Jak získat nářek v Destiny 2 – Dot Esports, jak získat nářek Exotic Sword v Destiny 2 | Gamesradar

Jak získat nářek exotického meče v Destiny 2

Z třetího mrtvého exo na obrázku výše, vydejte se dveřmi do další místnosti a poté otočte, abyste našli nově odemčené dveře, které vede dolů širokou chodbou. Sledujte tuto chodbu a nakonec dorazí do stvoření. Toto je velká oblast, ale má poměrně lineární cestu. Nakonec dosáhnete konce obrovského otevřeného prostoru a projdete další chodby, jen aby dorazili do jiné masivní místnosti s obřím exo uvnitř. Přistupte k hlavě a komunikujte s ní a získejte další krok nářku.

Jak získat nářek v Destiny 2

V různých typech obsahu, Destiny 2 Činnosti mohou klesnout na to, aby způsobily dostatečné poškození. A v mnoha těchto případech bude nářek dobrou volbou. Ať už poškozujete Caiatl v Duality Dungeon, snažíte se sýr zvednout poslední přání, nebo dokonce poškodit Atraks-1 v hluboké kamenné kryptě, nářčit může být solidní volbou, a to i poté, co ji série Nerfů zmírnila z „naprosto zlomené „Prostě„ opravdu dobré.“

Nářek má stále velmi škodlivé kombo, které zahrnuje míchání lehkých i těžkých útoků, které funguje díky své jedinečné mechanice.

Jeho vnitřní, Banshee’s Wail, vám umožní oživit čepel držením bloku. Znepokojující poškození, zatímco je nářek, udělí hromádky Bansheeho kvílení, zatímco použití těžkého útoku tyto hromádky konzumuje a způsobí spravedlivé poškození.

Poškození bojovníka s nářekem vás také trochu uzdraví.

Třešničkou na dortu je taková, že oživené útoky mají také vnitřní schopnosti anti-bariéra, což znamená, že můžete snadno sundat šampiony (i když přivedení meče do setkání s velmistrem nemusí být vždy nejlepším nápadem).

Kromě svých bojových schopností však nářek také přichází s jedinečným příběhem, který zahrnuje určitého zapomnění zapomnětlivého střelce. Nářek je k dispozici pouze pro Za světlem Držitelé, takže pokud máte přístup k expanzi a potřebujete tvrdě zasaženou meč, aby šli s vaší novou lesklou podtřídou Stasis, zde je návod, jak získat nářek.

Jak dostat nářek Destiny 2

Najděte tři mrtvé exos

Chcete-li získat nářek, musíte nejprve získat ztracený nářek od Banshee-44, který se nachází ve věži. Až to budete mít, budete muset najít tři mrtvé exos – sběrací látky se rozprostírají po celé Europa. Celkem je devět mrtvých exosů, a pokud hledáte rychlý způsob, jak to udělat, doporučujeme si vzít ten na konci každého ztraceného sektoru.

Konečná místnost Perdition (Cadmus Ridge) má jeden na pravé straně, blízko vchodu. Šéfová místnost ve skryté prázdnotě má také jeden vedle hrudníku a ve velké místnosti ve velké místnosti v Bunker E15 (ruiny Eventide) je jeden pod sadou schodištěch pod schody ve velké místnosti v bunkru E15 (Eventide Ruins). Pokud se snažíte najít tři mrtvé exos (nebo jen chcete, aby je všechny udělali a nabili triumf v tomto procesu), video tvůrce obsahu Esoterickk je solidní volbou.

Vyhledejte obří exo skrytý v zařízení EXO

Pro velkou, kolosální, bezstarostnou hlavu EXO je obří exo šokující, že je těžké najít. Budete se muset vydat na Bray Exoscience, který se nachází na západní části Cadmus Ridge, takže pro snazší přístup označte úkol na vašem HUD. Přistávejte na křižovatce Charona, pak jedete vrabce do Cadmus Ridge a udělejte doleva, abyste hledali vchod.

Jakmile jste uvnitř, jděte do místnosti na pravé straně a potom udělejte hned za dveřmi. To vás povede na dlouhou procházku směrem k stvoření, nově otevřené oblasti v Bray Exoscience. Sledujte zničenou cestu a poté udělejte přímo směrem k balkoně. Podívejte se dolů, dokud nenajdete řadu platforem, pak na ně opatrně přeskočte. Je snazší skočit dolů z chodníku nad římsem.

Skočte dolů na nejnižší římsu, pak jděte po cestě ke konci a na konci hledejte cestu. To vás povede přímo do místa, kde je Bray AI. Po trochu vyprávění se dostanete k největšímu a nejobtížnějšímu kroku úkolu.

Zabijte Vex na Evropě meči

Jen málo věcí je stejně clovis Bray jako úkol strážce, aby „dokázal“ svou hodnotu tím, že zabil tunu vex na Evropě, a to je přesně to, co vás Clovis AI žádá, abyste udělali v dalším kroku úkolu. Budete muset zabít 100 vex mečů, stejně jako 20 Minotaur, Hydra nebo Cyclops s meči. Ačkoli to strážci pravděpodobně dokončí v průběhu času, nejrychlejší způsob, jak zabít tolik vex v Evropě, je mířit do ztraceného sektoru zatraceně z Cadmus Ridge. Vybavte mody vyhledávače meče/munice a jděte do města na desítky Vex, které se objevují každý běh ztraceného sektoru. Jakmile je tento náročný úkol dokončen, má Clovis AI pro vás další test.

Dokončete výzvu EXO

Výzvy EXO jsou aktivitou po kampani na Evropě, a ačkoli již neklesnou pinnacles, mohou být stále požadavkem na konkrétní úkoly-včetně ztracených nářků. Z mapového nabídky můžete spustit výzvy EXO, takže spěchejte a dokončete je, abyste mohli postupovat. Výzvy EXO vyžadují, abyste dokončili všechny questy Variks po kampani k získání Europy, takže pokud jste to neudělali, musíte to dostat dopředu.

Porazit Vex s finišery na Evropě

Clovis zdánlivě s vámi není dost šťastný, takže chce, abyste zabili Vexi s finišery v Evropě. Vraťte se zpět k dobrému staromódnímu ztracenému sektoru a použijte slabší zbraň k získání úpravy vex a poté na ně použijte svého finišeru. Opět je to pravděpodobně o krok, který většina hráčů dokončí v průběhu času, ale existuje rychlejší způsob, jak se o to s velkou pomocí od ztraceného sektoru.

Najděte kousky čepele ve skleněné úder

Ačkoli se tento cíl může zdát, jako by to byl problém, je to vlastně mezi těmi nejjednoduššími. Není nutný žádný lov ani rozhlížení: na konci Glassway najdete kusy čepele. Spusťte ji z karty režiséra, udělejte to do konce a užijte si kousky čepele.

Promluvte si s Banshee-44 a získejte rozbitý čepel

Poté, co provedete veškerou práci, dostanete sotva funkční verzi nářku. Vezměte si to do střelce, který vám bude úkolem nalezení bunkru v EventIde Ruins. Opět to může znít komplikovaně, ale hra prostě chce, abyste udělali ztracený sektor bunkr E15 v EventIde Ruins, pak na konci kořili hrudník.

Zobrazení minulosti

Po provedení všech těchto kroků vás hra nasměruje na úkol s názvem Reformování minulosti. Chcete -li to spustit, vydejte se na ruiny eventide a hledejte stožár. Samotná mise je poměrně jednoduchá: použijte Drakeho k zničení vexových nepřátel venku, poté zamířte do Bray Exoscience a navštivte Clovis Ai. Dá vám nářek a nebude tam žádný nedostatek cílů, pokud jej chcete použít: Horde of Vex se bude rojí a mise vás požádá o ochranu Clovis AI.

Po boji proti vlnám Vex s nářekem vás hra znovu pošle do věže, kde můžete mluvit s Banshee-44 a dokončit úkol-v tomto procesu se objeví šokující zjevení o střelci.

PEDRO IS DOT ESPORTS ‘Lead Destiny Writer. Od roku 2019 je spisovatelem na volné noze a Legend to má, můžete ho svolat pingací R-301 nebo ho vyzývat, aby provedl nájezd v Destiny 2 (i když pravděpodobně má horší štěstí než tým D2 dohromady). Když nestřílí Dregs, můžete vidět, jak vychovává mrtvé v Diablo IV nebo získání třetího parku v DMZ. Najděte jeho ramblingy na svém Twitteru @gpeddroperes.

Jak získat nářek exotického meče v Destiny 2

Odemkněte nářek v Destiny 2 nalezením mrtvých exosů a čepelí, ponořením do bunkru a poražením spousty vex.

Destiny 2 Lament

Získejte Destiny 2 Lament Exotic Chainsaw Sword dokončením úkolu, který zahrnuje prozkoumání Europy, aby našel mrtvé exos, kusy čepele a další tajemství. Nářek je neuvěřitelně silný exotický meč a nutností, pokud máte Destiny 2 Beyond Light, ale úkol je poměrně dlouhý a vyžaduje spravedlivé prozkoumávání ledových odpadů zařízení Europa a Bray Exoscience. Všechno to však vyvrcholí v dobré misi, kde si můžete vyzkoušet slovo kolosální řetězové pily a skartovat trochu vex do šrotu. Zde jsou všechny kroky hledání, které musíte dokončit, abyste odemkli nářek v Destiny 2.

Destiny 2 Lament Quest kroky

Chcete -li zahájit ztracené nářky, abyste získali nářek v Destiny 2, musíte mít Nejprve dokončil kampaň Beyond Light Story Campaign. Pokud jste to udělali, uchopte úkol z Banshee-44, střelce věže a poté dokončete následující kroky:

 1. Vyhledejte a naskenujte tři mrtvé exos na Evropě: Na Evropě je devět mrtvých exos, ale jakékoli tři to udělá.
 2. Vyhledejte obří exo skrytý v zařízení EXO: Vydejte se do zařízení Bray Exoscience a poté jděte na stvoření.
 3. Dokažte se pomocí mečů proti VEX: Porazte 100 Vex na Evropě pomocí mečů, včetně zabíjení 20 minotaurů, hydratu nebo cyklopes. Ztracený sektor Destiny 2 Perdition je nejlepším místem pro tento krok.
 4. Získejte a dokončete uvedené úkoly od velitele Zavaly a Variks: Kompletní „regenerace Evropy“, „Empire’s Fall“ a „The Dark Priestss“. Tento krok je přeskočen, pokud jste předtím dokončili tyto úkoly.
 5. Dokažte svou hodnotu dokončením výzvy EXO: Dokončete jakoukoli výzvu EXO simulace nebo „stará tajemství, nová výzvy“ od Variks, pokud jste tak již neučinili.
 6. Porazit Vex s finišery: Nejlepší místo pro toto je ztracený sektor zatracení. Jděte tam, střílejte vex, dokud nebudou připraveni na finišer, pak je dokončete a dobře, finišer.
 7. Vyhledejte kousky čepele ve stávce skleněné dráhy: Hrajte na sklenici a porazte speciální vex harpy během finálního boje šéfa, abyste získali kousky čepele.
 8. Vraťte se zpět do věže a promluvte si s Banshee-44: Sbírejte od něj položku rozbité čepele.
 9. Zřícenina vyhledávání eventide pro opuštěný bunkr a prozkoumejte uvnitř: Takzvaný „opuštěný bunkr“ je jen bunkr E-15 ztracený sektor v ruinách Evenide Eventide. Dokončete ztracený sektor a kořisťte poslední hruď.
 10. Vyplňte misi „Zformování minulosti“: Začněte misi v EventIde Ruins. Budete bojovat zpět prostřednictvím stvoření a odemknete nářek, abyste jej mohli použít proti Hordes of Vex po zbytek mise.
 11. Návrat do Banshee: Vraťte se do věže střelce a nahlásíte své objevy a dokončete úkol.

Destiny 2 Lost Lament Dead Exos

Prvním krokem na Quest Lost Lament je najít a skenovat tři mrtvé exos na Evropě. Existuje devět exosů rozptýlených kolem, ale jakékoli tři práce pro tento krok, proto naskenujte tyto snadné v studni nekonečnosti, ruin eventide a Bray Exoscience, abyste se přesunuli na další krok quest osudu 2:

 • No, nekonečna – mrtvý exo „obklopený technologií Vex“: V místnosti, kde se v příběhových misích vynořují dva Wyverns, hledejte mrtvého exo obklopeného na levé zdi obklopené skenery.
 • Eventide Ruins – Dead Exo „Mezi ruinami starého města“: Podívejte se do dalekého severovýchodního rohu některými generátory, kde se často padlí kapitáni.
 • Bray Exoscience – Dead Exo „Obklopený továrním vybavením“: Z hlavního vchodu, okamžitě projděte dveřmi doprava a objměte pravou zeď, dokud nenajdete exo v zadním rohu.

Destiny 2 Lost Lament Giant Giant Exo Location

Z třetího mrtvého exo na obrázku výše, vydejte se dveřmi do další místnosti a poté otočte, abyste našli nově odemčené dveře, které vede dolů širokou chodbou. Sledujte tuto chodbu a nakonec dorazí do stvoření. Toto je velká oblast, ale má poměrně lineární cestu. Nakonec dosáhnete konce obrovského otevřeného prostoru a projdete další chodby, jen aby dorazili do jiné masivní místnosti s obřím exo uvnitř. Přistupte k hlavě a komunikujte s ní a získejte další krok nářku.

Destiny 2 Lost Lament Exo Challenge

Po vymazání mise „Old Secrets, New Challerts“ poskytnutá společnost Variks najdete výzvu Evropy na Evropu. Promluvte si s ním a pak se vydejte na Bray Exoscience a poprvé se načíst do výzvy. Pokud jste již tuto misi dokončili, můžete vybrat aktuálně aktivní výzvu EXO simulace na mapě Europa. Dokončete výzvu a kořisťte hrudník, abyste se přesunuli k dalšímu kroku Destiny 2 Lament Quest.

Destiny 2 Lost Lament Blade kousky

Tento krok zní mnohem obtížněji, než je. Jediné, co musíte udělat, je porazit zvláštního nepřítele „Transcendentní Harpy“, který se objeví během finálního boje šéfa proti Belmonovi. Harpy se snadno mísí s běžnými nepřáteli a není zvlášť silná, takže ji pravděpodobně náhodou zabijete. Porazte Harpy a dostanete kousky čepele, které potřebujete.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Austin Wood

Austin Freelanced pro ty jako PC Gamer, Eurogamer, IGN, Sports Illustrated a další při dokončování svého titulu žurnalistiky a od roku 2019 je s Gamesradar+ od roku 2019. Ještě si museli uvědomit, že jeho pozice spisovatele štábu je jen zakrytím jeho kariérního rozsahu osudu a udržoval Rusu se zaměřením na zprávy a občasnou funkci.

 • Will Sawyer Guides spisovatel

Cyberpunk 2077 Dev oficiálně zabíjí teorii Elon Musk Comeo Theory: „Kdo přišel s tímto nesmyslem?”

Game Devs reagují na aktualizovaný poplatek a omluvu Unity: Někteří „hluboce šťastní“, jiní se stále obávají budoucnosti a sledují různé motory

Pád House of Usher Review: Postupy se setkává s AHS v Mike Flanaganově průměrné miniserie