Jak získat rozkošné hory Ottuk z Iskaara ve WoW: Dragonflight | Steelseries, jak získat tajný Otto Otter Mount ve Wow Dragonflight přes spoustu a spoustu rybolovu |

Jak získat tajné Otto Mount Otter ve Wow Dragonflight prostřednictvím spousty a spousty rybolovu

Prodává dvě Otturské hory, Ottuk slonoviny Tradera a Ottuk Iskaara Tradera. Pojďme přijít na to, jak je koupit, protože k jejich získání nejen používáte zlato.

Jak získat rozkošné hory Ottuk od Iskaara ve WoW: Dragonflight

Spice Upte Your World of Warcraft Mount Collection s těmito „tajnými“ horami!

Autor: Luke Siuty 2 minutové čtení

Ottuks jsou prostě tak rozkošná stvoření ve World of Warcraft: Dragonflight, a když jsem zjistil, že je způsob, jak je dostat jako horu, prostě jsem nemohl odolat. Zde je návod, jak získat tyto jedinečné hory.

Je čas upgradovat svou kolekci Mount ve World of Warcraft: Dragonflight. Během nájezdu jsem narazil na oko pomstychtivého hurikánového prstenu z Dathea v trezoru inkarnací nájezdů. Na tom se řekl: „Tattukiaka v Iskaara by se o takové věci zajímalo.„Takže jsem vzhlédl k Tattukiace a zjistil jsem, že mohu získat nějaké nové (a velmi roztomilé!) se od ní připojí.

Jak najít Tattukiaku ve WoW

Místo Tattukiaka Páni

Tattukiaka je obchodníka Ottur nalezená v zóně Azure Span na dračích ostrovech. Je v rohu Iskaara, Hub Tuskarr. Její přesné souřadnice jsou 14.0, 49.6. Má pravdu u zvířecího pera, ve kterém je umístěno velký mamutí.

Iskaara location wow

Prodává dvě Otturské hory, Ottuk slonoviny Tradera a Ottuk Iskaara Tradera. Pojďme přijít na to, jak je koupit, protože k jejich získání nejen používáte zlato.

Jak získat Ottuk obchodníka se slonovinou

Obchodník slonoviny

Abyste získali tento držák, budete muset udělat nějaké dungeoning. Budete muset načíst 3 různé prsteny od šéfů v Dragonflight Dungeons. Ty mohou být na jakékoli úrovni obtížnosti, nezáleží na tom, jaký je ilvl prstenů.

 • Bouřlivý downburst prsten z Zuřící bouřka v Ofenzíva Nokhud
 • Nestabilní tajemná smyčka z Leymor v Azure trezor
 • Platinum Star Band od Vexamus v Algeth’ar Academy (Prsten lze také získat z úkolu souvisejícího s dungeonem)

Jednoduše nechte na vás prsteny a Tattukiaka je sundá z vašich rukou a místo toho vám dostane Otuk obchodníka.

Jak získat Ottuk obchodníka Iskaara

Iskarra Trader

Podobně jako na ostatní hoře musíte získat některé položky, ale místo toho jsou z nájezdu. Vstupte do trezoru inkarnací a poraďte se šéfy, získejte kořist a otočte je pro tuto horu. Nezáleží na tom, jaké jsou položky. Budete potřebovat dva:

 • Oko pomstychtivého hurikánu z Dathea, vzestup
 • Terrosovo zajaté jádro z Terros

A to je vše! S těmito dvěma položkami můžete získat Ottuk Iskaara Trader’s Ottuk. Nejen oni jsou rozkošní, ale také mají zvýšenou rychlost plavání.

Také to zkontrolujte:

 • Top 9 důvodů pro použití Aerox 9 ve World of Warcraft: Dragonflight
 • Jak vidět celkový čas hraný ve World of Warcraft
 • Růst komunity her: nahrávání hry

Jak získat tajné Otto Mount Otter ve Wow Dragonflight prostřednictvím spousty a spousty rybolovu

Jak získat tajný Otto Mount Otter ve Wow Dragonflight přes spoustu a spoustu rybářského krytu obrazu

Otto The Otter Mount, který byl nedávno objeven ve Wow Dragonflight, je tajná hora nalezená rybařením. Spousta rybolovu. Tolik rybolovu.

Tajný vydra, odhalil. Jedno z posledních skrytých tajemství startu, Otto The Otter Mount ve Wow Dragonflight byl konečně nalezen The Wow Secret Finding Discord. A stejně jako u většiny věcí, drahý starý Otto se nachází prostřednictvím rybolovu. A štěstí. Rybaření a hodně štěstí.

Rád dáváte lesklé mince žáby? Ne? No, dostaneme se k tomu. První věci nejprve: tady je to, co dělat.

Jak najít Otto Mount v Dragonflight

<em></p>
<p>Život SWOG.</em>“width =” 747 “výška =” 475 ” /></p>
<p>Prvním cílem je vyměnit zlaté mince ostrovů velkému Swogu, prodejci nalezeného v Ohn’ahran Plains na trasovém bodě <strong>“/Way #2023 82.32 73.21 Velký swog</strong>.„Swoggy G však nechce žádnou měnu, chce pouze ty mince ostrovů. A to se provádí pouze prostřednictvím rybolovu. Můžete mít štěstí a přímo lovit zlatou minci, ale je k dispozici další možnost. SWOG bude obchodovat s řadou měděných mincí za stříbrné mince a stříbrné mince za zlaté mince. Můžete vidět, kam to jde. Cesta bude trochu založena na RNG, ale nakonec můžete vyměnit zlatou minci Swoggykins za neposkvrněný pytel pokladů SWOG.</p>
<p>Také: Vyjměte hlavu z okapu. Není to jeho chyba, že pytel je neposkvrněný.</p>
<p>V této tašce je hračka zvaná The Aquatic Shades, kterou budete potřebovat pro další krok. Váš Otto The Otter Mount je na dosah. Trochu.</p>
<p><img decoding=Na Citadelu na taneční párty

Dalším krokem je jít do skrytého baru severně od obsidiánské citadely na bdělých pobřeží. Potápěčský bar se nachází na trasovém bodě “/Way #2022 19.6 36.5 Bublinová lázeň.„Položte vodní odstíny a /tancujte na taneční podložce po dobu pěti minut. Po uplynutí času se teleportujete na místo zvaném syčící jeskyně. Popadněte položku zvanou prázdná rybí hlaveň před vámi.

A pokud byla vaše další otázka „Gee, budu vyplnit tento rybí hlaveň?„Tak chlapče, máš pravdu.

Rybolov. Tolik rybolovu.

Zde je ryba, kterou budete muset vyplnit svůj nově objevený barel.

 • Frigid Floe Fish – Lovil z otevřených vod kolem Iskaara. 100 EM.
 • Calamitous carp – Lovil z otevřené lávy kolem obsidiánské citadely. Budete potřebovat 25.
 • Kingfin, moudrý whiskerfish – Lovil z otevřených vod kolem Algeth’ar Academy. Jen jeden potřebuji.

Vraťte se zpět do syčící jeskyně na trasovém bodě “/Way #2022 20.3 39.7 Hyssing Grotto „s naplněným hlavem. Udělejte to a Otto je tvůj! Užijte si svůj nový Otto The Otter Mount a přimějte každého jiného hráče WoW Dragonflight Confused a žárlí na váš lup na bázi vydry.

Udržujte naladěni na eSports.GG pro toto a více informací o vydra, jakmile budou k dispozici.