Jak získat Phoenix | Bradavice Legacy | Game8, Bradavice Legacy Phoenix Umístění | PCGamesn

Chcete -li získat Bradavice Legacy Phoenix, musíte dokončit všechny Deekovy postranní úkoly, zúčastnit se první třídy zvířat a hlavní příběh „Helm of Urtkot“. . .

Phoenix je jednou z zvířat nalezených v Bradavickém dědictví. Přečtěte si dále a podívejte se na základní informace Phoenixu, včetně jeho umístění, jak získat, jak se starat, oblíbenou hračku a další!

Seznam obsahu

  • Phoenix Přehled
  • Jak získat Phoenix
  • Související průvodce

Phoenix Přehled

Phoenix
Oblíbená hračka Quaffle
MOUNTABLE? Ne

Phoenix je velká a ikonická stvoření, ohnivý magický pták, který zemře a je znovuzrozen z popela. Tato stvoření jsou svěřená vzácná a jejich loajalita ještě více. .

Jak získat Phoenix

Dokončete úkol Phoenix Rising Side Quest

Bradavice Legacy - Dokončete Phoenix Rising Side Quest

Na rozdíl od jiných zvířat nejsou ve hře k dispozici žádné phoenix a pouze jeden je k dispozici. Phoenix je získán jako odměna za dokončení Phoenix Rising Side Quest, který je odemčen dokončením hříbě The Dead Side Quest v rámci Deek’s Questline, a hlavním úkolem Niamh Fitgerald’s Trial.

Phoenix se objeví ve vivariu

Bradavice Legacy - Phoenix se objevuje ve vivariu

Jakmile dokončíte Phoenix Rising Quest, Phoenix se objeví ve vivariu ve druhém patře vivaria. Zde si budete moci ponechat Phoenix a postarat se o něj, protože máte své další zvířata.

Phoenix Nejlepší jména

Vpisně Slovo mezi Emberem a ptákem.
Helios Helios je řecké jméno, které znamená slunce a je vhodné jméno pro Phoenix.
Aeternitas Znamená věčnost v latině, která dokonale zahrnuje Phoenixův věčný životní cyklus smrti a znovuzrození.

Bradavice související s dědictvím

Šelmana částečný banner

Seznam zvířat

Graphorn Puffskein Mooncalf
Niffler Kneazle Phoenix
Hippogriff Jobberknoll Jednorožec
Fwoper Diricawl Obří fialová ropucha
Thestral

Bradavice Legacy Phoenix Umístění

Chytání Bradavic Legacy Phoenix není tak snadné, jak to zní, takže zde je vše, co potřebujete vědět o odemknutí úkolu, abyste ji našli.

Publikováno: 17. února 2023

Chcete přidat Bradavice Legacy Phoenix do vaší sbírky stvoření? Je pravděpodobné, že poslední fantastická zvíře na vašem seznamu chytí, a pokud jste hledali den na mapě, nestojí za to obtěžovat. Je to proto, že ve hře je jen jeden z nich a je to velmi nepolapitelné, objevuje se až po splnění konkrétních požadavků.

Chytání tohoto báječného Bradavického zvířete je divoce odlišné od všech ostatních stvoření. Spíše než to lovit, dostanete to jako součást vedlejšího úkolu. Vzhledem k tomu, jak vzácný je Phoenix ve hře s otevřeným světem, je váš společník-elf společník-Deek-pochopitelně znepokojen pytláky v místní oblasti, a je na vás, abyste mu dali svatyni, kterou potřebuje.

Bradavice Legacy Phoenix - Deek drží Phoenix

Jak chytit Bradavice Legacy Phoenix

Chcete -li získat Bradavice Legacy Phoenix, musíte dokončit všechny Deekovy postranní úkoly, zúčastnit se první třídy zvířat a hlavní příběh „Helm of Urtkot“. Jakmile dokončíte všechny tyto úkoly, návrat do místnosti požadavku na nalezení Deek má pro vás ještě jednu misi s názvem „Phoenix Rising“. Sledujte značky quest a sundejte pytláky, když se pustíte do jeskyně.

Krátce nato se poprvé podíváte na Phoenix. Poté jednoduše sledujte stopu, porážejte pavouky a pytláky po cestě a nakonec budete stát před Phoenixem. Poté můžete použít svůj Nab-Sack, abyste jej chytili a vrátili se do Deeku k dokončení úkolu.

Můžete chovat Phoenix?

Bohužel, protože ve hře je pouze jeden Phoenix, nemůžete ji chovat s jiným, abyste z nich udělali více. Je také rozumné předpokládat, že ve hře RPG není žádná lesklá forma Phoenixu, protože tento pták je jedinečný. Také nemůžete zkřížit s podobně vypadajícími ptáky.

Takto můžete získat Bradavice Legacy Phoenix a pravděpodobně dokončit svou kolekci Beast. Když už mluvíme o sběratelských předmětech, pravděpodobně byste se měli podívat na shromáždění všech zbývajících demiguisových soch nebo zabití některého ze zbývajících nechvalně známých nepřátel podél cesty. Pokud jde o Phoenix, zatímco základní hra má pouze jeden k dispozici, není nic, co by zastavilo Bradavice Legacy Mods v přidávání nových doufat později. Pokud jste nyní měli plnění kouzelnického světa, existuje spousta skvělých titulů, které můžete vyzkoušet v našem nejlepším seznamu her PC, které by mohly mít vaši fantazii.

Tvůrce série Harryho Pottera, JK Rowling, v posledních letech učinil řadu transfobobních poznámek o sociálních médiích. Warner Bros. Má licenci na výrobu her na základě Harryho Pottera. Zatímco podrobnosti o této dohodě nejsou veřejně známy a hry WB říká: „J.K. Rowling není přímo zapojen do tvorby hry “, je pravděpodobné, že jako tvůrce a majitelka Harry Potter IP vydělá z prodeje licenční poplatky. Pokud byste se chtěli dozvědět více o rovnosti transgenderu nebo půjčit svou podporu, zde jsou dvě důležité charitativní organizace, které vám doporučujeme vyzkoušet: Národní středisko pro transgender rovnost v USA a mořské panny ve Velké Británii.

Dave Irwin Dave je částečný pro trochu temných duší nebo monstrum Hunter Rise, a pokud nehraje bojové hry jako Street Fighter 6, najdete ho, jak vytáhne nepřátele se svými milovanými domácími mazlíčky v Diablo 4, zkoumá prostor ve Starfieldu a Fantasy World of Baldur’s Gate 3.

Můžete chovat Phoenix v Bradavickém dědictví? Místo a jak chytit

Bradavice Legacy Phoenix

Bradavice Legacy má mnoho zvířat, které hráči dokážou zachytit a bezpečně vložit do vivaria. Téměř všechna zvířata se o ně mohou postarat a dokonce chovaná, ale můžete ve hře chovat phoenix? Tady je to, co potřebujete vědět.

Bradavice Legacy je připraveno dorazit na Xbox One a PS4 a naplňuje dětské sny fanoušků Harryho Pottera, když prozkoumávají kouzelný svět.

Hráči se nejenže zažijí život studenta v Bradavicích tím, že navštěvují třídy, učí se nová kouzla a řemeslné lektvary, ale také se stanou správcem mnoha zvířat, podobně jako Scamander Newt.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Najdete a zachycujete mnoho zvířat ve vašem hraní na Bradavickém dědictví, ale jedním z nejvyhledávanějších je Phoenix. To vedlo k tomu, že mnoho přemýšlel, kde najít Phoenix a pokud je mohou chovat.

Kde najít Phoenix v dědictví Bradavic

Hráči Bradavic mohou najít a zachytit Phoenix dokončením úkolu „Phoenix Rising“, který dal Deek. Pokrok v tomto úkolu a dosah Phoenix Mountain, aby zahlédl tuto zvíře. .

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě

Hráči chytí Phoenix stejným způsobem, jakým chytí další zvířata a to je s nab-sack.

Článek pokračuje po reklamě

Deek vás povede k Phoenixu v Bradavickém dědictví.

Můžete chovat Phoenix v Bradavickém dědictví?

, Odpověď zní ne, nemůžete chovat pheonix v Bradavickém dědictví. Ve skutečnosti je Pheonix jediným zvířetem ve hře, kterou hráči nemohou chovat.

Je to pravděpodobně proto, že je to dosažitelné pouze prostřednictvím mise a Devs pravděpodobně chtěli, aby hráči měli jeden Phoenix, což mu dává zvláštní význam a motivující fanoušky k dokončení Deekových úkolů.

Článek pokračuje po reklamě

Dalšími průvodci Bradavicemi se ujistěte, že se podíváte na některé z našich dalších kusů níže: