Jak získat magitek Avenger G1 Mount v FFXIV, MagItek Avenger A1 – Final Fantasy XIV online wiki – FFXIV / FF14 Online komunitní wiki a průvodce

Magitek Avenger A1

Magitek Avenger G1 můžete odemknout tím, že jste bohatí. Jo, je to doslova tak jednoduché. Neexistují žádné úspěchy, které by bylo možné dokončit, žádné kmenové úkoly dokončit ani žádné poklady, které by se mohly vypořádat, aby je mohly chytit. Místo toho je to všechno o vaší fiskální zdatnosti.

Jak získat magitek Avenger G1 Mount v FFXIV

S vydáním patch 6.3, Final Fantasy XIV Lovci Mount mají ještě více věcí. Možná jste viděli některé hráče jezdit kolem na obří Zlaté lidoop a přemýšleli: „Co je to na Mount?„Název hory je Magitek Avenger G1.

G1 je ve skutečnosti aktualizací předchozího držáku, Magitek Avenger. Že obří mechanická lidoop je k dispozici prostřednictvím PVP

Jak odemknout MagItek Avenger G1 v FFXIV

Magitek Avenger G1 můžete odemknout tím, že jste bohatí. Jo, je to doslova tak jednoduché. Neexistují žádné úspěchy, které by bylo možné dokončit, žádné kmenové úkoly dokončit ani žádné poklady, které by se mohly vypořádat, aby je mohly chytit. Místo toho je to všechno o vaší fiskální zdatnosti.

Magitek Avengers G1 je k dispozici, jakmile získáte Identifikační klíč Magitek Avenger G1. Tato položka je k dispozici od dodavatele Edelina v Mor dhona (x: 22.1, Y: 4.8). Promluvte si s Edelinou a uvidíte tři položky k dispozici za přehnané ceny. Identifikační klíč Magitek Avenger G1 vás bude stát 50 milionů Gil. Ano, 50 000 000 gil. Na tomto dodavateli najdete také horu Chrysomallos za stejnou cenu.

To je vysoká úroveň pro vysoké válce. Musíte mít peníze na spálení, abyste mohli utratit 50 milionů gil. Nebo se chcete jednoduše rozdrtit k tomuto vysokému baru, počínaje nyní.

Jak vyrobit Gil ve ffxiv

Pokud jste připraveni zahájit cestu Magitek Avenger G1, již máme několik průvodců, kteří vám pomohou na cestě!

Nejprve je tu náš průvodce plný tipů a triků zemědělství. Průvodce je těžce založen na zemědělství prostřednictvím učedníků země a ruky, ale také zahrnuje směs řemeslného, ​​shromažďování a bojových tipů. To znamená, že má také podrobnosti o osudech, lovech a dalších!

Za druhé, máme pár průvodců, které vám pomohou vydělat peníze na některých položkách, které už můžete ležet kolem! První průvodce vám pomůže rozdrtit nějaký GIL pomocí Grand Company Seals, na které jste možná zapomněli. Druhý dělá něco podobného pomocí poetiky, které sedí na dně nekonečného sáčku měny.

Pokud sledujete všechny tři průvodce, budete o několik kroků blíže k tomu, abyste se dostali do vlastního magitek Avenger G1. Jen neočekávejte, že to dojde do příštího týdne.

Magitek Avenger A1

Magitek Avenger A-1 Image.png

Stormblood obsah

Zavolejte do bitvy svého Magitek Avenger A1něoutfited a optimalizované pro Alpine Warfare.

Opět dokazuje, že není nic, co by Garlean Engineer dokázal udělat, že goblin nemůže udělat lépe, tento Magitek Avenger, přezdívaný „yeti“, byl znovu přepracován několika vrstvami samostatného vyloučení, které čerpají ze zbytkového tepla modulu Ceruum Engine. Jezdec se zahřeje i v nejchladnějších podnebí.

Získávání

Úspěchy

název Body Úkol Odměna Náplast
Z úkrytu 5 Vynořte se vítězně v skryté kampani Gorge 100krát. Identifikační klíč Magitek Avenger A1 4.55