Jak získat světelný meč Santari Khri v Jedi Survivor – Destructoid, jak získat světelný meč Santari Khri ve Star Wars Jedi: Survivor – Dot eSports

Jak získat světelný meč Santari Khri ve Star Wars Jedi: Survivor

Po porážce nepřátel jděte dovnitř terminálu zobrazeného na obrázku výše, abyste získali dolu válce. Budete muset nechat BD-1 interagovat s panelem, aby aktivoval dolu válce, a poté běžet směrem k jeskyni světelného meče, zatímco následuje vaši stezku.

Jak získat světelný meč Santari Khri v Jedi Survivor

Santari Khri Lightser Jedi Survivor

Kdysi přítelkyně Dagan Gara, použila tuto zbraň k neochotnému boji proti jeho korupci. Nyní, o mnoho let později, světelný meč Santari Khri Jedi Survivor může být tvůj. Tady je místo, kde to najít.

Umístění světelného meče Santari Khri

Kde najít světelný meč Santari Khri Jedi Survivor

Santari Khri Lightsader je překvapivě poblíž základny Ramblera na Koboh. Jděte do stájí a poté skočte na římsu za ním. Nyní se přesuňte doleva od vaší polohy a sledujte, dokud neuvidíte blátivý kopec. Nalevo z toho uvidíte malou jeskyni se špičatými stalaktity shora.

Udělejte si cestu a porazte všechny nepřátele, kteří položí vaši cestu; měly by být docela snadné se s nimi vypořádat. Pokračujte v jeskyni, dokud neuvidíte černého mechu, který vám blokuje cestu.

Důl válce pro světelný meč Santari Khri v Jedi Survivor

Jak otevřít cestu k Khriho světelnému mezu

Cal si říká, že musí použít dolu válce. Vstup zpět ven a můžete narazit na některé válcové doly pohybující se po hlavní cestě. Pokud tomu tak není, existují některé horské doly po cestě. Sledujte to kolem Muddyho kopce a pak vlevo uvidíte tunel. Před ním by měly být některé horské doly.

Nyní, když tě pronásleduje, nechte vás následovat, když běžíte směrem k jeskyni. Ujistěte se, že signál zůstává zelený nebo žlutý, když vás sleduje. Nezbežte to, protože to způsobí explozi dolu válce. Udržujte tuto vzdálenost, dokud nedosáhnete černého mechu. V tomto okamžiku vyzvedněte dolu válce a pak ho hodte na černý mech. Dveře vám budou nyní otevřeny a hrudník je v místnosti připraven k otevření. Uvnitř najdete světelný meč Santari Khri Jedi Survivor.

Jakmile budete mít světelný meč Santari Khri, můžete se vrátit k jakémukoli pracovnímu stolu a přizpůsobit si zbraň, jak byste chtěli, jak byste chtěli. Můžete se rozhodnout, že budete mít celek světelného meče Santari Khri, nebo možná budete chtít smíchat a porovnat každý kus. Můžete dokonce změnit barvu a degradaci čepele.

Pokud stále prozkoumáváte místní oblast, najdete komoru jasnosti. To obsahuje jednu hruď, jednu esenci, čtyři databanky a poklad uvnitř.

Chris je spisovatel na volné noze pro více prodejen, včetně Destructoid! Miluje narativní hry jako Kingdom Hearts, Life Is Strange a Beyond Good & Evil. Užívá si však Fortnite a Super Smash Bros. Ultimate čas od času.

Jak získat světelný meč Santari Khri ve Star Wars Jedi: Survivor

v Star Wars Jedi: Survivor, Najdete různé typy světelných mečách prozkoumáním různých míst na planetách. Jedním z nich je Santari Khri Lightsaber a budete muset vědět, jak získat tuto legendární sadu světelných mečků.

Cal Kestis přebírá říši a odhaluje některá z největších tajemství High Republic Jedi: Survivor. Během cesty najdete různé přílohy přizpůsobení světelného meče uvnitř různých truhly, a ty lze použít ke zlepšení vzhledu vašeho světelného meče. Podobně najdete kompletní sady světelného meče, jako je lovec, prozkoumáním určitých oblastí.

Santari Khri Lightsader se nachází na Koboh, ale jeho získávání může být složitý úkol. Tento světelný meč je skrytý za rozbitanou zdí a pro přístup do místnosti musíte použít dolu válce.

Zde je návod, jak získat světelný meč Santari Khri Jedi: Survivor.

Kde najít světelný meč Santari Khri Jedi: Survivor

Santari Khri Lightsader se nachází uvnitř jeskyně v oblasti Untamed Downs na Koboh. Koboh je druhá návštěva planety v hlavním ději, takže tento světelný meč můžete získat poměrně brzy ve hře.

Santari Khri je jednou z Jedi během éry High Republic a tato časová osa je prozkoumána poměrně rozsáhle Jedi: Survivor. Santari je klíčovou postavou v příběhu a získání jejího světelného meče bude skvělým doplňkem vaší sbírky.

Jeskyně na Untamed Downs má blokovanou zeď, kterou můžete zlomit s válečkovým dolem. Zkontrolujte žlutý kruh na obrázku výše a uvidíte umístění jeskyně. V okolí však nejsou žádné horské doly a budete muset navštívit jinou oblast jižně od jeskyně, abyste přinesli tuto výbušnou položku.

Roller důl zamkne na nepřátele a následuje je před explodem. Můžete identifikovat, kdy důl vybuchne, jak jeho stezka změní barvu. Důl je stezka modrá, když je daleko, žlutá, když se blíží, a červená, když se chystá explodovat.

V terminálu najdete jižně od jeskyně najdete dolu válce. Buďte na stráži, protože tato oblast má několik nepřátel rozptýleno kolem a je nejlepší je všechny eliminovat, než dostanete důl. Jinak by se důl zamkl na jiný cíl a šel na scestí.

Po porážce nepřátel jděte dovnitř terminálu zobrazeného na obrázku výše, abyste získali dolu válce. Budete muset nechat BD-1 interagovat s panelem, aby aktivoval dolu válce, a poté běžet směrem k jeskyni světelného meče, zatímco následuje vaši stezku.

Během toho byste se mohli setkat s nepřáteli na cestě a můžete je použít schopnost tahu síly, abyste je rychle zabili, nebo si síla zmatená dovednost, aby je navzájem obrátila. Udržujte bezpečnou vzdálenost od dolu a nechte ji následovat vaši stopu, dokud se nedostanete do jeskyně.

Jakmile vás dolu válce sleduje uvnitř jeskyně, použijte k tomu, aby se k sobě přivedlo, a poté jej rychle hodí na rozbitou zeď. Tím se odemkne místnost uvnitř, ve které najdete hrudník, který obsahuje sadu světelný meč Santari Khri.

Dipanjan Dey zahájil svou herní cestu s Doom 2 a Contra: Legacy of War již v roce 1997. Přirozeně se přitahoval k titulům RPG a FPS jako Call of Duty, Halo a CS: GO. Dipanjan za posledních pět let pokrývá příběhy a psaní o videohrách. Dipanjan pracuje od srpna 2022 jako autor víkendu na volné noze pro DOT.