Jak získat rukavice Grapple ve Fortnite Kapitola 4 Sezóna 3 – Charlie Intel, kde najít Grapple Glove ve Fortnite – Dexerto

Kde najít Grapple Glove ve Fortnite

Návrat rukavice Grapple bude pravděpodobně populární, takže pokud chcete jednu použít nebo potřebujete dokončit výzvu, doporučujeme jít na jedno z výše uvedených míst, jakmile vypadnete z bitevního autobusu.

Jak získat Grapple Glove ve Fortnite Kapitola 4 sezóna 3

Grapple Glove in Fortnite

Epické hry

Epic Games Unvaults the Grapple Glove ve Fortnite Kapitola 4 sezóna 3, kterou hráči potřebují dokončit jeden z týdenních úkolů. Pokryjeme, jak můžete dostat ruce na Grapple Glove ve Fortnite Kapitola 4 sezóna 3.

Fortnite obsahuje celou řadu zábavných mechaniků, které si hráči mohou vyzkoušet, například ikonické mýtické webové střelce Spider-Man. Ale i bez Spider-Man na akci Fortnite, hráči milovali mechanika, který jim umožnil houpat se kolem mapy.

Článek pokračuje po reklamě

Aby jim poskytly tuto možnost, představily Epické hry The Grapple Glove, která umožňuje hráčům houpat se mezi stromy a budovami. A nyní s aktualizací V25.20, Grapple Gloves byly konečně neotevřené a zpět pro hráče, aby dokončili čerstvý týdenní úkol.

Článek pokračuje po reklamě

Takže, tady je vše, co potřebujete vědět o rukavici Grapple ve Fortnite Kapitola 4 sezóna 3, včetně toho, kde to získat.

Hráč Fortnite se houpal s Grapple Glove

Grapple Glove byla v kapitole Fortnite neveřejná sezóna 3.

Kde získat rukavice Grapple ve Fortnite Kapitola 4 sezóna 3

Zatímco hráči Fortnite mohli získat rukavice Grapple z konkrétních míst, když byla položka poprvé představena, Nyní je k dispozici v hrudnících i podlahových kořistí V kapitole 4 sezóna 3. Navíc budete mít větší šanci najít jednu ve vysokých strukturách a budovách, jako jsou ty v Mega City nebo Rumble Ruins.

Článek pokračuje po reklamě

Bohužel neexistuje způsob, jak zjistit, kde ho najít. Grapple Glove však není vzácná položka, takže byste neměli mít potíže s tím, že jste na mapě vyhledávali hrudníky.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
Článek pokračuje po reklamě

Jak používat rukavice Grapple ve Fortnite

Rukavice Fortnite Grapple funguje velmi podobně jako webové střelce Spider-Man a můžete ji použít k houpání vzduchem. To vám poskytuje rychlý a zábavný způsob, jak cestovat po mapě a dostat se od nepřátelských hráčů během bitvy.

Článek pokračuje po reklamě

Zde je způsob, jak jej můžete použít:

  1. Vybavte rukavice.
  2. Zaměřte rukavici drapáku na strom, strukturu, budovu nebo jiný tvrdý povrch.
  3. Zastřelte háček na váš cíl.
  4. Začít houpat se.

Fortnite hráč pomocí Grapple Glove

Grapple Glove má 30 výstřelů, které vám pomohou cestovat na velké vzdálenosti, aniž by se dotkla země.

Během houpání můžete namířit rukavice drapáku na další povrch, na který chcete chytit, aby udržel hybnost v chodu. Každá rukavice má 30 výstřelů, takže byste neměli mít potíže s dokončením týdenního úkolu. Jakmile přistanete po houpačce, bude malé období cooldown, dokud nebudete moci znovu použít rukavice Grapple, takže mějte na paměti.

Článek pokračuje po reklamě

Každá po sobě jdoucí houpačka, kterou provedete, vám umožní pohybovat se rychleji, dokud získáte maximální rychlost při třetí houpačce. Rukavice Grapple můžete použít s jinými mechaniky pohybu, jako je posunutí a plášť ve svém prospěchu v boji.

Článek pokračuje po reklamě

Další obsah Fortnite najdete v některých našich dalších průvodcích:

Kde najít Grapple Glove ve Fortnite

Spider-Man 2099 Swinging in Fortnite

Epické hry

Přemýšlel, kde najít rukavice ve Fortnite? Položka se vrátila na ostrov Fortnite Kapitola 4 a umožňuje vám houpat se kolem ostrova mnohem rychleji. Zde je způsob, jak na to můžete snadno dostat ruce na mapě a jak jej efektivně používat.

Grapple Glove byla představena Fortnite během kapitoly 3 sezóny 3 a přinesla mezi hráči vlnu vzrušení. Háček rukavice může být připevněn k jakémukoli vhodnému povrchu, jako jsou budovy, útesy nebo stromy, a slouží k startu hráčů vpřed s násilným houpačkou.

Článek pokračuje po reklamě

V poslední sezóně 3 kapitoly 3 mohou hráči procházet ostrovem pomocí vozidel, broušení vinné révy, chmele a dravců, mimo jiné. Nepřítomnost přechodu byla však velmi nařízena, která byla nyní napravena nezasažkou na ostrově Grapple Glove na ostrově.

Článek pokračuje po reklamě

Zatímco se položka vrací na ostrov Fortnite s některými úpravami, zde je návod, jak získat a používat rukavice Grapple rychle a efektivně.

Obsah

Grapple Glove jako podlahová kořist ve Fortnite

Rukavice drapáků najdete v hrudnících i podlahových kořistí.

Kde najít Grapple Glove ve Fortnite Kapitola 4 sezóna 3

Rukavice drapáků je k dispozici v obou Truhly a podlahová kořist V kapitole Fortnite 4 sezóna 3. Tuto položku můžete najít po celém ostrově, i když je to nejčastější na místě s vysokými zeměmi, jako je Mega City, Rumble Ruins, Brutální bašta, atd.

Článek pokračuje po reklamě

Dříve byla položka přístupná pouze na omezeném počtu míst na ostrově sezóny 3, známé jako Grapple Stops, a mohla být umístěna pouze uvnitř nástrojů Grapple Glove Toolbox. V poslední sezóně však byl snadno přístupný na mnoha místech ve hře.

Článek pokračuje po reklamě

Návrat rukavice Grapple bude pravděpodobně populární, takže pokud chcete jednu použít nebo potřebujete dokončit výzvu, doporučujeme jít na jedno z výše uvedených míst, jakmile vypadnete z bitevního autobusu.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Grapple Glove připojená k lodi Futurama

Hráči mohou házet rukavice drapáku na jakýkoli povrch a otočit se přes.

Jak používat rukavice ve Fortnite

Chcete -li začít používat rukavice Grapple, budete ji muset vybavit ve svém inventáři. Pak jednoduše zaměřte na tvrdý povrch, jako je budova nebo strom, a stiskněte tlačítko natočit, stejně jako byste to udělali normální zbraní.

Až dokončíte první houpačku, můžete vystřelit na jiném povrchu a pokračovat v trajektorii. Každá Grapple Glove má 30 výstřelů a pokud přistanete.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Pokud jste v předchozí sezóně Fortnite použili webové střelce Spider-Verse, budete přesně vědět, jak funguje Grapple Glove. Hlavní rozdíl spočívá v tom, že se nebudete moci houpat na jednom výstřelu, pokud byste používali webové střelce.

Takže to máte – to je vše, co potřebujete vědět o tom, jak získat Grapple Glove ve Fortnite.

Nezapomeňte navštívit naši stránku Fortnite pro všechny nejnovější aktualizace a podívejte se na další průvodce níže: