Jak získat pojistky mrtvého ostrova 2., Kde najít Dead Island 2 pojistky | PCGamesn

Kde najít Dead Island 2 pojistky

Nyní víte, kde najít pojistky mrtvého ostrova 2, můžete skočit zpět do drtivých zombie lebek svými novými dobrotami. Nezapomeňte je spárovat s nejlepšími dovednostmi Dead Island 2, které můžete hrát na silné stránky zvoleného zabijáka. A konečně, proč se nekousnout z našeho recenze Dead Island 2, když jste u toho?

Jak získat pojistky mrtvého ostrova 2

Jak získat pojistky mrtvého ostrova 2

Tom Bardwell

Aktualizováno 5. května 2023 Tomem Bardwellem

Zajímá vás, jak se dostat Dead Island 2 pojistky? Od Bel Air po Benátky na pláž je peklo zamořené zombie a je plné rozbitých pojistných krabic, reprezentovaných na mapě malými válcovými pojistkami. Tito často blokují cestu do pokojů plné cenných zbraní a částí. Chcete -li opravit pojistky, budete potřebovat pojistky.

Přestože byste měli narazit na Dead Island 2 pojistky při hraní, hra nevysvětluje výslovně, kde je získat, a podobně jako nejlepší dovednosti mrtvého ostrova 2, jsou nutné, pokud chcete co nejlépe využít tohoto zabíjení zombie dovádění. Pokud tedy prozkoumáváte mapu Dead Islandu 2 a přemýšlíte, kde získat pojistky, můžeme pomoci.

Dead Island 2 pojistky na mapě

Vysvětleny pojistky mrtvého ostrova 2

Chcete -li získat pojistky Dead Island 2, musíte je koupit od obchodníků nalezených v nejvýznamnějších bezpečných zónách po celou dobu hry. Tito obchodníci jsou tečkováni napříč LA, nalezenými v bezpečných zónách, jako je Carlos The Trader v sídle Emmy Jaunt v Bel Air. Každá pojistka stojí 1 500 $ a obvykle si můžete koupit dva nebo tři na návštěvu. Obchodníci se odemknou během Call the Cavalry Main Story Quest a objevují se na mapě jako ikona znaménka dolaru, která se objevuje v bezpečích, jako je modrý krabí gril v Benátkách a hq plavčíků na molu.

Jakmile si zakoupíte pojistku od obchodníka, zamiřte k pojistkové skříňce a komunikujte s ní a vložte pojistku. Pokud tak učiníte, opravte elektrický obvod a otevře přístup do dříve nepřístupné oblasti, obvykle do místnosti, garáže nebo skříně. Ty obsahují některé z nejlepších kořistí na Dead Islandu 2, takže si udělejte čas na nákup pojistek, kdykoli máte hotovost a jsou blízko obchodníka, stojí za to námahu.

Dead Island 2 pojistky na Trader

Pojistky doplňování u obchodníků, takže neváhejte znovu prohlédnout obchodníky v pravidelných intervalech, aby se zásobili. Z toho, co můžeme říct, se zdá, že se zásoby pojistek doplňují po dokončení úkolů Dead Island 2 . Celkem je 24 úkolů, což vám dává dostatečnou příležitost vyplnit svůj inventář pojistkami. Vystoupení do hlavní nabídky a poté načtení vašeho uložení se také zdá, že doplňuje pojistkové zásoby u obchodníků. Obecně platí, že většinou navštívíte obchodníka, budou mít na prodej pojistky. Doporučujeme nosit alespoň několik kolem, když prozkoumáte, jen pro případ, že narazíte na pojistkovou krabici.

Kde získáte pojistky na mrtvém ostrově 2?

Pojivy o mrtvém ostrově 2 lze zakoupit od jakéhokoli obchodníka ve hře-první z nich je Carlos v sídle Emmy Jaunt v Bel-Air.

Podívejte se na naše další průvodce Dead Island 2, včetně toho, jak odemknout maglocks, jak rychle cestovat a přesně o tom, o čem je Skope Dead Island 2.

Kde najít Dead Island 2 pojistky

Jakmile víte, kde najít pojistky Dead Island 2, můžete je vložit do pojistkových krabic a získat přístup k obrovskému sortimentu kořistí rozptýleného napříč peklem.

Sam B, jak se objevuje v pekle-A, zdobené zlaté řetězy, sluneční brýle a snazzy sako s gotickým lemováním a váš první přístav, který odemkne obchodníky pro Dead Island 2 pojistky

Publikováno: 21. dubna 2023

Přemýšlel, kde najít pojistky mrtvého ostrova 2? Neobviňujeme vás. Pokud jste prozkoumali peklo-a po nějakou dobu, existuje velká šance, že jste již narazili na pojistkovou krabici nebo dva. Dambuster’s Gruesome Zombie-Fest nikdy nevysvětluje, jak je otevřít, ale naštěstí máme všechny odpovědi.

Pochyby Dead Island 2 vám poskytnou přístup ke vzácným plánům a výhodám, které mohou změnit veškerý rozdíl, když jde o šéfy strašidelných mrtvých ostrovů 2. Lepší než to, ale některé z nejlepších zbraní jsou uzavřeny v hromádkách zabijáků zprayeru uvnitř, takže můžete vidět, proč byste mohli tuto pojistku nahradit. Ve skutečnosti jsou tak důležité, že se objeví v našem průvodci tipy Dead Island 2-takže pokud jste již v nemrtvých vnitřnostech pasový. Naštěstí se na vaší mapě Dead Islandu 2 objeví každá pojistková krabice, takže v případě potřeby můžete snadno zakroutit zpět.

Místo pojistky mrtvého ostrova 2

Pojivy o mrtvém ostrově 2 lze zakoupit od různých obchodníků zveřejněných napříč peklem. Každý z nich stojí 1 500 $, ale nenechte se touto cenou odvrátit. Tím, že vyhýbáte hotovosti, abyste zaplatili za pojistku, máte přístup k vzácným kořistům a dalším cenným předmětům, které stojí za to náklady. Tyto odměny mohou být také prodány, aby získaly zpět vaše ztráty, pokud pro vás nemají výhodu, takže ve skutečnosti není důvod, proč si nevyzvednout tolik pojistek, kolik si můžete dovolit. Ve hře RPG můžete nosit maximálně tři pojistky, takže nezapomeňte doplnit doplnění.

Dead Island 2 spojuje, jak se objevují v inventáři obchodníků

Můžete si koupit pojistky Dead Island 2 z Carlosu v domě Emmy Jaunt v Bel Air, nebo alternativně z Ezekiel na stanici Coastguard na molu. Jakmile budete mít pojistku ve svém držení, jednoduše komunikujte s pojistkovým boxem, když je vyzvána, abyste ji vložili. Nedaleké dveře se automaticky otevřou, což vám poskytne přístup ke všem kořistům sekvestrovaným uvnitř. Nenechte se před sebou však, některé pokoje jsou těžší vstoupit než jiné. Dávejte pozor na nebezpečné pasti nebo skličující varianty vrcholu zombie, které chrání tento kořist.

Nyní víte, kde najít pojistky mrtvého ostrova 2, můžete skočit zpět do drtivých zombie lebek svými novými dobrotami. Nezapomeňte je spárovat s nejlepšími dovednostmi Dead Island 2, které můžete hrát na silné stránky zvoleného zabijáka. A konečně, proč se nekousnout z našeho recenze Dead Island 2, když jste u toho?

Nat Smith, pokud Nat nehodí Andreja a hromadí zdroje ve Starfieldu, pak pravděpodobně zmizela v nejnovější Roguelike, hororovou hru nebo si přeje na bannery v honkai Star Rail. Nežádejte ji, aby si vybrala svého oblíbeného společníka Baldur’s Gate 3 – nikdy nedostanete přímou odpověď.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Místo pojistky mrtvého ostrova 2

Na mrtvém ostrově 2 jsou pojistky v podstatě klíče používané k otevírání dveří, které jsou uzamčeny elektrickými mechanismy. Najdete najdete prázdné pobočky vedle uzamčených dveří na různých místech v celé hře. Například je tu jeden přes boční bránu sídla Emmy Jaunt v Bel-Air, poblíž začátku evakuační trasy. Dveře vedle pojistkové skříně lze otevřít pouze vložením pojistky do pojistkové skříně. Pro tyto dveře neexistují žádné klíče a nemohou být rozděleny nebo jinak zničeny. Za všemi dveřmi pojistkové krabice máte zaručeno, že najdete nějakou cennou kořist, takže stojí za to najít nějaké pojistky. Pokud chcete vědět, kde koupit pojistky na mrtvém ostrově 2, najděte je na následujících místech.

Kde získat pojistky na mrtvém ostrově 2

Ve skutečnosti nemůžete najít pojistky jako kořist na mrtvém ostrově 2. Jediným způsobem, jak získat pojistky, je koupit je od jednoho z obchodníků, kteří je skladují. Prvním obchodníkem, od kterého si můžete koupit pojistky, je Carlos, kterého najdete vedle pracovního stolu v domě Emmy. Po dokončení Bel-Air Brawl Quest se tam objeví na začátku Call the Cavalry Quest. Carlos má dvě pojistky na prodej za 1 500 $. Zní to jako spousta peněz jen za pojistku, ale kořist, který najdete za těmito dveřmi pojistkových krabic, z něj učiní velmi užitečnou investici. Pokud stále přemýšlíte, kde koupit jinde na nákup pojistek na Dead Island 2, můžete si je také koupit od obchodníka Ezekiel, kterého najdete na stanici pobřeží na molu Santa Monica Pier. To jsou jediná dvě umístění pojistek Dead Island 2, která jsou v současné době známá.

Jakmile máte pojistku, vše, co musíte udělat, abyste mohli otevřít dveře pojistky, je vložte pojistku do prázdné pojistkové skříňky. Dveře se otevřou automaticky a můžete projít a pomoci si nějaké kořist. Dejte si však pozor, tyto kořistné místnosti s pojistkovým boxem obvykle obsahují zombie a někdy i jiná rizika. Nejlepší kořist, obvykle vzácná zbraň (ale pravděpodobně ne pistole), lze nalézt v kontejneru zabijáka z při zpravodajské zpravody někde v místnosti.