Jak získat všech 12 loveckých masek v divizi 2 | ShackNews, The Division 2 Masky: Jak odemknout 12 Secret Hunter Masks | PCGamesn

Masky divize 2: Jak odemknout 12 tajných lovců

Popadněte odstřelovací pušku nebo ostrostřelce a ujistěte se, že na této zbrani jsou všechny bonusy, které můžete shromáždit. Pokud vám chybí nebo ho nezabije, zmizí. Před stisknutím tlačítka na pomník počkejte úplný úplný denní herní cyklus. Měl by se vrátit na stejné místo, kde můžete zkusit znovu.

Jak získat všech 12 loveckých masek v divizi 2

Jak získat všech 12 loveckých masek v divizi 2

Všechno, co potřebujete vědět, abyste získali všech 12 loveckých masek v koncové hře divize 2.

16. dubna 2019 16:00

V koncové hře divize 2 je k dispozici spousta obsahu a učení, jak získat všech 12 loveckých mask, je jen jedna věc, kterou mohou hráči udělat. Pokud však chcete získat tyto tajné sběratelské kosmetické předměty, pak se úkoly dopředu docela snaží. Tato příručka rozebírá vše, co potřebujete vědět, abyste získali všechny lovecké masky, které pak můžete použít k předvedení svých dovedností ostatním hráčům.

Jak získat všech 12 loveckých mask

Vzhledem k tomu, že se lovci všichni vynoří na úrovni 35, hráči budou chtít počkat, až dosáhnou úrovně 30 a spustíte koncovou hru. Také bychom navrhovali, aby se také dostali čas na zvyšování skóre vašeho vybavení, protože lovci nejsou vtipem, pokud jde o jejich sundávání. Přestože existují smíšené zprávy o tom, zda můžete dokončit cíle níže v noci nebo během dne, navrhujeme popadnout každou z masek v noci, jen proto, abychom se vyhnuli možným problémům.

Mít potíže s dosažením maximální úrovně? Zde je to, co potřebujete vědět, abyste se rychle zvýšili v divizi 2.

Odemkněte masku duchů

První maskou, kterou odemknete, je maska ​​duchů. Tenhle je o něco více zapojený než někteří ostatní. Chcete -li začít, budete muset vyřešit mapovou hádanku, kterou jsme nastínili níže. Zde je vše, co musíte udělat, abyste získali masku duchů v divizi 2.

Pozdravit tři hroby

Nejprve budete chtít vzít zpět kontrolní bod, který spočívá na Washingtonu. Jakmile na něj uvedete nárok, můžete zamířit dolů po šachtě výtahu do dodavatelské místnosti, kde najdete malou obrazovku, se kterou můžete komunikovat (hned za sběratelským zákonem o právech). Interakce s tlačítkem pod tímto monitorem představí na displeji tři souřadnice.

Jak získat masky Hunter v divizi 2 - Aktivujte přepínač ve Washingtonu Monument

Jedna věc, která stojí za zmínku, ale před pokračováním je, že tyto kroky lze dokončit pouze v noci. Z tohoto důvodu počkejte až po 19:00 (19:00) ve hře. Čas si můžete prohlédnout vyvoláním režimu fotografií z nabídky a podívat se do pravého horního rohu uživatelského rozhraní.

Tato místa na displeji jsou tři hroby, které hráči budou muset navštívit a pozdravit pomocí emotu. Pokaždé, když to pozdravíte, vaše uživatelské rozhraní se nad tím dostane trochu statického a dá vám vědět, že jste dokončili krok. To může být velmi snadné nechat ujít, pokud nevěnujete pozornost, takže se ujistěte, že sledujete svůj minimap, abyste viděli statickou.

První umístění najdete až jihovýchodně od kontrolního bodu na severozápad od památníku Washingtonu. Měli byste být schopni spatřit hromadu špíny, která označuje hrob, když se přiblížíte k hromadě přepravních kontejnerů.

Masky divize 2 - pozdravte první místo hrobu

Poloha druhého hrobu najdete na severovýchod od Washingtonského památníku. Vydejte se do oblasti označené na mapě níže a poté hledejte hrob na stranu hlavní cesty.

Hunter Masky divize 2 - druhé místo hrobu

Třetí místo najdete směrem jihozápadně od Washingtonského památníku. Podél stezky byste měli vidět sérii keřů mezi cestou a samotným pomníkem. Tento hrob je umístěn téměř dokonale s výhledem na pomník mezi keři.

Hunterovy masky divize 2 - třetí umístění hrobu

Když jste pozdravili všechny tři hroby, vraťte se zpět do Washingtonského památníku a ještě jednou se vydejte dolů do zásobovací místnosti. Vydejte se na obrazovku, kde byly zobrazeny souřadnice a znovu interagujte s tlačítkem. To způsobí, že obrazovka bude naplněna oranžovou záři odznaku divize, což znamená, že jste dokončili první krok.

Nyní, když jste pozdravili hroby, ujistěte se, že je stále v noci, a pak se vydejte na cestu mimo památník Washington. Venku byste měli vidět červeno/oranžový kruh složený ze světel na zemi. Vstupte do kruhu a lovec duchů se bude vynořit poblíž. Bojujte s ním a zabijte ho, aby získal masku duchů.

Odemkněte masku Specter

Druhou maskou, kterou můžete odemknout, je maska ​​Specter. Chcete -li odemknout tuto masku, budete se muset dostat dolů do oblasti zadržení ve východním obchodě, jižně od kontrolního bodu zříceniny metra. Zde najdete budovu pokrytou žlutými plachtami a bariérami.

Divize 2 - SPECTER MASK MASK LONTER na mapě

Pokud čelíte přední části budovy, uvidíte řadu oken, z nichž některé se zdá, že v nich mají žaluzie. Chcete -li vytvořit tohoto lovce, budete muset střílet okna ve správném pořadí. Počínaje dnem střílejte okna zleva doprava. Nezapomeňte přeskočit okna, která se zdá, že v nich nemají žaluzie. Pro informaci jsme zahrnuli obrázek níže uvedených oken a také jsme je označili správným pořadí, který jsme je zastřelili, aby vytvořili lovce, který upustí tuto masku.

Divize 2 - Specter Mask Window Puzzle

Mnoho hráčů bohužel hlásilo, že dojde k problému, jak se této konkrétní masky dostane, s některými neschopnostmi spustit lovecký tření, a to i přes vzorec výše uvedených oken. Narazil jsem na tento problém, když jsem se snažil vyzvednout masku Specter sám a byl jsem schopen s ní bojovat změnou lobby. Instance můžete změnit buď dohazováním do jiného průzkumu otevřeného světa, nebo odhlášením a poté zpět do hry. Je to nepříjemný problém, ale po několika pokusech jsem byl schopen vytáhnout vzorec a zabít lovce.

Odemkněte masku Ghoul

Další maskou, kterou pokryjeme, je maska ​​Ghoul. Stejně jako maska ​​duchů a Specter bude tato maska ​​vyžadovat trochu práce na straně hráče. Nejprve se vydejte na místo, které jsme označili na níže uvedené mapě. Toto je vchod do kanalizace severně od Lincoln Memorial Mission. Hlava dovnitř a poté sledujte tunely do malé oblasti podobné bezpečnému domu, kde byste měli najít notebook.

Umístění masky Ghoul Hunter v divizi 2 - Zahájení hádanky

Interakce s notebookem spustí světlo, které se objeví, září na mapě, která je připnuta ke zdi. Na této mapě jsou dvě značky. První známkou je umístění, na kterém jste teď. Má také obrázek o půlměsíce nakreslený nad ním, signalizuje, že to musíte dokončit v noci. Na mapě je vidět druhou značku, se slovem „X označuje místo“. Odtud se budete muset přestěhovat na nové místo v okolí.

Umístění masky Ghoul Hunter - kde najít lovce

Poté, co se vydáte na místo označené na mapě výše, podívejte se na blikající světlo na jednom z malých stránek. Zaměřte se na světlo a poté ho zastřelte. To způsobí, že se objeví obláček kouře, stejně jako tento lovec. Zabijte lovce, aby si pro vaši sbírku nárokoval masku ghul.

Odemkněte masky Midas a Revenant

Další sada loveckých masek, které můžete získat, jsou masky Midas a Revenant. Chcete -li získat tyto masky, přejděte na mapě na West End. V blízkosti nábřeží byste měli vidět budovu tvarovanou poněkud jako zpětný půlměsíc. Pokud jste to ještě nedokončili, je to také místo, kde najdete misi Side Potomac Relief Camp.

Maska Midas a Revenant Hunter Mask v divizi 2

Vydejte se zde do oblasti a dávejte si pozor na vyčerpaný bazén. Jakmile najdete bazén, vyšplhejte se do něj a poté použijte emotu skákacích konektorů k vytvoření dvou lovců. Zabití oba vás odmění maskami Midas a Revenant.

Odemkněte masku Wraith

Nalezení této další lovecké masky bude vyžadovat, abyste cestovali na východní stranu města, do jihozápadního okresu. Zde najdete zdi památníku s několika jmény napsanými, stejně jako jedinečné světlo svítící na zdi. Chcete -li vytvořit tohoto konkrétního lovce, budete muset stát za světlem, ujistěte se, že jste z fontány před pamětní stěnou – a pak pozdravte zeď. To vytvoří jiného lovce.

Umístění masky lovce Wraith v divizi 2

Vezměte si tohoto lovce, abyste si mohli pro svou sbírku nárokovat masku Wraith.

Odemkněte karmínovou masku

Další je Crimson Mask. Chcete -li odemknout tuto masku Hunter, budete se muset vydat na západní hranici soudního náměstí. Jen na západ od pevnosti okresní arény najdete nádvoří se dveřmi na obou stranách. Hledejte sadu dvou dveří se zrcadlem mezi nimi. Zamířte do dveří vlevo a hledejte malý notebook, se kterým můžete komunikovat v místnosti za ní.

Maska Crimson Hunter Umístění v divizi 2

Poté, co aktivujete notebook, vydejte se z místnosti, přes nádvoří a skrz sadu dveří na druhé straně. Zde byste měli najít další oblast pultu, kde můžete komunikovat s telefonem. Interakce s telefonem způsobí, že se venku objeví obláček kouře a přivolá tohoto lovce. Vezměte si to a nárokovat si karmínovou masku.

Odemkněte kříž, diamant, smrt a fantomové masky

Tentokrát se ocitnete v boji proti čtyřem různým lovcům, všichni současně. To jsou zdaleka nejobtížnější masky, které je třeba získat kvůli tomu, že musí najednou převzít čtyři lovce. Vzhledem k povaze tohoto setkání vřele doporučuji přivést nějaké přátele, aby pomohli.

Diamant, Cross, Phantom a Death Hunter Mask Umístění v divizi 2

Až budete připraveni, vydejte se do oblasti označené na mapě výše. Zde najdete otevřenou oblast nádvoří s vánočním stromem ve středu oblasti fontány. Ze stromu se vydejte po schodech na stranu a do kanceláře. Zde je úroveň, kterou můžete aktivovat (tato úroveň bude fungovat pouze v noci). Po převrácení páky se vydejte zpět a běžte kolem stromu. To spustí lovce.

Jak jsem již řekl, toto setkání je nesmírně obtížné kvůli tomu, že bude muset bojovat čtyři lovce najednou, takže se ujistěte, že si přinesete A-hru a máte plné časopisy, než ji spustíte.

Odemkněte masku démonu

A konečně, poslední maskou Hunter, kterou hráči budou moci odemknout, je maska ​​démonu. Tuto masku najdete cestováním do nákupní oblasti na východ od kontrolního bodu demolice v centru města East. Zamířte dovnitř, dolů po eskalátorech a potom sledujte cestu, dokud se nedostanete na malou travnatým platformě.

Umístění masky démonu v divizi 2

Z platformy se podívejte po celé oblasti a měli byste vidět několik oken. Zde byste měli být schopni zjistit řadu cílů. Zastřelte všechny tyto cíle od nejvyššího pojmu a konečný lovec se rozvine. Vezměte tento lovec dolů a získejte masku démonu a zaokrouhleňte svou sbírku.

Nyní, když víte, jak získat všechny lovecké masky, ujistěte se, že se vrátíte k našim průvodcům divize 2 a další pomoc.

Joshua je držitelem bakaláře výtvarných umění v kreativním psaní a zkoumá svět videoher tak dlouho, jak si pamatuje. Užívá si vše od rozsáhlých RPG až po malé, kousnutí indie drahokamy a vše mezi tím.

 • Ubisoft
 • Ubisoft masive
 • Masivní zábava
 • Průvodce
 • Divize 2
 • Tom Clancy’s The Division Series

Masky divize 2: Jak odemknout 12 tajných lovců

Husci divize 2 maskují

Jaké jsou masky lovců divize 2 a jak jich získáte všech 12? Stejně jako u každého looterového střelce, který stojí za svou sůl, je důležité vypadat dobře v divizi 2 a řada 12 tajných loveckých mask je ideálním doplňkem všech outfitů komandy, zejména pokud jde o marauding kolem jako nepoctivého agenta ve tmě Pásmo. Po krocích po úkolech může být lovcové masky divize 2 docela obtížné a sestřelení samotných lovců bude zahrnovat spoustu týmové práce a koordinace, protože se budou chovat mnohem více jako ostatní hráči než nepřátelé AI, a dokonce mohou využít dovednosti jako divize, jako je divize Agenti.

Tyto lovecké masky nepřijaly komunitní úl na mysli obzvláště dlouho, než aby vystopovali, ale některé z kroků hledání jsou stále trochu nejasné. Se všemi 12 mačkami však můžeme rozebrat, jak pro vás získat každý z nich.

Hunterovy masky jsou pouze kosmetika a pokryjí celou tvář vaší postavy a zakrývají jakékoli klobouky, které jste možná vybavili, takže i když vypadají skvěle, stojí za to mít mysl, že si budete muset vybrat mezi hlavou a maskou.

Mnoho masků lze také najít nebo spustit pouze v noci, od 19:00. Čas můžete zkontrolovat místem do režimu fotografií.

Hunter divize 2 masky

Maska duchů divize 2

Umístění: West Potomac Park, Washington Monument

Vezměte nejprve kontrolní bod Washingtonu, protože budete potřebovat přístup do kořistné místnosti. Počkejte, až bude tma, pak zamířte dolů po šachtě výtahu a do kořistné místnosti. Uvnitř je socha s obrazovkou a tlačítkem, stiskněte to a na mapě uvidíte tři umístění, což jsou hrobové značky, které můžete navštívit. Budete muset jít na každý z nich a použít emoce pozdravu, abyste mohli svolat lovce duchů.

První hrob je v parku West Potomac, v pravém dolním rohu zatopeného kontrolního bodu hráze. Spatříte hrob poblíž některých přepravních kontejnerů s dřevěným křížem, pozdravte tam a budete vědět.

Pro druhý hrob budete muset zamířit severovýchodně od Washingtonského památníku, přímo mezi pomník a místo, kde mapa čte 15. St NW. Pozdravit slyšet, dokud nedostanete statický efekt. Nakonec se budete muset vydat na jihozápad od pomníku a obrátit se na pomník, který uvidíte mezi nějakým listy-znovu pozdravit. Vraťte se do Washingtonského památníku, interagujte s tlačítkem a na obrazovce se objeví oranžový kruh.

Jděte nahoře a venku uvidíte na zemi promítnutý kruhový kruh, který můžete vstoupit dovnitř, abyste vytvořili lovce duchů. Stejně jako všechny boje Hunter, je to velmi složité, takže naskládejte všechny své ofenzivní dovednosti a ujistěte se, že váš nepřítel nemá příliš mnoho času na uzdravení.

Thumbnail YouTube

Maska divize 2 Specter

Umístění: West Potomac Park, Washington Monument

Zamířte do kontaminované zóny na jihovýchodě East Mall, obráceně na jih. Chcete -li spustit lovec Specter a přidejte do své sbírky další masku divize 2 Hunter, musíte střílet okna na budovu v pořadí: Spodní řádek zleva doprava, poté druhý řádek zleva doprava doprava.

Maska divize 2 Midas

Divize 2 Midas a Revenant masky

Umístění: West End, viz mapa výše

Zamiřte do mělkého bazénu v noci, proveďte skákací konektory ve vodě a zabijte dva lovce, když se vynoří, aby získali masky Midas a Revenant.

Hunter divize 2 maskuje noční čas

Maska divize 2 Ghoul

Umístění: West Potomac Park, Henry Bacon Dr NW

V tomto okamžiku by měla být na mapě označena technologická mezipaměť SHD. Pokud k tomu zamíříte a dolů do kanalizace, brzy se ocitnete v úkrytu agenta divize. Interakce s notebookem v místnosti a žárovka se rozsvítí a odhaluje nějaké značení na mapě, kde najdete masku Ghul.

V noci se vydejte na výrazné místo (východně od Lincoln Památníka) a zastřelte blikající žárovku v strážní věži, aby se lovci vynořili.

Maska divize 2 Wraith

Místo: Jihozápad, přímo jižně od počátečního bodu Capitol Hill Stronghold a východně od bezpečného domu

Vydejte se na pamětní zeď se jmény padlých vojáků. Na jménech je zářící světlo, které musíte střílet. Poté vyskočte z vody, čelte zeď a jednou pozdravujte – to vynoří lovce Wraith.

Divize 2 Crimson Mask

Maska divize 2 Crimson

Poloha: Downtown East, na nádvoří budování jižně od okresní unijní arény

Na nádvoří najdete poblíž dva otevřené dveře a zrcadlo. Projděte dveřmi, komunikujte s počítačem na stole a poté běžte na opačnou stranu nádvoří další pár otevřených dveří. Tady je telefon, se kterým můžete komunikovat, udělat to a vynoříte lovce.

Masky divize 2, diamant a smrti

Umístění: East Mall, severně od kontrolního bodu

V noci se vydejte do parku s vánočním stromem, pak se vydejte do nedalekého obchodu s dárkem a komunikujte s pákou za pultem. Jděte do středu a několikrát běžte kolem vánočního stromu a vytočíte děsivé tři lovce. To je těžký boj, pro který budete chtít nějaké kamarády.

Thumbnail YouTube

Divize 2 Phantom Mask

Umístění: viz výše

Arekkz, Youtuber a písmo znalostí pro všechny věci, které divize 2, uvádí, že se zdá, že tato maska ​​a lovec jsou připojeny k výše uvedeným třem výše uvedeným. Pokud opustíte park během boje a vydáte se na východ. Přesné podmínky pro tření fantomu jsou stále trochu kalné.

Démonová maska ​​divize 2

Démonová maska ​​divize 2

Místa: Downtown East, východ od Bílého domu a poblíž kontrolního bodu

Chcete -li najít začátek úkolu této masky. Jakmile tam, vydejte se na travnatý platformu a podívejte se směrem k řadě výše uvedených oken. Všimnete si některých střeleckých cílů, střílíte z vysokého na nízký, a když střílíte čtvrtý, vynoříte lovce démonu. Tento lze provést také ve dne.

A tady to máte. Jak získat všech 12 lovců divize 2. Vypadají skvěle, když jste venku v temné zóně, která se kořistí na agenty nešťastného divize, zejména když každý člen vašeho týmu má také.

Jordan vpřed bývalý zástupce editora PCGamesn, Jordan od té doby odešel na pastviny nové. Když nehraje Rainbow Six Siege, zjistíte, že by se mu v her FPS týkal designu brokovnice nebo přehrával Fallout 4.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Masky divize 2 lovce – lovecká místa

Žádná trofej říká: „Dozvěděl jsem tuto hru“, jako by se roztrhl lovecké masky nejtěžších nepřátel v divizi 2. Lovci jsou tajná parta, všechna úroveň 35, a pokud jsou někdy svoláni do etheru, pokusí se vás ponížit. Ale to se nestane, protože teď tady čtete naše Průvodce masky divize 2 Hunter, kde jsme přesně zdokumentovali, kde najít každého z 12 lovců, takže můžete chytit jejich krásné masky pro svou vlastní sbírku.

Hyena v divizi 2, doplněná maskou

Umístění masky duchů

Nejprve musíte získat zpět Washington Monument Control Point v noci (19:00 v době ve hře), pokud byla převzata. Sestupujte po šachtě výtahu v přívodní místnosti. Jakmile je na dně, vydejte se na druhou stranu kamenného pomníku a interagujte s knoflíkem. To vám ukáže tři různá místa na mapě. Nyní musíte navštívit tři hroby a pozdravit na ně, což je jeden z emocí, které můžete použít. Jejich umístění jsou:

 • Zatopená kontrolní bod hráze – Vydejte se jihovýchodně od této kontrolní bodové okraje a najděte unáhlené pohřebiště. Podívejte se směrem k přepravním kontejnerům a podívejte se na místo pohřbu.
 • Severovýchodně od památníku Washingtonu – Vydejte se na místo, kde se obě kruhové cesty liší na mapě hned na severovýchod od pomníku a zamířte trochu na západ. Čelit pomníku a měli byste vidět druhý web.
 • Jihozápadně od památníku Washingtonu – Budete chtít kruhovou cestu vedoucí k pomníku na jihozápadě. Po cestě uvidíte v křoví k pomníku čištění – obráceně k „sjednocení“ graffiti. Hrob je u keřů.

Vraťte se do hřídele výtahu na přívodní místnost ovládacího bodu a znovu stiskněte tlačítko. Nyní tuto fázi dokončíte a uvidíte oranžový kruh. Vydejte se zpět a jděte na místo severozápadně od pomníku. Je to podél cesty, která vede až k Ústava ave nw, Překročení hranice do dalšího regionu. Jděte do oblasti označené „pohřešovanými osobami“, otočte se doprava a podívejte se směrem k jeřábu u přepravních kontejnerů, uvidíte lovce posazený nahoře.

Popadněte odstřelovací pušku nebo ostrostřelce a ujistěte se, že na této zbrani jsou všechny bonusy, které můžete shromáždit. Pokud vám chybí nebo ho nezabije, zmizí. Před stisknutím tlačítka na pomník počkejte úplný úplný denní herní cyklus. Měl by se vrátit na stejné místo, kde můžete zkusit znovu.

Umístění masky Specter

Tento sleduje stejnou strukturu v první fázi v noci, takže pozdravte ty hroby. Jakmile to dokončíte a podívejte se na monitor s pomerančovým kruhem, vydejte se z pomníku a hlavu jen o trochu severozápad. Na mapě uvidíte budovu. Zamířte jen trochu pryč od toho, protože příliš blízko je zmizí.

Tento se může přemístit bez nutnosti čekat, ale je to obtížnější než jednoduše resetovat. Pokud to chcete udělat, jen se podívejte na to, zda HUD začne mít statický, nebo pokud se změní hudba. Podívejte se na jejich polohu na střechy. Zastřelte a zabijte v jednom výstřelu pro vaši cenu.

Umístění Ghoul v divizi 2

Umístění masky Ghoul

Jít na jihozápad od mapy a spolu Henry Bacon Dr. NW, Uvidíte spoustu podzemních míst. Vydejte se na jižní žebřík, uvedený na vaší mapě, který je mimo Lincoln Memorial. Interagujte s notebookem v tomto úkrytu a zapněte přepínač, který má mapu. Toto má na něm měsíc a X, což znamená, že tento najdete pouze v noci.

Poloha je podél jižní strany řeky směřující na východ od kruhu Daniel francouzský dr. Podél této cesty je z ní velký kus lešení s jedinou žárovkou. Zastřelte to a zabijte agenta, který se vynoří kouřem, aby si nárokoval masku Ghoul.

Místa Midas a Revenant Mask

Místa MIDAS a MASK MASKA

Jděte na západ od mapy a zamířte směrem k kruhovým budovám F st. NW blízko řeky. Tato oblast by měla mít poblíž bazén. Proveďte skokové konektory emote a dva lovci se vynoří. Zabijte je, abyste získali masky Midas a Revenant pro vaši sbírku.

Umístění masky Wraith v divizi 2

Umístění masky Wraith

Zamiřte na východ od Washingtonu D.C. a jděte na silnici označené “Rampa„, což je blízko Interstate 395 Bn. Je východně od nejvzdálenějšího na východ. To má památník, který obsahuje mnoho jmen veteránů. Vystřelte světlo, které svítí na památník doleva, vystoupí z vody a použijte emoce pozdravu. To způsobí, že se lovec vynoří z nějakého kouře. Zabijte ho a získejte masku.

Maska Crimson Mask Umístění v divizi 2 pevností na sever

Umístění Crimson Mask

V oblasti East Downtown East, jen trochu jižně od pevnosti, je nádvoří obklopené budovami. Najděte zrcadlo lemované dvěma dveřmi na jih. Odtud vstupte a komunikujte s počítačem u stolu těsně před vámi. Otočte se, vydejte se přes dveře a narazte do levých dveří dvojité sady, které byly za vámi. Bude telefon, se kterým můžete komunikovat na stolech. Pokud tak učiníte lovce na nádvoří, abyste zabili a nabili tu masku.

Poloha čtyř masků v divizi 2

Místa kříže, diamantů a masky smrti

Tohle je bolest, protože budete chodit na tři současně v noci. Z kontrolního bodu jižně od divadla zamířte na sever do místa vodního zdroje, které je mezi Madison Dr. NW a 7. St NW. Uvnitř parku s vánočním stromem se vydejte do budovy a vytáhněte páku na levé straně pultu. Jakmile to uděláte, vydejte se na vánoční stromeček a několikrát kolem něj běžte. Jste na prase boje, ale po zabití dostanete tři krásné masky pro vaši sbírku.

Umístění Phantom Mask

Z předchozího, hlava mimo oblast a můžete narazit na čtvrtý lovec. V této fázi není jasné, jak se zdá, ale zdá se, že je spojen s ostatními a je na východ od tří. Zabijte ho, aby nabili svou 11. masku. Ještě jeden.

Umístění masky démonu v divizi 2

Umístění démonské masky

Jděte do kontrolního bodu hned Pennsylvania Ave NW a zamířte k budově naproti východu. Vydejte se dolů do eskalátoru, omotávejte se kolem a nahoru druhou sadu pro přístup do centrální části nákupního centra. Vyšplhejte se na plošinu poblíž a podívejte se a najděte čtyři cíle v oknech. Jsou to bílé pozadí s černou hlavou. Zastřelte všechny čtyři cíle, abyste vytvořili posledního lovce, abyste zabili a vezměte masku.

To jsou všechny masky, které můžete získat. Doufejme, že vám nebudou mít příliš mnoho problémů. Pro vytěsnost z divize 2 z hlediska výkonu, což by mohlo být užitečné v jedinečném prostředí, jako jsou tmavé zóny, zamířte k našemu průvodci PC Division 2 PC.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Akční dobrodružství následovat
 • Funkce Sledujte
 • Následující průvodci následují
 • Následuje masivní zábava
 • RPG následovat
 • Tom Clancy’s The Division 2 Follow
 • Ubisoft následujte

Sledujte všechna témata vidět další 2

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.

Když byl Dave Guides spisovatelem pro Rock, Paper, Shotgun, bylo jeho privilegiem pochopit, jak dobře hrát určité hry, aby novější hráči pochopili složitější věci o nich.