oblíbený luk ve hře (vždy vás budu milovat, jemná kalamita) a možná je svázána na počest mé oblíbené těžké zbraně ve hře (spolu se simulantem Sleeper). Tato zbraň je spousta zábavy v Crucible a je nesmírně užitečná při aktivitách na vysoké úrovni, kde musíte velmi rychle vzít obrovský kus ze zdraví nepřítele.

Doufám, že se vám bude líbit tento luk, jak jsem měl od té doby, co byl představen před několika lety. Získejte to, vezměte to do některých činností a podívejte se, co si o tom myslíte. Jsem ochoten se vsadit, že najde místo v alespoň jednom z vašich načítání.