Jak získat Netherwing Drake/Mount Guide, Nether Dragon – wowpedia – váš wiki průvodce po World of Warcraft

Nether Dragon

1. Vraťte se zpět, kdybyste začali hledat a využít quest „Služba Illidari“. Získáte položku „Illidari Service Papers“. Drak vás pošle do Netherwing Ledge, kde najdete tábor.

Jak získat Netherwing Drake/Mount Guide

1. Cestujte do Shadowmoon Valley mluvit s Mordenalem.

2. Vezměte si quest „Linkness“, existují davy (rocky), které byste měli zabít. Velké upustí celé „jatečně upravená těla“. Malé položku upustí. K získání jednoho „jatečně upraveného těla“ budete potřebovat 5 položek.

3. Dále přijměte nový úkol „Seet Out Neltharaku“. Chcete-li najít Neltharaku, musíte letět na obloze jako 5-10 yardů nad draky a hledat ho. Když ho zjistíte, že s ním mluví.

4. Přijměte úkol, který vám dá „Neltharaku’s Tale“. Promluvte si znovu s drakem, poslouchejte jeho příběh.

5. Vezměte si úkol „Infiltrující pevnost Dragonmaw“ a jděte do pevnosti Dragonmaw. Zabijte 15 orků.

6. Vezměte si nový úkol „Netherwingova římsa“. Jděte na ostrov “Netherwingova římsa”. Když jste tam, nejvíce hledáte červené zářící rostliny. Kořist 12 krystalů.

7. Nyní vám drak dá úkol „Síla Neltharaku“. Získáte položku „Enchanted Nethervine Crystal“. Vraťte se do pevnosti Dragonmaw. Uvidíte několik draků, které drží některé orky. Nyní jste nejvíce mimo boj, když používáte krystal. Zabijte tedy všechny orky v oblasti, které nejsou spojeny s drakem. Použijte krystal na drakovi, aniž byste ho zhoršili.

Nyní se drak stane přátelským/zeleným. Když se stane zeleně, zaútočí na orc. Udělejte to na 5 dracích.

8. Vezměte nový úkol “Karynaku”. Najděte si Karynaku, velkého modrého draka, v pevnosti Dragonmaw.

9. V tomto dalším úkolu potřebujete celou skupinu (tank, léčitel, DPS) nebo LVL 90. Udělejte všechny tyto kroky. 1, zabijte dva zotročené draky v oblasti. 2. Zabijte orky v místnostech. 3. Když Zuluhed mluví ve skupině, s výjimkou nádrže, musí jít do místnosti, kterou jste vyčistili. 4. Když Zuluhed přestane mluvit, nádrž na něj může zaútočit a vést ho do místnosti, kde je celá skupina (tak vás lukostřelci nemohou zasáhnout). Začněte DPS, když je v místnosti Zuluhed. 5. Když se vynoří démonský portál, musí všichni běžet do druhé místnosti. Nechte nádrž nejdříve, aby získal veškerou střelbu. 6. Když jste v další místnosti, démon se plodí. Udělejte na něj co nejvíce DPS. Brzy udělá nový portál, ale tentokrát nemáte kam běžet. 7. Když se jako nízký zdraví obrátí na velkého démona, ale stále je snadné zabít. 8. Nyní kořistí klíč a zamkněte řetěz kolem nohy Karynaku. Promluvte si s ní a dostanete jízdu na drakovi zpět do úkolu.

10. Vezměte úkol „Ally of the Netherwing“. Přivede vás na úkol. Dokončete úkol.

Nyní budete mít možnost vybrat si z pěti položek: „Netherwing Spiriturist’s Charm“ „Netherwingovy kouzelné kouzlo“ „Netherwing Protector’s Shield“ „Netherwing Defender’s Shield“ „Claw of the Netherwing Flight“

Nyní jste „neutrální“.

1. Vraťte se zpět, kdybyste začali hledat a využít quest „Služba Illidari“. Získáte položku „Illidari Service Papers“. Drak vás pošle do Netherwing Ledge, kde najdete tábor.

2. Doručujte „Illidari Service Papers“ společnosti Overlord Mor’Ghor, koho najdete nad táborem.

3. Nyní Accpet The Quest „Zadejte Taskmaster“. Najít Taskmaster Varkule Dragonbreath, on je venku.

4. Nyní můžete dělat všechny denní. Každý den může být dokončen pouze jednou denně. Denní úkol jsou:

„Pomalá smrt“ „Netherdust“ pyl (pouze bylinkář) „Nethermine“ Flayer Hide (pouze skinners) „Nethercite Ore“ (pouze horníci) „Netherwing Crystals“ „Ne-tak přátelské nebe. “” The Great Netherwing Egg Hunt “

Když provádíte úkol, hledejte vejce, která se na ostrově zapadají. Každé vejce vám poskytne 275 reputaci s Netherwingem. Vejce jsou skvělý způsob, jak se rychle u cti. Davy v dole klesají vejce, takže pokud nechcete létat kolem a hledat vejce, jen zabijete tolik davů, můžete.

Ale pamatujte, že Netherwing Eggs je vzácná.

Na hlavním ostrově jděte do centra a zabijte davy, které spadnou “Fel Glands”. Když máte 12 felových žláz, jděte do Netherwingovy římsy. Na ostrově uvidíte orc horníky, vyložíte za nimi „Yarzillova skopová“. Udělejte to 12krát. Kompletní úkol.

Nepříjemná obloha.

Nejprve jděte na malou horu, která je mezi nizozemským římsem na hlavním ostrově a postavte se na něj. Počkejte na to, aby přeletěli „Dragonmaw Transporters“, když jsou mezi vámi, zabijí je a oni upustí položku „Netherwing Relics“ Sbírejte 10 netherwing relikvie. Kompletní úkol.

Nejprve jděte do dolů. Mimo jeskyni můžete využít další úkol. Každopádně jděte do jeskyně a zabijte davy. Když vyzařujete davy, upustí položku nazvanou „Netherwing Crystal“. Potřebujete 40 netherwing krystalů. Kompletní úkol.

Velký lov vajec.

Najděte jedno vejce.

Proveďte veškerý denní úkol, dokud nebudete „přátelští“. Dokonce jsem udělal tento úkol, dokud jsem nebyl uctíván, ale přijde několik nových úkolů.

Race Dragonmaw: Balada Oldie McOld.

V tomto úkolu budete mít závod s některými lidmi. Ten, který sledujete, na vás hodí věci. Doge tolik můžete. Ale stále je musíte sledovat. Nezvolte je z dohledu. Snažte se jim být tak blízko k nim. Závodit se všemi lidmi, které můžete.

V dole je orc, který má denní úkol. Vezměte si úkol. V tomto úkolu musíte najít 15 Nethermine Cargo. Najdete je v dole. Na cestě kořist veškerý náklad.

Stále existuje nějaký denní úkol, který můžete udělat. Nyní proveďte veškerý tento úkol, dokud nebudete vyvýšeni . Když jste ctění, můžete si konečně koupit Netherwing Drakes.

Jak koupit Drakes. Nejprve promluvte s Taskmaster Varkule Dragonbreath a přimějte questy „Bow to Highlord“ a „Lord Illidan Storhrage“. Pak přijde drak a zvedne vás a odletá tě do Shattrath. Když jste v Shattrathu, promluvte si s Barthamem a otočte se v quest “Lord Illidan Storhrage”. Nyní budete moci mluvit s jedním drakem. Drak, se kterým mluvíte, bude váš zdarma. Ostatní lze zakoupit později.

Konečně nyní máte hory Netherwing.

Nether Dragon

Nether draci jsou neortodoxního mláďata éterických draků, jejichž těla jsou složena z energií z kroucení. Všichni mohou vystopovat svůj původ zpět k vajecům černého draka, který pořídil Temným portálem Deathwingem, který byl náhodně vystaven velkému množství netherských energií, když byl Draenor roztrhán od sebe. Nether Dragons nyní hledají nový život v turbulentním a často nepřátelském světě Outlandu, bez jakýchkoli pouta k jejich rodičům Dragonflight. Velká část těchto dračích je součástí netherwingského draka; který se snaží osvobodit svůj druh od fascinus Illidari.

Obsah

 • 1 životní cyklus a vzhled
 • 2 Historie
  • 2.1 bod Nexus
  • 2.2 Cataclysm
  • 3.1 nomenklatura
  • 5.1 za nezkrotným horizontem
  • 5.2 původ nether Drakes
  • 7.1 věkové skupiny

  Životní cyklus a vzhled []

  Netherwingdragonflight

  Nether draci jsou velmi nestabilní. Výsledkem je, že rychle stárnou, ale brzy se spálí, když jejich energie mizí, což jim dává výrazně kratší životnost než jiní draci. [1]

  Nether draci, stejně jako u všech ostatních draků, procházejí různými životními stádii, než budou plně dospělí. Tyto fáze jsou rozděleny do Whelps, Drakes and Dragons. Whelps jsou děti svého druhu, zatímco Drakes jsou dospívající a mladí dospělí. Nejstarší z jejich druhu se stávají draci, i když se zdá, že stále rostou v určité kapacitě, protože starší draci jsou obvykle větší než jejich mladší příbuzné. Tradiční draci vypadají do značné míry stejně, podobně jako nesmírná ještěrka se čtyřmi nohama a křídly, která se vyklízají podél jejich páteře. Zdá se, že v jejich mladistvých etapách cestují výhradně letem, přičemž starší draci létají nebo chodí v závislosti na jejich rozmaru.

  Zejména nether Drakes mají éterickou podobu, která se zdá, že postupně rostou, jak věkují stárnutí; dávat jim jedinečný vzhled na rozdíl od jejich ázerotských bratří. Na rozdíl od draků z Azerothu, jehož tón pleti je obvykle specifická barva v závislosti na jejich mláďatu, se zdá, že draci přicházejí v různých odstínech. Jejich podoba pro dospělé se však objevila pouze jako průhledná šedozelená.

  Dějiny [ ]

  Netherwing Fields

  Na konci druhé války cestoval Black Dragon Aspect Deathwing přes Dark Portal do Draenoru. Věřil, že Draenor byl relativně bezpečným útočištěm pro své potomky, vylučoval mezipaměť černých dračích vajec, než se najednou musel ustoupit zpět do Azerothu. Po druhé válce Ner’Zhul bezohledně otevřel několik portálů na Draenor a magické stres roztrhl planetu od sebe. Energie vydané v této katastrofě změnily Deathwingovy vejce, což mělo za následek draky. Jsou to éteričtí draci, jejichž těla jsou složena z energie z kroucení. Bez vedení Deathwingu tyto jiné světové Nether Drakes nakonec našli svou vlastní cestu mezi vystřelenými zříceninami Outlandu. [2]

  Jedna frakce Netherwing Dragons, pojmenovaná Netherwing, byla napadena Dragonmaw Orcs of Shadowmoon Valley a mnoho z nich bylo zotročeno Zuluhed, včetně Karynaku, který byl vůdcem mlácení. Jejich syn Mordenai putuje po netherwingových polích hledající dobrodruhy, aby pomohli osvobodit jeho matku a nakonec pomohli netherwingovému únikovému zotročení.

  Další mláďata nalezená na nebeském hřebenu v Netherstorm je ovládána zkorumpovaným šíleným veraku. Tyrygosa z Blue Dragonflight se snaží porazit Veraku a převzít kontrolu nad mláďaty pro jejich vlastní bezpečnost a studovat jejich fyziologii.

  Nexus Point []

  Tato část se týká obsahu souvisejícího s Válečné řemeslo Manga nebo komiksy.

  Netherwing vejce

  Někdy během invaze do Outlandu se Ragnok Bloodreaver snažil svrhnout Storhrage Illidan a stát se novým pánem Outlandu a nakonec Azerothem. Za tímto účelem Ragnok sjednotil skupinu Fel Orcs pod jeho přísnou vládou a vyjednal s Kadavanem, éterickým žoldák, aby získal pomoc s zotročením nether a draků a draků, aby posílil své síly své síly. [3]

  Nakonec se mu podařilo porazit své soupeře, klan Dragonmaw, a vzal své přeživší válečníky a nether draky, aby posílil svou armádu. S nimi se rozhodl dobýt temný portál. Jeho machinace byly zmařeny Joradem Maceem a kombinovaná aliance, Horde, Aldor a Broken Army; který porazil své síly na schodišti osudu. Nakonec Jorad Mace zničil Ragnokovo zařízení, které ovládalo jeho nether draky, a vyzvala světlo, aby soudce Ragnoka posoudil, roztrhl hrudník zářivým švihem kladiva a poslal jeho rozpadající se tělo z zadní části jeho nether dračí hory. S jejich vůdcem mrtvým a ztrátou podpory nether draků, aliance a hordy armády odjely zbytky Ragnokových sil.

  Po bitvě se Tyrygosa vzal nadšených draků na Nexus v naději, že je osvobodí z jejich nadšení.

  Tyrygosa se v Outlandu dozvěděl, že nic nemůže zachránit Nether draci Pokud by je nesmírně silný zdroj tajemné síly nemohl natolik revitalizovat, aby se osvobodil. Tyrygosa, Kadavan a Zheraku otevřeli rozměrovou trhlinu Azerothovi a přinesli do Nexus skupinu nadšených netherwingových draků, kde absorbovali jeho magickou energii. Přesto Zheraku a Nether Draci se zbláznili s mocí a frustrovaní se všemi, s nimiž se kdy setkali, se pokusili je použít, rozhodli se být mistry svých vlastních osudů a dobyli si Azeroth pro sebe. Tyrygosa se pokusil uvažovat se ZZeruku a řekl mu, že sledováním cesty Deathwinga by Azeroth vzrostl proti nim, což vedlo k jejich zničení. Přestože byl ZZeruku věřil, že pouze získáním moci může chránit svůj lid, který je v rozporu s Tiyrygosem upřímným zájmem o svůj druh. Netherwingští draci zaútočili na modrý dragonflight a uprostřed chaosu se Malygos probudil z jeho spánku. Ve své šílenství Malygos nesprávně vykládal arogantní prohlášení draků, že je ztělesněním spojitosti a absorboval je a jejich sílu. Fyziologie nether-warped Dragons začala ovlivňovat samotného tkaní kouzla a nakonec mu pomohla znovu získat zpět část jeho ztraceného rozumu. [4] S jeho zdravým zdravím, které mu byla obnovena, vyhlásila patron Tyrygosy válku s smrtelnými kouzelníky a poslal let, aby provedl nabídku. Pouze zzeraku se podařilo uniknout.

  Neschopnost vést draky v Nether na lepší konec těžce váží na Tyrygosu. Později se vrací do Outlandu, kde se rozhodne starat se o novou generaci vejců. [5]

  Kataklysm []

  Tato část se týká obsahu souvisejícího s Potopa.

  Hally Awawkeningu

  Jeden z Nether Drakes byl zachycen v halách probuzení Blackrockových jeskyní, členy Twilight’s Hammer. [6] Corla, Herald of Twilight použil své syrové energie k přeměně „hodného“ na Drakonid. Ultraxion také řekl, aby strávil svůj život absorbováním podstaty zajatých nether draků.

  Řekl Nether Drake a Dragons možná dárkem od Lady Sintharia, která unesla mnoho z netherwingových vajec pomocí Overlorda Mor’ghora v Outlandu.

  Kultura []

  Nether draci se liší od toho, aby byli vysoce přátelští k smrtelným závodám až po naprosto nepřátelské vůči všem bytostem. Mnoho zdědilo temperament svého otce, tmavý aspekt Deathwing. Mnoho dalších, konkrétně těch v zkroucených zemích Netherstorm, padlo k záhadné korupci. Nether draci se často vidí jako sirotky, opuštěni na Draenoru, když se začal rozbít, unparted a nechtěný jejich otcem. Energie, které se změnily. [7]

  Jsou to plně vnímající inteligentní bytosti a mluví drakonicky jako normální draci. Sdílejí také schopnost učit se magii a mít humanoidní formy.

  Nomenklatura []

  Nakonec mají názvy nether Dragon tendenci mít na konci “-aku” nebo “-Ku”. Jiní mají jména podobná jmenováním jejich předchůdců, Černý Dragonflight.

  Členové []

  název Role Typ Stav
  Barthamus První z netherských draků. Nether Drake Caretaker a Mount Keeper. Nachází se v dolním městě Shattrath. Drak Naživu
  Dreadwing Boodmother se nachází v zpěvu Blade’s Edge Mountains. Drak Killable
  Karynaku Netherwing Matriarch. Držel vězeň Zuluhed the Whacked na pevnost Dragonmaw v Shadowmoon Valley. Drak Naživu
  Mordenaku Netherwing princ a syn Neltharaku a Karynaku. Nachází se v netherwingových polích Shadowmoon Valley. Drak Naživu
  Neltharaku Netherwing patriarcha. Letí skrz nebe nad polí Netherwing of Shadowmoon Valley. Drak Naživu
  Netherspite Rogue Nether Dragon, první z jeho druhu viděn na Azerothu. Nachází se uvnitř Karazhan. Drak Killable
  Toranaku Nether drak nalezený uvnitř netherwing dolů Shadowmoon Valley. Drak Naživu
  Valoku Nether drak, se kterým se Tyrygosa setkal na své cestě do Outlandu. Zachrání ji před Ragnok Bloodreaver. Drak Zemřel
  Veraku Zkorumpovaný nether drak, který vládne netherwingu na nebeském hřebenu Netherstorm. Drak Killable
  Yarzill Nether drak pracující tajný proti klanu Dragonmaw v Goblin Goise. Nachází se v základním táboře Dragonmaw v Shadowmoon Valley. Drak Naživu
  Zzeraku Nether drak zajatý Sinestrou a přivedl do Grim Batol, aby nakrmil Twilight Dragon Dargonax. Obětuje se, aby porazil její stvoření. Drak Zemřel
  Jorus Kobalt nether Drake Mount, nalezený v dolním městě Shattrath. Kačer Naživu
  Malfas Fialový nether Drake Mount, nalezený v dolním městě Shattrath. Kačer Naživu
  Nazan Vazrudenova hora, našel létání nad hradby Hellfire Citadel. Kačer Killable
  Nethrandamus Altruis Traent’s Mount, nalezený severozápadně od Sunspring Post v Nagrandu. Kačer Naživu
  Onyxien Onyx Nether Drake Mount, nalezený v dolním městě Shattrath. Kačer Naživu
  Suraru Azure Nether Drake Mount, nalezený v dolním městě Shattrath. Kačer Naživu
  Voranaku Violet Nether Drake Mount, nalezený v dolním městě Shattrath. Kačer Naživu
  Zoya Veridian Nether Drake Mount, nalezený v dolním městě Shattrath. Kačer Naživu

  Oficiální informace []

  Za nezkrotným horizontem []

  Nether Drake

  Před méně než dvaceti lety, Bývalý domovský svět Orcs, Draenor, byl roztrhán násilnými energii několika rozměrových portálů, které roztrhaly samotnou strukturu planety na kousky. Tato katastrofická událost nechala Draenor rozbitý, rozbitý svět, který přeživší přišli zavolat Outlandu. Do dnešního dne jsou některé části Outlandu stále nedosažitelné pěšky nebo lodí a děsivě se vznášejí na obzoru jako tiché připomenutí strašného osudu, který ponořil Draenor. Přesto se obyvatelé Outlandu přizpůsobili a naučili se využívat některé domorodé druhy jako létající hory, což dobrodruhům umožnilo dosáhnout i těch nejodlehlejších a nejnebezpečnějších oblastí tohoto divokého, nezkrotného světa. Jednou z nejzajímavějších nových funkcí World of Warcraft: Burning Crusade bude zavedení nového druhu hory, který hráčům poskytne bezprecedentní svobodu prozkoumat svět Outlandu z zcela nové perspektivy. Po dosažení úrovně 70 budou hráči nakonec schopni získat létající horu pro své postavy. Outland je domovem neuvěřitelně rozmanité a exotické fauny a obyvatelé tohoto světa trénovali několik jedinečných tvorů jako létající hory. Horde i Alliance budou mít svůj vlastní speciální typ hory, ale existují také hory, které budou velmi vzácné i mezi nejmocnějšími postavami. Nether Drake je jedním z nich. S létajícími horami se hráči budou moci vzít na oblohu, stoupat mezi Crimson Clouds of Hellfire poloostrov nebo sledovat, jak Nagrandovo moře trávy kymácející se ve větru hluboko dole, když se dostanou do nových zemí. Hráči budou mít plnou kontrolu nad jejich létajícími úchyty, což jim umožní potulovat se po obloze a svobodně prozkoumat všechny oblasti Outlandu. Ve skutečnosti budou některé oblasti Outlandu dostupné pouze vzduchem, protože některé části zničeného světa se vznášejí v prázdnotě, nedosažitelné, s výjimkou těch, kteří velí jedno z létajících tvorů Outlandu. Několik z těchto „odemykatelných“ oblastí se nachází ve skutečnosti v blízkosti některých oblastí na nižší úrovni Outlandu; Cesta hráče je vezme temným portálem na samé konce Outlandu a nakonec zpět tam, kde začali, a tak dokončí kruh – ale nyní budou mít přístup k regionům, které byly dříve viditelné pouze z dálky. Někteří dungeony mají také křídla, která nelze dosáhnout bez létající hory, a to by mělo hráčům poskytnout hluboký pocit pokroku poté, co získali značné zkušenosti, nové schopnosti a silné zbraně a brnění. Svým způsobem představuje létající hora nejvíce hmatatelnější úspěch postupu postavy až do úrovně 70, ale také slouží jako klíč k obsahu, který čeká hráči nad maximální úroveň.

  Původ Nether Drakes []

  SS185

  Poznámka: Informace byly změněny z Částečně tělesné a částečně éterické draky, kteří mají schopnost přesunout se mezi astrálními a fyzickými rovinami na éteričtí draci, jejichž těla jsou složena z energie z kroucení Během aktualizace oficiálního webu. Dva roky po skončení druhé války, Black Dragon Deathwing prošel temným portálem do Draenoru. Věřil, že svět je pro své potomky relativně bezpečným útočištěm, vylučoval několik černých dračích vajec, než se vrátil do Azerothu. Když Ner’zhul bezohledně otevřel na Draenoru několik nových portálů, magický stres roztrhl planetu od sebe. Energie uvolněné v této katastrofě změnily vejce Deathwinga, což mělo za následek netherské draky: éterické draky, jejichž těla jsou složena z energie z kroucení v Nether. Bez vedení Deathwingu jsou tyto jiné světové netherské draky právě nyní nacházejí svou vlastní cestu mezi odstřelenými ruinami Outlandu.

  Ve Warcraft III []

  Tato část se týká obsahu souvisejícího s Warcraft III: vláda chaosu nebo jeho expanze Zmrazený trůn.

  v Warcraft III: Zmrazený trůn, Nether Dragons, Nether Drakes a Nether Dragon Hatchlings vylili z rozměrových brán a bylo předpokládáno, že mají démonický původ a bylo prokázáno, že byli přivezeni do Outland Magtheridon, protože přicházeli z jiného světa nebo zkroucené nether skrz jeho brány. [8]

  Warcraft Mounts

  Warcraft Mounts: Polní průvodce po úsečích World of Warcraft

  • Dragonflight
   • Patch 10.1.7 New
   • Patch 10.1.5
   • Patch 10.1
   • Patch 10.0.7
   • Dostupné hory
   • Dostupné a nepoužité
  • Mount Galleries
   • dostupnost:
   • Všechno
   • Aliance
   • Horda
  • Společný mazlíčci s více vzhledy
  • Namontuje zdrojem
   • Úspěch odměn
   • Černý trh
   • MOUNTY TŘÍDY
   • Vytvořené / profese
   • Funkce rozšíření
   • Festivaly a akce
   • Kořist
   • Propagační, obchod, TCG
   • PVP odměny
   • Hledání a průzkum
   • Race / Rep – aliance
   • Race / Rep – Horde
   • Reputace – Ostatní
   • Prodejce – Misc.
   • V důchodu / ukončení
   • Nikdy implementoval
   • Nepoužité vzhled
  • Mount Témata
   • Mechanický
   • Nemrtvý / démonický
  • Doporučujeme
   • Warcraft Pets
   • Petopie
   • Páni.nástroje
   • WOW Model Prohlížeč

  Nether Drake

  Tato hora není dosud implementována a jeho budoucnost je nejistá.

  Existuje v herní databázi, ale nebylo tam žádné známky, že by byla vydána.

  Je známo, že nálady těchto bouřlivých držáků se mění stejně nepředvídatelně a stejně násilně jako jejich fyzické formy.

  Požadavky na jízdu:

  • Úroveň 10
  • Učňovská jízda (země)
  • Odborní jízda (létání)

  Poznámky:

  Tento nepoužitý Nether Drake Mount má jeden důležitý rozdíl: jeho břicho je tma s luminiscenčními značkami, zatímco všechny ostatní mají více monotónní spodní strany. Nemáme ponětí, na co to bylo určeno, kromě toho, že vzhled lze také najít ve hře na několika NPC, včetně Nether Scion.

  Režim cestování:

  • Půda ( +60% nebo +100% rychlost)
  • Létání ( +150%, +280% nebo +310% rychlost)