Jak získat Nier 2B a replikační kůži v duhové šesti obléhání, Rainbow Six Siege předvádí 2b Iana Skin v Nier Crossover Event – Gamerbraves

Rainbow Six Siege předvádí 2b Iana Skin in Nier Crossover Event

Pokud jste tedy fanouškem toho, co vidíte, zamiřte do obchodu a kupte si v In Automata Skins Duhové obléhání šest. Neexistují žádné záruky, jak dlouho budou k dispozici.

Jak získat Nier 2B a replikační kůži v duhové šesti obléhání

Jak získat Nier 2B a replikační kůži v Rainbow Six Siege Future

Chcete se naučit, jak získat nier 2b a replikační kůži v Duhový šest obléhání? Publikovaná poprvé až po celou cestu zpět v roce 2015, hra stále zesílí. Konkurenční taktická střelce společnosti Ubisoft byla vždy něco jiného, ​​pokud jde o crossovery s dalšími populárními videohrách. Pamatujte na oznámení Skins WWE Superstars?

Nyní jsme svědky zavedení replikátoru Nier Automata a Nier do vynikající směsi taktiky, ničení a blízkého boje. Tato příručka vám ukáže, jak získat nier 2b a replikační kůži Duhový šest obléhání.

Rainbow Six Siege: Jak získat nier 2b a replikační kůži?

Obě kůže, Nier 2B a replikant, lze získat nákupem balíčků. Každý z nich má ceny za 2160 R6 kreditů, což činí celkem 40 $. Square Enix a Ubisoft se tedy sešli extravagantně, ale musíte vyplivnout nějakou prémiovou měnu.

Nyní si promluvme o tom, co získáte za tuto robustní částku. Nier Automata Skins in in Duhový šest obléhání jsou vyrobeny pro Ianu a Mavericka, dva poměrně odlišné operátory a kůže se v některých ohledech liší.

Iana’s je elitní kůže, založená na hlavních postavách v Nier: Automata, yorha no. 2 typ b. Postava je lépe známá jako 2b. Aby doplnil vzhled, má Iana přes oči zavázaný oči. Původní postava ze hry nosí stejný zavázaný oči. Získáte také kouzlo pro své zbraně a speciální animaci vítězství. Animace hraje, jakmile jste jmenováni zápas MVP.

2B kůže v duhové šesti obléhání

Na druhé straně je Maverick’s pravidelná legendární kůže založená na charakteru replikacího automata Nier. Replicant je hlavní protagonista hry, který fanoušci jednoduše nazývají Nier. Maverickova kůže připomíná akt Niera II.

Příbuzný:

Rainbow Six Siege přidává funkce křížové hry pro konzoly

Nier Automata Skin for Maverick přichází s koženou vestu, bílé vlasy přes jeho čelo a koženým vlasovým pásem se stříbrným detailem. Není to nejlépe vypadající kůže ve hře, ale pokud jste velkým fanouškem Mavericku, určitě ji budete milovat.

Replikační kůže v duhové šesti obléhání

Pokud jste tedy fanouškem toho, co vidíte, zamiřte do obchodu a kupte si v In Automata Skins Duhové obléhání šest. Neexistují žádné záruky, jak dlouho budou k dispozici.

Duhový šest obléhání je nyní k dispozici na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X | S, Xbox One, Google Stadia a PC.

Rainbow Six Siege předvádí 2b Iana Skin in Nier Crossover Event

Duhový šest obléhání 2b

Po The Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Year 7 Season 4 Revert Panel oznámení o oficiálním kanálu YouTube Ubisoft, byla předvedena kůže spolupráce, která obsahovala operátorka Iana oblečená jako 2b od hry Nier: Automat: Automat.

Přívěs má krátký videoklip operátora útočníka Nienke Meijer, Codename Iana v podpisu 2B Yorha Soldier Outfit. Další skvělou věcí na přívěsu je, že hudba hraná v celém videu by byla „krásná píseň“ z operního šéfa boje v Nier: Automata, která odpovídá atmosféře odhalení.

Příbuzný Příspěvky

[TGS2023] Datum globálního vydání pro zpětný: 1999 Oficiálně oznámeno

[TGS2023] Lysfanga: The Time Shift Warrior Hands-On Priew-Command Army of minulost

Daboval elitní sadu Iana, přívěs také ukázal malé portrét masky Yoko Taro nebo Emil Mask, kde operátorka Iana zastřelila kulku skrz skine. The Elite Iana Nier: Automata 2B Skin je nyní k dispozici, aby byla zakoupena v Rainbow Six Siege Tom Clancy z obchodu.

Tato odhalení Nier: Automata byla ve skutečnosti škádlena dříve během počátečního křížení mezi hra a replikátorem Nier, kde byly krátce zobrazeny boty 2B.

Sleduj nás na Twitteru Sledujte @gamerbraves A tweetujte nás Tweet to @gamerbraves

Rainbow Six Siege Tom Clancy’s Rainbow Siege je online taktická videohra vyvinutá společností Ubisoft Montreal a vydala Ubisoft, která je k dispozici pro hraní na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X a Series S, Microsoft Windows.

Duhová šest obléhání Nier Skin není 2b, je to úplně nová postava

Duhová šest obléhání Nier Skin není 2b, je to úplně nová postava: žena s krátkým stříbrným bobem nosí černou masku zakrývající její oči, která drží zbraň, když robot letí na pravé straně a na levé straně je červená energie

Ano, čtete ty správné lidi, nová duhová šest obléhání Iana Skin není 2b od Nier Automata. Nová sada Elite byla konečně oznámena 21. listopadu a dokonale mísí taktickou hru FPS s kultovní Anime Saga Square Enix.

V oficiálním přívěsu kůže vidíme, jak nizozemský útočník stojí uprostřed vířící sady plovoucích run, vyzdobených v černých šatech a oční masce inspirované Nierem. Krátké stříbrné vlasy zametají přes čelo, když vyhladí sbírku různých cílů, stejně jako nešťastný motiv Emil.

Jako „krásná píseň“ se odráží na pozadí, vidíme snazzy snímek plné kůže, který zní „Iana Elite Set: Unit označení Iana.“

Thumbnail YouTube

Zatímco já jsem osobně musel po oznámení vyzvednout čelist z podlahy, někteří fanoušci kritizovali kůži za to, že je příliš „buff“, aby skutečně reprezentoval svižný anime charakter, 2b. “Respektuji tě, ale jsem s touto spoluprací nesmírně zklamaný. To není 2b, nedělejme se. Je to všechno špatně.“

Ikona herního Titan a Neir Yoko Taro se zabýval obavami fanoušků, ale napsal, že tento yorha není ve skutečnosti 2b. Místo toho je to G2, celá nová třída Yorha. “Měl jsem kostýmní spolupráci s Rainbow Six.”. Myslím, že můžete hrát G2 místo 2b, “píše. To vyvolává otázku: proč ne 2G, jako 2b?

„Typ Yorha Gunner existuje pouze v modelu prototypu a prototypový model je pojmenován ve stejném pořadí jako A2, v pořadí„ jména a čísla typu “, takže pokud má číslo dvě číslo dvě, bude číslo modelu“ G2, “odpověděl a vzhledem k tomu, že je to mozek za všemi věcmi Neir, vezmu si to jeho slovo. To také znamená, že kůže Iana je nyní kánonem ve vesmíru Nier, což je docela zatraceně cool.

Zde jsem se spoléhal na interní překladovou funkci Twitteru (omlouvám se, lidi, žádné japonské), takže skutečné znění tweetu může být mírně odlišné.

I když chápu, že někteří hráči mohou být trochu zklamaní designem kůže, pro jednu miluji myšlenku mít zcela jedinečnou kosmetiku, která je jednoduše inspirována 2B, a úplně ji replikuje. O hraní jako prototyp yorha je něco docela v pohodě úžasný.

Je tu mnohem víc než jen tato kůže přicházející s Rainbow Six Operation Solar Raid – máme také novou duhovou šest operátora Solis. Tam, kde se hodí na seznam nejlepších šesti operátorů Rainbow Six, zůstává neviditelný; Ať tak či onak, očekáváme, že uvidíme mnohem více Iany.

Lauren Bergin kovaná v srdci Sanctuary, Lauren má zcela zdravou posedlost Diablo 4 Villainess, Lilith. Dříve představuje editorka v Dexerto, ona plula tolik peněz do League of Legends, jako má dva univerzitní tituly. Ouch.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.