Jak získat Sonic Frontiers Soap Shoes DLC | PCGamesn, Sonic Frontiers Soap Shoes – Sonic Frontiers Guide – IGN

Je však důležité si uvědomit, že majitelé edice Deluxe musí před zahájením nové hry nainstalovat jak Box Treasure Treasure Box a Explorer’s Treasure Box. . Důvodem je chyba v kódu hry.

Jak získat Sonic Frontiers Soap Shoes DLC

Chcete dostat ruce na Sonic Frontiers Soap Shoes DLC Z Sonic Adventure 2? .

Některé další Sonic Frontiers DLC jsou však k dispozici v blízké budoucnosti a nejsou to jen další objekty, které můžete jinak sbírat v hlavní hře. Takže pokud jste toužili po Sonic, aby znovu prožili začátkem dvacátých let s jeho ikonickou mýdlovou botou nebo cítili, že ve své stravě potřebuje nějaké plivané maso, přečtěte si dále, abyste se dozvěděli, jak je můžete získat zdarma.

Sonic Frontiers DLC - Sonic broudí na kolejnici ve vzduchu, zatímco má na sobě mýdlové boty. Jsou červené s bílým pruhem a mají speciální podrážky s plastovou trubicí pro snadnější mletí

Ti, kteří chybí mýdlové boty od Sonic Adventure 2 na Dreamcast (nebo Sonic Adventure 2 Battle on the GameCube) budou rádi, když vědí, že jsou zpět jako zdarma DLC. Pro ty, kteří nevědí, co jsou, jsou boty mýdla s trenéry s tvrdou plastovou drážkou uprostřed podrážky, která umožňuje nositeli brousit na kolejích, podobně jako Sonic v každé jednotlivé hře od Sonic Adventure 2.

. . Zde jsou kroky:

  • Přejděte na oficiální web Sonic Frontiers.
  • Klikněte na zpravodaj v horní části obrazovky.
  • Zadejte své údaje a ujistěte se, že si vyberete svou zemi a platformu výběru pro přijetí DLC.
  • Po dokončení zpravodaje obdržíte ve své doručené poště e -mail ověření. .

. V příštích několika dnech se objeví ve vaší doručené poště, spolu s pokyny, jak jej nastavit.

Sonic Frontiers Digital Deluxe DLC

Digitální deluxe verze Sonic Frontiers přichází se dvěma balíčky DLC: Box Treasure Adventurer a The Explorer’s Treasure Box. .

Je však důležité si uvědomit, že majitelé edice Deluxe musí před zahájením nové hry nainstalovat jak Box Treasure Treasure Box a Explorer’s Treasure Box. Obsah se neobjeví až po dokončení tutoriálu, ale můžete je použít po otevření světa. Důvodem je chyba v kódu hry.

.

Pokud jde o pokladní krabici Průzkumníka, získáte nějaké tokeny paměti Amy, které můžete dát Amy Rose, abyste pomohli obnovit její podobu, portální vybavení, které můžete použít k odemknutí nových fází, a klíče od chaosu smaragdového trezoru, aby se popadly tyto mocné šperky tak jednoduché Jak to může být. .

Sonic Frontiers DLC - Sonic má na sobě brnění vyrobené z jatečně upraveného těla Rathalos. Je seděl na lavičce v lesním vaření masa na provizorním táboráku. Katní stvoření ho povzbuzuje pompomy

. To dá Sonic nějaké brnění založené na Rathalos, stejně jako minihru masa z monster Hunter Games. . .

A to jsou všechny Sonic Frontiers DLC, o kterých dosud víme. Nejnovější dobrodružství Blue Blur bude trvat déle než většina ostatních, vzhledem k jeho poněkud matoucímu designu otevřeného světa. Máme mapu Sonic Frontiers s podrobnostmi o tom, jak odhalit segmenty všech ostrovů. .

Dave Irwin Dave je částečný pro trochu temných duší nebo monstrum Hunter Rise, a pokud nehraje bojové hry jako Street Fighter 6, najdete ho, jak vytáhne nepřátele se svými milovanými domácími mazlíčky v Diablo 4, zkoumá prostor ve Starfieldu a Fantasy World of Baldur’s Gate 3.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. . Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

. Nebo se zaregistrujte do našeho bezplatného zpravodaje.

Sonic Frontiers Soap Shoes

Kronos Island

Sonic Frontiers má nějaký další obsah zdarma, který získáte ve formě ikonického Sonic , Ale je tu konkrétní věc, kterou musíte udělat!

!

Jak získat boty mýdla

Mýdlo boty.png

Chcete-li získat SA2 SOAP SOTS pro Sonic ve hře, musíte se vydat na oficiální web Sonic Frontiers. Jakmile jste tam, přejděte dolů na spodní část stránky a uvidíte možnost „Přihlásit se k odběru zpravodaje“.

  1. .
  2. Postupujte podle pokynů potvrzovacího e -mailu a poté další e -mail potvrdí, že jste se zaregistrovali, a řekne vám, že kód pro aktivaci bot mýdla dorazí do vaší doručené pošty v příštích několika dnech s pokyny, jak je uplatnit.

Hledám více? !