Jak získat neomezenou munici v Resident Evil 4 Remake – Charlie Intel, tady je návod, jak získat neomezené munice v remake Resident Evil 4

Zde je návod, jak získat nekonečnou munici v Resident Evil 4 Remake

Jakmile dokončíte hru na profesionála s postojem S, jednoduše přejděte do dalšího obsahu a zakupte si kočičí uši za 2000 CP. Po zakoupení vybavte příslušenství a zadejte hru. Nyní budete mít nekonečnou munici pro všechny zbraně s výjimkou raketového odpalovače.

Jak získat neomezenou munici v remake Resident Evil 4

Remake Resident Evil 4 je slavná aktualizace originálu, která poskytuje hráčům nejen hlavní kampaň, ale také další obsah, jako je požadavky obchodníka, nová hra plus a další.

Jedním z nejvíce návykových kusů obsahu kromě hlavního příběhu Resident Evil 4 Remake je hojnost odemknutí příslušenství, které mají různé požadavky na jejich získání.

. Jednou z nejvyhledávanějších výhod je neomezená munice Resident Evil 4 Remake, takže to je návod, jak to získat.

Jak získat rezidenty 4 remake neomezené munice

Infinite Ammo in Resident Evil 4 Remake lze získat Odemknutí a nošení kočičích uší příslušenství, které je Odemknuté po dokončení příběhu s hodnotou S o profesionálních obtížích.

Článek pokračuje po reklamě

Leon Kennedy zamíří do dolů Gun in Resident Evil 4 Remake

Leon mohl dělat s neomezenou municí, když se proti hrůzám remake RE4 remake.

To rozhodně není snadný úkol, takže je nezbytné použití zbraní Resident Evil 4 Remake a vědět, jak dokončit určité hádanky a porazit obtížné šéfy.

.

Jakmile dokončíte hru na profesionála s postojem S, jednoduše přejděte do dalšího obsahu a zakupte si kočičí uši za 2000 CP. Po zakoupení vybavte příslušenství a zadejte hru. Nyní budete mít nekonečnou munici pro všechny zbraně s výjimkou raketového odpalovače.

Jak získat rezidenty 4 Remake Infinite Rocket Launcher Ammo

. Kupte si nekonečný odpalovač od obchodníka v nové hře plus za 2 miliony Pesetas, .

Mohli byste zajistit své sázky a pokusit se získat vzácné kouzlo Leon W/ Rocket Beauncher z tokenového stroje Merchant, který by udělil 20% slevu na zbraň.

Zde je návod, jak získat nekonečnou munici v

Můžeme získat provizi z odkazů na této stránce.

Leon střílí zbraň na krvácející nepřátele

Capcom’s Resident Evil 4 . Ale v případě neomezeného munice (což byla objevitelná funkce v Od doby, kdy se původní hra vydala, není to vykořisťování, jako je někdy u střelců), budete muset vynaložit trochu více úsilí než tohle. Neexistuje způsob, jak se do toho narazit.

Porovnání demo řetězové pily Resident Evil 4 s původní hrou
Doufejme
Street Fighter 6Moderní ovládací prvky jsou pro hru skvělé

.

Získejte neomezenou munici v RE4 předělat

Pro většinu lidí, RE4„Neomezená“ munice bude důležitým způsobem omezena – existují pouze tři, poněkud přístupné zbraně, které mají „neomezenou munici“, jmenovitě nekonečný raketový odpalovač, nekonečný chicago zametač a nekonečný handcannon.

Stejně jako tomu bylo před více než deseti lety, nekonečný odpalovač odemkne v obchodě Merchant po poranění hry a založení nové. Ale v nešťastné paralelně se skutečným životem byla dramatická zbraň obětí inflace. V roce 2005 byste si mohli koupit nekonečný launcher za 1 milion Pesetas po zahájení New Game Plus; V remake budete muset vykašlat 2 miliony pesetas. Já vím – tyto značky se vymknou z rukou.

Získání vzácného kouzla „Leon W/ Rocket Launcher“ z tokenového stroje Merchant vezme 20 procent z vašeho nekonečného nákupu odpalovacího zařízení, ale protože stroj je náhodný, na něj bych se vsadil.

Jak obtížné, jak mají získat všechny nekonečné zbraně, je jejich dopad docela směšný.

Nekonečný Chicago Sweeper (F.k.A. Chicago psací stroj) samopalská zbraň hraje těžko dostupné. Musíte dokončit hru s profesionálními obtížemi, což se stane možností až poté, co jste hru porazili alespoň „hodností“ do sedmi hodin. Na vaši zbraň se bude také vztahovat až poté, co jste maximalizovali upgrady zametače – je to poslední upgrade, který ji propůjčuje vyhledávanou nekonečnou municí.

Jak získat rezidenty 4 remake nekonečné munice

Zde je návod, jak získat nekonečnou munici v Resident Evil 4 Remake a přeměnit ji z hororové hry napjatého přežití na vzrušující výbušnou akční zážitek.

Publikováno: 31. března 2023

Hledat Resident Evil 4 Remake Infinite Ammo? Víme, že někteří lidé si nechtějí pohrávat s hrůzou přežití déle, než potřebují. .

. . Za Rank Resident Evil 4 Remake S Rank a Other Resident Evil 4 Remake A úspěchy, které jsou velmi obtížné pro všechny, kromě toho, že se fanoušci umírajících, se skrývají zbraně. .

Resident Evil 4 Remake Infinite Ammo - Infinite Rocket Launcher v obchodě stojí 2 000 000 Pesetas

Jak odemknout nekonečný odpalovač rakety

Chcete -li získat nekonečný odpalovač rakety Ammo, dokončete hru jednou a spusťte Resident Evil 4 Remake New Game Plus. Když se dostanete do kapitoly 2, navštivte obchodníka těsně po získání vybavení zpět a uvidíte v obchodě nekonečný odpalovač raket za 2 000 000 pesetů. .

Pro tyto dvě zbraně budete muset udělat docela dost práce. . Poté, co je získáte, budete muset tyto zbraně plně upgradovat, dosáhnout prahu pro jejich exkluzivní upgrady, což oběma zbraním dává nekonečnou munici.

Resident Evil 4 Remake Infinite Ammo Všechny zbraně

Příslušenství pro kočky je nejobtížnější získat, protože to je odměna za získání hodnocení S+ v profesionálním režimu. Jakmile však tyto podmínky splníte, kupte si je v obchodě s dalšími obsahy a vybavte je před zahájením hry. Tím zajistíte, že všechny zbraně Resident Evil 4 Remake budou mít nekonečné munici, od základní pistole po odemknutelné zbraně, jako je Red9 a CQBR Assault Rifle. Máme také průvodce Resident Evil 4 Remake Unlockables pro případ, že byste chtěli zažít vše, co hra nabízí.

A takto získáte nekonečnou munici v remaci Resident Evil 4. Takže zatímco opakovaně hrajete přes jednu z nejlepších PC her z roku 2023, není pro každého, získání podoby s+ a získání nekonečného upgradu munice to všechno stojí za to za to. Mezitím máme spoustu dalších průvodců, pokud chcete vědět, kdo je obsazení Resident Evil 4, nebo chcete, aby váš další přehrávání ještě více bizarnější aplikoval Resident Evil 4 Mods, aby se Leon stal Keanu Reeves sportovní jeho velmi Nejlepší John Wick Beard.

.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. . Ceny správné v době zveřejnění.