Jak získat tajnou hruď Red Border v kořenu Nightmares Destiny 2, jak získat zaručenou červenou hrudní hrudník v Destiny 2 Root of Nightmares – Dot eSports

Jak získat zaručenou červenohraniční hrudník hlubokého pohledu v Destiny 2 Root of Nightmares

Po dokončení správné sady sítí uzlů porážka Nezarec a vaše další hrudník se vynoří vedle jeho sekery. To vám poskytne zaručenou červenou hraniční zbraň, ze které můžete navíc vzorec. Můžete to udělat jednou týdně. Podívejte se na náš průvodce strategií Destiny 2, kde najdete další root pokrytí noční můry.

Jak získat tajnou červenou hraniční hruď do kořene Nightmares Destiny 2

Destiny 2Nejnovější nájezdem, root nočních můr, byl nyní na tečce jeden týden a strážci ho po celém světě považují za přístupnější než většina obsahu koncových her Bungie. Bez ohledu na to, nálet stále poskytuje výzvu pro všechny hráče a hledá průvodce, protože hledají nejúčinnější způsoby, jak řešit zajímavou mechaniku, která proudí v celém ohromujícím novém prostředí.

Nálet se odehrává na palubě pyramidové lodi, kterou svědek přikazuje během úvodního cutscénu pro Lightfall, Není tedy žádným překvapením, že v celém místě jsou tajemství a tradice. Jedním takovým tajemstvím je, že existuje způsob, jak zaručit další hrudník na konci náletu, který bude obsahovat rudohru, ohraničenou zbraň. S úpravou Bungieho způsobu, jakým fungují tvorba zbraně.

Jak odemknout hrudník červené ohraničení

Během kořene nočních můr jsou dvě skryté truhly, ale místo toho se zaměřujeme na hádanku, kterou Bungie skryla hluboko v jeho novém nájezdu. Samotná hádanka je velmi jednoduchá, ale nalezení míst k dokončení je o něco obtížnější. Chcete -li najít kód pro vyřešení hádanky, budete muset zamířit dolů, když vstoupíte do nájezdu a držte se doleva. Brzy narazíte na zdi kvetoucí s květinami a tři květiny mají konkrétně nějaké speciální koule, které vám ukážou.

Bude existovat kombinace světla nebo tmavých koulí, které připomínají ty, které musí strážci spojit během setkání s náletem. Vezměte na vědomí pořadí, ve kterém jsou – například na našem obrázku nad kombinací byla světla – tmavá – tma. Napište to, budete to potřebovat později. Tato objednávka se změní náhodně a musí být zaznamenána na začátku jakéhokoli běhu nájezdu, pokud chcete zaručit další hrudník červené hranice po porážce Nezarec.

Kde najít tajné místnosti

K dokončení hádanky jsou k dispozici tři tajné místnosti. První najdete těsně před prvním setkáním. Než vyrazíte ven z pyramidy, podívejte se doprava a spadněte. Proti zdi uvidíte malou chodbu a sadu schodů, které klesají dolů. První koule je tady. Nezapomeňte spojit pouze správné barevné koule, jinak selžete v hádanky.

Druhá tajná místnost najdete během skokové puzzle mezi druhým a třetím setkáním nájezdu. Asi v polovině skokové oblasti je plovoucí chrámová místnost. Hlavu dovnitř a připojte správné barevné koule dovnitř a pokračujte.

Poslední místnost je nalezena těsně předtím, než se konečný šéf setká s Nezarecem. Při zamíření kořene se podívejte dolů a na obloze spatříte podivný relikvie. Přeskočte na to a zamířte doprava. Podívejte se nahoru a uvidíte skrytý vchod do konečné logické místnosti. Připojte konečné správné koule a objeví se zpráva, která zní: „Velká sklizeň čeká…“ Toto je potvrzení, že jste dokončili tajnou hádanku na hrudi s červenou hranicí a další hrudník se vynoří vedle normálního, který klesne, když porážíte Nezarec.

Destiny 2: Lightfall je nyní na PC, PlayStation a Xbox.

Průvodce spisovatel || Cheri je spisovatelka na volné noze pro Destructoid, který se připojil na začátku roku 2023. Je také publikována jako NME, Metro, Techradar, The LoadOut, PCGamesn a další a také psaní o hudbě na stránkách časopisu Metal Hammer and Prog Magazine.

Jak získat zaručenou červenohraniční hrudník hlubokého pohledu v Destiny 2 Root of Nightmares

Jasná stránka, máte zaručení, že z vašeho jasného získání alespoň jednu zbraň získáte.

ScreenGrab přes Bungie

Destiny 2Kořen nočních můr není tak těžký jako někteří z jeho předchůdců, ale vyžaduje lekci ze dvou nájezdů vydaných před ním: Hráči mohou zaručit další kopii hluboké zbraně každý týden jen tak, že se vydáte na tři Specifické oblasti se rozprostírají po nájezdu.

Dokončení tohoto tajného dalšího cíle udělí zaručenou červenohraniční kopii kořenů zbraně nočních můr a hráči to mohou udělat jednou týdně na účet. To pomáhá hráčům dosáhnout konzistentního pokroku směrem k hlubokým poklesu těchto zbraní, a co je důležitější, také zajišťuje, že každý týden dostanete alespoň jeden výstřel na zbraň (místo toho, abyste získali pouze kousky brnění).

. Tento tajný cíl je instancem, takže budete muset zastřelit všechny tři v jednom běhu.

Jak najít extra hlubokou hruď v kořeni nočních můr

Aktivace extra hluboké hrudníku v kořeni nočních můr je mnohem jednodušší než v Kingově pádu nebo slibu učedníka. Místo toho, aby se vydali do více místností nebo hledali více symbolů, musí strážci jít pouze do tří pokojů v Lightfall nálet.

Jakmile zadáte kořen nočních můr, vezměte římsu vlevo. Místo toho, abyste vytvořili právo na spadnutí do oblasti se sochou Nezarec, hledejte na levé straně malou květinovou oblast. Tato oblast bude mít tři semena, která mohou být zářící světlo nebo tmavá, a opakují mechaniku nájezdu.

. V našem příkladu by hráči měli připojit tmavý uzel v první místnosti, světelný uzel ve druhé místnosti a tmavý uzel v konečné místnosti. Po každém úspěšném připojení se v chatu objeví zpráva a říká: „Vaše akce zakořenily.“

Chcete -li připojit uzly, najděte ten, který potřebujete střílet, a poté jej střílet, abyste získali buff odpovídající jeho barvě. Bude to zářit a nasměruje vás na konkrétní část místnosti, kde budete muset střílet jiný uzel, stejně jako mechanika ve zbytku nájezdu. Zde jsou všechny pokoje, na které byste si měli dát pozor.

První místnost: Těsně před prvním setkáním

Sledujte cestu přes pyramidu, což vede k prvnímu setkání. Spatříte okno/dveře se světlem zářící. Místo toho, abyste takto mířili, hledejte dveře na zdi vpravo od okna a najdete dlouhé schodiště. Jakmile budete celou cestu dolů, uvidíte dva uzly, které potřebujete k připojení.

Druhá místnost: Ve skákání po setkání se dvěma

Až budete hotovi se setkáním scise. Budete muset střílet semeno s jednou barvou, pak ho vezměte do semene s opačnou barvou, abyste získali útočiště, což vám zabrání mechaniku Nezarec Insta-Death.

Jak budete postupovat do skokové puzzle, přijdete s oblastí s malou platformou a tmavým semenem. Pokračujte po cestě a uvidíte další lehké semeno, stejně jako dlouhou mezeru vedoucí k hrudi (a s malou armádou Cabal na vrcholu)).

Místo toho, abyste šli doprava, hledejte izolovanou část pyramidy vlevo, s viditelnými dveřmi. Před vstupem dovnitř popadněte útočiště, pak se vydejte dovnitř a připojte uzly k aktivaci druhého uzlu hlubokého pohledu.

Třetí místnost: Bezprostředně před bojem Nezarec

Když procházíte barevnými kořeny a vydáte se do oblasti Nezarec, podívejte se pod vámi a doprava, abyste si všimli jiné cesty na samotném kořenu. Spadněte dolů a poté skočte na nedaleké trosky. Podívejte se na otvor ve stropě, což vede do konečné hluboké místnosti.

Jakmile jste uvnitř, zastřelte ten, který potřebujete, a podívejte se nad vás, abyste si našli římsu, která je umístěna v oblasti, kterou potřebujete, aby připojil poslední uzel. Pokud jste je všechny správně zastřelili, měli byste vidět zprávu, která říká: „Čeká velká sklizeň.„Jakmile porazíte Nezarec, hra vytvoří hrudník a udělí vám zaručenou hlubokou kopii kořene zbraně nočních můr.

PEDRO IS DOT ESPORTS ‘Lead Destiny Writer. . Když nestřílí Dregs, můžete vidět, jak vychovává mrtvé v Diablo IV, získání třetího parku v DMZ nebo selhání tajné loupeže v výplatě 3. Najděte jeho ramblingy na svém Twitteru @gpeddroperes.

Kořen nočních můr Nezarec Extra Udes Udes Locations – Destiny 2

Kořen nočních můr Nezarec Extra Udes Udes Locations - Destiny 2

Najděte uzly v kořeni nočních můr nájezd, aby po boji Nezarec vyvolaly další hruď.

13. března 2023 20:55

Kořen nočních můr nájezdu má několik uzlů, které lze použít k vytvoření extra hrudníku v boji s šéfem Nezarec. Nalezením těchto uzlů a natáčením těch, které potřebujete, mohou hráči vydělat tuto bonusovou hruď, která obsahuje zaručenou červenou hraniční zbraň jednou týdně. Níže je umístění referenčního uzlu (květ) a uzly potřebné pro váš kořist.

Poznámka: Opuštění RAID resetuje referenční uzel. Musíte dokončit kořen nočních můr v jednom sezení, abyste získali hrudník.

Zde je rychlý pohled na pokoje uzlů:

  1. Před prvním setkáním, napravo od světlých dveří
  2. Během pulzujícího skákání, vlevo od pístu na střeše
  3. Před bojem Nezarec, pod poslední platformou podobnou krychli propíchnuté větvemi květin

Jak se rozvinout Nezarec Extra hrudník

Pokud již víte, jak vynořit červenou hraniční hruď v Nezareku, přejděte dolů pro podrobný popis umístění uzlů. Chcete -li vytvořit bonusovou hruď Poté, co porazíte Nezarec, si musíte pamatovat pořadí tří uzlů, které se objevují na začátku nájezdu a vytvořit síť uzlů, která se s ní odpovídá na třech různých místech.

Referenční uzly jsou na začátku náletu v květu, před prvním setkáním, Cataclysm. Proveďte cestu podél zdi, ale nechodte dolů po schodech, které vedou k nižší úrovni. Místo toho se podívejte na dvě budovy vlevo na vrcholu schodů. Za nimi je květina se třemi uzly. To jsou barvy a pořadí, které si musíte pamatovat.

Referenční uzly v květu ukazující dvě tma a jedno světlo

Používání obrázku výše jako příklad můžete vidět, že pořadí je: tma, světlo, tma. To znamená, že v první místnosti s skrytým uzlem musí být temnota, druhá je světlo a poslední skrytá místnost je tma.

Každá skrytá místnost má dva páry uzlů, jedno světlo a jednu temnotu. Navázat spojení tak, jak byste měli pro některou ze setkání uzlu. Postavte se v auru, kterou potřebujete, střílejte uzel, pak postavte ve druhém uzlu a zastřelte jej.

Vytvoření správné sítě v místnosti povede k tomu, že zpráva na obrazovce říká: „Vaše akce zakořenily…“ Pokud provedete nesprávnou síť, říká: „Vaše kořisti trpí nenapravitelným poškozením…“, když je provedeno poslední připojení k uzlu místnosti, A všechno jsi to udělal správně, zpráva řekne: „Velká sklizeň čeká…“

Kořen pokojů nočních můr

V kořeně nočních můr jsou pouze tři skryté pokoje. . Jediným způsobem, jak opravit chybu, je resetovat nájezd.

První uzel

Šipka směřující k umístění první místnosti

První místnost uzlů je před prvním setkáním. Nepřijděte obřími, světlými dveřmi. Místo toho mějte správně a projděte dveřmi za některými větvemi. Zamířte dolů velkou sadou schodů do hloubky, abyste dosáhli místnosti pro uzly.

Šipka směřující přes mezeru do druhého uzlu

Druhý uzel je během tmavé uprchlíky skákací hádanky, která má pulzující ohromující sílu. . Místo toho jděte doleva a přeskočte přes mezeru do dolní budovy. Projděte dveřmi vlevo a najděte uzly.

Místnost třetího uzlu

Poslední uzel místnost kroužil a šíp ukazující směr k boji Nezarec

Poslední uzel je bezprostředně před bojem Nezarec. Když stoupáte přes květinové pupeny a větve, pokračujte, dokud nedosáhnete krychle podobné budovy, která je propíchnuta třemi větvemi na přední straně (má také zlaté bloky). Skočte z větve dolů na radiální stožár/vidlička a na plovoucí cihlu. Zamířit a skočit do střechy a najít poslední uzly.

Po dokončení správné sady sítí uzlů porážka Nezarec a vaše další hrudník se vynoří vedle jeho sekery. To vám poskytne zaručenou červenou hraniční zbraň, ze které můžete navíc vzorec. Můžete to udělat jednou týdně. Podívejte se na náš průvodce strategií Destiny 2, kde najdete další root pokrytí noční můry.

Sam Chandler pochází ze země dolů, přináší do své práce trochu jižní polokoule vkusu. Poté, co poskakoval několik univerzit, zajistil bakalářský titul a vstoupil do průmyslu videoher, našel svou novou rodinu zde v ShackNews jako editor průvodců. Není nic, co nemiluje víc než tvorbu průvodce, který někomu pomůže. Pokud potřebujete pomoc s průvodcem nebo si všimnete něčeho, co není úplně správné, můžete ho tweet: @samuelchandler